• Ново
Нови Многофункционални Студентите Цифров Спорт Водоустойчив Часовник 1.69 Dial Alarm Clock Дата На Мъжете Спорт На Открито Случайни Ръчен Часовник 6 Цвята

Нови Многофункционални Студентите Цифров Спорт Водоустойчив Часовник 1.69 Dial Alarm Clock Дата На Мъжете Спорт На Открито Случайни Ръчен Часовник 6 Цвята

BGN 3.78

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики :
На часовникот е мода и има разумна цена.
Тоа е еден вид на дигитален производ.
Тоа ДОВЕДЕ на светлина која го прави ќе го видите тоа лесно во текот на ноќта.
Спецификации :
Dial Дијаметар : 4.3 cm/1.69"(прибл.)
Вкупна Должина : 24.6 cm/9.69"(прибл.)
Возрасна Група : Повеќе од 7-годишни деца и возрасни
Dial Прозорец Материјал : Органско стакло
Затворач Материјал : Нерѓосувачки челик
Случај Материјал : Смола
Watchband Материјал : СТП
Функции : Аларм, хронограф, календар, светлина, одбројување, pedometer, 24-час настава, недели, месеци
Забелешки :
1. Ве молам прости 2-3% грешки за мерење со рака, и да бидете сигурни дека никогаш не ум пред цел.
2. Како различни позиции, може да се види имаат хроматска аберација.
1 X Види
[relateproductdetail/]

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Цифров Часовник
Характеристика:
Задната част на осветление, будилник, хронометър, Пълен календар, хронограф,Автоматично дата, led дисплей
Дълбочина На Водоустойчивост:
3 бар
търговска марка:
ДЖОКСТАЙЛ
Номер На Модела:
аларма за автомобилни часа
Форма На Корпуса:
Кръг
Дебелина На Корпуса:
8мм
Движение:
Цифров
Вид На Материала На Лентата:
Кожа
Диаметър На Циферблата:
43 мм
Дължината На Лентата:
24,6 см
Материал Кутии И Чанти:
Не е пакет
Широчина На Лентата:
20 mm
Тип Материал Прозорец На Циферблата:
Акрил
Стил:
Спорт
Материал На Корпуса:
Смола
Тип Обков:
Кожен Кофа Разкриване На
Пол:
Деца
Диаметър На Циферблата:
4,3 см/1,69 инча (прибл.)
обща дължина:
24,6 см/9,69 инча (прибл.)
Материал На Прозореца На Циферблата:
органично стъкло
Материал На Стягане:
неръждаема стомана
Материал На Корпуса:
Смола
Материал на каишка за часовник:
PU

Подобни продукти в категория

УИЛИС Fashion кварцов детски часовник разнообразие от анимационни автобуси 3D водоустойчив часовник ярък цвят стилни желейные часовници PENGNATATE

ВИЛИС Мода Кварц Деца Види Разновидност Цртан филм Автобуси 3 D водоотпорен Гледа Светла Боја Стилски желе Часовници PENGNATATEКарактеристикиКарактеристики прекрасна цртан филм дизајн, популарен кај повеќето децаОдлично за силиконски бенд, удобен за носењеПрецизно движење држи добро времеОдличен подарок за вашите децаОпшти СпецификацииБренд & Модел Вилис за Мини 255Пол УнисексТип На МодатаЕкранот На АналогниСлучај Алуминиумски МатеријалСлучај Форма КругСлучајот со Дијаметар од 2,5 cmСлучај Дебелина 0.8 cmDial Дијаметар од 2,5 cmРака Материјал СиликониРака Должина 16 cmРака Ширина 1.5 cmВкупната Должина 19 cm Зошто е цената на ова стока скапи од другите слични производи?1 Стока е употребата на Јапонски увозот на кварц движење2 Види употребата на материјали се еколошки и силиконски рака3 употреба на увезени батерии во Јапонија, животниот век на батеријата е потрајни од употребата на обични часовници4 Отпорност На Вода 3 Бар

BGN 9.00 17.87

SKMEI модни детски часовници Спорт на открито цифров часовник деца 50 м водоустойчивост alarm clock момчета момичета готино Relogio 1077

Модел : SKMEI 1077 Предмет Тип : Дигитални рачни часовници Пол : Деца & Деца Бенд материјал : Високо СТП Случај Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Бирате дијаметар : 37mm Рака должина : 230mm Dial дебелина : 15mm Тежина(Приближно) : За 45gПревозот И Испорака : 1.Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2.Ние ги користиме Ali Express Стандард Превозот , тоа ќе потрае околу 1560 Дена да пристигнат.(Бразил и Турција ќе ги преземе за 1590 Дена да пристигне).3.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење...

