• Ново
2017 оригинален Mt-VAL Maituo VGA Сплитер 1 вход 2 изход видео дистрибутор на 1 компютър включва 2 монитора на едно и също изображение, MT-1502

2017 оригинален Mt-VAL Maituo VGA Сплитер 1 вход 2 изход видео дистрибутор на 1 компютър включва 2 монитора на едно и също изображение, MT-1502

BGN 20.08
BGN 16.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


Спецификации име на Производ : VGA Splitter Производ големина : 12*8*3cm Бренд име МТ-VIKI број на Модел : МТ-1502 Bankwidth : 150 MHz Боја : Сребро Домување : Мета Сите на МТ-VIKI VGA Splitter е тука 2 Порт 4 Порт 8 Порта 16 Port 32 Порта 150 250 MHz MHz 350 MHz (pliastic случај) (со аудио) (пластични случај) (со аудио) 35032 500 MHz

Всичко за продукта

Дължина:
order
Пол:
Жена-Жена
Тип:
VGA кабел
Жак И:
VGA
търговска марка:
maxgboom
Приложение:
Мултимедия
Опаковка:
Двойна блистер
B Конектор:
VGA
Номер На Модела:
МТ-1502

Подобни продукти в категория

Нов 4 In 1 Out 4K 3D 2.0 HDMI Switcher поддръжка на HDCP 2.2, ARC & IR дистанционно управление 4x1 HDMI Port Switch Audio Extractor ХЪБ Box

Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да додадете во количката или додадете во Омилени,Изненадување купони е на чекање за вас да се извлече,повеќе рафинирано мали подароци слободни да ја испратите, ве молиме контактирајте со сервисот.Ако ги следите нашите продавница и да станат наши фанови, можете да добиете дополнителни 5% попуст.Нови 4 Во 1 Од 4 K 3 D HDMI 2.0 Switcher Поддржува HDCP 2.2, ЛАК & IRДалечински Управувач 4x1 HDMI Порт Префрлите Аудио Extractor ЦЕНТАР КутијаZYHS15, HDMI Преклопник е 4 портен HDMI 2.0 4 K HDMI switcher за вашиот најновите игри и домашен театар setup...

BGN 82.00 161.58

USB 2.0 Male to Mini USB Left & Right Angled 90 градуса кабел 0.5 m 1.8 m 5 m 50 см 180 см за камерата MP4 Tablet

Високи перформанси врска помеѓу Мини 5 Pin и USB кабли.Мини usb 5pin машки е 90 степени Десно или Лево аглеста типдруг крај е USB машки конектор24 / 28 AWG+AEB Кабел, OD=4.5 ммМоже да се користи за Камерата MP4 Таблета и сите Мини usb уред,за Податоци синхронизација и Полнењесо плетенка кабелДолжина : Лева аглеста : 50cm 180cmДесна аглеста : 50cm 180cm 500cm (Забелешка : Само 500cm Двете крајни со EMI Феритни Јадра)Боја : Црна(1) Лева Аглеста(2) Правото Аглеста

BGN 2.70

10 см 20 см USB 2.0 A между мъжете и жените под ъгъл 90 удлинительный адаптер кабел USB2. 0 между мъжете и жените в дясно / ляво / надолу / нагоре черен кабел-кабел

90 степени на Лево и Право & До & Долу Аглеста USB 2.0 Машки да се Женски Продолжување КабелUSB 2.0 Аглеста маж да прави А / С продолжување кабел,Должина : 10cm 20cm 40cmUSB приклучокот е аглеста тип.Боја : Црна28 AWG*1p+28 AWG *2c со плетенка кабел

BGN 0.88

MT-VAL 16 Port VGA Сплитер 350MHz 1 на входа и 16 изхода на множество Видеораспределитель за широкоекранен монитор LCD проектор 35016

