• Ново
(100 бр./лот) Ъгъл Mini USB 5 Pin Male to Female Extension Adapter 90 градуса Left & Right Angled Mini USB Connector Adaptor

(100 бр./лот) Ъгъл Mini USB 5 Pin Male to Female Extension Adapter 90 градуса Left & Right Angled Mini USB Connector Adaptor

BGN 316.80

Сума
Налично за поръчка


90 степени на Лево и Право Аглеста Мини USB 5 Pin Машки да се Женски Продолжување Адаптер
Компатибилен со : Повеќето Уреди што ги користи Мини USB
Мини USB женски Мини USB машки
мини usb машки е 90 степени аглеста тип
Може да се наплатат и trasfer Податоци со Компјутерот.

Всичко за продукта

Цвят:
Ляв Ъгъл, Десен Ъгъл
Номер На Модела:
U2-064
Дължина на кабела:
Адаптер
Воспользуйся:
компютър
Доказан:
USB
Тип USB:
Мини-USB
търговска марка:
ULT-unite
Пакет:
No

Подобни продукти в категория

(100 бр. / лот) С винтове HDMI 1.4 male M / M Panel Mount Braid Extension Cable V1. 4 1.8 m 6 ФУТА за Bluray 3D DVD PS3 HDTV HD 1080P

HDMI 1.4 машки M / M Панел Планината Продолжување Кабел V1.4 HDMI 1.8 m 6 FT Со завртки За Bluray 3 D DVD PS3 HDTV HD 1080 PКарактеристики : Конектор А : HDMI МашкиКонектор Б : HDMI машкиДолжина : 1.8 мКонектор материјал : 24k злато позлатенМатеријал : Висока чистота калај кислородfree) бакарна + PVC (заштита на животната средина), стандард 19 core HDMI кабел.Производ заштитен : Алуминиумска фолија + мултислој заштитен антимешање на материјали.HDMI 1.4 верзија , Ethernet, 1080 P highdefinition дигитален формат.Примена : Главно се користи во компјутерот со HDMI интерфејсот, PS3 / XBOX, BD bluray машина, дигитални ТВ,плазма ТВ, LCD TV, засилувач, проектор, камера, DV камера, ТВ settop кутии, AV процесор, конзоли за игри,DVD плеер ,и др.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете ги вашите HDMI порт тип пред да ја купите оваа точка.

BGN 1280.00

DHL и EMS Free Ship HSV891W-IR Wireless HDMI Продължавам with IR Remote Control 5.8 GHz Transmitter 150м HDMI Sender and Receiver

DHL ЕМС Слободни Брод HSV891 WМО Безжична HDMI Extender со IRДалечински Управувач 5.8 GHz Предавателот 150m HDMI Испраќачот и ПримачотВовед HSV891 WМО Безжична HDMI Extender IR поставете ги комбинира HSV891МО и безжични единица за да се обезбеди точка до точка безжична долга низа HDMI пренесува функција...

BGN 392.00

(100 бр./лот) 360 градуса ъгъл на завъртане регулируема HDMI male to Up ъгъл HDMI мъжки кабел 1M 2M 3M 5m 8м ъглов 19+1 пълен пин

360 степени Агол Rotat Прилагодливи HDMI машки да се Нагоре Агол HDMI Машки Кабел 1m 2m 3m 5m 8m Аглеста 19+1 целосна pinКарактеристики : Конектор А : HDMI машки 360 степени ПрилагодливиКонектор Б : HDMI машки До АголДолжина : 1m 2m 3m 5m 8mКонектор материјал : 24k злато позлатенМатеријал : Висока чистота кислородfree) бакарна + PVC (заштита на животната средина)HDMI 1.4 верзија , 3 D Ethernet, 1080 P highdefinition дигитален формат.Примена : Главно се користи во компјутерот со HDMI интерфејсот, PS3 / XBOX, BD bluray машина, дигитални ТВ,плазма ТВ, LCD TV, засилувач, проектор, камера, DV камера, ТВ settop кутии, AV процесор, конзоли за игри,DVD плеер ,итнAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете ги вашите HDMI порт тип пред да ја купите оваа точка.

BGN 880.00

Блестящ Smart power Fine copper USB и Micro-USB Charge & DATA line кабел за устройства с Android с телена 100 см-300 см

Сјајна Паметни моќ парична Казна бакар USB MicroUSB Полнење & ПОДАТОЦИ линија Кабел за Android уредите со 100cm300cm на жицаСПЕЦИФИКАЦИИБоја : Златна,црвена,Црна,сина,розово злато,сребренаДизајн : најлонЖица : Overstriking парична казна бакарна жицаШколка материјали : НајлонUSB : 2.0конектори : Никел позлатаТопла Заменливи : ДАMax...

