• Ново
Нова Русия electro-harmonix EH 6L6 тръба / прецизионное сдвояване

Нова Русия electro-harmonix EH 6L6 тръба / прецизионное сдвояване

BGN 48.00
BGN 45.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка

Русија електро-harmonix ЕЈ 6 L6 цевка / прецизност спарување Пакување листа : цевка X1 Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме договор ни со Trademanger или E-mail доколку имате какви било прашања или предлози. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Имаат добар ден. Превозот Со Следење Бр. Потпис Е Потребно. Купувачот треба да се одговорни за увозни давачки и даноци Шопинг&испорака 1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена по вашата исплата е потврдено од страна на . 2. Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз на вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 3. Ние ги доставуваме 3 видови на превозот услуги како следново : a. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от, или Fed Ex. За побрзо превозот или без проблеми трансакција, ние ќе го промени најдобри шпедиција меѓу нив. Проценето Време на Испорака : 3-7 Дена б. Стандард на Превозот : EMS, e Packet(U. С достапни само) или DHL Глобалната Mail (Gemany достапни само) Проценува Време на Испорака : 5-15 Дена. в. Економијата на Превозот : Кина Пост или Хонгконг Пост Воздух Mail Проценува Време на Испорака : 15-34 Дена answer : ___________________________ NOTE : Сите shippments да Бразил и Русија може да се земе за 35-70 4 дена. Потврдете Цел Примена : Со Зачувам, плаќање само ќе биде објавен на снабдувачот по купувачот има потврдено испорака. Ве молиме ofter пратите пратката да знаете ажурирање на превозот статус откако ќе се испрати објект. Ние го цениме вашиот брз потврда за редоследот по проверка на производи

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
търговска марка:
BINYEAE
Максимална Мощност На Канал:
55 W
Номер На Модела:
LT-LSDY
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Домашен Усилвател

Подобни продукти в категория

MUZISHARE OFHCSE САЩ стандартен Криоконсервационный захранващ кабел HIFI EXQUIS Ofhc мед

Карактеристики : Звук стил : чисти,ниска фреквенција и добро се протега на детали (Hifi exquis 1101017) Висока чистота Криопрезервација OFHC заробени како бакар проводници партија core со двојно дебела алуминиумска фолија и висока густина бакарна плетенка блиску соодветно да се зајакне понатаму штит, ова посебно супер антимешање обработка и двојна изолација...

BGN 253.00 281.60

6.4 мм, 1/4 черна пластмасова китара дръжки за DAVIES 1900H педала ефект Stomp Box DJ Mixer Radio 13x16mm

Бренд Нови пластични knobДијаметар : 13mmВисина : 16mmВратило дупка : 6.4 милиметриБоја : ЦрнаСо страна постави заврткаМатеријал : ABS ПластикаДлабочината на вратило дупка : 14.3 mmПогоден за гроздобер stomp кутија, гитара ефект на возилото (DAVIES 1900 H стил)10 PCS=50 PCS=100 PCS=Испорака Детали За : 1...

BGN 9.00 9.44

Свободен кораб E12-I (защита на електрически подкрепа на две или на три, четырехканального усилвател) версия --печатни платки

Слободен брод E12I (за заштита на електрични поддршка две или три, четири канал amp) верзија на PCBНа E12јас заштита коло, отворен дизајн од AMB;PCB големина : 75 X50 X2mm (2 OZ, зелена и бела бакар калај спреј процес, плоча со елемент параметри)

BGN 9.00 9.44

Reisong BOYUU A10 EL34 тръба на защитния капак за печене

"Купи само покритие" опција : Ако сакате само на овој засилувач е капак, ве молиме изберете оваа опција."Во комбинација пратки" опција : Ако сте купување на нашите засилувач и во additonal сакате оваа маска, ве молиме изберете оваа опција, оваа опција е само за купувачот цел, исто така, еден засилувач, и ние ќе го даде в ombined пратки за намалување на такси превозот...

