• Ново
MT-VAL 16 Port VGA Сплитер 350MHz 1 на входа и 16 изхода на множество Видеораспределитель за широкоекранен монитор LCD проектор 35016

MT-VAL 16 Port VGA Сплитер 350MHz 1 на входа и 16 изхода на множество Видеораспределитель за широкоекранен монитор LCD проектор 35016

BGN 175.98
BGN 139.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка


Сите на МТ-VIKI VGA Splitter е тука 2 Порт 4 Порт 8 Порта 16 Port 32 Порта 150 250 MHz MHz 350 MHz (pliastic случај) (со аудио) (пластични случај) (со аудио) 35032 500 MHz МТ-VIKI 16 Port VGA Splitter 350 MHz 1 за Внесување на 16 Излез Повеќе Видео Дистрибутер за широк екран Monitor LCD Проектор 35016 Еден видео влезот на 16 видео излези Супериорен video quality – до 1920 x 1440 60 Hz Поддржува до 350 MHz пропусен опсег за високи перформанси видео Долги пренос – до 45m Поддржува VGA, SVGA, UXGA, WUXGA, и multisync Plug-and-play – не инсталацијата на софтвер кои се потребни

Всичко за продукта

Дължина:
order
Пол:
Жена-Жена
Тип:
VGA кабел
Жак И:
VGA
търговска марка:
maxgboom
Приложение:
Мултимедия
Номер На Модела:
МТ-35016
B Конектор:
VGA

Подобни продукти в категория

USB 2.0 A тип мъжки директен и правоъгълен 90 градуса 5.5 х 2.5 мм DC 5V джак барел зареждане зарядно устройство за кабела 80 см

USB 2.0 Тип Машки да 5.5 x 2,5 mm DC 5 V Моќ Plug Барел Конектор Кабел за ПолнењеDC приклучокот е Директно & 90 степени десна аглеста конектор.Дава 5 V DC од USB,Електрични уреди од USB да 5.5 ММ портаЗа мали електроника и уреди кои се користат 5.5 мм барел џек за моќ кабелДолжина : 80 cm

BGN 1.58

Блестящ Smart power Fine copper USB и Micro-USB Charge & DATA line кабел за устройства с Android с телена 100 см-300 см

Сјајна Паметни моќ парична Казна бакар USB MicroUSB Полнење & ПОДАТОЦИ линија Кабел за Android уредите со 100cm300cm на жицаСПЕЦИФИКАЦИИБоја : Златна,црвена,Црна,сина,розово злато,сребренаДизајн : најлонЖица : Overstriking парична казна бакарна жицаШколка материјали : НајлонUSB : 2.0конектори : Никел позлатаТопла Заменливи : ДАMax...

BGN 32.00 32.34

A Ausuky TOSLINK конвертор 3.5 мм fiber адаптер кръг устата на квадратен устата влакна конвертор -25

TOSLINK Конвертор 3,5 мм Влакна Адаптер Круг Устата на Плоштадот Устата Влакна КонверторКарактеристики100% сосема нов и висок квалитетЗлато позлатен совет за отпорност на корозија3.5 mmПакет Се Вклучени : 1 buc * КонверторПлаќање Опис1.Ние прифаќаме сите средства на плаќање aliexpress одобрени.2.Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

BGN 2.00 2.11

Нов кабел моталка САМ неопреновый за управление на кабела ръкав с цип приключи тел Насам делото организатор гореща

Нов Кабел Winder DIY Neoprene Кабел за Управување со Ракав Патент Заврши Жица Hider Покрие Организатор топла Карактеристики : 1...

BGN 3.00 3.44

USB 2.0 Male to Mini USB Left & Right Angled 90 градуса кабел 0.5 m 1.8 m 5 m 50 см 180 см за камерата MP4 Tablet

Високи перформанси врска помеѓу Мини 5 Pin и USB кабли.Мини usb 5pin машки е 90 степени Десно или Лево аглеста типдруг крај е USB машки конектор24 / 28 AWG+AEB Кабел, OD=4.5 ммМоже да се користи за Камерата MP4 Таблета и сите Мини usb уред,за Податоци синхронизација и Полнењесо плетенка кабелДолжина : Лева аглеста : 50cm 180cmДесна аглеста : 50cm 180cm 500cm (Забелешка : Само 500cm Двете крајни со EMI Феритни Јадра)Боја : Црна(1) Лева Аглеста(2) Правото Аглеста

BGN 2.70

CFH60 60 pin 60pin Male To VGA HD 15 pin 15Pin x 4, VGA*4 женски адаптер за свързване на кабел за DMS599 Lfh60 Graphics dms 59