BGN 32.00 32.34

Ubit 12PCS 3in1 PCI-E Странично VER103C Express 1X 4x, 8x 16x Продължавам PCI E USB Странично Adapter Card SATA 15pin за БТК Mining Minerr

12 PCS Нови Црна PCIE Столб 103 C Изразат 1 X 4x 8x 16x Extender PCI E USB Столб 103 C Адаптер Картичка SATA 15pin за BTC Рударство РударЗабелешка : Како и секоја серија на суровини и материјали може да бидат различни, PCIE столб картичката може да бидат малку различни по изглед, но функција е иста...

BGN 129.65

HIPERDEAL HDMI Male to Female Right Angle Adapter Connector 90 Degree Продължавам 1080P HDTV Oct30

HDMI Машки да се Женски Десен Агол Конектор Адаптер за 90 степени Extender 1080 P hd телевизорОпис : се Инсталира HDMI кабли во тесни простори со ова право агол машки да се женски адаптер...

BGN 4.00 5.28

3 фута 100 см екраниран моно 1/4 RCA видео-аудио кабел кабел plug RCA мъжки BNC кабел с щепсел

3ft 100cm Заштитените Моно 1 / 4 РКА Видео Аудио Кабел Кабелот РКА Машки Plug да BNC Приклучок за КабелотОвој адаптер е primerily користи со професионална аудио и видео опремаИсто така често се користи со студио опремаМожат да се применат на микрофон врски / аудио електроника, засилувачи и каблирање апликацииКорисен додаток за вршење на телевизија музичариКонекција : Plug РКАКонекција Б : BNC ПриклучокДолжина : 3ft (1m)

BGN 5.12

Най-новият колоритен найлонов линеен метална запушалка 8pin usb кабел за iPhone 6 Plus 6s 5s iPadmini 1.5 м

Најновите Шарени Најлон Линија Метал Plug 8pin usb кабел за i Phone 6 6s Плус 5s i Padmini 1.5 мФјучерси : Должина : 1.5 МСостојба : 100% Сосема НовКомпатибилен со ios 8 за ios 9Податоци Sync & Држачи За КабелUSB 2.0 КомпатибиленПакет : 1 x Податоци Sync Адаптер USB Полнач 8 Pin кабелВистински брзо полнење,големи тековната задолжен Најновите Шарени Најлон Линија Метал Plug 8pin usb кабел за i Phone 6 6s Плус 5s i Padmini 1.5 мФјучерси : Должина : 1.5 МСостојба : 100% Сосема НовКомпатибилен со ios 8 за ios 9Податоци Sync & Држачи За КабелUSB 2.0 КомпатибиленПакет : 1 x Податоци Sync Адаптер USB Полнач 8 Pin кабелВистински брзо полнење,големи тековната задолжен

BGN 4.78

Високо качество на Micro HDMI към HDMI кабел, позлатен жак HDMI 1080P hdmi адаптер адаптер мъж към жена конвертор

Висок Квалитет Микро HDMI да HDMI Кабел позлатени Конектор HDMI 1080 P Адаптер hdmi Адаптер Машки да се Женски КонверторМожеби Како Што Се : Промоција!!! Кликнете на следните производи, што може да се види намалена цена!! Карактеристики : Brand new висок квалитет...

BGN 3.26

(100 бр./лот) Micro-B ляв ъгъл Micro USB Host OTG кабел и десен ъгъл Micro USB Host OTG кабел 10 см кратък ъгъл на кабела

Опис На Производот : Висок квалитет на Оригиналниот USB 2.0 МикроБ ДОМАЌИН OTG КАБЕЛТоа е стандарден USB MicroB ДОМАЌИН Кабел , треба вашата машина за поддршка на usb домаќин OTG функција .ЗА Sam Sung S2 i9100 S3 S4, i9500За Moto Rola XOOMЗа Nokia N900 N810За GPS MP3 MP4 PDA МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН PMP и повеќе се користи.Може да го користите ГЛУВЧЕТО ТАСТАТУРА, GPS USB ДИСК и многу повеќе ...МикроБ приклучок е за OTG уред.и, исто така, за Моќ полнење.

BGN 316.80

ULT-най-добрият адаптер Micro HDMI Type D Мъжки към HDMI Type A женски конвертор жак позлатен 1080P

Пакет се вклучени : 1 x ULTНајдобри Адаптер Micro HDMI Тип D Машки Да HDMI Тип Женски Конектор Злато Позлатен 1080 PЗа нас : Од неговото основање во 2010 година, ULTНАЈДОБРИ се од областа на производи и решение за Мобилни & PC додатоци, како што се кабел за податоци, Аудио и Видео кабли и Конвертор (USB,HDMI, SATA,ДП,VGA,DVI RJ45 и сл) за да се задоволат различните потреби на клиентите...

