• Ново
Автоматичен скенер за BMW ICOM Next с лаптоп d630 2018.03 софтуер SSD expert mode ista d ista p най-новата версия на напълно готов за употреба

Автоматичен скенер за BMW ICOM Next с лаптоп d630 2018.03 софтуер SSD expert mode ista d ista p най-новата версия на напълно готов за употреба

BGN 1304.16

Сума
Налично за поръчка


Пакетот вклучува : 1. 1pc x За BMW ICOM СЛЕДНАТА A+B+C 2. 1pc x За BMW ICOM Б Повеќето 3. 1pc x За BMW 20pin Кабел 4. 1pc x USB Кабел 5. 1pc x LAN Кабел 6. 1pc x OBD Кабел 7.1 pc x ssd со најнов софтвер 8. 1pc x fordell d630 лаптоп 4g користи За BMW ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В Новата Генерација НА ICOM А2 Подобрување на Функционалноста и Ефикасноста на : 1. Gbit работилница LAN, наназад компатибилен 2. Подготовка за Gbit LAN на возило OBD(автомобили сеуште не supportthis и интерфејс уште не се дефинирани,ICOM Следната хардвер за приспособување ќе биде потребно за иднината Gbit автомобил интерфејс,ќе предизвика адаптација трошоци) 3. Побрзо start-up пати и висока продуктивност 4. Преку високи перформанси,ниска моќ РАКА Спц 5. Подобрено ракување 6. Повеќе флексибилни OBD кабел 7. Запалени копчето за најавува итн ICOM СЛЕДНАТА А+Б+В Diadnostic Главата Преглед? Функционално компатибилен да ICOM А2 Механички дизајн сличен на ICOM А2 Наназад компатибилен со автомобил адаптери (ICOM Б, В) и мотоцикл адаптери (ICOM D, E) за ICOM СЛЕДНАТА ABC Спецификации : Zeroization на податоци за подесувате откривање Secure supply chain уверување Клуч за чување на користење на физички он-clonable функција CRI Помине Преку ДПА Patent Portfolio Напредни криптографски Услуги fordell d630 лаптоп користи 4g
ssd супер брзина
СТА-D 4.09.13 ISTA-СТР 3.63.2.001 ВО : 2018.03
Американски англиски, Британски англиски, германски, шпански, француски, италијански, полски, португалски, турски, чешка, шведска, холандија, Индија, грчки, руски, Japaness, корејски, Тајландски, Традиционален Кинески и Поедноставен Кинески
Експерт Режим
win7 поддржува автомобили до 2018 Поддршка FORBMWW & МИНИ целосен систем за дијагностицирање и офлајн програмирање.
Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме започнете автомобил пред да го користите уредот,а потоа го направите следниве чекори :
1. поврзете на автомобил со пописот или icom а2;
2. поврзете пописот lan-кабел со компјутерот кога системот светлина престане да трепка.Инаку, пописот ista-стр програма ќе се исклучи автоматски ако имате најпрво поврзан на уредот со компјутер директно.
Експерт Режим со NCS, E-SYS и така натаму .Eeay да се инсталира..само нешто што треба да направите е да го внесете ја во лаптоп!!! .Нема потреба dongle .Ако треба да се направи програмирање работа, ве молиме бидете сигурни дека вашиот лаптоп има 4 GB ram најмалку.
Не поврзани 9000 дена останатите
Софтвер Предност :
1. Поддршка Мулти-јазик
2. Поддршка речиси 95% лаптоп на светот со Intel чип( I3/I5/I7 серија) и има 4 GB меморија, ние нудиме L enovo x200t, D ell d630
3. Софтверот содржи TIS и WDS софтвер( за поправка настава и коло).
4. Откажете USB Dongle, нема потреба да се грижите повеќе за losting usb dongle ќе ја затвори вашата софтвер.
5. Обезбеди бонус инженер за слободен софтвер, можете да го користите за да се направи еден модул програмирање.
6. Поддршка за Инженери програмски
Софтвер Функција и Функција :
1. Се дијагностицира и програмирање е мулти-јазик, вклучувајќи коло дијаграм информации.
2. Поддршка еден програмирање и B ,/M /W инженери програмски
Ве молиме имајте во предвид : ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина ,ве Молиме изберете ЕМС.
Превозот
1-2 работни дена за процесирање на нарачката по примиле исплата.

