• Ново
Дистанционно управление за Panasonic TX-P46GW20 TX-P50G20 TX-P50GW20 TX-PF42G20 TX-PF46G20 TX-PF50G20 TX-PR42G20 TX-PR50G20 LCD HDTV TV

Дистанционно управление за Panasonic TX-P46GW20 TX-P50G20 TX-P50GW20 TX-PF42G20 TX-PF46G20 TX-PF50G20 TX-PR42G20 TX-PR50G20 LCD HDTV TV

BGN 23.44

Сума
Налично за поръчка

Опис 1.Сосема Нова универзална замена на далечинскиот управувач.
2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.
3.количина попуст е достапен.
4.користете АА батерија,батерии не се вклучени.
Превозот
1.Објектот ќе биде од Кина во светот.
2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 3-5 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 5-7 работни дена од EMS,17-22business дена од Сингапур Пост.
3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.
4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.
5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има). Ние САМО се справи со превозот.
Се враќа и размена
1.Нашиот производ е внимателно прегледани од нас. Па ние сме да понудиме на нашите купувачи Задоволство Гаранција или Вашите Пари Назад.
2.Оваа содржина е добиена од 90 дена гаранција од купување, со исклучок на човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или неисправност на проектор.
3.Купувачи се одговорни за исплата на превозот и ракувањето со обвиненија за размена.
Контактирајте со нас
1.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака.
2.Ние трговија на големо оригиналната ТВ Светилки /светилки/modle,компатибилен ТВ светилки/светилки/modle, проектор remotes...

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
търговска марка:
UNICELAI
Воспользуйся:
TV
Честота:
433 Mhz
Безжична Връзка:
IR

Подобни продукти в категория

Телевизор, DVD, климатик Монтиране на стена притежателя на дистанционно управление стенен 46 мм*21 mm(1.81 инча*0.83 инча)

САД $ 5.49 / парче парче парче парче многу многу многу многуTV DVD клима уред Ѕид Далечински Управувач НосителотГолемина : 46mm*21mm(1.81 во*0.83 во)

BGN 8.00 8.78

чисто Нов nf780a-SLI-N-A2 nf780a SLI N A2 безоловен BGA чип с лъжичка добро качество

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

BGN 17.60

Дистанционно управление за CASIO XJ-SC215 XJ460 XJ-XJ560 XJ-360 XJ-350 XJ-S39 XJ-A130 XJ-A135 XJ-A140 XJ-A141 XJ-A145 DLP-проектор

Опис 1.Сосема нов компатибилен далечински управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со мали картон за секое парче.3.количина попуст е достапен.4.користете AAA батерија,батерии не се вклучениПревозот1.Објектот ќе биде од кина во светот.2.Во главно превозот начин е DHL,EMS и Сингапур пост.Ќе добиете вашиот објект во околу 35 дена од DHL, Или ќе го добие во околу 57 работни дена од EMS,1722business дена од Сингапур Пост.3.На следење на број ќе им бидат дадени на интернет во рок од 2 работни дена, така што на купувачот може да го најдете објект онлајн, купувачите се одговорни за царинските тарифи.4.Ние би сакале да испорака на објектот со други средства,но купувачот треба да се одговорни за дополнителните такси превозот.5.Купувачи се одговорни за дополнителните ТРЕСКА давачки, ДДВ, Царински такси и Должност за увоз (ако ги има)...

BGN 32.24

Нов DC12-48V 2CH RF Wireless Remote Control Switch System library door control 2pcs (JRL-6) предавател 1 приемник за обучение код

1, Преглед : Овој DC 12 V48 V широк напон двонасочна далечински управувач префрлување, прекинувачки напојување со користење стручна префрлување напојување за управување со чип, напојување напонот стабилност, целосно решавање на отпорот capacitance buck напон нестабилност, што резултира со нестабилност на целиот switch феномен ...

BGN 41.00 46.61

Захранващ Адаптер за променлив ток AC-DL960 за Sony Digital Camera Webbie HD MHS-CM1 MHSCM1 MHSCM1D MHS-CM1/D MHS-CM1/V Mobile HD Snap

AC Адаптер ACDL960 за Sony Дигитален фото апарат Webbie HD МХЗCM1 MHSCM1 MHSCM1 D МХЗCM1 / D МХЗCM1 / V Мобилни HD SnapПакет се вклучени : 1x AC Адаптер ACDL960; 1x Кабелот за Напојување(ние обезбеди САД / ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА кабелот за напојување, ќе се според на вашето барање)Карактеристики : Лесен Адаптер Обезбедува енергија кога е потребно 100240 Volts World wide употреба / Идеален за меѓународно патување Обезбедува дополнителна погодност за внатрешна снимање кабелот за Напојување вклучени Влез : 100240 V AC 50 / 60 Hz Излез : 9.6 V DC 0.8Ако вашата камера не се тешки затворен работно место, или сакате да се запре губењето на вашиот батеријата кога вие не треба да се...

