• Ново
4шт алуминиев черен 29*16 аудио усилвател говорител на краката CD-плейър подложки ударни шипове

4шт алуминиев черен 29*16 аудио усилвател говорител на краката CD-плейър подложки ударни шипове

BGN 15.65

Сума
Налично за поръчка


Димензии : Дијаметар од 29 mm * висина 16mm
Завртка дупки : M4
ЗАБЕЛЕШКА : цената е 4 ПАРЧИЊА

Всичко за продукта

Канали:
4
Пакет:
ДА
търговска марка:
ASYPDZSW
Номер На Модела:
29*16
Максимална Мощност На Канал:
101-130Вт

Подобни продукти в категория

HD-N3 Karaoke concrete mixer high quality Karaoke Echo Mixer --Sing a song on PC NB Laptop

Бесплатен Превозот во светот страна на курирската служба DHL / UPSот (Не од страна на хонг конг пост воздух mail ), така што е многу брзо .Ако ви треба со HPM ,ве молиме оставете порака за нас ,ние ќе ја намалат цената за вас ,што е потребно 30 денаЌе уживате во караоке без купување на скапи караоке играч.Едноставно поврзете со вашиот DVD плеер & TV.Ќе се читаат на за да пеете караокеЕхо ФункцијаНОВ НАЧИН ДА УЖИВАТЕ во МУЗИКА и ВИДЕО .Адаптер : AC 100240 V Ние providepower адаптер ( 2 Плоча Игли ) само иста како на сликата подолу : Опис : На Ехо караоке миксер е лесензакористење, но сепак софистицирани забава опрема дизајниран и изграден со цел на вкупно забава.На Ехо караоке миксер има две микрофон влезови и еден музички извор влезови...

BGN 72.00

1 чифт TJ Fullmusic 300B вакуумни тръби масивна плоча златни шипове керамична основа алтернатива на други марки 300B вакуумно Туба аудио

Бренд нови TJ Fullmusic Вакуум цевкиПредмет Бр : 300 BСолидна плоча,злато позлатен месинг игли,керамички цевки базаЦената е за 1 Исти пар (2 ПАРЧИЊА, фабрика тест&натпревар)Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

BGN 316.80

2017 нов Nobsound Mini HiFi EL34 Tube Integrated Amplifier Single-Ended Class a Power Tube Amp 8W*2 Бял

Douk Аудио Мини EL34 SingleEnded Класа Цевка Засилувач ПараметриБоја : Бела Тип на : слободенЗаврши Класа Текст чувствителност : 550m V излезна Моќност : 2×8 W(ultraлинеарна поврзаност) S / N сооднос : 85d B Канал : 2.0 Текст отпорност : 100 KΩ Излезна отпорност : 4 ohm, 8 ohm Напојување : 110 V(115 V) / 220 V(235 V) 50 Hz60 Hz потрошувачка на Енергија : 76 W Фреквенција одговор : 30 Hz – 38 KHz Вакуумски цевки : 5 Z2 Px1,EL34x2,6 N1x1 Аудио влез : CD / ПОМОШЕН Текст Jacks Audio излез : Банана Говорникот Приклучоци Димензија : 260 W x 230 D x 175 H mm Тежина : 7.5 КГ Пакет вклучуваат 1× Цевка Засилувач 1× Кабелот за НапојувањеЗа Douk Аудио Студио : Douk Аудио Студио основана во 2013, Ние се стремиме да понудиме најдобрите аудиовизуелна производи по најниска цена за нашите клиенти...

BGN 287.00 318.40

GD-PARTS 2PCS 25x25mm черно изработени солидна алуминиева регулатор на силата на звука Hifi Аудио Guitar AMP Cabinet Обръщател Record Sound Knob

Сосема Нов Аудио Контрола На Јачина На Звук KnobМатеријал : Цврст АлуминиумДијаметар : 25mmВисина : 25mm6mm Вратило Дупка(Погоден За APLS Potentiometer)Количина : 2 ПАРЧИЊА / многуСо Хексагонални Завртки СетИспорака Детали За : 1...