Всичко за продукта

Сертифициране На Входящи Тестове:
CC
търговска марка:
RCOBD
Тегло На Продукта:
5kg
силата на:
5w
Дължина На Продукта:
43inch
Името На Модела:
Нататък
Вид На Материала:
Желязо
Тип Елемент:
Механични Тестери
Широчина На Елемента:
33inch
Хардуерна Версия:
Най-нови
Версия На Софтуера:
Най-нови
Напрежение:
12v
Височина На Продукта:
33inch
Електронен:
ДА
специални характеристики:
локална мрежа
Гаранция:
една година
ssd 480gb работи бързо:
качен софтуер на icom
Отдалечена помощ:
чрез teamviewer
Пакет:
за bmw icom next с КОМПЮТЪР d630
лаптоп d630:
за dell 4gb, се използва
Характеристика:
готов за употреба

Подобни продукти в категория

VAG Drive Box EDC15/ME7 OBD2 IMMO деактиватор активатор

Возачот Кутија OBD2 IMMO Deactivator & Activator За VAG АвтомобилиОпис : На EDC15 контрола за дизел мотори е инсталиран во моделите на брендот "ФОЛКСВАГЕН", AUДИ,SEВО и SKODA од 1999 година наваму.На ME7 контрола за Патрола мотори зголемување од 1,6 јас, исто така, е инсталиран во моделите на брендот "ФОЛКСВАГЕН", AUДИ,SEВО и ЧЕВЛИDA.Исто така, поткрепени се единица за контрола видови ME7.5, ME7.5.1, ME7.1, ME7.1.1Корисникот : Едноставно приклучете го Вози Кутија EDC15 / ME7 во возилото дијагностички штекер (OBD2)Потоа го ставаат на OBD2 и префрлете се на " OFF "на Диск кутија .По само 20 до 30 секунди на immobilizer ДЕАКТИВИРАНА (IMMO ИСКЛУЧИТЕ)НЕМА ПОТРЕБА ДА КОМПЈУТЕР!!!Led на алатката ќе почне да трепка бавно, по неколку секунди led трепка брзо, што значи дека immo функција е исклученАвтомобилот ќе работат без Trasponder копче!Обновување ; switch to " ЗА " на Диск кутија .По само 20 до 30 секунди на immobilizer АКТИВИРАНА (IMMO ON)Адаптирана за следните модели,во БОШ motronic trypes EDC15(Дизел) или ME7 (Patrol)AUDI А2 / A3 / A4 / A6SEВО Кордоба / Ibiza / Толедо / ТоледоSKODA OctaviaSKODA Octavia IISKODA СкаутSKODA RoomstarSKODA FabiaSKODA Врвен (до 2008 година)Porsche Cayenne (патрола,стариот модел)"ФОЛКСВАГЕН" Голф IV / Бора (од 2000 година наваму)"ФОЛКСВАГЕН" Поло (од 2000 година наваму)"ФОЛКСВАГЕН" Caddy (од 2000 година наваму)"ФОЛКСВАГЕН" Eos / Tiguan"ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 BG (до 2004 освен 2.5 V6)"ФОЛКСВАГЕН" T4 (од 2000 година наваму)"ФОЛКСВАГЕН" БубаВо Основа Важи : не за 1,8 Т и 2,0 TFSI модели + 1.4 + 1.6 патрола мотори.Алатка на оваа страница се продаваат исклучиво да autohoritis и tradespersons со посебни legatimation за автомобилската индустрија!Пакет Листата : 1pc x VAG Возачот Кутија OBD2 IMMO Deactivator & Activator