BGN 4.00 4.08

Десен и ляв ъгъл 90 градуса USB 2.0 A на мъж към мъж B под ъгъл 90 градуса кабел на принтера 50 см, 1 м за принтер и скенер

Право & Лева Аглеста 90 степени USB 2.0 Машки да Б Машки Аглеста 90 степени Печатач кабел за Принтер & скенерLenght : 50cm 1mUSB 2.0 ЕДЕН вид на машки и B тип на маж е аглеста 90 степен тип28 AWG*1p+28 AWG *2c со плетенка кабелИсто аглеста тип фот Б машки конектори...

BGN 7.00 7.36

Нов 4 In 1 Out 4K 3D 2.0 HDMI Switcher поддръжка на HDCP 2.2, ARC & IR дистанционно управление 4x1 HDMI Port Switch Audio Extractor ХЪБ Box

Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да додадете во количката или додадете во Омилени,Изненадување купони е на чекање за вас да се извлече,повеќе рафинирано мали подароци слободни да ја испратите, ве молиме контактирајте со сервисот.Ако ги следите нашите продавница и да станат наши фанови, можете да добиете дополнителни 5% попуст.Нови 4 Во 1 Од 4 K 3 D HDMI 2.0 Switcher Поддржува HDCP 2.2, ЛАК & IRДалечински Управувач 4x1 HDMI Порт Префрлите Аудио Extractor ЦЕНТАР КутијаZYHS15, HDMI Преклопник е 4 портен HDMI 2.0 4 K HDMI switcher за вашиот најновите игри и домашен театар setup...

BGN 82.00 161.58

2port Toslink Digital Optical Audio Splitter Adapter fiber оптичен аудио кабел 1 In 2 Out Бял

2port Toslink Дигитален Оптички Аудио Splitter Адаптер за Оптички Влакна Аудио Кабел 1 In 2 Out10cm, Бела бојаТоа ви овозможува да се поврзете еден toslink оптички дигитален аудио извор и да се подели на две различни приемот уреди како што се a / V ресивер и телевизија;Идеален за поврзување на вашиот CD плеер, DVD плеер, или други дигитални аудио извор на двете на вашиот приемник и снимач;24k Злато Конектори, 1mm нискозагуба јадро, низок jitter синтетички влакна и тешки метали конектори за да го потиснат вибрации, кои ви даваат крајната слушање искуство;Дигитален оптички Еден дели на два Splitter за CD / DVD PS3 XBox360 Компјутер.

BGN 11.20

Резолюция 1080P high definition HDMI Male to VGA Female Video Converter адаптер кабел за DVD на компютър, настолен компютър лаптоп таблет

HighDefinition Резолуција 1080 P HDMI Машки VGA Женски Видео Конвертор Адаптер Кабел за КОМПЈУТЕР Десктоп Компјутер, Лаптоп, ТаблетКарактеристики : HDMI Машки VGA RGB Женски HDMI VGA Видео Конвертор адаптер 1080 P за PCМоќност : Нема потреба extral Моќ, од HDMI МоќHDMI влез : HDMI влезот интерфејсVGA Излез : VGA сигнал Излезен интерфејсСе конвертира HDMI излезен порт на вашиот за ЗАВИСТА, ниту за Вуду лаптоп на analog VGA влез со HDMI VGA Конверзија АдаптерТаа поддржува полна големина highdefinition резолуција од 720p или 1080pМоже да се користи за Сите HDMI влез и VGA излез уред.не го поддржува Аудио излезСпецификации : Боја : ЦрнаКабел должина : Околу 23.5 CMНето тежина : 47gAnswer : ___________________________ Note : Производот се однесува само на лаптопи и десктоп компјутери со HDMI интерфејсот.Таа не поддржува големи напон излезни уреди,Аудио излез,DVD,HD играч, за Settop box,за PS3 игри или за XBOX360 видео игри, итн.1 *HDMI VGA Кабел

BGN 4.00 4.82

Позлатен плосък юфка HDMI кабел мъж към мъж M/M V1. 4 3D Full HD 1080P 30 СМ, 50 см 100cm

Злато Позлатен Рамни Тестенини HDMI Кабел Машки да Машки M / M V1.4 1080 PДолжина : avaiable : 30cm 50cm 100cmМатеријал : Бакар Облечени Челик Core+Алуминиумски КонекторВнимание Ве МоламИако HDMI кабли поддршка Топла Plug Откривање, несоодветна употреба може да резултира во ресетирање / рестартирање двата уреди, па дури и може да предизвика оштетување на уредите...

BGN 2.85