BGN 48.00

Общ 2 елемента черен анодизиран CNC обработена масивна алуминиева дръжка 38x22mm за усилвател, CD плейър КПР мощност обем на потенциометър

Бренд Нови ЦПУ Машински Цврст Алуминиум KnobМатеријал : Цврст АлуминиумБоја : Црна ЕлоксираниСе справи со Дијаметар : 38mmВисина : 22mmВратило Дупка со Дијаметар : 6.0 mmКоличина : 2 парчињаИспорака Детали За : 1...

BGN 36.00

CD оптично пикап KSS-213C чисто нов оригинален високо качество KSS213C KSS 213C KSS-213 2 бр. Безплатна доставка

Добредојдовте на нашата продавница !Тука, можете да добиете најмногу прифатлива цена и најдобра услуга! Тука , се надеваме дека ќе може да се најде она што го сакате ! 100% задоволството на Клиентите е нашата целВе молиме имајте во предвид ! дека во ласерски глава индустрија, ние сме професионални трговци на големо ! Нашата компанија е главно ангажирани во земјатаизвозник видео ласерски глава и игри дел за повеќе од 10years.Ако ви треба производи во големи количини, ве Молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќен!!Опис : 100% Нови Оригинални KSS213 C CD Оптички Пикап Може да го замени KSS213 B KSS213 E Купи 2 парчиња имаат поповоленПреку Кина Пост или ХОНГКОНГ Пост Регистрирани Воздух Mail Бесплатен Превозот .имаат Следење на БројВнимание : Ласерот има електростатско завари заштита, треба да се користи за Лемење железо отстранување заштита пред инсталацијаКарактеристики : 1.Висок квалитет и конкурентна цена2 Fast испорака3...

BGN 31.00 32.40

горещи продажба power amp шаси / усилвател на мощност алуминиев корпус / DIY начало аудио усилвател на шасито

Димензии : Висина 140 mm Ширина 430 mm Длабочина 423 mm Внатрешни Димензии : Висина 124 mm Ширина 416mm Длабочина 410 mm дебелината на секој дел : Топ 10мм ,По 3мм Лево и десно 4mm ,горниот и долниот дел од 4mm тежина : 8 кг Предни и задни панели се празни, на горната и долната плоча топлина мијалник се отворени за повеќе намени Додатоци : Моќ седиште, гума машина нозе

BGN 168.00 179.20

Нов XH-M531 за Yamaha Digital HiFi Class D Audio Amplifier Board L060 hot

Материјал : Електрични компоненти Боја : Видете слики Тип на Производ : XHM531 Чип Тип : Класа D YDA138E дигитален чип Број на јадра : Dualcore Влезен напон : DC1215 V Излезна Моќност : 20 W * 2 Фреквентен опсег : 20 HZ60 Khz Ефикасност : поголем од 88% Текст отпорност : 10k Излезна Отпорност : 48 Европа Број на Канали : двеканал лево и десно Индикатор : Зелена Аудио : од 3,5 аудио приклучок Големина : Види на сликата Бр мало пакет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 8.00 11.44

YIsheng гравиран британски NAD отделна парче тонален предусилвател ПХБ Free ship

Врежани Британски NAD дискретни piec тон preamp PCBДвојно двострано позлатени PCB, FR4 лист дебелина 2 MM бакарна фолија 75 U dual channel дизајн.Големина : 138*81 MM

BGN 22.00 23.68

2018 последния Nobsound FU50 вакуумни тръби кола/Автомобил/RV / домашен усилвател на мощност Стерео Hi-Fi усилвател на мощност 12-ватов кола

За Нас : Ние сме посветени да ви ги понудиме најдобрите аудиовизуелна производи по најниска цена за нашите клиенти...

BGN 685.00 856.00

HD-N2 Karaoke sound mixer висококачествен караоке-Ехо-смесител, караоке-звуков миксер

Ќе уживате во караоке без купување на скапи караоке играч.Едноставно поврзете со вашиот DVD плеер & TV.Ќе се читаат на за да пеете караокеЕхо ФункцијаНОВ НАЧИН ДА УЖИВАТЕ во МУЗИКА и ВИДЕО .Адаптер : AC 100240 V Ние обезбедуваме ЕУ адаптер ( 2 Плоча Игли ) само иста како подолу на сликата : Опис : На Ехо караоке миксер е лесензакористење, но сепак софистицирани забава опрема дизајниран и изграден со цел на вкупно забава.На Ехо караоке миксер има две микрофон влезови и еден музички извор влезови...

