• Ново
Усилвател HS-9004 12V поставили SD-картата / U-диск USB / MP3 малък усилвател на бордовия компютър

Усилвател HS-9004 12V поставили SD-картата / U-диск USB / MP3 малък усилвател на бордовия компютър

BGN 30.29
BGN 26.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


[xlmodel]-[custom]-[40699]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Засилувач воведе
Драги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!
Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!
Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[37980]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Превозот услуги :
Превозот :
Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.
Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |( За 15-35 Дена )
Германија | Австрија | Швајцарија |( За 15-35 Дена )
Франција | Италија | ( За 25-60 Дена )
Други | ( За 30-90 Дена )
Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.
EMS ,превозот датум : 5 до 13 дена
DHL ,превозот датум : 2 до 8 дена
FEDEX ,превозот датум : 2 до 8 дена
ТНТ ,превозот датум : 2 до 8 дена
Политика на враќање :
Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.
Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат,
можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата.
Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
HS-9004
Максимална Мощност На Канал:
20 W
търговска марка:
ТЯНЬКООЛКЕЙ
Канали:
2 (2.0)
Модел:
HS-9004
is_customized:
Yes
Тип:
автомобилен усилвател

Подобни продукти в категория

QUEENWAY ARC front all Aluminum САМ Power Amplifier case шаси 434мм * 90мм*308мм 434 * 90*308мм

Купување забелешки : 1 Ве молиме укажуваат на посебни барања, инаку ние нема да бидат одговорни за!2 Производ е на товар моќност засилувач школка, не содржи внатрешни делови.3...

BGN 176.00

Нов руски electro-harmonix EHG 6SN7 позлатен вземе подножието тръба директно поколение CV181 6H8C 6N8P

Нов руски електроharmonix EHG 6 SN7 позлатени нога цевка Директно генерација CV181 6 H8 C 6 N8 P Пакување листа : цевка X1 Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме...

BGN 65.00 68.80

Заместител на Panasonic DMRXW480GLK CD DVD плейър резервни части Лазерна леща Lasereinheit ASSY Unit оптичен пикап блок Optique

Опис : Сосема нов ласерски собранието Замена За Panasonic DMRXW480 GLKK CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица Оптички Пикап Блок OptiqueКвалитет : Нови и оригиналниПогоден за следните единица(s) : За Panasonic DMRXW480 GLK CD DVD Плеерпакет се вклучени : 1 X Замена За Panasonic DMRXW480 GLK CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица Оптички Пикап Блок Optique

BGN 193.58

PAPRI 1PCS Aluminum CNC 8 дупки обработен алуминий обвързващи стълб RCA Jack Wall Plate Board Hifi DIY Audio

Бренд нови машински алуминиумски ѕид плоча : 8 дупки цената е за 1 PCS Материјал : Цврсти целосна алуминиум, ЦПУ машински Боја : Сребро завршна Површина : Елоксирани, брусен Димензија : 172*86mm Дебелина : 6mm 2 дупки, секоја дупка со дијаметар : 12mm Монтажа завртка дупка растојание : 146mm (центар до центар) Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

BGN 23.68

Готов класически QUAD405 клонинг аудио усилвател усилвател на мощност 100 W+100 W ONSEMI MJ15024

Класичен QUAD405 Клон Моќност засилувач Аудио засилувач 100 W+100 W ONSEMI MJ15024Класичен не може да оди надвор , КЛОН нека спомени reborn !Машината референца оригиналната машина за дизајн и производство на алуминиумска шасија дизајниран и малку подобрена, остана оригиналната структура...

BGN 352.00

GD-PARTS 38x22mm черен сребрист алуминиев усилвател регулатор на силата на звука, потенциометър въртяща се маса, Радио КПР бутон за контрол на звука

Сосема Нов Аудио Контрола на Јачина на звук Knob Материјал : Цврст Алуминиум легураCNC Машински Боја : Црна, СребренаЗавршна површина : Елоксирани Дијаметар : 38mm Висина : 22mm Вратило Дупка со Дијаметар : 6mm Прикачите на повеќето АЛПИТЕ potentiometerИспорака Детали За : 1...

BGN 8.80

4 бр алуминиева сплав 33 мм * 22 мм аудио усилвател foot говорител на ноктите статив амортисьор възглавници

Засилувач случај деталиДраг пријателВи благодариме за посетата на нашата продавница!!Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!Материјал : Алуминиум легура.Листата : 4* звучници нога ноктиБоја : сребрена, црна.ГолеминаДијаметар : 33mm, висина : 22mm...

