• Ново
Разстояние 1,0 мм + дължина 1000 мм +6Pin A / same direction line Soft тел FFC гъвкав плосък кабел. 6P * 1.0 A*1000MM

Разстояние 1,0 мм + дължина 1000 мм +6Pin A / same direction line Soft тел FFC гъвкав плосък кабел. 6P * 1.0 A*1000MM

BGN 33.58
BGN 32.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Добредојдовте на нашата продавница ! Тука, можете да добиете најмногу прифатлива цена и најдобра услуга! Тука , се надеваме дека ќе може да се најде она што го сакате ! 100% задоволството на Клиентите е нашиот гол ве Молиме имајте во предвид ! дека во ласерски глава индустрија, ние сме професионални трговци на големо ! Нашата компанија е главно ангажирани во земјата-извозник видео ласерски глава и игри дел за повеќе од 10years. Ако ви треба производи во големи количини, ве Молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќен!!
Опис
• Теренот големина : 0.5, 0.8, 1.0, 1.25 и 2.54 mm
• Се карактеризира со компактност, висока прецизност, stableness, преносливост, ултра-тенок и sinuosity отпор
• Широко се користи во стерео сет, дигитална камера, видео камера, на возило стерео сет, ТЕЛЕВИЗОР, typewriter, калкулатор, каса, телефон во собата, CD-ROM, VCD, DVD, duplicator, печатач, безжични инструменти, видео-аудио уреди и воздушната опрема
• Карактеристики : низок волумен висока прецизност и простор за зачувување едноставна кабел за дистрибуција и инсталации
• Убаво флексибилност и флексибилни
Спецификација За Производ :
Игли : 6 P
Теренот : 1.0 mm
Должина : 100cm /1000mm
Температура : 80 C степен
Напон : 60 V
Ова е иста насока линија
Купи 2lot имаат поповолен
А&П(многу важно,ве молиме прочитајте ги внимателно пред да ја купите)
1 : кога ќе брод надвор цел?
П : почитувани, ние ќе брод надвор цел 3-5days по вашата исплата во нормален(освен кинески празник )
2, Е : што да се прави кога ќе добиеме погрешна количество цел?
П : Почитувани, ве молиме да ги фотографија на пратката што сте го добиле, ние ќе се направи refound ако нашата грешка.
3, О : , што да правам кога примате дефект на објектот?
П : Почитувани, ве молиме да добро проверете ги следните чекори :
1)ве Молиме внимателно да се провери пакување, дали да се здроби оштетување состојба
2)Отвори пакетот внимателно, да обрнат внимание да не допре леќа, не се кандидира во прав
3)се Поврзете жици, се грижи да не го оштети socket
4)Отвори кратки-коло точка на времето внимание место чисти, да не го расипам коло
За спорот :
1)Спорот Причина : Купување Заштита работи надвор, но пакет се уште е во транзит ,
Ние не може да го прифати овој вид на спорот,Ние ќе одбие да ! Ние само може да се продолжи Купување Заштита !!
Ве молиме не го посрамоти нас, меѓународната парцела пост испорака е релативно бавно, се должи на повеќе оддалечени земји, колет не успеа да пристигнат на време, ве молиме купувачите разбираат нашиот,стоката била испратена надвор, не може да се врати за да го, почекајте да се потпише,ви благодариме
2 ) За царински запленети и царински преглед,
Ние не прифаќаме спорот, не се одговорни за било царински даноци и такси
Купувачот треба прашајте го продавачот даде фактура листата , и купувачот треба да Ја транспорт одделот на поштенските услуги и за локалната или царинската испостава да доставува фактури во и надвор од царинење процес
Купувачите треба да се обрне на локалната земја увозот царинската данок

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
търговска марка:
Забавна Кралица
Дата На Стартиране:
2010
Включване На Дисплея:
No
Номер На Модела:
6P * 1.0 A*1000MM
Воспользуйся:
Начало

Подобни продукти в категория

Заместител на Panasonic DMRXW480GLK CD DVD плейър резервни части Лазерна леща Lasereinheit ASSY Unit оптичен пикап блок Optique