BGN 18.40

YUEPU BG-8T Professional Sound Audio Mixer 8 Channel 48V Phantom Power Reverb FX DJ смесителен пулт USB плейър стерео музика

Спецификации:1, 7 моно и 7 микрофон влезови, 2 стерео влезови, 1 USB влез2, 48 V фантом напојување.3, single channel текст со висок квалитет микрофон засилувач.1, 4 група и 1 излез.5, изграденаво професионални дигитални ехо ефект уред.6, секој канал има висока, средна и ниска 3 сегмент параметрска еквилајзер.7, следење на нивото на екранот.8, убава квалитет на звукот.9, надворешни ниско ниво на бучава напојување дизајн.10 со снимање на влезни и излезни функции11, максимална излезна ниво : 19d Bm (1 KHz, THD=0.5%)12, остаток на бучава : 75d B13, јачина на бучава сооднос : 71d B14, што е еквивалентно на бучава извор на текст electromotive сила : 12d Bm15, приклучок за слушалки излезна моќност : 40m W (1 KHz, THD=0.5%, 200)16, рамнотежа : ниска фреквенција : 80 Hz + 15d B17, ако : 2.5 KHz + 15d BВисока фреквенција : 12 KHz + 15d B18, здобијат со контрола : еден канал : 55d B ~ 0 d B...

BGN 222.40

Reisong BOYUU A10 EL34 тръба на защитния капак за печене

"Купи само покритие" опција : Ако сакате само на овој засилувач е капак, ве молиме изберете оваа опција."Во комбинација пратки" опција : Ако сте купување на нашите засилувач и во additonal сакате оваа маска, ве молиме изберете оваа опција, оваа опција е само за купувачот цел, исто така, еден засилувач, и ние ќе го даде в ombined пратки за намалување на такси превозот...

BGN 48.00

PAPRI 1бр позлатени RCA Jack +алуминий на CNC 6 дупки обработен алуминий обвързващи стълб RCA Jack стенни плоча за гладене Hifi DIY аудио

Бренд нови машински алуминиумски ѕид плоча : 6 дупки цената е за 1 PCS Материјал : Цврсти целосна алуминиум, ЦПУ машински Боја : Сребро завршна Површина : Елоксирани, брусен Димензија : 86*86mm Дебелина : 6mm 2 дупки, секоја дупка со дијаметар : 12mm Монтажа завртка дупка растојание : 60mm (центар до центар) РКА Материјал : Месинг диригент, Тефлон изолатор завршна Површина : Злато Позлатен, песок експлозија Вкупна Должина : 30мм (1.18") Max.надворешен Дијаметар : 16mm Монтажа намали дијаметар : 8.512mm Погодни за монтажа на говорникот обврзувачки мислења, РКА приклучоци и сл...

BGN 35.20

4 бр алуминиева сплав 33 мм * 22 мм аудио усилвател foot говорител на ноктите статив амортисьор възглавници

Засилувач случај деталиДраг пријателВи благодариме за посетата на нашата продавница!!Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!Материјал : Алуминиум легура.Листата : 4* звучници нога ноктиБоја : сребрена, црна.ГолеминаДијаметар : 33mm, висина : 22mm...

BGN 16.00 19.18

PAPRI 1PCS Aluminum CNC 8 дупки обработен алуминий обвързващи стълб RCA Jack Wall Plate Board Hifi DIY Audio

Бренд нови машински алуминиумски ѕид плоча : 8 дупки цената е за 1 PCS Материјал : Цврсти целосна алуминиум, ЦПУ машински Боја : Сребро завршна Површина : Елоксирани, брусен Димензија : 172*86mm Дебелина : 6mm 2 дупки, секоја дупка со дијаметар : 12mm Монтажа завртка дупка растојание : 146mm (центар до центар) Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

BGN 23.68

QUEENWAY ARC front all Aluminum САМ Power Amplifier case шаси 434мм * 90мм*308мм 434 * 90*308мм

Купување забелешки : 1 Ве молиме укажуваат на посебни барања, инаку ние нема да бидат одговорни за!2 Производ е на товар моќност засилувач школка, не содржи внатрешни делови.3...