Сите на МТVIKI VGA Splitter е тука 2 Порт 4 Порт 8 Порта 16 Port 32 Порта 150 250 MHz MHz 350 MHz (pliastic случај) (со аудио) (пластични случај) (со аудио) 35032 500 MHz МТVIKI 16 Port VGA Splitter 350 MHz 1 за Внесување на 16 Излез Повеќе Видео Дистрибутер за широк екран Monitor LCD Проектор 35016 Еден видео влезот на 16 видео излези Супериорен video quality – до 1920 x 1440 60 Hz Поддржува до 350 MHz пропусен опсег за високи перформанси видео Долги пренос – до 45m Поддржува VGA, SVGA, UXGA, WUXGA, и multisync Plugandplay – не инсталацијата на софтвер кои се потребни

BGN 139.00 175.98

ХЪБ to VGA Adapter Converter 1080P Digital to Analog Video Audio Adapter Male to Female Connector за КОМПЮТЪР, лаптоп, таблет проектор

ЦЕНТАР VGA Адаптерот Конвертор 1080 P Дигитални да Аналогни Видео Аудио Адаптер Машки да се Женски Конектор за КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Таблет ПроекторКарактеристики1...

BGN 5.00 6.86

HIPERDEAL 1080P HDMI Port Male Female to 2 1 In 2 Out Дърва кабел, адаптер преобразувател

1080 P HDMI Порт Машки 2 Женски 1 In 2 Out Splitter Кабел Адаптер Конвертор Нови100% Сосема нов и висок квалитет Количина : 1 Голема за Разделување Сигнал се Поврзува со Повеќето HDMI ™ Компатибилни Уреди 1 HDMI Машки Текст 2 HDMI Женски Излези Лесно да го користите Овој HDMI splitter е идеален за поврзување на еден HDMI компатибилен уред (Xbox, Blueray, ДВД, PS3) на две визуелна излезни уреди...

BGN 7.00 10.59

Ubit 12PCS 3in1 PCI-E Странично VER103C Express 1X 4x, 8x 16x Продължавам PCI E USB Странично Adapter Card SATA 15pin за БТК Mining Minerr

12 PCS Нови Црна PCIE Столб 103 C Изразат 1 X 4x 8x 16x Extender PCI E USB Столб 103 C Адаптер Картичка SATA 15pin за BTC Рударство РударЗабелешка : Како и секоја серија на суровини и материјали може да бидат различни, PCIE столб картичката може да бидат малку различни по изглед, но функција е иста...

BGN 129.65

Позлатен плосък юфка HDMI кабел мъж към мъж M/M V1. 4 3D Full HD 1080P 30 СМ, 50 см 100cm

Злато Позлатен Рамни Тестенини HDMI Кабел Машки да Машки M / M V1.4 1080 PДолжина : avaiable : 30cm 50cm 100cmМатеријал : Бакар Облечени Челик Core+Алуминиумски КонекторВнимание Ве МоламИако HDMI кабли поддршка Топла Plug Откривање, несоодветна употреба може да резултира во ресетирање / рестартирање двата уреди, па дури и може да предизвика оштетување на уредите...

BGN 2.85

Най-новият колоритен найлонов линеен метална запушалка 8pin usb кабел за iPhone 6 Plus 6s 5s iPadmini 1.5 м

Најновите Шарени Најлон Линија Метал Plug 8pin usb кабел за i Phone 6 6s Плус 5s i Padmini 1.5 мФјучерси : Должина : 1.5 МСостојба : 100% Сосема НовКомпатибилен со ios 8 за ios 9Податоци Sync & Држачи За КабелUSB 2.0 КомпатибиленПакет : 1 x Податоци Sync Адаптер USB Полнач 8 Pin кабелВистински брзо полнење,големи тековната задолжен Најновите Шарени Најлон Линија Метал Plug 8pin usb кабел за i Phone 6 6s Плус 5s i Padmini 1.5 мФјучерси : Должина : 1.5 МСостојба : 100% Сосема НовКомпатибилен со ios 8 за ios 9Податоци Sync & Држачи За КабелUSB 2.0 КомпатибиленПакет : 1 x Податоци Sync Адаптер USB Полнач 8 Pin кабелВистински брзо полнење,големи тековната задолжен

BGN 4.78

Мода преносим ключодържател фина мед USB и Micro-USB зареждане и линия за предаване на данни кабел за Android устройства

Најновите Копче Прстен парична Казна бакар USB MicroUSB Полнење & ПОДАТОЦИ линија Кабел за Android уредиСПЕЦИФИКАЦИИБоја : ударДизајн : Копче ПрстенЖица : Overstriking парична казна бакарна жицаШколка материјал : СТПUSB : 2.0конектори : Никел позлатаТопла Заменливи : ДАMax...