Опис : Сосема нов ласерски собранието Замена За Panasonic DMRXW480 GLKK CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица Оптички Пикап Блок OptiqueКвалитет : Нови и оригиналниПогоден за следните единица(s) : За Panasonic DMRXW480 GLK CD DVD Плеерпакет се вклучени : 1 X Замена За Panasonic DMRXW480 GLK CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица Оптички Пикап Блок Optique

BGN 193.58

2 елемента MX50 SE LAPT 2SA1295 2sc3264 усилвател на мощност DIY комплект двоен усилвател на мощност

Карактеристики : Долниот нарушување, подобра контрола и резолуцијаЕдна диференцијална текст, singleended напон засилувач фаза, трифаза превртена Darlington излез.Излез фаза користи Високомоќ цевка Sanken 2 SA1295,2 SC3264.ФИЛИП S KEC транзистори, ST, EVOX производство на CBB capacitor.KEMET, TDK монолитна кондензатори.Спецификација : Напон : + 15 V на + 45 VИзлезна Моќност : 100 W8 R (+ 42 V)Напон Стекнат СТЕКНАТ : 34timesТекст Чувствителност : 1.2 V100 W RMS 8 ЕвропаSNR : Повеќе од 98 DBНарушување : Пакетот вклучува : MX50 SE моќ amp одбор X2Answer : ___________________________ Note : Ова е Комплет, А ќе делови треба да заварување и тест за тоа...

BGN 57.58

Bluetooth разход на говорител с изходна мощност от 60 W 5670 електронно клиенти усилвател на лавица за книги HiFi стерео колона CD / DVD плейър

Ве молиме имајте на ум пред да го купат, различна Боја опции, соодветниот производ е различен.Се уште се потресени во потрага за музичка опрема? Професионални тјунер за да ви помогне да се избере Пумпа до вашата соба Производ Параметри Напојување : 220 V50 HZ Излезна моќност : 60 W Цевка : 5670 × 2 Функција на вредноста : Јачина на звук / Бас прилагодување на Текст отпорност : 47 K Текст чувствителност : 300m V Преоптоварување извор electromotive сила ≥2 V Treble : ± 10d B Бас : ± 10d B Сигнал на бучава сооднос : ≥ 80d B Фреквенција одговор : 20 Hz20 KHz ± 2d B Чувствителност : 88d B Оценет напон : 220240 V Домаќин материјал : Алуминиум легура Говорникот Tweeter Големина : 1 инчен на Говорникот Subwoofer Големина : 5 инчи Говорникот материјал : Висока густина дрво одбор Поддржува репродукција формат : DVD / VCD / CD / MP3 / AVI / DIVX / WMV Формат.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање Повеќе Плаќање прашања, ве Молиме проверете на линкот : Услови за ИспоракаВе молиме да ни испратите емаил пред вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса...

BGN 243.00 256.00

Направи си САМ 1бр радиатор алуминиев радиатор за таксите, усилвател на мощност L15 L150W

Големина : 160mm x30mm x 55мм (L x T x H)Оваа heatsink има вежба дупки,тоа може да погоден за L15 L150 Wamplifier одбор.Дното три завртки за фиксирање на дупки...

BGN 16.00

Общ 2 елемента черен анодизиран CNC обработена масивна алуминиева дръжка 38x22mm за усилвател, CD плейър КПР мощност обем на потенциометър

Бренд Нови ЦПУ Машински Цврст Алуминиум KnobМатеријал : Цврст АлуминиумБоја : Црна ЕлоксираниСе справи со Дијаметар : 38mmВисина : 22mmВратило Дупка со Дијаметар : 6.0 mmКоличина : 2 парчињаИспорака Детали За : 1...

