• Ново
AC220V 250V 380V 30A 2CH 20-200m Long Range Remote Control Switch 3*F3key Transmitter+ Receiver for Appliances Gate Garage Door

AC220V 250V 380V 30A 2CH 20-200m Long Range Remote Control Switch 3*F3key Transmitter+ Receiver for Appliances Gate Garage Door

BGN 62.21
BGN 55.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка

AC220 V 250 V 380 V 30 A " 2 CH 20-200m Долго Опсег на Далечински Управувач се Префрлите 3pcs F3key Предавателот+ Приемник за Апарати Портата гаражни врати Овој вид на AC220-380 V широк напон двонасочна далечински управувач прекинувач, прекинувач за напојување, професионална префрлување напојување за управување со чип, напојување напонот стабилност, комплетно решение отпор капацитет чекор-долу и да го направи напојување напонот не е стабилна, доведе до целиот switch нестабилен феномен.Далечинскиот управувач префрлете се усвојува 30 реле, може да се вчита високо-енергетски електрични апарати, учење микроконтролерски декодирање, можат да научат повеќе за далечинска контрола, едноставна операција поддршка флексибилни;за да се Префрлате прекинувачот е донесен да ја подобри switch излез работа начин, динамичен, self-locking, interlocking (точка) може да биде случаен избор лесен за употреба, уште еден нов начин на рачна работа.Однесуваат на повеќе области различни цели;Резервирани за излез на податоци битови заварување плоча, може да се добијат преку кратки различни лемење заеднички локација избор на далечинска контрола на копчиња, погодно клиент поддршка на различни далечински управувач што себеси се допаѓа, за да се избегне стариот фиксна еден дизајн копчиња можете да одговара на срам на далечинскиот управувач.
Главно се користи во гаражни врати контрола, осветлување контрола, електрични вратата, далечински управувач завеси, укинување на опрема, моторика, пумпа за вода, проекција на екранот лифт контрола и безбедност на индустријата и другите полиња, е лесно да се инсталира, користи предностите на едноставен и безбеден и сигурен.
Спецификации :
Оперативен Напон : AC220-380 V
Оперативен Фреквенција : 315 /433 MHZ
Температурата на работа : -40 C ~ +80 C
Примачот на Осетливост : -105d Bm
Максимално оптоварување : 3000 w, отценети оптоварување 1500 w
Учење код : бутване/Не-Latched .интер-заклучување/Latched . авто-заклучување /Self-Latched
PCB големина : 92 мм * 65 mm * 32 мм
Излез работи начин : Преку toggle прекинувач, бутване, self-locking, interlocking
1, врвот на нулта позиција за блокирам
2, на врвот на N позиција за авто-заклучување
1, 2, не се до-повлечете за бутване
Трето, методи за учење
Притиснете го копчето за учење копчето за 2 секунди, индикатор за светло (покажува дека има влезе на учење државата), за ослободување на учење за повикување, притиснете на било кое копче на далечинскиот управувач, на индикатор светлото трепка три пати после тоа, успехот на учењето.
Answer : ___________________________ Note : контролорот може да научат фиксна шифра / учење код и други 16 различни кодирање на далечински управувач, со цел да се расчисти најраните надвор од далечинскиот управувач.
Четврто, отстранување методи
Притиснете и задржете за учење копчето за за околу 8 секунди. Индикаторот светлина оди од долго да трепка три пати, а потоа се гаси, што укажува на успешно отстранување.
Answer : ___________________________ Note : 433mhz и 315 mhz се достапни ,315mhz ќе бидат испратени ако не постои побарувачка на фреквенција
3. Пакет Се Вклучени :
1 x Приемник
3 x Предавател ( вклучени се и батеријата)
.

Всичко за продукта

търговска марка:
ВЪЗРАСТ АОКЕ
Канал:
2
Номер На Модела:
220V-2ch
Пакет:
No
Безжична Връзка:
RF
Воспользуйся:
Универсален
Честота:
315 mhz/433 Mhz

Подобни продукти в категория

2 елемента Anti-Scratch LCD Screen Guard Protector Shield Film Cover for Barnes & Noble NOOK 1st Edition аксесоари за електронни ридеров

Карактеристики : Сосема нов, Доаѓа со ткаенина за чистењеБез вода е потребно, трае 510 минути за да инсталиратеПреднамалување на натпреварот екран форма, Покривање на целосна LCD екран стаклоАнтиНула, Штит и да го заштитите екранот од несакани гребнатиниАнтиУВ зраците, филтрираат 99% од УВ светлина од вашиот екран, како одраз на вашите очиНамалување наОтсјај, помогне да се минимизира досадни површината отсјај под светлаНе се меша со еден допир на екранот...

