• Ново
2017 пролет мъжки свободно време за мода широки дънки с мъжки високо качество на дънки с джобове свободно време панталони, мъжки панталони карго 5 цвята

2017 пролет мъжки свободно време за мода широки дънки с мъжки високо качество на дънки с джобове свободно време панталони, мъжки панталони карго 5 цвята

BGN 84.80
BGN 47.00 -45 %

Сума
Налично за поръчка

Почитувани Клиенти : Добредојдовте на нашата продавница Посакуваме да имате пријатен шопинг време ! ! ! Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство : 1. Големина : Ова е Азија големина, околу 2 големина помала од НАС/Европски големина. 2. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ако ви се исполнат никакви проблеми,ве молиме обидете се да контактирате со нас,ние сме мило да ви помогне да се справи било каков проблем 3. Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по paymen ве Молиме забелешка вашата тежина висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина Не може да биде 1-3cm разликата 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен стока код : 018-P55
Големина Спецификација : (панталони)
Прирачник Мерка. Постојат можеби 2-3 cm грешка. Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во редот на вашиот половината, јас ќе ви даде совети
Азија големина
Должина (cm)
Половината (cm)
Хип (cm)
нога(cm)
28
100
70
94
/
29
100
74
97
/
30
101
76
99
/
31
102
80
102
/
32
102
84
105
/
33
102
87
107
/
34
104
90
109
/
35
104
90
112
/
36
104
96
115
/
38
106
100
119
/
40
106
105
124
/
42
111
109
129
/
44



/
1inch=2.54 см
Ние ги користиме Азија големина за две или три големина помала од НАС/Евра големина НАС XS=Азија М НАС S=Азија L НИ M=Азија XL НИ L=Азија XXL НИ XL=Азија XXXL НИ XXL=Азија XXXXL НИ XXXL=Азија XXXXXL Ние ќе брод надвор парцела во 3-7 дена по paymen ве Молиме забелешка вашата тежина висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина Не може да биде 1-3cm разликата 1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен

Всичко за продукта

Размер:
28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38
Тип Елемент:
Дънки
Пол:
Мъже
Материал:
Деним
Тип На Затваряне:
Ширинка С Цип
Стил:
Ежедневни обувки
Вид На Монтаж:
Строен
Дължина:
Full Length
Дебелина на:
Тежка категория
Вид На Модела:
Твърд
Тип Тъкани:
Вътрешен
Украса:
Фалшиви Цип
Вид На Талията:
Висок
Измиване:
Тъмен, Среден, Светъл
Номер На Модела:
018-Р55
търговска марка:
ГУЙСЯН
Деним Стил:
Панталони-Cargo
Материал:
Полиестер, Памук

Подобни продукти в категория

Нов 2017 Мода Корейски Тънки Черни Дънки Мъжки Панталони Дупка Молив Мъжки Панталони Са Скъсани Байкерские Дънки, Тесни Дънки Мъжете

Важни информации) : 1 Поради различни монитори, секој компјутер покажува сликата боја може да биде малку поинаков начин.2.За Големината,поради нашата големина е Азија големина,тоа е малку помал од Европа / НИ големина,ние мерка од страна,таму ќе биде малку од грешка, па затоа ние ви препорачуваме да купите поголема големина од обично подобро,ве молиме изберете вистинската големина.Важни информации : Ние сме Лојални Одрекување : драг пријател, со цел да се избегне недоразбирање, овој производ е нашата кина се направи фабрика во кина одлична облека, не голем бренд за облека, надевајќи се да се разбере пред да се купи, ви благодарам.

