• Ново
430*60*300 мм AV-38 усилвател на шасито / pre-amp шаси / сливане усилвател на шасито / транзистор усилвател на шасито / AMP корпус / скоростна направи си САМ

430*60*300 мм AV-38 усилвател на шасито / pre-amp шаси / сливане усилвател на шасито / транзистор усилвател на шасито / AMP корпус / скоростна направи си САМ

BGN 62.74
BGN 54.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


[xlmodel]-[custom]-[40497]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Засилувач случај детали
Драги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!
Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!
Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!
1 : името и количината : AV-38 Засилувач шасија/ пред - засилувач шасија /Merge Засилувач Шасија/Транзисторски засилувач Шасија 2 : Состојба : Нова 3 : Додатоци : Панел knob , Машина за нозете, Копчето заграда, Завртки, штекер, Осигурување Блок. 4 : Специфични структурни димензии : Надворешни димензии : ширина= 430mm Height= 60mm Длабочина = 300мм Внатрешни димензии : Ширина= 412mm Height= 52mm Длабочина = 298mm Секој дел од материјалот дебелина На предниот панел : Дебелина = 6.5 mm ,Алуминиумски панели (Црна, сребро, злато. При купувањето, ве молиме наведете) Други делови се 1mm железо панели 5 : Купувачи мора да се читаат 1 : наведете посебни барања, инаку ние нема да бидат одговорни за! 2 : Производот е на товар моќност засилувач школка, не содржи внатрешни делови. 3 : За олеснување на транспортот, што заврши на засилувач шасија одделно. Ве молиме купувачите се соберат по пристигнувањето 4 : Нето тежина за целиот сет на производи е 3 KG. Бруто тежина е 3.5 КГ по пакет за доброто на транспорт безбедност
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[37980]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Превозот услуги :
Превозот :
Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.
Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |( За 15-35 Дена )
Германија | Австрија | Швајцарија |( За 15-35 Дена )
Франција | Италија | ( За 25-60 Дена )
Други | ( За 30-90 Дена )
Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.
EMS ,превозот датум : 5 до 13 дена
DHL ,превозот датум : 2 до 8 дена
FEDEX ,превозот датум : 2 до 8 дена
ТНТ ,превозот датум : 2 до 8 дена
Политика на враќање :
Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.
Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат,
можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата.
Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
AB-38
Максимална Мощност На Канал:
50 W
Канали:
1
търговска марка:
ТЯНЬКООЛКЕЙ
Класификация На Цветя:
Бяло Злато, Черен
Тип:
Домашен Усилвател

Подобни продукти в категория

ЯКИН SD-CD2 6J1 сигнал на тръба обновяване на Hi-End буфер процесор за CD-плеър

YAQIN SDCD2 6 N1 Цевка Сигнал Надградба HiEnd Бафер Процесор за CD Плеер : Технички параметри : Влезен напон : 110 / 120v или 220 / 235v ве молиме да ни кажете на вашиот избор текот на цел Влезниот сигнал ниво : 0.55 V= 0.5 V кога излез време) (Hifi exquis 1101017) Зачестеност одговор : 5 Hz ~ 500 KHz (1d B) Хармонично Нарушување : ≤0.15% (1 KHz) (Hifi exquis 1101017) SNR : ≤60d B (A) Цевка : 6 J1×2(тие можат да бидат ungrated да 6 N11 или 6 DJ8) (Hifi exquis 1101017) Текст џек : лево / десно РКА за да се поврзете на CD, DVD плеер или на компјутер Излез џек : лево / десно РКА да го поврзете слушалки засилувач (Hifi exquis 1101017) обем : ( должина) X 250mm (ширина) Х 185mm (висок) 210mm Пакет тежина : 2.6 kg Параметри : Овој процесор вработува катоден следбеници и HIFI коло за подобрување на вашиот аудио систем...

BGN 188.80

TE-01 MINI HIFI 6J1 Tube Preamplifier стерео вакуумни тръби предусилвател с адаптер на захранване

Вовед : TE01 цевка preamplifier, аудио сигнал текст порт може да се поврзе со компјутер Телефон CD Lossless плеер за музика и други аудио извор, Излезен порт може да се поврзе различни дигитален засилувач, активни мултимедијални звучници и други аудио опрема, Дозволете му на вашиот аудио опрема моментален електронска цевка полн вкус, Така што квалитетот на звукот на топло и прецизен, го подобруваат чувството на тешки и телеприсуството, звукот областа на изразување е многу добар, звук заоблени, сладок глас, музика мирис дебели...