BGN 12.00 12.78

Нов DC12-48V 2CH RF Wireless Remote Control Switch System library door control 2pcs (JRL-6) предавател 1 приемник за обучение код

1, Преглед : Овој DC 12 V48 V широк напон двонасочна далечински управувач префрлување, прекинувачки напојување со користење стручна префрлување напојување за управување со чип, напојување напонот стабилност, целосно решавање на отпорот capacitance buck напон нестабилност, што резултира со нестабилност на целиот switch феномен ...

BGN 41.00 46.61

Нов DC12-48V 2CH RF Wireless Remote Control Switch System library door control 1бр (JRL-7) предавател 1 приемник за обучение код

1, Преглед : Овој DC 12 V48 V широк напон двонасочна далечински управувач префрлување, прекинувачки напојување со користење стручна префрлување напојување за управување со чип, напојување напонот стабилност, целосно решавање на отпорот capacitance buck напон нестабилност, што резултира со нестабилност на целиот switch феномен ...

BGN 37.00 41.87

3Pack за iwown i6 HR пълно покритие на мека TPU протектор на екрана взривозащитен каишка за часовник спортен смарт гривна гривна филм

3 Pack За iwown i6 HR Целосна Покриеност Мека TPU Екран Заштитник ЕксплозијаДоказ види бенд Спортски Smart Wristband Хривнија Филм

BGN 6.00 7.98

Търговия на едро с 5 диска Grade A+ 4.7 GB 16x Blank Printable DVD+R Disc

СпецификацииОдделение : Одделение А+Складирање на податоци : Многу стабилнаТип : dvd+rБрзина : 1x да 16x мулти брзинаГолемина : 4.7 gbКористење : Сите медиуми и складирање на податоциПакет : opp заврши или shrink wrapAnswer : ___________________________ Note : 5 двд дискови од пакет, а не 5 пакети​

BGN 6.35

Нов AC220V 250V 380V 30A 2CH дистанционното управление на ключа за лампата релеен изход модул радио и обтегач на колана предавател

Нови AC220 V 250 V 380 V 30 A " 2 CH Далечински Управувач Светлина Switch Реле Излез Радио Приемник Модул и Појас тока Предавателот Овој вид на AC220380 V широк напон двонасочна далечински управувач прекинувач, прекинувач за напојување, професионална префрлување напојување за управување со чип, напојување напонот стабилност, комплетно решение отпор капацитет чекордолу и да го направи напојување напонот не е стабилна, доведе до целиот switch нестабилен феномен.Далечинскиот управувач префрлете се усвојува 30 реле, може да се вчита високоенергетски електрични апарати, учење микроконтролерски декодирање, можат да научат повеќе за далечинска контрола, едноставна операција поддршка флексибилни;за да се Префрлате прекинувачот е донесен да ја подобри switch излез работа начин, динамичен, selflocking, interlocking (точка) може да биде случаен избор лесен за употреба, уште еден нов начин на рачна работа.Однесуваат на повеќе области различни цели;Резервирани за излез на податоци битови заварување плоча, може да се добијат преку кратки различни лемење заеднички локација избор на далечинска контрола на копчиња, погодно клиент поддршка на различни далечински управувач што себеси се допаѓа, за да се избегне стариот фиксна еден дизајн копчиња можете да одговара на срам на далечинскиот управувач.Главно се користи во гаражни врати контрола, осветлување контрола, електрични вратата, далечински управувач завеси, укинување на опрема, моторика, пумпа за вода, проекција на екранот лифт контрола и безбедност на индустријата и другите полиња, е лесно да се инсталира, користи предностите на едноставен и безбеден и сигурен.Спецификации : Оперативен Напон : AC220380 VОперативен Фреквенција : 315 / 433 MHZТемпературата на работа : 40 C ~ +80 CПримачот на Осетливост : 105d BmМаксимално оптоварување : 3000 w, отценети оптоварување 1500 wУчење код : бутване / НеLatched .интерзаклучување / Latched ...

BGN 41.00 46.08

Нов дистанционно управление на телевизори LCD LED TV подмяна на телевизионно дистанционно управление на всички черен характеристики за телевизор Sony RM-ED011

Спецификации : Ова е висок степен на далечинскиот управувач за SONY.Не програмирање е потребно само одговара на батерии во.Ова е сосема нов замена на далечински управувач и на тој ги опфаќа сите функции на оригиналниот далечински.Потребни 2 батерии со големина AAA (не се испорачува).Боја : ЦрнаМатеријал : ПластикаГолемина : прибл...