BGN 24.00

Нов MB Star C4 MB SD connect compact 4 W WIFI HDD v2018. 03 продава се с планшетным PC evg7 dl46 HDD500GB/DDR2GB DHL Безплатна доставка

НОВА MB Ѕвезда C4 MB SD поврзете компактен 4 W WIFI HDD v2017.12 продаваат со таблет компјутер evg7 dl46 HDD500 GB / DDR2 GB DHL Бесплатен ПревозотMB SD C4 Безжична Конекција СликаMB Ѕвезда SD Поврзете C4 Жица Конекција СликаОна што може да се добијат : 1pc x Мултиплексер mb ѕвезда c4 1pc x OBDII 16 PIN Кабел 1pc x 38 PIN Кабел 1pc x 14 PIN Кабел 1pc x 8 PIN Кабел 1pc x Lan Кабел 1pc x HDD со софтвер 2018.03 (500 GB) 1pc x EVG7 DL46 1pc x LiIon Battarry 1pc x Адаптер 1pc x Корисникот Мануел 1pc x USB Мемориската Картичка за ВозачиЉубезно ве молиме имајте на ум!!!1...

BGN 1435.00 1510.32

2018 нов висококачествен автоматично заключване на инспектиращата контур незаменим за шлосер или ключова програмист използван за проверка на замъка линия

Автоматско Заклучување на Инспекција јамка неопходни за locksmith или копче програмер користи за да се провери јамка кодотУпотреба : Автоматско Заклучување на Инспекција јамка е неопходна за locksmith или копче програмер.Проверка на автозаклучување јамка, ако светлината на средства за заклучување нема проблем; ако нема светлина на средства за заклучување јамка имаат проблем.ако имате светлината, но не може да започне автомобил, значи чип имаат проблем.Пакет Листата : 1pc x АвтоЗаклучување Инспекција јамка

BGN 22.00 24.00

10 бр. / лот професионален деактиватор и активатор на VAG Drive Box car code reader скенер EDC15 / ME7 OBD2 IMMO деактиватор активатор

Професионални Deactivator & Activator VAG Вози Кутија автомобил код читач скенер EDC15 / ME7 OBD2 IMMO Deactivator ActivatorОваа кутија одговара на сл контрола unis видови EDC15 (Дизел) и ME7 (Patrol).На EDC15 контрола за дизел мотори е инсталиран во моделите на брендови за "ФОЛКСВАГЕН", за АУДИ, за СЕДИШТЕТО и за "ШКОДА" од 1999 година наваму.На ME7 контрола за Патрола мотори зголемување од 1,6 јас, исто така, е инсталиранИсто така, поткрепени се единица за контрола видови ME7.5, ME7.5.1, ME7.1, ME7.1.1Користете водич : Едноставно приклучете го Вози Кутија EDC15 / ME7 во возилото дијагностички штекер (OBD2)Потоа го ставаат на OBD2 и префрлете се на " OFF "на Диск кутија .По само 20 до 30 секунди на immobilizer ДЕАКТИВИРАНА (IMMO ИСКЛУЧИТЕ)НЕМА ПОТРЕБА ДА КОМПЈУТЕР!!!Led на алатката ќе почне да трепка бавно, по неколку секунди led трепка брзо, што значи дека immo функција е исклученАвтомобилот ќе работат без Trasponder копче!Обновување ; switch to " ЗА " на Диск кутија .По само 20 до 30 секунди на immobilizer АКТИВИРАНА (IMMO ON)Адаптирана за следните модели,со итн motronic trypes EDC15(Дизел) или ME7 (Patrol)заUDI А2 / A3 / A4 / A6за SЈАДЕТЕ Кордоба / Ibiza / Толедо / Толедоза SKODA Octaviaза SKODA Octavia IIза SKODA Скаутза SKODA Roomstarза SKODA Fabiaза SKODA Врвен (до 2008 година)за porsche Cayenne (патрола,стариот модел)за VW Golf IV / Бора (од 2000 година наваму)за "ФОЛКСВАГЕН" СТРolo (од 2000 година наваму)за "ФОЛКСВАГЕН" Caddy (од 2000 година наваму)за "ФОЛКСВАГЕН" Eos / Tiguanза "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3 BG (до 2004 освен 2.5 V6)за "ФОЛКСВАГЕН" Т4 (од 2000 година наваму)за "ФОЛКСВАГЕН" БубаВо основа важи : не е за 1,8 Т и 2,0 TFSI модели + 1.4 + 1.6 патрола мотори.Алатка на оваа страница се продаваат исклучиво да autohoritis и tradespersons со посебни legatimation за автомобилската индустрија!Пакет листата : 1pc x Возачот Кутија OBD2 IMMO Deactivator & Activator