BGN 176.00

Събрани L15 2-канален MOSFET Stero Audio Power Amplifier Board САМ IRFP240 IRFP9240 Field effect Tube AMP

Параметри : Зачестеност одговор опсег : 5 HZ 3 db, 250 к HZ 3 dbМоќност : 150 W 8 R ,300 W 4 R, 600 W 2 R (+ 55 v напојување)На сексуалното и репродуктивно > 20 v / НАСTHDSNR > 97 dbНАПОН ДОБИВКА = 36 патиPCB големина : долго= 150 MM , широк = 40 MMAnswer : ___________________________ Note : ова е собрани одбор,имаме тестирани добро.Пакетот вклучува : Собрани L15 2канали MOSFET Stero Аудио засилувач моќ одбор DIY AMP x 1 ( 2канали )( не се вклучуваат на heatsink )

BGN 80.00

YIsheng гравиран британски NAD отделна парче тонален предусилвател ПХБ Free ship

Врежани Британски NAD дискретни piec тон preamp PCBДвојно двострано позлатени PCB, FR4 лист дебелина 2 MM бакарна фолија 75 U dual channel дизајн.Големина : 138*81 MM

BGN 22.00 23.68

3x2 hdmi видеостенный процесор, hdmi, vga и dvi вход hdmi изход

3x2 2x3 hdmi видео ѕид процесорВидео ѕидот процесор за ТВ&LCD&следи&ПроекторпараметарБренд Име : ALLGEEсигнал текст : HDMI,VGA,USB,DVIсигнал излез : 6 НАЧИН HDMIКонтрола на владата : remoterМоќност : DC12 V3 AАпликации : ТВ / 3 DTV / LCD / monitor / Проекторбоја : црнаПакување големина : 44cmx26cmx8cmголемина : 36cmx17cmx5cmРезолуција : 1920x1080 / 60 HzТежина : 3.0 KgПакување : контролер,power кабел,remoter,адаптерУпотреба : ВнатрешнаЕкранот стил : 2x3,3x2Гаранција : 2 годиниПроизводи Статус : АкцииИспорака Детална : во 6 денаФункцииИзлез слика може да се постигне 180 степен флипАвтоматско прилагодување направи целата видео ѕид се прикаже иста бојаПоддршка USB играподдршка за 3 D,2 D видео дисплејНа работ маскирање техникиКарактеристики1.Економски и поддршка на 3 D ТЕЛЕВИЗИЈА,тоа е само 1 / 3 од LCD Видео ѕид трошоци,2.Нема потреба професионални видео ѕид техника,одговараат за DIY,3.Бренд ТЕЛЕВИЗИЈА со 3 години гаранција,но LCD видео ѕид е само една година гаранција,4.LCD ТЕЛЕВИЗОР може да се добијат, во локалниот пазар, погодно по продажба на услуги,само часа може да се реши,купи што треба да чини неколку дена или месеци да брод од нив LCD Видео ѕид во фабричка ако тоа не може да работи добро,5.На ТВ може да работи како што е, без ТВ Видео ѕид процесор,LCD Видео ѕид модел е професионална и посебно за видео ѕидУпотребаAG606 е широко се користат во КТВ,хотели и ресторани,барови,рекреативни центри,трговски центри,телевизија продавници,кина,производи екранот,медиумите, адвертајзингот,зграда,образование и обука,Бренд продавници,аеродроми,метрото,Карактеристики : Plugand Play 3x2 hdmi видео ѕид процесор без никаква инсталација на софтверПрифати FullHD HDMI, DVI, VGA , USB диск за влезниот извор.Сплит и скала на влезниот извор до 6 x HDMI екраниПоддршка директноигра од USB диск со сите видови на Аудио / Видео медиа формат.Преден панел со копчиња за влезниот извор селекција, излезната порта за конфигурација, рамки прилагодување, подесување.Во согласност со HDCP.Поддршка 180 степен ротација за днотодебели рамки на екранот.​Контролира преку предниот панел со копчиња, IRдалечински управувач.

