• Ново
AC220V TDA7293 100W+100W hi-fi усилвател с възможност за регулиране на високите честоти alt бас

AC220V TDA7293 100W+100W hi-fi усилвател с възможност за регулиране на високите честоти alt бас

BGN 190.29
BGN 164.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


[xlmodel]-[custom]-[40699]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Засилувач воведе
Драги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!
Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!
Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!
Карактеристики :
1 : Оригинални TDA7293 , 100 WX2 висока излезна моќност , IC внатрешното јадро е FET .
2 : Со treble, алто, бас , прилагодување , preamp користи NE5532 , Со преку-режим , Многу професионални .
3 : Со Omron заштита коло .
4 : Совршен PCB дизајн на изгледот .
5 : Сите алуминиумска шасија .
6 : Кислород - free) бакарна toroidal трансформатор напојување .
параметарот :
Нарушување :
Употребата на напон : AC220 V 50 HZ .
слика :
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[37980]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Превозот услуги :
Превозот :
Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.
Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |( За 15-35 Дена )
Германија | Австрија | Швајцарија |( За 15-35 Дена )
Франција | Италија | ( За 25-60 Дена )
Други | ( За 30-90 Дена )
Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.
EMS ,превозот датум : 5 до 13 дена
DHL ,превозот датум : 2 до 8 дена
FEDEX ,превозот датум : 2 до 8 дена
ТНТ ,превозот датум : 2 до 8 дена
Политика на враќање :
Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.
Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат,
можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата.
Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
tda7293
Пакет:
ДА
търговска марка:
ТЯНЬКООЛКЕЙ
Канали:
2 (2.0)
Максимална Мощност На Канал:
100 W
Канал:
2
Изходна Мощност:
100WX2
Размер:
Ширина
Тегло:
5
Импеданс:
4-8 ома
Тип:
Домашен Усилвател

Подобни продукти в категория

TE-01 MINI HIFI 6J1 Tube Preamplifier стерео вакуумни тръби предусилвател с адаптер на захранване

Вовед : TE01 цевка preamplifier, аудио сигнал текст порт може да се поврзе со компјутер Телефон CD Lossless плеер за музика и други аудио извор, Излезен порт може да се поврзе различни дигитален засилувач, активни мултимедијални звучници и други аудио опрема, Дозволете му на вашиот аудио опрема моментален електронска цевка полн вкус, Така што квалитетот на звукот на топло и прецизен, го подобруваат чувството на тешки и телеприсуството, звукот областа на изразување е многу добар, звук заоблени, сладок глас, музика мирис дебели...

BGN 65.58

150W LM3886*3 паралелен едноканален усилвател на мощност такса ПХБ Free ship

150 W LM3886*3 паралелно единечен канал моќност засилувач PCB одборТехнички Параметри : Оперативен напон : ± 15 V ± 36 VРабота : чиста DC Класа БИзлезна моќност : 150 WТекст отпорност : 47 KИзлезна отпорност : 4Ω8ΩPCB одбор големина 123mm X 31mmPCB дебелина од 1.6 mmPCB одбор бакарна фолија дебелина 2 оз, PCB одбор материјал FR4

BGN 16.00 17.28

1 чифт TJ Fullmusic 300B вакуумни тръби масивна плоча златни шипове керамична основа алтернатива на други марки 300B вакуумно Туба аудио

Бренд нови TJ Fullmusic Вакуум цевкиПредмет Бр : 300 BСолидна плоча,злато позлатен месинг игли,керамички цевки базаЦената е за 1 Исти пар (2 ПАРЧИЊА, фабрика тест&натпревар)Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

BGN 316.80

CD оптично пикап KSS-213C чисто нов оригинален високо качество KSS213C KSS 213C KSS-213 2 бр. Безплатна доставка