BGN 11.18

Търговия на едро с 5 диска Grade A+ 4.7 GB 16x Blank Printable DVD+R Disc

СпецификацииОдделение : Одделение А+Складирање на податоци : Многу стабилнаТип : dvd+rБрзина : 1x да 16x мулти брзинаГолемина : 4.7 gbКористење : Сите медиуми и складирање на податоциПакет : opp заврши или shrink wrapAnswer : ___________________________ Note : 5 двд дискови од пакет, а не 5 пакети​

BGN 6.35

АСК-E5 ACKE5 Digital Camera AC Power Adapter Kit за Canon EOS Rebel XSi XS 450D 500D 1000D Kiss F X2 X3 T1I

ACKE5 ACKE5 Дигитална Камера AC Адаптер за Полнење за Canon EOS Rebel XSi XS 450 D 500 D 1000 D Бакнеж F X2, X3 T1 IПакет се Вклучени : 1 x CAPS700 Моќ AC Адаптер(Излез 7.4 V 2.0 A); 1 x DC Спојка дрE5; 1 X Кабелот за Напојување...

BGN 14.00 14.24

NB DF600 32-60 Full Motion TV Wall Mount 6 завъртане на лоста Full Motion LCD Monitor Holder скоба

3260" Целост Предлогот Ѕид ТВ Планината Замав Рака LCD Монитор Носителот ЗаградатаМодел Бр : NB DF600 Материјал : SPCC ладно валање челик Големина на Екран : 3260" (општо 2265") Max...

BGN 43.00 50.18

10 компл. / Лот CA570 CA-570 адаптер за камери на Canon XC10 ZR500 ZR600 ZR700 Optura 10 20 30 40 50 60 300 400 300 500 600

10 Sets / Многу CA570 CA570 AC Адаптер за Canon Камерите Camcorders ZR500 ZR600 ZR700 Optura 10 20 30 40 50 60 300 400 300 500 600Пакет(секоја многу) вклучува : 10 парчиња на CA570 главниот адаптери; 10 парчиња на кабелот за напојување( ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА / AU според вашето барање )Карактеристики : Лесен Адаптер Обезбедува енергија кога е потребно 100240 Volts World wide употреба / Идеален за меѓународно патување Обезбедува дополнителна погодност за внатрешна снимање Изграден во спој заштита и брзо полнење кабелот за Напојување вклучени Влез : 100240 V AC 50 / 60 Hz Излез : 8.4 V DC 2.0 НААко вашата камера или видео камера нема тешки затворен работно место, или сакате да се запре губењето на вашиот батеријата кога вие не треба да се...

BGN 90.88

Лот 10 бр. K-TYPE Хендсфри Plug гъвкави слушалки Слушалки с микрофон за двойна Радио Baofeng UV5R UV-5R Kenwood Уоки Токи

Ставка Детали : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Боја Црна Спецификација Компатибилен Бренд за Baiston ,Baofeng, Kenwood,итн Компатибилен Модел за Baiston (BST530, 320,2100,2600 ,650 S) за Baofeng (BFUV5 R, 888 S, 666 S, 777 S, UV5 RA, UV5 REPLUS) за Kenwood (TK2107 / 3107 Pro Разговор,TK2160 / 3160,TK2170 / 3170 / 3173,TK2200 / 3200, TK3101 / 3131 Слободен Разговор, TK3130) итн Димензии & Тежина Димензии 51.18 во x 0.12 во x 0.12 во (130 cm х 0.3 цм х 0.3 цм) Тежина 0.95 оз (27 g) Пакување Листа 10 x Воки Токи Handsfree Слушалка и Микрофон (130cm) Превозот Време Совети : Сите на пакет испратена преку препорачана пошта...

BGN 22.93

Нов DC12-48V 2CH RF безжично дистанционно управление превключвател на системи за управление на библиотеката врати, 2 елемента (JRL-2) предавател 1 приемник за обучение код

1, Преглед : Овој DC 12 V48 V широк напон двонасочна далечински управувач префрлување, прекинувачки напојување со користење стручна префрлување напојување за управување со чип, напојување напонот стабилност, целосно решавање на отпорот capacitance buck напон нестабилност, што резултира со нестабилност на целиот switch феномен ...