BGN 874.00 1120.00

гореща продажба 4шт диаметър 30 mm и височина 13 mm алуминиеви крака/домашни аудио шасито на крака

Цврст алуминиум, елоксирани површината експлозија, ЦПУ машинскиБоја : сребрена на СтандардноДијаметар : 30мм,висина : 13mm.Забелешка : цената е за 4pcs...

BGN 15.00 16.00

2018 последния Nobsound FU50 вакуумни тръби кола/Автомобил/RV / домашен усилвател на мощност Стерео Hi-Fi усилвател на мощност 12-ватов кола

За Нас : Ние сме посветени да ви ги понудиме најдобрите аудиовизуелна производи по најниска цена за нашите клиенти...

BGN 685.00 856.00

Заместител на Panasonic DMRXW480GLK CD DVD плейър резервни части Лазерна леща Lasereinheit ASSY Unit оптичен пикап блок Optique

Опис : Сосема нов ласерски собранието Замена За Panasonic DMRXW480 GLKK CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица Оптички Пикап Блок OptiqueКвалитет : Нови и оригиналниПогоден за следните единица(s) : За Panasonic DMRXW480 GLK CD DVD Плеерпакет се вклучени : 1 X Замена За Panasonic DMRXW480 GLK CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица Оптички Пикап Блок Optique

BGN 193.58

ЯКИН SD-CD2 6J1 сигнал на тръба обновяване на Hi-End буфер процесор за CD-плеър

YAQIN SDCD2 6 N1 Цевка Сигнал Надградба HiEnd Бафер Процесор за CD Плеер : Технички параметри : Влезен напон : 110 / 120v или 220 / 235v ве молиме да ни кажете на вашиот избор текот на цел Влезниот сигнал ниво : 0.55 V= 0.5 V кога излез време) (Hifi exquis 1101017) Зачестеност одговор : 5 Hz ~ 500 KHz (1d B) Хармонично Нарушување : ≤0.15% (1 KHz) (Hifi exquis 1101017) SNR : ≤60d B (A) Цевка : 6 J1×2(тие можат да бидат ungrated да 6 N11 или 6 DJ8) (Hifi exquis 1101017) Текст џек : лево / десно РКА за да се поврзете на CD, DVD плеер или на компјутер Излез џек : лево / десно РКА да го поврзете слушалки засилувач (Hifi exquis 1101017) обем : ( должина) X 250mm (ширина) Х 185mm (висок) 210mm Пакет тежина : 2.6 kg Параметри : Овој процесор вработува катоден следбеници и HIFI коло за подобрување на вашиот аудио систем...

BGN 188.80

Последният усилвател клас а HiFi 1969 г. T6S със защитата на веригата UPC1237

Најновите 1969 HIFI класа засилувач T6 S со UPC1237 Коло заштита Напојување : 220 V / 110 VПерформанси параметри : Номинална излезна моќност : 10 W x 2Зачестеност одговор : 20 Hz25 KHzВкупно хармонично нарушување : Shippingtime : Defaultsend од експрес испорака,за 816business дена да пристигне повеќето од europecountries, Русија, Бразил,Африка.Украина и некои други далечински земји willneed некои повеќе денови.Враќање &Exchange : > Someitems врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање theitem.(ве молиме погледнете го детално го опишуваат)[Во случај на DOA (Мртов на Пристигнување), pleasereport во рок од 3 дена]>Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба.> По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот'sprice ( со исклучок на трошоците за превозот до и од )

BGN 287.00 302.40

Общ 2 елемента черен анодизиран CNC обработена масивна алуминиева дръжка 38x22mm за усилвател, CD плейър КПР мощност обем на потенциометър

Бренд Нови ЦПУ Машински Цврст Алуминиум KnobМатеријал : Цврст АлуминиумБоја : Црна ЕлоксираниСе справи со Дијаметар : 38mmВисина : 22mmВратило Дупка со Дијаметар : 6.0 mmКоличина : 2 парчињаИспорака Детали За : 1...