CFH60 60pin Машки VGA HD 15 Pin x 4 VGA*4 Женски Адаптер приклучок за кабелот За DMS599 LFH60 Графика dms 59Спецификација на конзола кабел за cisco : Краток прегледCFH60 60pin Машки VGA HD 15 Pin женски x 4Тип На ПроизводМрежа На ПроизводотКабелот Тип ГрафикаКонектор за Прв Крај 1 x CFH60 60pin МашкиКонекторот на Вториот Крајот4 x VGA HD 15 Pin ЖенскиКомпатибилностЗа ГрафикаДиригент МатеријалБакар

BGN 28.80

10-24V P-Tap D-Tap захранващия кабел + DMW-BLD10 DMW-DCC9 DC куплунг за фотоапарати Panasonic Lumix DMC GX1 GF2 G3 G3K G3R G3T G3W G3EGK

1024 V PДопрете ДДопрете го Кабелот + DMWBLD10 DMWDCC9 DC спојка за Panasonic Lumix Камери DMC GX1 GF2 G3 G3 K G3 R G3 T G3 W G3 EGKПакетот вклучува : 1x DTAP да 4017 моќ кабел; DMWDCC9 DC спојка (DMWBLD10 атарот на батеријата).Оваа Чешел вклучува моќ Допрете (DДопрете) да 4017 кабел, и DMWBLD10 атарот на батеријата Спојка DMWDCC9.Влезна Моќност Допрете : DC 10 V24 V.Излезна СТРУЈА 4017 : Прибл ДК 8 V...

BGN 31.84

2port Toslink Digital Optical Audio Splitter Adapter fiber оптичен аудио кабел 1 In 2 Out Бял

2port Toslink Дигитален Оптички Аудио Splitter Адаптер за Оптички Влакна Аудио Кабел 1 In 2 Out10cm, Бела бојаТоа ви овозможува да се поврзете еден toslink оптички дигитален аудио извор и да се подели на две различни приемот уреди како што се a / V ресивер и телевизија;Идеален за поврзување на вашиот CD плеер, DVD плеер, или други дигитални аудио извор на двете на вашиот приемник и снимач;24k Злато Конектори, 1mm нискозагуба јадро, низок jitter синтетички влакна и тешки метали конектори за да го потиснат вибрации, кои ви даваат крајната слушање искуство;Дигитален оптички Еден дели на два Splitter за CD / DVD PS3 XBox360 Компјутер.

BGN 11.20

Десен и ляв ъгъл 90 градуса USB 2.0 A на мъж към мъж B под ъгъл 90 градуса кабел на принтера 50 см, 1 м за принтер и скенер

Право & Лева Аглеста 90 степени USB 2.0 Машки да Б Машки Аглеста 90 степени Печатач кабел за Принтер & скенерLenght : 50cm 1mUSB 2.0 ЕДЕН вид на машки и B тип на маж е аглеста 90 степен тип28 AWG*1p+28 AWG *2c со плетенка кабелИсто аглеста тип фот Б машки конектори...

BGN 7.00 7.36

Ubit 12PCS 3in1 PCI-E Странично VER103C Express 1X 4x, 8x 16x Продължавам PCI E USB Странично Adapter Card SATA 15pin за БТК Mining Minerr

12 PCS Нови Црна PCIE Столб 103 C Изразат 1 X 4x 8x 16x Extender PCI E USB Столб 103 C Адаптер Картичка SATA 15pin за BTC Рударство РударЗабелешка : Како и секоја серија на суровини и материјали може да бидат различни, PCIE столб картичката може да бидат малку различни по изглед, но функција е иста...

BGN 129.65

Toslink 90 градуса цифров оптичен аудио кабел, адаптер мъж към жена прав ъгъл 360 завърта PC, tv, DVD, стерео оптичен кабел -25

Toslink 90 степени Дигитален Оптички Аудио Кабел Адаптер Машки да се Женски Десен Агол Ротира 360 PC TV DVD Стерео Оптички КабелКарактеристики100% сосема нов и висок квалитетЗлато позлатен совет за отпорност на корозијаToslink Машки (Десен Агол Ротира 360 степени) на Женски АдаптерВистинскиот агол адаптер сида во поврзување на кабли во тесни и пренатрупани просториСе конвертира toslink џек да се женски адаптерСвиткана во право агол (90 степени)Ротира во полна кругот (360 степени) за toslink машки оскаЛесно за насПакет Се Вклучени : 1 buc Toslink Женски Toslink Машки Оптички 90 степени Десен Агол АдаптерПлаќање Опис1.Ние прифаќаме сите средства на плаќање aliexpress одобрени.2.Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

BGN 2.00 2.82

(100 бр./лот) 360 градуса ъгъл на завъртане регулируема HDMI male to Up ъгъл HDMI мъжки кабел 1M 2M 3M 5m 8м ъглов 19+1 пълен пин