BGN 36.00

Laochen 300B клиенти усилвател за HIFI EXQUIS Single-ended Class A Собственоръчно OldChen Amp Black Version

Manufactuer "Lao Chen" има 3 брендови име : "Oldchen" , "Lao Chen", "Aiqin", Па за овој производ, имаме некои засилувач можеби дојде со "Oldchen" зборовите на предната плоча , и други доаѓаат со "Lao Chen" , ве молиме да обрнете внимание, Со Сите Цевки опција е со сите цевкаBluetooth Со Цевка верзија е со сите цевка и Б luetooth модул ,Без Никакви Цевка верзија е без некоја цевка и ниту Bluetooth модулИмето на брендот се променила во "Oldchen", тоа секогаш е ист производител од AiqinПараметри : Напон цевки : 2 x Посебни прилагодите SHUGANG или руски 6 SN7 / 6 N8 P / 6 H8 C Rectifier цевка : 1 x Посебни прилагодите SHUGANG направени 5 Z3 PA / 5 U4 G Моќ цевки : 2 x PSVANE посебни прилагодите за Aiqin верзија 300 BSE Излезна моќност : 8 Wx2, Моќ трансформатор Моќност : 150 W Фреквенција одговор : 15 Hz35 KHz Излезна Отпорност : 4 ohm, 8 ohm Вкупно Хармонично Нарушување : ≤ 1% (1k Hz) Текст Отпорност : 100 K ohm Текст Чувствителност : 500m V2000m V SNR : 88db Големина (W × D × H) : 370mm × 250mm × 220mm Нето тежина : 16 кг Цевка за заштита на решетката 3kg Шасија Боја : Црна Верзија Влезен напон : costomize за 110 240 V / 5060hzКарактеристики : Psvane велика БРИТАНИЈА верзија 300 B ви даде најдобар вокал и многу фини звучен ефект...

BGN 681.00 801.50

TE-01 MINI HIFI 6J1 Tube Preamplifier стерео вакуумни тръби предусилвател с адаптер на захранване

Вовед : TE01 цевка preamplifier, аудио сигнал текст порт може да се поврзе со компјутер Телефон CD Lossless плеер за музика и други аудио извор, Излезен порт може да се поврзе различни дигитален засилувач, активни мултимедијални звучници и други аудио опрема, Дозволете му на вашиот аудио опрема моментален електронска цевка полн вкус, Така што квалитетот на звукот на топло и прецизен, го подобруваат чувството на тешки и телеприсуството, звукот областа на изразување е многу добар, звук заоблени, сладок глас, музика мирис дебели...

BGN 65.58

ЯКИН SD-CD2 6J1 сигнал на тръба обновяване на Hi-End буфер процесор за CD-плеър

YAQIN SDCD2 6 N1 Цевка Сигнал Надградба HiEnd Бафер Процесор за CD Плеер : Технички параметри : Влезен напон : 110 / 120v или 220 / 235v ве молиме да ни кажете на вашиот избор текот на цел Влезниот сигнал ниво : 0.55 V= 0.5 V кога излез време) (Hifi exquis 1101017) Зачестеност одговор : 5 Hz ~ 500 KHz (1d B) Хармонично Нарушување : ≤0.15% (1 KHz) (Hifi exquis 1101017) SNR : ≤60d B (A) Цевка : 6 J1×2(тие можат да бидат ungrated да 6 N11 или 6 DJ8) (Hifi exquis 1101017) Текст џек : лево / десно РКА за да се поврзете на CD, DVD плеер или на компјутер Излез џек : лево / десно РКА да го поврзете слушалки засилувач (Hifi exquis 1101017) обем : ( должина) X 250mm (ширина) Х 185mm (висок) 210mm Пакет тежина : 2.6 kg Параметри : Овој процесор вработува катоден следбеници и HIFI коло за подобрување на вашиот аудио систем...

BGN 188.80

PAPRI 1бр позлатени RCA Jack +алуминий на CNC 6 дупки обработен алуминий обвързващи стълб RCA Jack стенни плоча за гладене Hifi DIY аудио

Бренд нови машински алуминиумски ѕид плоча : 6 дупки цената е за 1 PCS Материјал : Цврсти целосна алуминиум, ЦПУ машински Боја : Сребро завршна Површина : Елоксирани, брусен Димензија : 86*86mm Дебелина : 6mm 2 дупки, секоја дупка со дијаметар : 12mm Монтажа завртка дупка растојание : 60mm (центар до центар) РКА Материјал : Месинг диригент, Тефлон изолатор завршна Површина : Злато Позлатен, песок експлозија Вкупна Должина : 30мм (1.18") Max.надворешен Дијаметар : 16mm Монтажа намали дијаметар : 8.512mm Погодни за монтажа на говорникот обврзувачки мислења, РКА приклучоци и сл...