BGN 180.00

75 см плосък тънък като юфка кабел OBD OBD2 OBDII 16Pin мъже и жени инструмент за диагностика удължителен кабел конектор кабели

75СМ Рамен Тенка Како Глупак Кабел OBD OBD2 OBDII 16 Pin Машки да се Женски Дијагностички Алатка за Продолжување Конектор КаблиГлавните Карактеристики Боја : црна.Материјал : пластика.Должина : 75 cm .Интерфејс : 16 pin ( машки да се женски кабел)Спакуван тежина : околу 100gВо моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card,Western Union, Qiwi и банкарски трансфер...

BGN 7.46

Vas5054a Oki пълен чип VAS 5054A ODIS v4.13 OBD2 диагностичен скенер VAS5054 подкрепа на НСД VAS 5054 OBD 2 инструмента за диагностика на автомобили

VAS5054 A Oki Целосна Чип VAS 5054 A ODIS v3.0.3 OBD2 ДијагностичкиАлатка Скенер VAS5054 Поддршка UDS VAS 5054 OBD 2 Автомобил Дијагностички Алатка 5054 Bluetooth OBDII Код Читач Скенирање АлаткаVAS 5054 A oki VAS5054a Bluetooth OBD2 автомобил дијагностичкиалатка скенерVas5054a Целосна чип Vas 5054a ODIS V4.1.3 Bluetooth Карактеристики : со oki чипПоддршка UDS ПротоколМултијазици : English.Japanese.Portuguese.Romanian.Korean.Dutch.Polish.Turkish.Spanish.French.Italian.Croatian.Danish.German.Swedish.Finnish.Slovenian.Czech.Russian.Greek.Кинески Поддржани Модели на Автомобили се : VW,AUDI,SKODA,SЈАДЕТЕ БЕНТЛИ и Lamborghini Bluetooth ВерзијаBluetooth Конекција Лозинка : 082145725VAS 5054 A ODIS V4.1.3 Компјутер На Windows Систем Услови : Windows System Јазик : Американски АнглискиWindows XP(xp2 / xp3)Систем Ц : / / мора да биде NTFS форматC : / / треба да имаат најмалку 40 GB простор за инсталирање VAS 5054 Aне може да се поврзете на Интернет, не можат да имаат антивирус софтвер...

BGN 122.00 152.00

A + + + качество пълен чип MB STAR C5 MB SD Connect Compact 5 диагностичен инструмент с функция за Wi-Fi Mulit-езици ssd софтуер готов

wifi sd поврзете c5 mb ѕвезда c5 со ssd V2017.12 win7 MB SD поврзете C4 софтвер се вклопуваат во сите лаптоп за продажба MB Ѕвезда C5 SD Поврзување за MB Дијагноза Автомобили& Камиони со Wifi + MB SD Поврзете Софтвер ssd 240gb присутен scn функција На цена вклучувајќи ги MB SD ПОВРЗЕТЕ C5 целосно полнење ,вклучувајќи го и најновиот софтвер 2017.12 ssd софтвер за E6420 / D630 / СП19 лаптоп и сл, сите веќе за употреба...