BGN 43.00 52.64

150W LM3886*3 паралелен едноканален усилвател на мощност такса ПХБ Free ship

150 W LM3886*3 паралелно единечен канал моќност засилувач PCB одборТехнички Параметри : Оперативен напон : ± 15 V ± 36 VРабота : чиста DC Класа БИзлезна моќност : 150 WТекст отпорност : 47 KИзлезна отпорност : 4Ω8ΩPCB одбор големина 123mm X 31mmPCB дебелина од 1.6 mmPCB одбор бакарна фолија дебелина 2 оз, PCB одбор материјал FR4

BGN 16.00 17.28

ЯКИН SD-CD2 6J1 сигнал на тръба обновяване на Hi-End буфер процесор за CD-плеър

YAQIN SDCD2 6 N1 Цевка Сигнал Надградба HiEnd Бафер Процесор за CD Плеер : Технички параметри : Влезен напон : 110 / 120v или 220 / 235v ве молиме да ни кажете на вашиот избор текот на цел Влезниот сигнал ниво : 0.55 V= 0.5 V кога излез време) (Hifi exquis 1101017) Зачестеност одговор : 5 Hz ~ 500 KHz (1d B) Хармонично Нарушување : ≤0.15% (1 KHz) (Hifi exquis 1101017) SNR : ≤60d B (A) Цевка : 6 J1×2(тие можат да бидат ungrated да 6 N11 или 6 DJ8) (Hifi exquis 1101017) Текст џек : лево / десно РКА за да се поврзете на CD, DVD плеер или на компјутер Излез џек : лево / десно РКА да го поврзете слушалки засилувач (Hifi exquis 1101017) обем : ( должина) X 250mm (ширина) Х 185mm (висок) 210mm Пакет тежина : 2.6 kg Параметри : Овој процесор вработува катоден следбеници и HIFI коло за подобрување на вашиот аудио систем...

BGN 188.80

TE-01 MINI HIFI 6J1 Tube Preamplifier стерео вакуумни тръби предусилвател с адаптер на захранване

Вовед : TE01 цевка preamplifier, аудио сигнал текст порт може да се поврзе со компјутер Телефон CD Lossless плеер за музика и други аудио извор, Излезен порт може да се поврзе различни дигитален засилувач, активни мултимедијални звучници и други аудио опрема, Дозволете му на вашиот аудио опрема моментален електронска цевка полн вкус, Така што квалитетот на звукот на топло и прецизен, го подобруваат чувството на тешки и телеприсуството, звукот областа на изразување е многу добар, звук заоблени, сладок глас, музика мирис дебели...

BGN 65.58

Готов класически QUAD405 клонинг аудио усилвател усилвател на мощност 100 W+100 W ONSEMI MJ15024

Класичен QUAD405 Клон Моќност засилувач Аудио засилувач 100 W+100 W ONSEMI MJ15024Класичен не може да оди надвор , КЛОН нека спомени reborn !Машината референца оригиналната машина за дизајн и производство на алуминиумска шасија дизајниран и малку подобрена, остана оригиналната структура...

BGN 352.00

430*60*300 мм AV-38 усилвател на шасито / pre-amp шаси / сливане усилвател на шасито / транзистор усилвател на шасито / AMP корпус / скоростна направи си САМ

Засилувач случај деталиДраги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!1 : името и количината : AV38 Засилувач шасија / пред засилувач шасија / Merge Засилувач Шасија / Транзисторски засилувач Шасија 2 : Состојба : Нова 3 : Додатоци : Панел knob , Машина за нозете, Копчето заграда, Завртки, штекер, Осигурување Блок...