BGN 65.58

MUZISHARE OFHCSE САЩ стандартен Криоконсервационный захранващ кабел HIFI EXQUIS Ofhc мед

Карактеристики : Звук стил : чисти,ниска фреквенција и добро се протега на детали (Hifi exquis 1101017) Висока чистота Криопрезервација OFHC заробени како бакар проводници партија core со двојно дебела алуминиумска фолија и висока густина бакарна плетенка блиску соодветно да се зајакне понатаму штит, ова посебно супер антимешање обработка и двојна изолација...

BGN 253.00 281.60

GD-PARTS 2PCS 25x25mm черно изработени солидна алуминиева регулатор на силата на звука Hifi Аудио Guitar AMP Cabinet Обръщател Record Sound Knob

Сосема Нов Аудио Контрола На Јачина На Звук KnobМатеријал : Цврст АлуминиумДијаметар : 25mmВисина : 25mm6mm Вратило Дупка(Погоден За APLS Potentiometer)Количина : 2 ПАРЧИЊА / многуСо Хексагонални Завртки СетИспорака Детали За : 1...

BGN 18.40

Reisong BOYUU A10 EL34 тръба на защитния капак за печене

"Купи само покритие" опција : Ако сакате само на овој засилувач е капак, ве молиме изберете оваа опција."Во комбинација пратки" опција : Ако сте купување на нашите засилувач и во additonal сакате оваа маска, ве молиме изберете оваа опција, оваа опција е само за купувачот цел, исто така, еден засилувач, и ние ќе го даде в ombined пратки за намалување на такси превозот...

BGN 48.00

YIsheng гравиран британски NAD отделна парче тонален предусилвател ПХБ Free ship

Врежани Британски NAD дискретни piec тон preamp PCBДвојно двострано позлатени PCB, FR4 лист дебелина 2 MM бакарна фолија 75 U dual channel дизајн.Големина : 138*81 MM

BGN 22.00 23.68

Общ 2 елемента черен анодизиран CNC обработена масивна алуминиева дръжка 38x22mm за усилвател, CD плейър КПР мощност обем на потенциометър

Бренд Нови ЦПУ Машински Цврст Алуминиум KnobМатеријал : Цврст АлуминиумБоја : Црна ЕлоксираниСе справи со Дијаметар : 38mmВисина : 22mmВратило Дупка со Дијаметар : 6.0 mmКоличина : 2 парчињаИспорака Детали За : 1...

BGN 36.00

HD-N2 Karaoke sound mixer висококачествен караоке-Ехо-смесител, караоке-звуков миксер

Ќе уживате во караоке без купување на скапи караоке играч.Едноставно поврзете со вашиот DVD плеер & TV.Ќе се читаат на за да пеете караокеЕхо ФункцијаНОВ НАЧИН ДА УЖИВАТЕ во МУЗИКА и ВИДЕО .Адаптер : AC 100240 V Ние обезбедуваме ЕУ адаптер ( 2 Плоча Игли ) само иста како подолу на сликата : Опис : На Ехо караоке миксер е лесензакористење, но сепак софистицирани забава опрема дизајниран и изграден со цел на вкупно забава.На Ехо караоке миксер има две микрофон влезови и еден музички извор влезови...

BGN 43.00 52.64

Събрани L15 2-канален MOSFET Stero Audio Power Amplifier Board САМ IRFP240 IRFP9240 Field effect Tube AMP

Параметри : Зачестеност одговор опсег : 5 HZ 3 db, 250 к HZ 3 dbМоќност : 150 W 8 R ,300 W 4 R, 600 W 2 R (+ 55 v напојување)На сексуалното и репродуктивно > 20 v / НАСTHDSNR > 97 dbНАПОН ДОБИВКА = 36 патиPCB големина : долго= 150 MM , широк = 40 MMAnswer : ___________________________ Note : ова е собрани одбор,имаме тестирани добро.Пакетот вклучува : Собрани L15 2канали MOSFET Stero Аудио засилувач моќ одбор DIY AMP x 1 ( 2канали )( не се вклучуваат на heatsink )

BGN 80.00

Нов XH-M531 за Yamaha Digital HiFi Class D Audio Amplifier Board L060 hot

Материјал : Електрични компоненти Боја : Видете слики Тип на Производ : XHM531 Чип Тип : Класа D YDA138E дигитален чип Број на јадра : Dualcore Влезен напон : DC1215 V Излезна Моќност : 20 W * 2 Фреквентен опсег : 20 HZ60 Khz Ефикасност : поголем од 88% Текст отпорност : 10k Излезна Отпорност : 48 Европа Број на Канали : двеканал лево и десно Индикатор : Зелена Аудио : од 3,5 аудио приклучок Големина : Види на сликата Бр мало пакет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 8.00 11.44

2018 последния Nobsound FU50 вакуумни тръби кола/Автомобил/RV / домашен усилвател на мощност Стерео Hi-Fi усилвател на мощност 12-ватов кола

За Нас : Ние сме посветени да ви ги понудиме најдобрите аудиовизуелна производи по најниска цена за нашите клиенти...