BGN 19.00 23.97

УИЛИС Cartoons кварцов часовник Child 3D Cherry CLOCK Children Design Waterproof Analog Clock kid Fashion часовник PENGNATATE

ВИЛИС НОВИ Цртани филмови Кварц Гледа Дете 3 D Цреша ЧАСОВНИК Деца Водоотпорен Дизајн Аналоген Часовник дете Мода Зглоб Часовници PENGNATATEКарактеристикиКарактеристики прекрасна цртан филм дизајн, популарен кај повеќето децаОдлично за силиконски бенд, удобен за носењеПрецизно движење држи добро времеОдличен подарок за вашите децаОпшти СпецификацииБренд & Модел Вилис за Мини 255Пол УнисексТип На МодатаЕкранот На АналогниСлучај Алуминиумски МатеријалСлучај Форма КругСлучајот со Дијаметар од 2,5 cmСлучај Дебелина 0.8 cmDial Дијаметар од 2,5 cmРака Материјал СиликониРака Должина 16 cmРака Ширина 1.5 cmВкупната Должина 19 cmЗошто е цената на ова стока скапи од другите слични производи?1 Стока е употребата на Јапонски увозот на кварц движење2 Види употребата на материјали се еколошки и силиконски рака3 употреба на увезени батерии во Јапонија, животниот век на батеријата е потрајни од употребата на обични часовници4 Отпорност На Вода 3 Бар

BGN 9.00 17.87

SYNOKE Sport Brand Fashion Girl Boy електронни часовници деца Kid Uhr LED Цифрови спорт часовници Shock Waterproof Montre Enfant

SYNOKE Спортски Бренд Мода Девојка Момче Електронски Види Деца Дете Uhr Дигитален LED Спортски Часовници Шок Водоотпорен Montre EnfantБренд : SYNOKE Часовници категории : Деца Види стил : Мода Спорт Види Карактеристики : Шок Отпорни,Аларм ,Автоматски датум, LED дисплеј,Светлечки...

BGN 6.00 6.30

УИЛИС Fashion Children Гледайте 3D Cartoon Crown Pointer водоустойчив кварцов часовник за деца момичета и момчета, подарък ръчен часовник PENGNATATE

ВИЛИС Мода 3 D Цртан филм Круна Часовници Кварц Водоотпорен Часовник Види за деца Wrsitwatch деца девојки и момче ПОДАРОК PENGNATATEКарактеристикиКарактеристики прекрасна цртан филм дизајн, популарен кај повеќето децаОдлично за силиконски бенд, удобен за носењеПрецизно движење држи добро времеОдличен подарок за вашите децаОпшти СпецификацииБренд & Модел Вилис за Мини 255Пол УнисексТип На МодатаЕкранот На АналогниСлучај Алуминиумски МатеријалСлучај Форма КругСлучајот со Дијаметар од 2,5 cmСлучај Дебелина 0.8 cmDial Дијаметар од 2,5 cmРака Материјал СиликониРака Должина 16 cmРака Ширина 1.5 cmВкупната Должина 19 cm

BGN 9.00 17.87

Ръчен часовник УИЛИС style за мини 10M непромокаеми детски аналогов часовник кварцов часовник жени

ВИЛИС стил зглоб види за Мини 10 M Отпорен на Вода за Деца Аналогни Зглоб Види кварц зглоб види жениЗошто е цената на ова стока скапи од другите слични производи?1 Стока е употребата на Јапонски увозот на кварц движење2 Види употребата на материјали се еколошки и силиконски рака3 употреба на увезени батерии во Јапонија, животниот век на батеријата е потрајни од употребата на обични часовници4 Отпорност На Вода 3 БарКарактеристики100% сосема новПрекрасна и прекрасен дизајнСлучајот е изработен од пластикаDial прозорецот е изработен од пластикаДоаѓа со силиконски бендУниверзален дизајн и погоден за децаОпшти Спецификации Родова Унисекс Стил Мода & Обичниот Dial Екранот Аналогни Подdial N / A Бирате Боја Бела Случај Материјал Пластични Случај Пречник од 33 мм Случај Дебелина 12 mm Рака Материјал Пластични Рака Боја и ЦрноБелата Врвка Ширина 16 мм Рака Должина од 180 mm Отпорен на Вода 10 MПакет Детали Тежина : 21.40 gГолемина на : 23.5*3.5*1.2 cmMITINA 147 Жените се Облекуваат Види Кварц Види Жените Круг Аналогни се Види со Faux Кожа за на Рака парчеCURREN 8097 часовници мажите швајцарската врвот бренд на часовници за мажи Стилски Аналогни Зглоб Види со Календарот парчеCURREN часовници мажите CURREN познатиот бренд за часовници мажите не ' Рѓосувачки Челик Аналогни се Види со Календарот парчеWo Ma Ge 9728 дами часовници Унисекс Аналогни се Види со СТП Кожа за на Рака многупарчиња / многужените се облекуваат часовници Жените Snakehead Dial Аналогни Екранот 626 Движење на Зглоб Види со Прилагодливи Рака парчеCurren Мажите Круг Аналогни се Види со Гумена Рака кварц види curren мажите кварц curren 5 парчеSINOBI познатиот бренд мажите Стилски Унисекс Аналогни се Види со Силиконски Рака парчеCURREN 8001 A познатиот бренд за часовници мажите часовници спорт Челик Случај на Мажите Зглоб Види парче

BGN 9.00 17.02