BGN 35.20

Свободен кораб E12-I (защита на електрически подкрепа на две или на три, четырехканального усилвател) версия --печатни платки

Слободен брод E12I (за заштита на електрични поддршка две или три, четири канал amp) верзија на PCBНа E12јас заштита коло, отворен дизајн од AMB;PCB големина : 75 X50 X2mm (2 OZ, зелена и бела бакар калај спреј процес, плоча со елемент параметри)

BGN 9.00 9.44

HD-N2 Karaoke sound mixer висококачествен караоке-Ехо-смесител, караоке-звуков миксер

Ќе уживате во караоке без купување на скапи караоке играч.Едноставно поврзете со вашиот DVD плеер & TV.Ќе се читаат на за да пеете караокеЕхо ФункцијаНОВ НАЧИН ДА УЖИВАТЕ во МУЗИКА и ВИДЕО .Адаптер : AC 100240 V Ние обезбедуваме ЕУ адаптер ( 2 Плоча Игли ) само иста како подолу на сликата : Опис : На Ехо караоке миксер е лесензакористење, но сепак софистицирани забава опрема дизајниран и изграден со цел на вкупно забава.На Ехо караоке миксер има две микрофон влезови и еден музички извор влезови...

BGN 43.00 52.64

150W LM3886*3 паралелен едноканален усилвател на мощност такса ПХБ Free ship

150 W LM3886*3 паралелно единечен канал моќност засилувач PCB одборТехнички Параметри : Оперативен напон : ± 15 V ± 36 VРабота : чиста DC Класа БИзлезна моќност : 150 WТекст отпорност : 47 KИзлезна отпорност : 4Ω8ΩPCB одбор големина 123mm X 31mmPCB дебелина од 1.6 mmPCB одбор бакарна фолија дебелина 2 оз, PCB одбор материјал FR4

BGN 16.00 17.28

CD оптично пикап KSS-213C чисто нов оригинален високо качество KSS213C KSS 213C KSS-213 2 бр. Безплатна доставка

Добредојдовте на нашата продавница !Тука, можете да добиете најмногу прифатлива цена и најдобра услуга! Тука , се надеваме дека ќе може да се најде она што го сакате ! 100% задоволството на Клиентите е нашата целВе молиме имајте во предвид ! дека во ласерски глава индустрија, ние сме професионални трговци на големо ! Нашата компанија е главно ангажирани во земјатаизвозник видео ласерски глава и игри дел за повеќе од 10years.Ако ви треба производи во големи количини, ве Молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќен!!Опис : 100% Нови Оригинални KSS213 C CD Оптички Пикап Може да го замени KSS213 B KSS213 E Купи 2 парчиња имаат поповоленПреку Кина Пост или ХОНГКОНГ Пост Регистрирани Воздух Mail Бесплатен Превозот .имаат Следење на БројВнимание : Ласерот има електростатско завари заштита, треба да се користи за Лемење железо отстранување заштита пред инсталацијаКарактеристики : 1.Висок квалитет и конкурентна цена2 Fast испорака3...

BGN 31.00 32.40

гореща продажба 4шт диаметър 30 mm и височина 13 mm алуминиеви крака/домашни аудио шасито на крака

Цврст алуминиум, елоксирани површината експлозија, ЦПУ машинскиБоја : сребрена на СтандардноДијаметар : 30мм,висина : 13mm.Забелешка : цената е за 4pcs...

BGN 15.00 16.00

6.4 мм, 1/4 черна пластмасова китара дръжки за DAVIES 1900H педала ефект Stomp Box DJ Mixer Radio 13x16mm

Бренд Нови пластични knobДијаметар : 13mmВисина : 16mmВратило дупка : 6.4 милиметриБоја : ЦрнаСо страна постави заврткаМатеријал : ABS ПластикаДлабочината на вратило дупка : 14.3 mmПогоден за гроздобер stomp кутија, гитара ефект на возилото (DAVIES 1900 H стил)10 PCS=50 PCS=100 PCS=Испорака Детали За : 1...