BGN 685.00 856.00

Заместител на Panasonic DMRXW480GLK CD DVD плейър резервни части Лазерна леща Lasereinheit ASSY Unit оптичен пикап блок Optique

Опис : Сосема нов ласерски собранието Замена За Panasonic DMRXW480 GLKK CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица Оптички Пикап Блок OptiqueКвалитет : Нови и оригиналниПогоден за следните единица(s) : За Panasonic DMRXW480 GLK CD DVD Плеерпакет се вклучени : 1 X Замена За Panasonic DMRXW480 GLK CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица Оптички Пикап Блок Optique

BGN 193.58

3x2 hdmi видеостенный процесор, hdmi, vga и dvi вход hdmi изход

3x2 2x3 hdmi видео ѕид процесорВидео ѕидот процесор за ТВ&LCD&следи&ПроекторпараметарБренд Име : ALLGEEсигнал текст : HDMI,VGA,USB,DVIсигнал излез : 6 НАЧИН HDMIКонтрола на владата : remoterМоќност : DC12 V3 AАпликации : ТВ / 3 DTV / LCD / monitor / Проекторбоја : црнаПакување големина : 44cmx26cmx8cmголемина : 36cmx17cmx5cmРезолуција : 1920x1080 / 60 HzТежина : 3.0 KgПакување : контролер,power кабел,remoter,адаптерУпотреба : ВнатрешнаЕкранот стил : 2x3,3x2Гаранција : 2 годиниПроизводи Статус : АкцииИспорака Детална : во 6 денаФункцииИзлез слика може да се постигне 180 степен флипАвтоматско прилагодување направи целата видео ѕид се прикаже иста бојаПоддршка USB играподдршка за 3 D,2 D видео дисплејНа работ маскирање техникиКарактеристики1.Економски и поддршка на 3 D ТЕЛЕВИЗИЈА,тоа е само 1 / 3 од LCD Видео ѕид трошоци,2.Нема потреба професионални видео ѕид техника,одговараат за DIY,3.Бренд ТЕЛЕВИЗИЈА со 3 години гаранција,но LCD видео ѕид е само една година гаранција,4.LCD ТЕЛЕВИЗОР може да се добијат, во локалниот пазар, погодно по продажба на услуги,само часа може да се реши,купи што треба да чини неколку дена или месеци да брод од нив LCD Видео ѕид во фабричка ако тоа не може да работи добро,5.На ТВ може да работи како што е, без ТВ Видео ѕид процесор,LCD Видео ѕид модел е професионална и посебно за видео ѕидУпотребаAG606 е широко се користат во КТВ,хотели и ресторани,барови,рекреативни центри,трговски центри,телевизија продавници,кина,производи екранот,медиумите, адвертајзингот,зграда,образование и обука,Бренд продавници,аеродроми,метрото,Карактеристики : Plugand Play 3x2 hdmi видео ѕид процесор без никаква инсталација на софтверПрифати FullHD HDMI, DVI, VGA , USB диск за влезниот извор.Сплит и скала на влезниот извор до 6 x HDMI екраниПоддршка директноигра од USB диск со сите видови на Аудио / Видео медиа формат.Преден панел со копчиња за влезниот извор селекција, излезната порта за конфигурација, рамки прилагодување, подесување.Во согласност со HDCP.Поддршка 180 степен ротација за днотодебели рамки на екранот.​Контролира преку предниот панел со копчиња, IRдалечински управувач.