Добредојдовте на нашата продавница !Тука, можете да добиете најмногу прифатлива цена и најдобра услуга! Тука , се надеваме дека ќе може да се најде она што го сакате ! 100% задоволството на Клиентите е нашата целВе молиме имајте во предвид ! дека во ласерски глава индустрија, ние сме професионални трговци на големо ! Нашата компанија е главно ангажирани во земјатаизвозник видео ласерски глава и игри дел за повеќе од 10years.Ако ви треба производи во големи количини, ве Молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќен!!Опис : 100% Нови Оригинални KSS213 C CD Оптички Пикап Може да го замени KSS213 B KSS213 E Купи 2 парчиња имаат поповоленПреку Кина Пост или ХОНГКОНГ Пост Регистрирани Воздух Mail Бесплатен Превозот .имаат Следење на БројВнимание : Ласерот има електростатско завари заштита, треба да се користи за Лемење железо отстранување заштита пред инсталацијаКарактеристики : 1.Висок квалитет и конкурентна цена2 Fast испорака3...

BGN 31.00 32.40

MUZISHARE OFHCSE САЩ стандартен Криоконсервационный захранващ кабел HIFI EXQUIS Ofhc мед

Карактеристики : Звук стил : чисти,ниска фреквенција и добро се протега на детали (Hifi exquis 1101017) Висока чистота Криопрезервација OFHC заробени како бакар проводници партија core со двојно дебела алуминиумска фолија и висока густина бакарна плетенка блиску соодветно да се зајакне понатаму штит, ова посебно супер антимешање обработка и двојна изолација...

BGN 253.00 281.60

PAPRI 1PCS Aluminum CNC 8 дупки обработен алуминий обвързващи стълб RCA Jack Wall Plate Board Hifi DIY Audio

Бренд нови машински алуминиумски ѕид плоча : 8 дупки цената е за 1 PCS Материјал : Цврсти целосна алуминиум, ЦПУ машински Боја : Сребро завршна Површина : Елоксирани, брусен Димензија : 172*86mm Дебелина : 6mm 2 дупки, секоја дупка со дијаметар : 12mm Монтажа завртка дупка растојание : 146mm (центар до центар) Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

BGN 23.68

Bluetooth разход на говорител с изходна мощност от 60 W 5670 електронно клиенти усилвател на лавица за книги HiFi стерео колона CD / DVD плейър

Ве молиме имајте на ум пред да го купат, различна Боја опции, соодветниот производ е различен.Се уште се потресени во потрага за музичка опрема? Професионални тјунер за да ви помогне да се избере Пумпа до вашата соба Производ Параметри Напојување : 220 V50 HZ Излезна моќност : 60 W Цевка : 5670 × 2 Функција на вредноста : Јачина на звук / Бас прилагодување на Текст отпорност : 47 K Текст чувствителност : 300m V Преоптоварување извор electromotive сила ≥2 V Treble : ± 10d B Бас : ± 10d B Сигнал на бучава сооднос : ≥ 80d B Фреквенција одговор : 20 Hz20 KHz ± 2d B Чувствителност : 88d B Оценет напон : 220240 V Домаќин материјал : Алуминиум легура Говорникот Tweeter Големина : 1 инчен на Говорникот Subwoofer Големина : 5 инчи Говорникот материјал : Висока густина дрво одбор Поддржува репродукција формат : DVD / VCD / CD / MP3 / AVI / DIVX / WMV Формат.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање Повеќе Плаќање прашања, ве Молиме проверете на линкот : Услови за ИспоракаВе молиме да ни испратите емаил пред вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса...

BGN 243.00 256.00

гореща продажба 4шт диаметър 30 mm и височина 13 mm алуминиеви крака/домашни аудио шасито на крака

Цврст алуминиум, елоксирани површината експлозија, ЦПУ машинскиБоја : сребрена на СтандардноДијаметар : 30мм,висина : 13mm.Забелешка : цената е за 4pcs...