BGN 34.00 63.78

YYAUDIO Hi-End OCC посеребренный USB аудио кабел USB data кабел на КПР USB hi-fi кабел A-B usb кабел

YYAUDIO HiEnd OCC сребро позлатен аудио USB кабел за податоци во USB кабел DAC USB hifi кабел AB usb кабел1 На висока чистота сребро позлатен диригент со двојно оклопна овозможи максимална сигнал за пренос, намалување на нарушување и сигнал на косата, да ги задржи вашиот музички уред перформанси.2...

BGN 37.00 41.60

AV to HDMI конвертор RCA to HDMI Aapter 720P 1080P CVBS L/R Женски на женския адаптер за PC, DVD и HDTV 1бр

Добредојдовте во мојата Продавница.Ако сте задоволни со стоката,ве Молиме оставете повратни информации.Ако имате нешто прашање или да не се чувствуваат толку добро, не двоумете се.поврзете се со нас веднаш.Ви посакувам среќен ден.Спецификации100% Сосема нов и висок квалитет.Текст : 3 RCA(Жолта+Бела+Црвено)Излез : HDMI ЖенскиПрекинувач : 720p1080pПакетот вклучува : 1 x AV да HDMI Конвертор1 x USB кабел1 x УпатствоПревозот : 1...

BGN 19.00 22.38

(100 бр. / лот) С винтове HDMI 1.4 male M / M Panel Mount Braid Extension Cable V1. 4 1.8 m 6 ФУТА за Bluray 3D DVD PS3 HDTV HD 1080P

HDMI 1.4 машки M / M Панел Планината Продолжување Кабел V1.4 HDMI 1.8 m 6 FT Со завртки За Bluray 3 D DVD PS3 HDTV HD 1080 PКарактеристики : Конектор А : HDMI МашкиКонектор Б : HDMI машкиДолжина : 1.8 мКонектор материјал : 24k злато позлатенМатеријал : Висока чистота калај кислородfree) бакарна + PVC (заштита на животната средина), стандард 19 core HDMI кабел.Производ заштитен : Алуминиумска фолија + мултислој заштитен антимешање на материјали.HDMI 1.4 верзија , Ethernet, 1080 P highdefinition дигитален формат.Примена : Главно се користи во компјутерот со HDMI интерфејсот, PS3 / XBOX, BD bluray машина, дигитални ТВ,плазма ТВ, LCD TV, засилувач, проектор, камера, DV камера, ТВ settop кутии, AV процесор, конзоли за игри,DVD плеер ,и др.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете ги вашите HDMI порт тип пред да ја купите оваа точка.

BGN 1280.00

DHL и EMS Free Ship HSV891W-IR Wireless HDMI Продължавам with IR Remote Control 5.8 GHz Transmitter 150м HDMI Sender and Receiver

DHL ЕМС Слободни Брод HSV891 WМО Безжична HDMI Extender со IRДалечински Управувач 5.8 GHz Предавателот 150m HDMI Испраќачот и ПримачотВовед HSV891 WМО Безжична HDMI Extender IR поставете ги комбинира HSV891МО и безжични единица за да се обезбеди точка до точка безжична долга низа HDMI пренесува функција...

BGN 392.00

Пряка сделка за блестящо Smart power Fine copper USB и Micro-USB Charge & DATA line кабел за устройства с Android с телена 100 см-300 см

Сјајна Паметни моќ парична Казна бакар USB MicroUSB Полнење & ПОДАТОЦИ линија Кабел за Android уредите со 100cm300cm на жицаСПЕЦИФИКАЦИИБоја : Златна,црвена,Црна,сина,розово злато,сребренаДизајн : најлонЖица : Overstriking парична казна бакарна жицаШколка материјали : НајлонUSB : 2.0конектори : Никел позлатаТопла Заменливи : ДАMax...

BGN 26.00 49.09