BGN 874.00 1120.00

горещи продажба power amp шаси / усилвател на мощност алуминиев корпус / DIY начало аудио усилвател на шасито

Димензии : Висина 140 mm Ширина 430 mm Длабочина 423 mm Внатрешни Димензии : Висина 124 mm Ширина 416mm Длабочина 410 mm дебелината на секој дел : Топ 10мм ,По 3мм Лево и десно 4mm ,горниот и долниот дел од 4mm тежина : 8 кг Предни и задни панели се празни, на горната и долната плоча топлина мијалник се отворени за повеќе намени Додатоци : Моќ седиште, гума машина нозе

BGN 168.00 179.20

1 чифт TJ Fullmusic 300B вакуумни тръби масивна плоча златни шипове керамична основа алтернатива на други марки 300B вакуумно Туба аудио

Бренд нови TJ Fullmusic Вакуум цевкиПредмет Бр : 300 BСолидна плоча,злато позлатен месинг игли,керамички цевки базаЦената е за 1 Исти пар (2 ПАРЧИЊА, фабрика тест&натпревар)Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

BGN 316.80

1409 алуминий шаси / усилвател на шасито / предусилвател шаси / захранващ блок на шасито

Димензии : Ширина 145 Длабочина 311 Висина 90 Внатрешни димензии : Ширина 130 Длабочина Од 300 Висина 84 Максимална инсталација висина 84 mm ширина 130 mm трансформатор Целосна тежина : 2 килограми Додатоци : Гумени нозе ноктите, AC седиште прекинувач, 1 сет на алуминиумски knob

BGN 63.00 67.20

HD-N3 Karaoke concrete mixer high quality Karaoke Echo Mixer --Sing a song on PC NB Laptop

Бесплатен Превозот во светот страна на курирската служба DHL / UPSот (Не од страна на хонг конг пост воздух mail ), така што е многу брзо .Ако ви треба со HPM ,ве молиме оставете порака за нас ,ние ќе ја намалат цената за вас ,што е потребно 30 денаЌе уживате во караоке без купување на скапи караоке играч.Едноставно поврзете со вашиот DVD плеер & TV.Ќе се читаат на за да пеете караокеЕхо ФункцијаНОВ НАЧИН ДА УЖИВАТЕ во МУЗИКА и ВИДЕО .Адаптер : AC 100240 V Ние providepower адаптер ( 2 Плоча Игли ) само иста како на сликата подолу : Опис : На Ехо караоке миксер е лесензакористење, но сепак софистицирани забава опрема дизајниран и изграден со цел на вкупно забава.На Ехо караоке миксер има две микрофон влезови и еден музички извор влезови...

BGN 72.00

Готов класически QUAD405 клонинг аудио усилвател усилвател на мощност 100 W+100 W ONSEMI MJ15024

Класичен QUAD405 Клон Моќност засилувач Аудио засилувач 100 W+100 W ONSEMI MJ15024Класичен не може да оди надвор , КЛОН нека спомени reborn !Машината референца оригиналната машина за дизајн и производство на алуминиумска шасија дизајниран и малку подобрена, остана оригиналната структура...

BGN 352.00

Последният усилвател клас а HiFi 1969 г. T6S със защитата на веригата UPC1237

Најновите 1969 HIFI класа засилувач T6 S со UPC1237 Коло заштита Напојување : 220 V / 110 VПерформанси параметри : Номинална излезна моќност : 10 W x 2Зачестеност одговор : 20 Hz25 KHzВкупно хармонично нарушување : Shippingtime : Defaultsend од експрес испорака,за 816business дена да пристигне повеќето од europecountries, Русија, Бразил,Африка.Украина и некои други далечински земји willneed некои повеќе денови.Враќање &Exchange : > Someitems врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање theitem.(ве молиме погледнете го детално го опишуваат)[Во случај на DOA (Мртов на Пристигнување), pleasereport во рок од 3 дена]>Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба.> По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот'sprice ( со исклучок на трошоците за превозот до и од )

BGN 287.00 302.40

GD-PARTS 38x22mm черен сребрист алуминиев усилвател регулатор на силата на звука, потенциометър въртяща се маса, Радио КПР бутон за контрол на звука

Сосема Нов Аудио Контрола на Јачина на звук Knob Материјал : Цврст Алуминиум легураCNC Машински Боја : Црна, СребренаЗавршна површина : Елоксирани Дијаметар : 38mm Висина : 22mm Вратило Дупка со Дијаметар : 6mm Прикачите на повеќето АЛПИТЕ potentiometerИспорака Детали За : 1...

BGN 8.80

2017 Последния Nobsound F900 Mini Bluetooth цифров усилвател за Hifi стерео домашно аудио усилвател на мощност от 50 w+50 W сребро

Nobsound NS01 G Pro Мини HiFi Bluetooth Моќност Засилувач ☑ HiFi Звук ☑ Моќен 50 W+50 W ☑ Мини ☑ Bluetooth 4.0+EDR ☑ 5 Бои ☑ USB Звучна Картичка ☑ Мода Симпатична ☑ Брза Испорака ☑ Високо ефективни Карактеристики : Ова е Nobsound е нова сила засилувач во 2017...

BGN 31.00 44.80