BGN 36.00

Разстояние 1,0 мм + дължина 1000 мм +6Pin A / same direction line Soft тел FFC гъвкав плосък кабел. 6P * 1.0 A*1000MM

Добредојдовте на нашата продавница ! Тука, можете да добиете најмногу прифатлива цена и најдобра услуга! Тука , се надеваме дека ќе може да се најде она што го сакате ! 100% задоволството на Клиентите е нашиот гол ве Молиме имајте во предвид ! дека во ласерски глава индустрија, ние сме професионални трговци на големо ! Нашата компанија е главно ангажирани во земјатаизвозник видео ласерски глава и игри дел за повеќе од 10years...

BGN 32.00 33.58

горещи продажба power amp шаси / усилвател на мощност алуминиев корпус / DIY начало аудио усилвател на шасито

Димензии : Висина 140 mm Ширина 430 mm Длабочина 423 mm Внатрешни Димензии : Висина 124 mm Ширина 416mm Длабочина 410 mm дебелината на секој дел : Топ 10мм ,По 3мм Лево и десно 4mm ,горниот и долниот дел од 4mm тежина : 8 кг Предни и задни панели се празни, на горната и долната плоча топлина мијалник се отворени за повеќе намени Додатоци : Моќ седиште, гума машина нозе

BGN 168.00 179.20

Свободен кораб E12-I (защита на електрически подкрепа на две или на три, четырехканального усилвател) версия --печатни платки

Слободен брод E12I (за заштита на електрични поддршка две или три, четири канал amp) верзија на PCBНа E12јас заштита коло, отворен дизајн од AMB;PCB големина : 75 X50 X2mm (2 OZ, зелена и бела бакар калај спреј процес, плоча со елемент параметри)

BGN 9.00 9.44

4307 шасито на КПР / предусилвател шаси / шаси комбинирана машина / домашно аудио САМ amp размер на корпуса ширина 430 дълбочина на 308 Височина 70

Опис на производот Димензии : Ширина 430 Длабочина 308 Висина Од 70 Внатрешни димензии : Ширина 410 Длабочина 297 Висина 62 Преден панел : дебелина 8мм, сребро По таблата, 410mm широк, 62mm широк, 3мм дебели, од Страна на : 68mm висока, 4mm, дебела, профили на Горниот и долниот капак 3мм дебели Тежина : 6 кг Обезбеден прибор : Моќ седиште гумени машина нозе сет...

BGN 119.00 126.40

JC229 Full aluminum Power amplifier chassis / Pre-amp chassis / AMP Enclosure / case BOX

1 : името и количината : JC229 Целосна алуминиум Моќност засилувач шасија / Предзасилувач шасија 2 : Шасија машина нога дупка не е отворен(Удобноста на сопствениот дизајн) 3 : Состојба : Нови 4 : Додатоци : Гума машина нозе, на АЛПИТЕ се префрлат, 38 mm алуминиум knob, Моќ Блок, не вклучува РКА и звучник терминали 5 : Специфични структурни димензии : Надворешни димензии : ширина= 220mm Height= 90mm Длабочина = 311mm Внатрешни димензии : Width= 203.5 mm Висина= 84mm Длабочина = 300мм Таму се отвори на капакот, Без вентилација дупки под закрила...

BGN 63.89

1409 алуминий шаси / усилвател на шасито / предусилвател шаси / захранващ блок на шасито

Димензии : Ширина 145 Длабочина 311 Висина 90 Внатрешни димензии : Ширина 130 Длабочина Од 300 Висина 84 Максимална инсталација висина 84 mm ширина 130 mm трансформатор Целосна тежина : 2 килограми Додатоци : Гумени нозе ноктите, AC седиште прекинувач, 1 сет на алуминиумски knob

BGN 63.00 67.20