• Ново
(100 бр./лот) Micro-B ляв ъгъл Micro USB Host OTG кабел и десен ъгъл Micro USB Host OTG кабел 10 см кратък ъгъл на кабела

(100 бр./лот) Micro-B ляв ъгъл Micro USB Host OTG кабел и десен ъгъл Micro USB Host OTG кабел 10 см кратък ъгъл на кабела

BGN 316.80

Сума
Налично за поръчка


Опис На Производот :
Висок квалитет на Оригиналниот USB 2.0 Микро-Б ДОМАЌИН OTG КАБЕЛ
Тоа е стандарден USB Micro-B ДОМАЌИН Кабел , треба вашата машина за поддршка на usb домаќин OTG функција .
ЗА Sam Sung S2 i9100 S3 S4, i9500
За Moto Rola XOOM
За Nokia N900 N810
За GPS MP3 MP4 PDA МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН PMP и повеќе се користи.
Може да го користите ГЛУВЧЕТО ТАСТАТУРА, GPS USB ДИСК и многу повеќе ...
Микро-Б приклучок е за OTG уред.и, исто така, за Моќ полнење.

Всичко за продукта

Цвят:
Ляв Ъгъл, Десен Ъгъл
Воспользуйся:
MP3 / MP4 плеър, компютър
Доказан:
USB
Номер На Модела:
U2-053
Дължина на кабела:
10см
търговска марка:
ULT-unite
Тип USB:
Микро-USB
Пакет:
No

Подобни продукти в категория

2017 оригинален Mt-VAL Maituo VGA Сплитер 1 вход 2 изход видео дистрибутор на 1 компютър включва 2 монитора на едно и също изображение, MT-1502

Спецификации име на Производ : VGA Splitter Производ големина : 12*8*3cm Бренд име МТVIKI број на Модел : МТ1502 Bankwidth : 150 MHz Боја : Сребро Домување : Мета Сите на МТVIKI VGA Splitter е тука 2 Порт 4 Порт 8 Порта 16 Port 32 Порта 150 250 MHz MHz 350 MHz (pliastic случај) (со аудио) (пластични случај) (со аудио) 35032 500 MHz

BGN 16.00 20.08

USB 2.0 A тип мъжки директен и правоъгълен 90 градуса 5.5 х 2.5 мм DC 5V джак барел зареждане зарядно устройство за кабела 80 см

USB 2.0 Тип Машки да 5.5 x 2,5 mm DC 5 V Моќ Plug Барел Конектор Кабел за ПолнењеDC приклучокот е Директно & 90 степени десна аглеста конектор.Дава 5 V DC од USB,Електрични уреди од USB да 5.5 ММ портаЗа мали електроника и уреди кои се користат 5.5 мм барел џек за моќ кабелДолжина : 80 cm

BGN 1.58

HIPERDEAL Bluetooth предавател + приемник за безжичен A2DP стерео аудио музика Adapte Oct30

Bluetooth Предавател + Приемник Безжична со A2 DP Стерео Аудио Музички АдаптерФункција : 100% сосема нов и висок квалитет Количина : 1 2 во 1 Bluetooth адаптер со Bluetooth примаат и Bluetooth пренесува функцијата Bluetooth предавател : безжично потоци аудио на Bluetooth звучници или слушалки од вашиот ТВ или повеќе медиа уреди како пренослив CD играчи кои немаат вграден Bluetooth Bluetooth примачот : безжично потоци аудио од вашиот телефон или таблет до вашиот постоечки жичен домашен стерео систем, звучници или слушалки со Bluetooth 4.0 технологија за подобрено аудио квалитет , подобрување на конекција стабилност и побрзо ќе се поврзете Компатибилен со Android, IOS телефонски систем и ПОДЛОГА и сите Bluetooth аудио уреди, како што се ТВ ,Звучници, КОМПЈУТЕР,CD Плеер, i Phone, i Pod, i Pad, Таблети , MP3 Плеер Или Стерео во Автомобил и Повеќе Спецификации : намалување на Шумот и ехо откажување Bluetooth Верзија : V4.0 Bluetooth Профили : A2 DP, AVRCP Фреквентен Опсег : 2.4 GHz2.48 GHz работното Растојание : до 10 метри Полнење Влезен Напон : DC 5 V Работно Време : > 10 часа Полнење Време : околу 2 часа Батерија Капацитет : 600 MAHПакетот Вклучува : 1 x 2in1 Bluetooth предавател приемникот 1 x Микро USB кабелот 1 x 3,5 мм аудио Кабел 1 x 3,5 мм да РКА кабел 1 x упатство