BGN 28.00 39.98

2017 Нови Мъжки Скъсани Тесни Дънки Хип-Хоп Urban Destroyed Classic Biker Тънък Молив Jeans T0280

Големина на Половината Хип Должина cm Инчен cm Инчен cm Инчен 30 78cm 30.5" 100cm 39.2" 106cm 39.4" 32 83cm 32.7" 106cm 41.8" 108cm 42.5" 34 88cm 34.6" 112cm 44.1" 109cm 42.9" 36 92cm 36.2" 116cm 45.6" 110cm 43.3" 38 96cm 37.8" 120cm 47.2" 110cm 43.3"Големина на Половината Хип Должина cm Инчен cm Инчен cm Инчен 30 78cm 30.5" 100cm 39.2" 106cm 39.4" 32 83cm 32.7" 106cm 41.8" 108cm 42.5" 34 88cm 34.6" 112cm 44.1" 109cm 42.9" 36 92cm 36.2" 116cm 45.6" 110cm 43.3" 38 96cm 37.8" 120cm 47.2" 110cm 43.3"

BGN 33.00 44.42

Синята дупка скъсани широки дънки мъже, хип-хоп градинска облекло скейтър дънкови панталони мъжки свободна кацане плюс размера на хип-хоп дънки размер S-4XL

Големина Должина Половината Хип Бедрото Нога Отворање Висина Тежина S 101cm 76cm 102cm 60cm 32cm 170cm 5561kg М 102cm 83cm 106cm 63cm 33cm 176cm 65kg L 103cm 90cm 110cm 65cm 34cm 178cm 7180kg XL 104cm 96cm 114cm 68cm 36cm 180cm 8190kg 2 XL 105cm 100cm 120cm 70cm 38cm 180cm 91100kg 3 XL 106cm 106cm 126cm 73cm 40cm 185cm 101110kg 4 XL 107cm 113cm 132cm 76cm 42cm 185cm 111120kg ЗАБЕЛЕШКА : 1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.2.Доколку се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас,ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.(1cm=0.393 инчен, 1kg=2.2 lb)

BGN 66.00 71.98

Мода Хай стрийт мъжки дырочные дънки тъмно черен летен приятелка счупени взрив секция участък директен вид ежедневни дънкови панталони

Моден High Street Мажите Дупка Фармерки Темна Црна Лето се Намали Скршени Експлозија Дел се Водат Директно тип на Повик Тексас панталони​

BGN 41.00 63.73

Плюс Размер Провиснал Хип-Хоп Дънки Свободни Мъжки Прави Дънки Танци, Скейтборд Дънки Размер 38 40 42 44 46

Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети,така што ќе имаат успешен шопингискуство : 1...

BGN 68.26

CLASSDIM тесни дънки, мъжки Мото колоездач стил дънкови панталони високо качество мъжете ArmyGreen Slim Denim дънки, ластични дънки

Панталони Големина S M L XL XXL 3 XL Половината Ширина(см) 66 70 76 80 86 90 Должина(cm) 105 106 106 107 108 108 Хип Ширина(см) 104 108 111 114 117 120 Опсег на Тежина(kg) 5056 5763 6470 7177 7883 8490

BGN 47.00 90.38

Splash-ink print red jeans men trend of the white тънък pants personality non-mainstream flower pants / 28-36

Бесплатен превозот ! Поздравниотмастило печатење црвено фармерки мажите тренд на белата тенок панталони личност немејнстрим цветни панталони / 2836ГОЛЕМИНА НА ПОЛОВИНАТА ХИП CROTEH БЕДРОТО ДОЛГОИспоракаНие брод преку ЕМС или Кина пост воздух mail,EMS превозот ќе трае околу една недела,кина пост воздух пошта ќе ги преземе за 1535 дена.ние ќе се обезбеди следење на број откако брод надвор...

BGN 78.40

KALUREN Безплатна доставка голям размер M-8xl плюс мъжки дънки китайски стил панталони Мъжки военни дълги панталони хип-хоп свободни панталони

Море Облак Бесплатен превозот голема големина М8xl плус мажите фармерки Кинески стил панталони памук машки воени човек долги панталони лабава панталони ве Молиме навистина прочитајте во описот пред купување! Кинески големини се кандидира релативно мали, но ние имаме плус големина на облека и ние ќе ви помогне во изборот на правото големина...

BGN 59.00 71.81