BGN 9.00 9.44

Последният усилвател клас а HiFi 1969 г. T6S със защитата на веригата UPC1237

Најновите 1969 HIFI класа засилувач T6 S со UPC1237 Коло заштита Напојување : 220 V / 110 VПерформанси параметри : Номинална излезна моќност : 10 W x 2Зачестеност одговор : 20 Hz25 KHzВкупно хармонично нарушување : Shippingtime : Defaultsend од експрес испорака,за 816business дена да пристигне повеќето од europecountries, Русија, Бразил,Африка.Украина и некои други далечински земји willneed некои повеќе денови.Враќање &Exchange : > Someitems врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање theitem.(ве молиме погледнете го детално го опишуваат)[Во случај на DOA (Мртов на Пристигнување), pleasereport во рок од 3 дена]>Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба.> По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот'sprice ( со исклучок на трошоците за превозот до и од )

BGN 287.00 302.40

Jc229 Full aluminum Desktop amp chassis/ AMP Enclosure / case BOX

1 : името и количината : JC229 Целосна алуминиум Десктоп amp шасија 2 : Шасија машина нога дупка не е отворен(Удобноста на сопствениот дизајн) 3 : Состојба : Нови 4 : Додатоци : Гума машина нозе, на АЛПИТЕ се префрлат, 38 mm алуминиум златна knob, Моќ Блок, не вклучува РКА и звучник терминали 5 : Специфични структурни димензии : Надворешни димензии : ширина= 220mm Height= 90mm Длабочина = 311mm Внатрешни димензии : Ширина= 203.5 mm Висина= 84mm Длабочина = 300мм Таму се отвори на капакот, Без вентилација дупки под закрила...

BGN 71.06

4307 шасито на КПР / предусилвател шаси / шаси комбинирана машина / домашно аудио САМ amp размер на корпуса ширина 430 дълбочина на 308 Височина 70

Опис на производот Димензии : Ширина 430 Длабочина 308 Висина Од 70 Внатрешни димензии : Ширина 410 Длабочина 297 Висина 62 Преден панел : дебелина 8мм, сребро По таблата, 410mm широк, 62mm широк, 3мм дебели, од Страна на : 68mm висока, 4mm, дебела, профили на Горниот и долниот капак 3мм дебели Тежина : 6 кг Обезбеден прибор : Моќ седиште гумени машина нозе сет...

BGN 119.00 126.40

GD-PARTS 38x22mm черен сребрист алуминиев усилвател регулатор на силата на звука, потенциометър въртяща се маса, Радио КПР бутон за контрол на звука

Сосема Нов Аудио Контрола на Јачина на звук Knob Материјал : Цврст Алуминиум легураCNC Машински Боја : Црна, СребренаЗавршна површина : Елоксирани Дијаметар : 38mm Висина : 22mm Вратило Дупка со Дијаметар : 6mm Прикачите на повеќето АЛПИТЕ potentiometerИспорака Детали За : 1...

BGN 8.80

Нов XH-M531 за Yamaha Digital HiFi Class D Audio Amplifier Board L060 hot

Материјал : Електрични компоненти Боја : Видете слики Тип на Производ : XHM531 Чип Тип : Класа D YDA138E дигитален чип Број на јадра : Dualcore Влезен напон : DC1215 V Излезна Моќност : 20 W * 2 Фреквентен опсег : 20 HZ60 Khz Ефикасност : поголем од 88% Текст отпорност : 10k Излезна Отпорност : 48 Европа Број на Канали : двеканал лево и десно Индикатор : Зелена Аудио : од 3,5 аудио приклучок Големина : Види на сликата Бр мало пакет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 8.00 11.44

Готов класически QUAD405 клонинг аудио усилвател усилвател на мощност 100 W+100 W ONSEMI MJ15024

Класичен QUAD405 Клон Моќност засилувач Аудио засилувач 100 W+100 W ONSEMI MJ15024Класичен не може да оди надвор , КЛОН нека спомени reborn !Машината референца оригиналната машина за дизајн и производство на алуминиумска шасија дизајниран и малку подобрена, остана оригиналната структура...

BGN 352.00