BGN 15.00 16.00

3x2 hdmi видеостенный процесор, hdmi, vga и dvi вход hdmi изход

3x2 2x3 hdmi видео ѕид процесорВидео ѕидот процесор за ТВ&LCD&следи&ПроекторпараметарБренд Име : ALLGEEсигнал текст : HDMI,VGA,USB,DVIсигнал излез : 6 НАЧИН HDMIКонтрола на владата : remoterМоќност : DC12 V3 AАпликации : ТВ / 3 DTV / LCD / monitor / Проекторбоја : црнаПакување големина : 44cmx26cmx8cmголемина : 36cmx17cmx5cmРезолуција : 1920x1080 / 60 HzТежина : 3.0 KgПакување : контролер,power кабел,remoter,адаптерУпотреба : ВнатрешнаЕкранот стил : 2x3,3x2Гаранција : 2 годиниПроизводи Статус : АкцииИспорака Детална : во 6 денаФункцииИзлез слика може да се постигне 180 степен флипАвтоматско прилагодување направи целата видео ѕид се прикаже иста бојаПоддршка USB играподдршка за 3 D,2 D видео дисплејНа работ маскирање техникиКарактеристики1.Економски и поддршка на 3 D ТЕЛЕВИЗИЈА,тоа е само 1 / 3 од LCD Видео ѕид трошоци,2.Нема потреба професионални видео ѕид техника,одговараат за DIY,3.Бренд ТЕЛЕВИЗИЈА со 3 години гаранција,но LCD видео ѕид е само една година гаранција,4.LCD ТЕЛЕВИЗОР може да се добијат, во локалниот пазар, погодно по продажба на услуги,само часа може да се реши,купи што треба да чини неколку дена или месеци да брод од нив LCD Видео ѕид во фабричка ако тоа не може да работи добро,5.На ТВ може да работи како што е, без ТВ Видео ѕид процесор,LCD Видео ѕид модел е професионална и посебно за видео ѕидУпотребаAG606 е широко се користат во КТВ,хотели и ресторани,барови,рекреативни центри,трговски центри,телевизија продавници,кина,производи екранот,медиумите, адвертајзингот,зграда,образование и обука,Бренд продавници,аеродроми,метрото,Карактеристики : Plugand Play 3x2 hdmi видео ѕид процесор без никаква инсталација на софтверПрифати FullHD HDMI, DVI, VGA , USB диск за влезниот извор.Сплит и скала на влезниот извор до 6 x HDMI екраниПоддршка директноигра од USB диск со сите видови на Аудио / Видео медиа формат.Преден панел со копчиња за влезниот извор селекција, излезната порта за конфигурација, рамки прилагодување, подесување.Во согласност со HDCP.Поддршка 180 степен ротација за днотодебели рамки на екранот.​Контролира преку предниот панел со копчиња, IRдалечински управувач.

BGN 874.00 1120.00

QUEENWAY ARC front all Aluminum САМ Power Amplifier case шаси 434мм * 90мм*308мм 434 * 90*308мм

Купување забелешки : 1 Ве молиме укажуваат на посебни барања, инаку ние нема да бидат одговорни за!2 Производ е на товар моќност засилувач школка, не содржи внатрешни делови.3...

BGN 176.00

Laochen 300B клиенти усилвател за HIFI EXQUIS Single-ended Class A Собственоръчно OldChen Amp Black Version