BGN 16.00 19.18

1 чифт TJ Fullmusic 300B вакуумни тръби масивна плоча златни шипове керамична основа алтернатива на други марки 300B вакуумно Туба аудио

Бренд нови TJ Fullmusic Вакуум цевкиПредмет Бр : 300 BСолидна плоча,злато позлатен месинг игли,керамички цевки базаЦената е за 1 Исти пар (2 ПАРЧИЊА, фабрика тест&натпревар)Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

BGN 316.80

2 елемента MX50 SE LAPT 2SA1295 2sc3264 усилвател на мощност DIY комплект двоен усилвател на мощност

Карактеристики : Долниот нарушување, подобра контрола и резолуцијаЕдна диференцијална текст, singleended напон засилувач фаза, трифаза превртена Darlington излез.Излез фаза користи Високомоќ цевка Sanken 2 SA1295,2 SC3264.ФИЛИП S KEC транзистори, ST, EVOX производство на CBB capacitor.KEMET, TDK монолитна кондензатори.Спецификација : Напон : + 15 V на + 45 VИзлезна Моќност : 100 W8 R (+ 42 V)Напон Стекнат СТЕКНАТ : 34timesТекст Чувствителност : 1.2 V100 W RMS 8 ЕвропаSNR : Повеќе од 98 DBНарушување : Пакетот вклучува : MX50 SE моќ amp одбор X2Answer : ___________________________ Note : Ова е Комплет, А ќе делови треба да заварување и тест за тоа...

BGN 57.58

гореща продажба 4шт диаметър 30 mm и височина 13 mm алуминиеви крака/домашни аудио шасито на крака

Цврст алуминиум, елоксирани површината експлозија, ЦПУ машинскиБоја : сребрена на СтандардноДијаметар : 30мм,висина : 13mm.Забелешка : цената е за 4pcs...

BGN 15.00 16.00

MUZISHARE OFHCSE САЩ стандартен Криоконсервационный захранващ кабел HIFI EXQUIS Ofhc мед

Карактеристики : Звук стил : чисти,ниска фреквенција и добро се протега на детали (Hifi exquis 1101017) Висока чистота Криопрезервација OFHC заробени како бакар проводници партија core со двојно дебела алуминиумска фолија и висока густина бакарна плетенка блиску соодветно да се зајакне понатаму штит, ова посебно супер антимешање обработка и двојна изолација...

BGN 253.00 281.60

Събрани L15 2-канален MOSFET Stero Audio Power Amplifier Board САМ IRFP240 IRFP9240 Field effect Tube AMP

Параметри : Зачестеност одговор опсег : 5 HZ 3 db, 250 к HZ 3 dbМоќност : 150 W 8 R ,300 W 4 R, 600 W 2 R (+ 55 v напојување)На сексуалното и репродуктивно > 20 v / НАСTHDSNR > 97 dbНАПОН ДОБИВКА = 36 патиPCB големина : долго= 150 MM , широк = 40 MMAnswer : ___________________________ Note : ова е собрани одбор,имаме тестирани добро.Пакетот вклучува : Собрани L15 2канали MOSFET Stero Аудио засилувач моќ одбор DIY AMP x 1 ( 2канали )( не се вклучуваат на heatsink )

BGN 80.00

Laochen 300B клиенти усилвател за HIFI EXQUIS Single-ended Class A Собственоръчно OldChen Amp Black Version

Manufactuer "Lao Chen" има 3 брендови име : "Oldchen" , "Lao Chen", "Aiqin", Па за овој производ, имаме некои засилувач можеби дојде со "Oldchen" зборовите на предната плоча , и други доаѓаат со "Lao Chen" , ве молиме да обрнете внимание, Со Сите Цевки опција е со сите цевкаBluetooth Со Цевка верзија е со сите цевка и Б luetooth модул ,Без Никакви Цевка верзија е без некоја цевка и ниту Bluetooth модулИмето на брендот се променила во "Oldchen", тоа секогаш е ист производител од AiqinПараметри : Напон цевки : 2 x Посебни прилагодите SHUGANG или руски 6 SN7 / 6 N8 P / 6 H8 C Rectifier цевка : 1 x Посебни прилагодите SHUGANG направени 5 Z3 PA / 5 U4 G Моќ цевки : 2 x PSVANE посебни прилагодите за Aiqin верзија 300 BSE Излезна моќност : 8 Wx2, Моќ трансформатор Моќност : 150 W Фреквенција одговор : 15 Hz35 KHz Излезна Отпорност : 4 ohm, 8 ohm Вкупно Хармонично Нарушување : ≤ 1% (1k Hz) Текст Отпорност : 100 K ohm Текст Чувствителност : 500m V2000m V SNR : 88db Големина (W × D × H) : 370mm × 250mm × 220mm Нето тежина : 16 кг Цевка за заштита на решетката 3kg Шасија Боја : Црна Верзија Влезен напон : costomize за 110 240 V / 5060hzКарактеристики : Psvane велика БРИТАНИЈА верзија 300 B ви даде најдобар вокал и многу фини звучен ефект...

BGN 681.00 801.50

Свободен кораб E12-I (защита на електрически подкрепа на две или на три, четырехканального усилвател) версия --печатни платки

Слободен брод E12I (за заштита на електрични поддршка две или три, четири канал amp) верзија на PCBНа E12јас заштита коло, отворен дизајн од AMB;PCB големина : 75 X50 X2mm (2 OZ, зелена и бела бакар калај спреј процес, плоча со елемент параметри)

BGN 9.00 9.44