BGN 41.00 46.48

10 компл. / Лот адаптер за променлив ток AC-L25 AC-L20 AC-L200 за камери Sony Sony Cyber-shot и Handycam DCR-ПР DVD HC SR PC HDR-UX HC

10 Sets / Многу AC Адаптер ACL25 ACL20 ACL200 за Sony Sony Cybershot фото Апарати и камери и видео камери DCRIP DVD РК СР PC HDRРК UXПакет(секоја Многу) вклучува 10 групи на ACL200 адаптер за полнење, секој сет вклучувајќи : 1x ACL200 главниот адаптери; 1x кабелот за Напојување( ние обезбедуваме ЕУ / САД / AU приклучоци , ако треба велика БРИТАНИЈА приклучокот, ве молиме контактирајте со нас пред место цел)Карактеристики : Лесен Адаптер Обезбедува енергија кога е потребно 100240 Volts World wide употреба / Идеален за меѓународно патување 12 Нога Конектор Кабел Обезбедува дополнителна погодност за внатрешна снимање кабелот за Напојување вклучени 24 месеци гаранцијаАко вашата камера или видео камера нема тешки затворен работно место, или сакате да се запре губењето на вашиот батеријата кога вие не треба да се...

BGN 89.00 89.44

3Pack за iwown i6 HR пълно покритие на мека TPU протектор на екрана взривозащитен каишка за часовник спортен смарт гривна гривна филм

3 Pack За iwown i6 HR Целосна Покриеност Мека TPU Екран Заштитник ЕксплозијаДоказ види бенд Спортски Smart Wristband Хривнија Филм

BGN 6.00 7.98

AC-L200 AC-L25A AC-L25B AC-L25C AC захранващ адаптер за Sony Cyber-shot Фотоапарати и Handycam DCR-ПР / DVD / HC / SR / PC HDR-HC / UX

ACL200 ACL25 A ACL25 B ACL25 C AC Адаптер за Sony Cybershot Камера и камери и видео камери DCRIP / DVD / HC / СР / PC HDRHC / UX видео камераПакет содржина : 1 парче од ACL200 главниот адаптери; 1 парче на кабелот за напојување( ние обезбедуваме ЕУ / САД приклучоци , ако треба други приклучоци АУ или велика БРИТАНИЈА, ве молиме контактирајте со нас пред место цел)Карактеристики : Лесен Адаптер Обезбедува енергија кога е потребно 100240 Volts World wide употреба / Идеален за меѓународно патување 12 Нога Конектор Кабел Обезбедува дополнителна погодност за внатрешна снимање кабелот за Напојување вклучени 24 месеци гаранцијаАко вашата камера или видео камера нема тешки затворен работно место, или сакате да се запре губењето на вашиот батеријата кога вие не треба да се...

BGN 20.00

NB AVT1800-60-2A Dual Screen TV Mobile Cart 40-60 LED LCD Plasma TV Mount Trolley Stand With AV Срок And Camera Holder

Тешки Двоен Екран ТВ Мобилни Количка NB AVT1800602 A 40"60" LED LCD Плазма ТВ Количка Стои Со AV Полица И Камера Носителот* Мазна елоксирани двојна колони со прилагодливи flatпанел ТВ висина...

BGN 567.00 637.60

LCD поколение интелигентни многофункционален универсален източник на захранване домашно зарядно за лаптоп адаптер 90 W с 2 ампера USB за мобилен телефон

LCD Генерација на Паметни Мултифункционален Универзална Напојување Дома Полнач за Лаптоп Адаптер 90 W со 2 amp USB за ТелефонотКарактеристики : универзална напојување, решавање на полнење потребите на вашиот лаптоп / таблет / телефон / Mp3 и друга опрема...

BGN 108.00 113.58

10 компл. / Лот AC Charger AC Adapter-FX150 FX150 AC-FX110 FX110 DVP-FX820 DVP-FX811 за преносими DVD плейъри на Sony и MP3 устройства

10 Sets / Многу AC Адаптер за Полнач ACFX150 FX150 ACFX110 FX110 DVPFX820 DVPFX811 за Sony Portable ДВД & MP3 УредиПакет се вклучени 10 групи на ACFX150 AC адаптер, секој поставува вклучувајќи : 1x 9.5 V 2.0 AC адаптер ACFX150; 1x кабелот за Напојување ( ЕУ / САД приклучокот, а ако ви треба АУ или велика БРИТАНИЈА приклучоци, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас кога ќе го поставите цел)Карактеристики : им Овозможува на напојување со струја од AC штекер на вашиот Cybershot...

BGN 120.00