BGN 1008.00

На едро на товарни кабели за TCS CDP Pro за камиони с по-добра цена 5 бр. много по DHL

Поврзани Објекти : За CDP Камиони КаблиПакет листата : 7 pin Knorr,Wabко Приколка Кабел12 pin МНА Кабел37 pin МНА КабелЈасVЕКО30 P КабелSCANIA 16 P КабелБNZ14 P КабелRenault12 P КабелV0LV08 P Кабел

BGN 199.84

Автомобилни аксесоари инструмент за Mercedes EZS Removal Tool за Mercedes W164 W211 W203 W220 Sprinter Vito EZS (EIS)

Автомобил Додатоци алатка За Мерцедес EZS Отстранување Алатка ЗА Мерцедес W164 W211 W203 W220 Спринтер Вито EZS (EIS) EZS Отстранување алатка Информации за Производот За Мерцедес алатка која се користи за лесно да се отстрани надворешниот прстен од Мерцедес W164 W211 W203 W220 Спринтер , Вито EZS (EIS) и екстракт копчето модул ...

BGN 18.00 22.38

Автомобил Мотоциклет Преносим Бескамерный Комплект За Ремонт На Дупки Гуми Инструмент За Гуми Включете Колата На Аварийни Инструменти За Поправка На Автомобилни

Автомобил Мотоцикл Преносни Цевки Пневматик Пункција Поправка Полнење Гуми Алатка Plug Возило За Итни Случаи Поправи Алатки Автомобил Додатоци Нови100% сосема нов и висок квалитет на Идеален за поправка punctures на цевки пневматици подготвен да земјоделски и off road возила, исто така Може да се користи како итен / привремена фикс за автомобили и комерцијални возила...

BGN 41.00 47.50

Най-продаваният mb star c5 sd connect with CF-19 лаптоп професионален универсален автоматичен скенер диагностика със софтуер hdd пълен комплект

Љубезно ве молиме имајте на ум!!!1 ве молиме не ја вметнете батеријата за c5, тоа ќе биде придвижуван кога сте поврзани на автомобил2...

BGN 1216.00

Всички резервни части за товарни автомобили и сервизно обслужване ,ръководства, схеми

Ова е прирачници заBendix™Случај™МАЧКА™Cummins™Детроит Дизел™Eaton™Freightliner™Hendrickson™Меѓународни™Isuzu™Kenworth™Мек™Мерцедес™Meritor Wabco™Мицубиши™NAVISTAR™ MAXXFORCE™ПАККАР™Peterbilt™Scania™Volvo™И ПовеќеНад 2,000 ПрирачнициАНГЛИСКИФајл Големина = 9.26 GBИме На Датотека = Мега Прирачници

BGN 194.00 240.00

Evg7 DL46/HDD500GB/DDR2GB диагностика DL46/HDD500GB/DDR2GB 4GB 8GB контролер КОМПЮТЪР е добре със софтуер на mb star c4 V2017. 12

Нашите производи имаат повеќе од една година бесплатна поправка гаранција По плаќаат пари, pls информирате вредност цената за царински...

BGN 758.00 798.00

За Autoboss v30 16 pin OBD II адаптер за кола Obd2 диагностика OBD конектор OBD-II конектора 16pin конектор +V30 основния кабел

За Autoboss v30 16 pin OBD II Адаптер за во Автомобил Дијагностички Obd2 Connecter OBD OBDII Конектор 16pin конектор +V30 главниот кабелОпис : Се работи за autoboss v30 дијагностички скенер алатка .Тоа е obd2 16pin конектор ,за Autoboss OBD Конекторот, може да се користи за сите autoboss v30...

BGN 37.00 46.40

Инструмент за диагностика 2017 OEM Tango Key Programmer с целия софтуер Tango Programmer Tango Auto Key Programmer

На ТАНГО transponder програмерот е развиена за да се покрие, да ги читате, пишувате и да генерираат најновите транспондери користи во најновото возило immobilizer технологииОЕМ Танго Програмер Верзија на Софтверот : 1...

BGN 590.40