BGN 22.00 32.00

ХЪБ to VGA Adapter Converter 1080P Digital to Analog Video Audio Adapter Male to Female Connector за КОМПЮТЪР, лаптоп, таблет проектор

ЦЕНТАР VGA Адаптерот Конвертор 1080 P Дигитални да Аналогни Видео Аудио Адаптер Машки да се Женски Конектор за КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Таблет ПроекторКарактеристики1...

BGN 5.00 6.86

(100 бр./лот) 360 градуса ъгъл на завъртане регулируема HDMI male to Up ъгъл HDMI мъжки кабел 1M 2M 3M 5m 8м ъглов 19+1 пълен пин

360 степени Агол Rotat Прилагодливи HDMI машки да се Нагоре Агол HDMI Машки Кабел 1m 2m 3m 5m 8m Аглеста 19+1 целосна pinКарактеристики : Конектор А : HDMI машки 360 степени ПрилагодливиКонектор Б : HDMI машки До АголДолжина : 1m 2m 3m 5m 8mКонектор материјал : 24k злато позлатенМатеријал : Висока чистота кислородfree) бакарна + PVC (заштита на животната средина)HDMI 1.4 верзија , 3 D Ethernet, 1080 P highdefinition дигитален формат.Примена : Главно се користи во компјутерот со HDMI интерфејсот, PS3 / XBOX, BD bluray машина, дигитални ТВ,плазма ТВ, LCD TV, засилувач, проектор, камера, DV камера, ТВ settop кутии, AV процесор, конзоли за игри,DVD плеер ,итнAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете ги вашите HDMI порт тип пред да ја купите оваа точка.

BGN 880.00

ULT-най-добрият адаптер Micro HDMI Type D Мъжки към HDMI Type A женски конвертор жак позлатен 1080P

Пакет се вклучени : 1 x ULTНајдобри Адаптер Micro HDMI Тип D Машки Да HDMI Тип Женски Конектор Злато Позлатен 1080 PЗа нас : Од неговото основање во 2010 година, ULTНАЈДОБРИ се од областа на производи и решение за Мобилни & PC додатоци, како што се кабел за податоци, Аудио и Видео кабли и Конвертор (USB,HDMI, SATA,ДП,VGA,DVI RJ45 и сл) за да се задоволат различните потреби на клиентите...

BGN 4.00 4.08

Пряка сделка за блестящо Smart power Fine copper USB и Micro-USB Charge & DATA line кабел за устройства с Android с телена 100 см-300 см

Сјајна Паметни моќ парична Казна бакар USB MicroUSB Полнење & ПОДАТОЦИ линија Кабел за Android уредите со 100cm300cm на жицаСПЕЦИФИКАЦИИБоја : Златна,црвена,Црна,сина,розово злато,сребренаДизајн : најлонЖица : Overstriking парична казна бакарна жицаШколка материјали : НајлонUSB : 2.0конектори : Никел позлатаТопла Заменливи : ДАMax...

BGN 26.00 49.09

10 см 20 см USB 2.0 A между мъжете и жените под ъгъл 90 удлинительный адаптер кабел USB2. 0 между мъжете и жените в дясно / ляво / надолу / нагоре черен кабел-кабел

90 степени на Лево и Право & До & Долу Аглеста USB 2.0 Машки да се Женски Продолжување КабелUSB 2.0 Аглеста маж да прави А / С продолжување кабел,Должина : 10cm 20cm 40cmUSB приклучокот е аглеста тип.Боја : Црна28 AWG*1p+28 AWG *2c со плетенка кабел

BGN 0.88

Най-новият колоритен найлонов линеен метална запушалка 8pin usb кабел за iPhone 6 Plus 6s 5s iPadmini 1.5 м