Manufactuer "Lao Chen" има 3 брендови име : "Oldchen" , "Lao Chen", "Aiqin", Па за овој производ, имаме некои засилувач можеби дојде со "Oldchen" зборовите на предната плоча , и други доаѓаат со "Lao Chen" , ве молиме да обрнете внимание, Со Сите Цевки опција е со сите цевкаBluetooth Со Цевка верзија е со сите цевка и Б luetooth модул ,Без Никакви Цевка верзија е без некоја цевка и ниту Bluetooth модулИмето на брендот се променила во "Oldchen", тоа секогаш е ист производител од AiqinПараметри : Напон цевки : 2 x Посебни прилагодите SHUGANG или руски 6 SN7 / 6 N8 P / 6 H8 C Rectifier цевка : 1 x Посебни прилагодите SHUGANG направени 5 Z3 PA / 5 U4 G Моќ цевки : 2 x PSVANE посебни прилагодите за Aiqin верзија 300 BSE Излезна моќност : 8 Wx2, Моќ трансформатор Моќност : 150 W Фреквенција одговор : 15 Hz35 KHz Излезна Отпорност : 4 ohm, 8 ohm Вкупно Хармонично Нарушување : ≤ 1% (1k Hz) Текст Отпорност : 100 K ohm Текст Чувствителност : 500m V2000m V SNR : 88db Големина (W × D × H) : 370mm × 250mm × 220mm Нето тежина : 16 кг Цевка за заштита на решетката 3kg Шасија Боја : Црна Верзија Влезен напон : costomize за 110 240 V / 5060hzКарактеристики : Psvane велика БРИТАНИЈА верзија 300 B ви даде најдобар вокал и многу фини звучен ефект...

BGN 681.00 801.50

Усилвател HS-9004 12V поставили SD-картата / U-диск USB / MP3 малък усилвател на бордовия компютър

Засилувач воведеДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!![xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Превозот услуги : Превозот : Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплатаСите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,како за вашата Држава Customhouse.Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |( За 1535 Дена )Германија | Австрија | Швајцарија |( За 1535 Дена )Франција | Италија | ( За 2560 Дена )Други | ( За 3090 Дена )Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.EMS ,превозот датум : 5 до 13 денаDHL ,превозот датум : 2 до 8 денаFEDEX ,превозот датум : 2 до 8 денаТНТ ,превозот датум : 2 до 8 денаПолитика на враќање : Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат,можеби иста боја Бр...

BGN 26.00 30.29

Готов класически QUAD405 клонинг аудио усилвател усилвател на мощност 100 W+100 W ONSEMI MJ15024

Класичен QUAD405 Клон Моќност засилувач Аудио засилувач 100 W+100 W ONSEMI MJ15024Класичен не може да оди надвор , КЛОН нека спомени reborn !Машината референца оригиналната машина за дизајн и производство на алуминиумска шасија дизајниран и малку подобрена, остана оригиналната структура...

BGN 352.00

2 елемента MX50 SE LAPT 2SA1295 2sc3264 усилвател на мощност DIY комплект двоен усилвател на мощност

Карактеристики : Долниот нарушување, подобра контрола и резолуцијаЕдна диференцијална текст, singleended напон засилувач фаза, трифаза превртена Darlington излез.Излез фаза користи Високомоќ цевка Sanken 2 SA1295,2 SC3264.ФИЛИП S KEC транзистори, ST, EVOX производство на CBB capacitor.KEMET, TDK монолитна кондензатори.Спецификација : Напон : + 15 V на + 45 VИзлезна Моќност : 100 W8 R (+ 42 V)Напон Стекнат СТЕКНАТ : 34timesТекст Чувствителност : 1.2 V100 W RMS 8 ЕвропаSNR : Повеќе од 98 DBНарушување : Пакетот вклучува : MX50 SE моќ amp одбор X2Answer : ___________________________ Note : Ова е Комплет, А ќе делови треба да заварување и тест за тоа...