BGN 54.00 62.74

2017 нов Nobsound Mini HiFi EL34 Tube Integrated Amplifier Single-Ended Class a Power Tube Amp 8W*2 Бял

Douk Аудио Мини EL34 SingleEnded Класа Цевка Засилувач ПараметриБоја : Бела Тип на : слободенЗаврши Класа Текст чувствителност : 550m V излезна Моќност : 2×8 W(ultraлинеарна поврзаност) S / N сооднос : 85d B Канал : 2.0 Текст отпорност : 100 KΩ Излезна отпорност : 4 ohm, 8 ohm Напојување : 110 V(115 V) / 220 V(235 V) 50 Hz60 Hz потрошувачка на Енергија : 76 W Фреквенција одговор : 30 Hz – 38 KHz Вакуумски цевки : 5 Z2 Px1,EL34x2,6 N1x1 Аудио влез : CD / ПОМОШЕН Текст Jacks Audio излез : Банана Говорникот Приклучоци Димензија : 260 W x 230 D x 175 H mm Тежина : 7.5 КГ Пакет вклучуваат 1× Цевка Засилувач 1× Кабелот за НапојувањеЗа Douk Аудио Студио : Douk Аудио Студио основана во 2013, Ние се стремиме да понудиме најдобрите аудиовизуелна производи по најниска цена за нашите клиенти...

BGN 287.00 318.40

Laochen 300B клиенти усилвател за HIFI EXQUIS Single-ended Class A Собственоръчно OldChen Amp Black Version

Manufactuer "Lao Chen" има 3 брендови име : "Oldchen" , "Lao Chen", "Aiqin", Па за овој производ, имаме некои засилувач можеби дојде со "Oldchen" зборовите на предната плоча , и други доаѓаат со "Lao Chen" , ве молиме да обрнете внимание, Со Сите Цевки опција е со сите цевкаBluetooth Со Цевка верзија е со сите цевка и Б luetooth модул ,Без Никакви Цевка верзија е без некоја цевка и ниту Bluetooth модулИмето на брендот се променила во "Oldchen", тоа секогаш е ист производител од AiqinПараметри : Напон цевки : 2 x Посебни прилагодите SHUGANG или руски 6 SN7 / 6 N8 P / 6 H8 C Rectifier цевка : 1 x Посебни прилагодите SHUGANG направени 5 Z3 PA / 5 U4 G Моќ цевки : 2 x PSVANE посебни прилагодите за Aiqin верзија 300 BSE Излезна моќност : 8 Wx2, Моќ трансформатор Моќност : 150 W Фреквенција одговор : 15 Hz35 KHz Излезна Отпорност : 4 ohm, 8 ohm Вкупно Хармонично Нарушување : ≤ 1% (1k Hz) Текст Отпорност : 100 K ohm Текст Чувствителност : 500m V2000m V SNR : 88db Големина (W × D × H) : 370mm × 250mm × 220mm Нето тежина : 16 кг Цевка за заштита на решетката 3kg Шасија Боја : Црна Верзија Влезен напон : costomize за 110 240 V / 5060hzКарактеристики : Psvane велика БРИТАНИЈА верзија 300 B ви даде најдобар вокал и многу фини звучен ефект...

BGN 681.00 801.50

Направи си САМ 1бр радиатор алуминиев радиатор за таксите, усилвател на мощност L15 L150W

Големина : 160mm x30mm x 55мм (L x T x H)Оваа heatsink има вежба дупки,тоа може да погоден за L15 L150 Wamplifier одбор.Дното три завртки за фиксирање на дупки...

BGN 16.00

гореща продажба 4шт диаметър 30 mm и височина 13 mm алуминиеви крака/домашни аудио шасито на крака

Цврст алуминиум, елоксирани површината експлозија, ЦПУ машинскиБоја : сребрена на СтандардноДијаметар : 30мм,висина : 13mm.Забелешка : цената е за 4pcs...

BGN 15.00 16.00

Заместител на Panasonic DMRXW480GLK CD DVD плейър резервни части Лазерна леща Lasereinheit ASSY Unit оптичен пикап блок Optique

Опис : Сосема нов ласерски собранието Замена За Panasonic DMRXW480 GLKK CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица Оптички Пикап Блок OptiqueКвалитет : Нови и оригиналниПогоден за следните единица(s) : За Panasonic DMRXW480 GLK CD DVD Плеерпакет се вклучени : 1 X Замена За Panasonic DMRXW480 GLK CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица Оптички Пикап Блок Optique

BGN 193.58