360 степени Агол Rotat Прилагодливи HDMI машки да се Нагоре Агол HDMI Машки Кабел 1m 2m 3m 5m 8m Аглеста 19+1 целосна pinКарактеристики : Конектор А : HDMI машки 360 степени ПрилагодливиКонектор Б : HDMI машки До АголДолжина : 1m 2m 3m 5m 8mКонектор материјал : 24k злато позлатенМатеријал : Висока чистота кислородfree) бакарна + PVC (заштита на животната средина)HDMI 1.4 верзија , 3 D Ethernet, 1080 P highdefinition дигитален формат.Примена : Главно се користи во компјутерот со HDMI интерфејсот, PS3 / XBOX, BD bluray машина, дигитални ТВ,плазма ТВ, LCD TV, засилувач, проектор, камера, DV камера, ТВ settop кутии, AV процесор, конзоли за игри,DVD плеер ,итнAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете ги вашите HDMI порт тип пред да ја купите оваа точка.

BGN 880.00

Пряка сделка за блестящо Smart power Fine copper USB и Micro-USB Charge & DATA line кабел за устройства с Android с телена 100 см-300 см

Сјајна Паметни моќ парична Казна бакар USB MicroUSB Полнење & ПОДАТОЦИ линија Кабел за Android уредите со 100cm300cm на жицаСПЕЦИФИКАЦИИБоја : Златна,црвена,Црна,сина,розово злато,сребренаДизајн : најлонЖица : Overstriking парична казна бакарна жицаШколка материјали : НајлонUSB : 2.0конектори : Никел позлатаТопла Заменливи : ДАMax...

BGN 26.00 49.09

(100 бр. / лот) С винтове HDMI 1.4 male M / M Panel Mount Braid Extension Cable V1. 4 1.8 m 6 ФУТА за Bluray 3D DVD PS3 HDTV HD 1080P

HDMI 1.4 машки M / M Панел Планината Продолжување Кабел V1.4 HDMI 1.8 m 6 FT Со завртки За Bluray 3 D DVD PS3 HDTV HD 1080 PКарактеристики : Конектор А : HDMI МашкиКонектор Б : HDMI машкиДолжина : 1.8 мКонектор материјал : 24k злато позлатенМатеријал : Висока чистота калај кислородfree) бакарна + PVC (заштита на животната средина), стандард 19 core HDMI кабел.Производ заштитен : Алуминиумска фолија + мултислој заштитен антимешање на материјали.HDMI 1.4 верзија , Ethernet, 1080 P highdefinition дигитален формат.Примена : Главно се користи во компјутерот со HDMI интерфејсот, PS3 / XBOX, BD bluray машина, дигитални ТВ,плазма ТВ, LCD TV, засилувач, проектор, камера, DV камера, ТВ settop кутии, AV процесор, конзоли за игри,DVD плеер ,и др.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете ги вашите HDMI порт тип пред да ја купите оваа точка.

BGN 1280.00

Amkle HDMI to VGA Adapter Кабел HDMI to VGA Converter Adapter Support 1080P with Audio Кабел за HDTV XBOX, PS3 PS4 Laptop TV Box

Amkle HDMI VGA Адаптер Кабел Машки да Famale Конвертор Адаптер 1080 P Дигитални да Аналогни Аудио Видео за PC Xbox PS4 КОМПЈУТЕР ЛаптопОпис На Производот : Овој hdmi конверзија линија е целосно HDMI сигнал извор е претворена во VGA излезПоддржува имплементацијата на дигитални сигнали да се аналогни сигналиПоддржува HDCP 1.0 / 1.1 / 1.2Производ должина : 15cmPlug and play, користете брзи, лесни за работа, нема потреба да се поставиВграденво конверзија чип, поддршка топла swap.HDMI видео текст формат : 480i / 576i / 480p / 576p / 720p / 1080i / 1080pVGA Видео Излез Формат : 480i / 576i / 480p / 576p / 720p / 1080i / 1080pAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 5.00 5.31

Позлатен плосък юфка HDMI кабел мъж към мъж M/M V1. 4 3D Full HD 1080P 30 СМ, 50 см 100cm

Злато Позлатен Рамни Тестенини HDMI Кабел Машки да Машки M / M V1.4 1080 PДолжина : avaiable : 30cm 50cm 100cmМатеријал : Бакар Облечени Челик Core+Алуминиумски КонекторВнимание Ве МоламИако HDMI кабли поддршка Топла Plug Откривање, несоодветна употреба може да резултира во ресетирање / рестартирање двата уреди, па дури и може да предизвика оштетување на уредите...

BGN 2.85