BGN 57.58

YUEPU BG-8T Professional Sound Audio Mixer 8 Channel 48V Phantom Power Reverb FX DJ смесителен пулт USB плейър стерео музика

Спецификации:1, 7 моно и 7 микрофон влезови, 2 стерео влезови, 1 USB влез2, 48 V фантом напојување.3, single channel текст со висок квалитет микрофон засилувач.1, 4 група и 1 излез.5, изграденаво професионални дигитални ехо ефект уред.6, секој канал има висока, средна и ниска 3 сегмент параметрска еквилајзер.7, следење на нивото на екранот.8, убава квалитет на звукот.9, надворешни ниско ниво на бучава напојување дизајн.10 со снимање на влезни и излезни функции11, максимална излезна ниво : 19d Bm (1 KHz, THD=0.5%)12, остаток на бучава : 75d B13, јачина на бучава сооднос : 71d B14, што е еквивалентно на бучава извор на текст electromotive сила : 12d Bm15, приклучок за слушалки излезна моќност : 40m W (1 KHz, THD=0.5%, 200)16, рамнотежа : ниска фреквенција : 80 Hz + 15d B17, ако : 2.5 KHz + 15d BВисока фреквенција : 12 KHz + 15d B18, здобијат со контрола : еден канал : 55d B ~ 0 d B...

BGN 222.40

2018 последния Nobsound FU50 вакуумни тръби кола/Автомобил/RV / домашен усилвател на мощност Стерео Hi-Fi усилвател на мощност 12-ватов кола

За Нас : Ние сме посветени да ви ги понудиме најдобрите аудиовизуелна производи по најниска цена за нашите клиенти...

BGN 685.00 856.00

GD-PARTS 2PCS 25x25mm черно изработени солидна алуминиева регулатор на силата на звука Hifi Аудио Guitar AMP Cabinet Обръщател Record Sound Knob

Сосема Нов Аудио Контрола На Јачина На Звук KnobМатеријал : Цврст АлуминиумДијаметар : 25mmВисина : 25mm6mm Вратило Дупка(Погоден За APLS Potentiometer)Количина : 2 ПАРЧИЊА / многуСо Хексагонални Завртки СетИспорака Детали За : 1...

BGN 18.40

2017 Последния Nobsound F900 Mini Bluetooth цифров усилвател за Hifi стерео домашно аудио усилвател на мощност от 50 w+50 W сребро

Nobsound NS01 G Pro Мини HiFi Bluetooth Моќност Засилувач ☑ HiFi Звук ☑ Моќен 50 W+50 W ☑ Мини ☑ Bluetooth 4.0+EDR ☑ 5 Бои ☑ USB Звучна Картичка ☑ Мода Симпатична ☑ Брза Испорака ☑ Високо ефективни Карактеристики : Ова е Nobsound е нова сила засилувач во 2017...

BGN 31.00 44.80

ЯКИН SD-CD2 6J1 сигнал на тръба обновяване на Hi-End буфер процесор за CD-плеър

YAQIN SDCD2 6 N1 Цевка Сигнал Надградба HiEnd Бафер Процесор за CD Плеер : Технички параметри : Влезен напон : 110 / 120v или 220 / 235v ве молиме да ни кажете на вашиот избор текот на цел Влезниот сигнал ниво : 0.55 V= 0.5 V кога излез време) (Hifi exquis 1101017) Зачестеност одговор : 5 Hz ~ 500 KHz (1d B) Хармонично Нарушување : ≤0.15% (1 KHz) (Hifi exquis 1101017) SNR : ≤60d B (A) Цевка : 6 J1×2(тие можат да бидат ungrated да 6 N11 или 6 DJ8) (Hifi exquis 1101017) Текст џек : лево / десно РКА за да се поврзете на CD, DVD плеер или на компјутер Излез џек : лево / десно РКА да го поврзете слушалки засилувач (Hifi exquis 1101017) обем : ( должина) X 250mm (ширина) Х 185mm (висок) 210mm Пакет тежина : 2.6 kg Параметри : Овој процесор вработува катоден следбеници и HIFI коло за подобрување на вашиот аудио систем...

BGN 188.80

6.4 мм, 1/4 черна пластмасова китара дръжки за DAVIES 1900H педала ефект Stomp Box DJ Mixer Radio 13x16mm

Бренд Нови пластични knobДијаметар : 13mmВисина : 16mmВратило дупка : 6.4 милиметриБоја : ЦрнаСо страна постави заврткаМатеријал : ABS ПластикаДлабочината на вратило дупка : 14.3 mmПогоден за гроздобер stomp кутија, гитара ефект на возилото (DAVIES 1900 H стил)10 PCS=50 PCS=100 PCS=Испорака Детали За : 1...