Најновите Шарени Најлон Линија Метал Plug 8pin usb кабел за i Phone 6 6s Плус 5s i Padmini 1.5 мФјучерси : Должина : 1.5 МСостојба : 100% Сосема НовКомпатибилен со ios 8 за ios 9Податоци Sync & Држачи За КабелUSB 2.0 КомпатибиленПакет : 1 x Податоци Sync Адаптер USB Полнач 8 Pin кабелВистински брзо полнење,големи тековната задолжен Најновите Шарени Најлон Линија Метал Plug 8pin usb кабел за i Phone 6 6s Плус 5s i Padmini 1.5 мФјучерси : Должина : 1.5 МСостојба : 100% Сосема НовКомпатибилен со ios 8 за ios 9Податоци Sync & Држачи За КабелUSB 2.0 КомпатибиленПакет : 1 x Податоци Sync Адаптер USB Полнач 8 Pin кабелВистински брзо полнење,големи тековната задолжен

BGN 4.78

Toslink 90 градуса цифров оптичен аудио кабел, адаптер мъж към жена прав ъгъл 360 завърта PC, tv, DVD, стерео оптичен кабел -25

Toslink 90 степени Дигитален Оптички Аудио Кабел Адаптер Машки да се Женски Десен Агол Ротира 360 PC TV DVD Стерео Оптички КабелКарактеристики100% сосема нов и висок квалитетЗлато позлатен совет за отпорност на корозијаToslink Машки (Десен Агол Ротира 360 степени) на Женски АдаптерВистинскиот агол адаптер сида во поврзување на кабли во тесни и пренатрупани просториСе конвертира toslink џек да се женски адаптерСвиткана во право агол (90 степени)Ротира во полна кругот (360 степени) за toslink машки оскаЛесно за насПакет Се Вклучени : 1 buc Toslink Женски Toslink Машки Оптички 90 степени Десен Агол АдаптерПлаќање Опис1.Ние прифаќаме сите средства на плаќање aliexpress одобрени.2.Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите...

BGN 2.00 2.82

Amkle HDMI to VGA Adapter Кабел HDMI to VGA Converter Adapter Support 1080P with Audio Кабел за HDTV XBOX, PS3 PS4 Laptop TV Box

Amkle HDMI VGA Адаптер Кабел Машки да Famale Конвертор Адаптер 1080 P Дигитални да Аналогни Аудио Видео за PC Xbox PS4 КОМПЈУТЕР ЛаптопОпис На Производот : Овој hdmi конверзија линија е целосно HDMI сигнал извор е претворена во VGA излезПоддржува имплементацијата на дигитални сигнали да се аналогни сигналиПоддржува HDCP 1.0 / 1.1 / 1.2Производ должина : 15cmPlug and play, користете брзи, лесни за работа, нема потреба да се поставиВграденво конверзија чип, поддршка топла swap.HDMI видео текст формат : 480i / 576i / 480p / 576p / 720p / 1080i / 1080pVGA Видео Излез Формат : 480i / 576i / 480p / 576p / 720p / 1080i / 1080pAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 5.00 5.31

Резолюция 1080P high definition HDMI Male to VGA Female Video Converter адаптер кабел за DVD на компютър, настолен компютър лаптоп таблет

HighDefinition Резолуција 1080 P HDMI Машки VGA Женски Видео Конвертор Адаптер Кабел за КОМПЈУТЕР Десктоп Компјутер, Лаптоп, ТаблетКарактеристики : HDMI Машки VGA RGB Женски HDMI VGA Видео Конвертор адаптер 1080 P за PCМоќност : Нема потреба extral Моќ, од HDMI МоќHDMI влез : HDMI влезот интерфејсVGA Излез : VGA сигнал Излезен интерфејсСе конвертира HDMI излезен порт на вашиот за ЗАВИСТА, ниту за Вуду лаптоп на analog VGA влез со HDMI VGA Конверзија АдаптерТаа поддржува полна големина highdefinition резолуција од 720p или 1080pМоже да се користи за Сите HDMI влез и VGA излез уред.не го поддржува Аудио излезСпецификации : Боја : ЦрнаКабел должина : Околу 23.5 CMНето тежина : 47gAnswer : ___________________________ Note : Производот се однесува само на лаптопи и десктоп компјутери со HDMI интерфејсот.Таа не поддржува големи напон излезни уреди,Аудио излез,DVD,HD играч, за Settop box,за PS3 игри или за XBOX360 видео игри, итн.1 *HDMI VGA Кабел

BGN 4.00 4.82