BGN 6.00 7.18

DC автомобилни запалки адаптер ACK-E17 (PS700 + DR-E17 LP - E17 акумулаторна куплунг) за цифрови фотоапарати Canon EOS M3 M5

DC Автомобил запалка приклучок Адаптер ACKE15 (PS700 + дрE15 ЛПE12 Батеријата Спојка) за Canon EOS Бунтовнички SL1 100 D Дигитални КамериПакет(секој Сет) вклучува : 1x ; 1x дрE17 DC Спојка (ЛПE17 атарот на енергија од батеријата конектор)Ова е специјално дизајниран Автомобил запалка приклучок за DC Адаптер, таа е изграденаво intellgent PCBI, тоа може да се конвертира напон од ВАШИНГТОН 10 V24 V околу DC 7.6 V8.4 V...

BGN 23.98

10 компл. / Лот адаптер за променлив ток AC-L25 AC-L20 AC-L200 за камери Sony Sony Cyber-shot и Handycam DCR-ПР DVD HC SR PC HDR-UX HC

10 Sets / Многу AC Адаптер ACL25 ACL20 ACL200 за Sony Sony Cybershot фото Апарати и камери и видео камери DCRIP DVD РК СР PC HDRРК UXПакет(секоја Многу) вклучува 10 групи на ACL200 адаптер за полнење, секој сет вклучувајќи : 1x ACL200 главниот адаптери; 1x кабелот за Напојување( ние обезбедуваме ЕУ / САД / AU приклучоци , ако треба велика БРИТАНИЈА приклучокот, ве молиме контактирајте со нас пред место цел)Карактеристики : Лесен Адаптер Обезбедува енергија кога е потребно 100240 Volts World wide употреба / Идеален за меѓународно патување 12 Нога Конектор Кабел Обезбедува дополнителна погодност за внатрешна снимање кабелот за Напојување вклучени 24 месеци гаранцијаАко вашата камера или видео камера нема тешки затворен работно место, или сакате да се запре губењето на вашиот батеријата кога вие не треба да се...

BGN 89.00 89.44

AC-L200 AC-L25A AC-L25B AC-L25C AC захранващ адаптер за Sony Cyber-shot Фотоапарати и Handycam DCR-ПР / DVD / HC / SR / PC HDR-HC / UX

ACL200 ACL25 A ACL25 B ACL25 C AC Адаптер за Sony Cybershot Камера и камери и видео камери DCRIP / DVD / HC / СР / PC HDRHC / UX видео камераПакет содржина : 1 парче од ACL200 главниот адаптери; 1 парче на кабелот за напојување( ние обезбедуваме ЕУ / САД приклучоци , ако треба други приклучоци АУ или велика БРИТАНИЈА, ве молиме контактирајте со нас пред место цел)Карактеристики : Лесен Адаптер Обезбедува енергија кога е потребно 100240 Volts World wide употреба / Идеален за меѓународно патување 12 Нога Конектор Кабел Обезбедува дополнителна погодност за внатрешна снимање кабелот за Напојување вклучени 24 месеци гаранцијаАко вашата камера или видео камера нема тешки затворен работно место, или сакате да се запре губењето на вашиот батеријата кога вие не треба да се...

BGN 20.00

Нов DC12-48V 2CH RF безжично дистанционно управление превключвател на системи за управление на библиотеката врати, 2 елемента (JRL-2) предавател 1 приемник за обучение код

1, Преглед : Овој DC 12 V48 V широк напон двонасочна далечински управувач префрлување, прекинувачки напојување со користење стручна префрлување напојување за управување со чип, напојување напонот стабилност, целосно решавање на отпорот capacitance buck напон нестабилност, што резултира со нестабилност на целиот switch феномен ...

BGN 41.00 46.48

EU / U style 12V 2A Power adaptor 12V DC transformer12V 2A AC DC adaptor 110-240V to 12V Converter to DC 2A Power Supply 5. 5x2.5mm

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .Точка Име : адаптерВлезен напон : AC110 V220 50 / 60 HZИзлезен Напон : DC12 VИзлезна Струја : 2Приклучок : ЕУ / САДДолг живот : >50.000 часаСертификација : CE & Ro HSПакет : 1 buc X 12 V 2 A трансформатор DC 5.5 мм x 2,5 mmНие заслужуваат право да брод според нашите нови акции ( понекогаш , ќе го промени случај или етикета според фабрика снабдување )Пакување : НЕ, полнач преполна со балон и во плик да брод .