BGN 9.00 9.44

PAPRI 1бр позлатени RCA Jack +алуминий на CNC 6 дупки обработен алуминий обвързващи стълб RCA Jack стенни плоча за гладене Hifi DIY аудио

Бренд нови машински алуминиумски ѕид плоча : 6 дупки цената е за 1 PCS Материјал : Цврсти целосна алуминиум, ЦПУ машински Боја : Сребро завршна Површина : Елоксирани, брусен Димензија : 86*86mm Дебелина : 6mm 2 дупки, секоја дупка со дијаметар : 12mm Монтажа завртка дупка растојание : 60mm (центар до центар) РКА Материјал : Месинг диригент, Тефлон изолатор завршна Површина : Злато Позлатен, песок експлозија Вкупна Должина : 30мм (1.18") Max.надворешен Дијаметар : 16mm Монтажа намали дијаметар : 8.512mm Погодни за монтажа на говорникот обврзувачки мислења, РКА приклучоци и сл...

BGN 35.20

Нов руски electro-harmonix EHG 6SN7 позлатен вземе подножието тръба директно поколение CV181 6H8C 6N8P

Нов руски електроharmonix EHG 6 SN7 позлатени нога цевка Директно генерација CV181 6 H8 C 6 N8 P Пакување листа : цевка X1 Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме...

BGN 65.00 68.80

Заместител на Panasonic DMRXW480GLK CD DVD плейър резервни части Лазерна леща Lasereinheit ASSY Unit оптичен пикап блок Optique

Опис : Сосема нов ласерски собранието Замена За Panasonic DMRXW480 GLKK CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица Оптички Пикап Блок OptiqueКвалитет : Нови и оригиналниПогоден за следните единица(s) : За Panasonic DMRXW480 GLK CD DVD Плеерпакет се вклучени : 1 X Замена За Panasonic DMRXW480 GLK CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица Оптички Пикап Блок Optique

BGN 193.58

2017 нов Nobsound Mini HiFi EL34 Tube Integrated Amplifier Single-Ended Class a Power Tube Amp 8W*2 Бял

Douk Аудио Мини EL34 SingleEnded Класа Цевка Засилувач ПараметриБоја : Бела Тип на : слободенЗаврши Класа Текст чувствителност : 550m V излезна Моќност : 2×8 W(ultraлинеарна поврзаност) S / N сооднос : 85d B Канал : 2.0 Текст отпорност : 100 KΩ Излезна отпорност : 4 ohm, 8 ohm Напојување : 110 V(115 V) / 220 V(235 V) 50 Hz60 Hz потрошувачка на Енергија : 76 W Фреквенција одговор : 30 Hz – 38 KHz Вакуумски цевки : 5 Z2 Px1,EL34x2,6 N1x1 Аудио влез : CD / ПОМОШЕН Текст Jacks Audio излез : Банана Говорникот Приклучоци Димензија : 260 W x 230 D x 175 H mm Тежина : 7.5 КГ Пакет вклучуваат 1× Цевка Засилувач 1× Кабелот за НапојувањеЗа Douk Аудио Студио : Douk Аудио Студио основана во 2013, Ние се стремиме да понудиме најдобрите аудиовизуелна производи по најниска цена за нашите клиенти...

BGN 287.00 318.40

YIsheng гравиран британски NAD отделна парче тонален предусилвател ПХБ Free ship

Врежани Британски NAD дискретни piec тон preamp PCBДвојно двострано позлатени PCB, FR4 лист дебелина 2 MM бакарна фолија 75 U dual channel дизајн.Големина : 138*81 MM

BGN 22.00 23.68