BGN 12.78

Захранващ Адаптер за променлив ток AC-DL960 за Sony Digital Camera Webbie HD MHS-CM1 MHSCM1 MHSCM1D MHS-CM1/D MHS-CM1/V Mobile HD Snap

AC Адаптер ACDL960 за Sony Дигитален фото апарат Webbie HD МХЗCM1 MHSCM1 MHSCM1 D МХЗCM1 / D МХЗCM1 / V Мобилни HD SnapПакет се вклучени : 1x AC Адаптер ACDL960; 1x Кабелот за Напојување(ние обезбеди САД / ЕУ / AU / велика БРИТАНИЈА кабелот за напојување, ќе се според на вашето барање)Карактеристики : Лесен Адаптер Обезбедува енергија кога е потребно 100240 Volts World wide употреба / Идеален за меѓународно патување Обезбедува дополнителна погодност за внатрешна снимање кабелот за Напојување вклучени Влез : 100240 V AC 50 / 60 Hz Излез : 9.6 V DC 0.8Ако вашата камера не се тешки затворен работно место, или сакате да се запре губењето на вашиот батеријата кога вие не треба да се...

BGN 11.18

10 компл. / Лот AC Charger AC Adapter-FX150 FX150 AC-FX110 FX110 DVP-FX820 DVP-FX811 за преносими DVD плейъри на Sony и MP3 устройства

10 Sets / Многу AC Адаптер за Полнач ACFX150 FX150 ACFX110 FX110 DVPFX820 DVPFX811 за Sony Portable ДВД & MP3 УредиПакет се вклучени 10 групи на ACFX150 AC адаптер, секој поставува вклучувајќи : 1x 9.5 V 2.0 AC адаптер ACFX150; 1x кабелот за Напојување ( ЕУ / САД приклучокот, а ако ви треба АУ или велика БРИТАНИЈА приклучоци, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас кога ќе го поставите цел)Карактеристики : им Овозможува на напојување со струја од AC штекер на вашиот Cybershot...

BGN 120.00

чисто Нов n11p-GS1-A2 n11p GS1 A2 безоловен BGA чип с лъжичка добро качество

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

BGN 35.20

тест е много добър продукт n13m-GS-B-A2 n13m GS B A2 reball BGA чипсет

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чипови ќе купите од нашата компанија се од висока технологија, како и прецизни како нанометри...

BGN 21.60

ACLS5 AC-LS5 адаптер ac адаптер за Sony Cyber Shot Camera HX5 HX5V L1 L1LJ L1B L1R M2, N1 N2 P10 P100 P150 P200R P8 S750 S780 S950

ACLS5 ACLS5 Моќ AC адаптер за Sony Cyber Снимен на Камера HX5 HX5 V L1 L1 LJ L1 B L1 R М2 N1 N2 P10 P100 P150 P200 R P8 S750 S780 S950 Секој сет содржи : 1x ACLS5 AC полнач за батерии 1x Моќ канапи (ЕУ НИ АУ или велика БРИТАНИЈА, според вашиот избор)Карактеристики : им Овозможува на напојување со струја од AC штекер на вашиот Cybershot...

BGN 17.44

NB AVT1800-60-2A Dual Screen TV Mobile Cart 40-60 LED LCD Plasma TV Mount Trolley Stand With AV Срок And Camera Holder

Тешки Двоен Екран ТВ Мобилни Количка NB AVT1800602 A 40"60" LED LCD Плазма ТВ Количка Стои Со AV Полица И Камера Носителот* Мазна елоксирани двојна колони со прилагодливи flatпанел ТВ висина...

BGN 567.00 637.60

Лот 10 бр. K-TYPE Хендсфри Plug гъвкави слушалки Слушалки с микрофон за двойна Радио Baofeng UV5R UV-5R Kenwood Уоки Токи

Ставка Детали : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Боја Црна Спецификација Компатибилен Бренд за Baiston ,Baofeng, Kenwood,итн Компатибилен Модел за Baiston (BST530, 320,2100,2600 ,650 S) за Baofeng (BFUV5 R, 888 S, 666 S, 777 S, UV5 RA, UV5 REPLUS) за Kenwood (TK2107 / 3107 Pro Разговор,TK2160 / 3160,TK2170 / 3170 / 3173,TK2200 / 3200, TK3101 / 3131 Слободен Разговор, TK3130) итн Димензии & Тежина Димензии 51.18 во x 0.12 во x 0.12 во (130 cm х 0.3 цм х 0.3 цм) Тежина 0.95 оз (27 g) Пакување Листа 10 x Воки Токи Handsfree Слушалка и Микрофон (130cm) Превозот Време Совети : Сите на пакет испратена преку препорачана пошта...

BGN 22.93

Търговия на едро с 5 диска по-малко от 0,3% дефектность 1.4 GB 8 см Мини празен печатни DVD R диск

СпецификацииДефект го оценувате : Помалку од 0,3%Складирање на податоци : Многу стабилнаТип : DVDRБрзина : 4xГолемина : 1.4 GBКористење : Сите медиуми и складирање на податоциПакување : Меур заврши.Имајте на ум...

BGN 4.69