• Ново
Нов руски electro-harmonix EHG 6SN7 позлатен вземе подножието тръба директно поколение CV181 6H8C 6N8P

Нов руски electro-harmonix EHG 6SN7 позлатен вземе подножието тръба директно поколение CV181 6H8C 6N8P

BGN 68.80
BGN 65.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка

Нов руски електро-harmonix EHG 6 SN7 позлатени нога цевка Директно генерација CV181 6 H8 C 6 N8 P Пакување листа : цевка X1 Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме договор ни со Trademanger или E-mail доколку имате какви било прашања или предлози. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Имаат добар ден. Превозот Со Следење Бр. Потпис Е Потребно. Купувачот треба да се одговорни за увозни давачки и даноци Шопинг&испорака 1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена по вашата исплата е потврдено од страна на . 2. Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз на вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 3. Ние ги доставуваме 3 видови на превозот услуги како следново : a. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от, или Fed Ex. За побрзо превозот или без проблеми трансакција, ние ќе го промени најдобри шпедиција меѓу нив. Проценето Време на Испорака : 3-7 Дена б. Стандард на Превозот : EMS, e Packet(U. С достапни само) или DHL Глобалната Mail (Gemany достапни само) Проценува Време на Испорака : 5-15 Дена. в. Економијата на Превозот : Кина Пост или Хонгконг Пост Воздух Mail Проценува Време на Испорака : 15-34 Дена answer : ___________________________ NOTE : Сите shippments да Бразил и Русија може да се земе за 35-70 4 дена. Потврдете Цел Примена : Со Зачувам, плаќање само ќе биде објавен на снабдувачот по купувачот има потврдено испорака. Ве молиме ofter пратите пратката да знаете ажурирање на превозот статус откако ќе се испрати објект. Ние го цениме вашиот брз потврда за редоследот по проверка на производи

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
търговска марка:
BINYEAE
Максимална Мощност На Канал:
55 W
Номер На Модела:
LT-LSDY
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Домашен Усилвател

Подобни продукти в категория

ЯКИН SD-CD2 6J1 сигнал на тръба обновяване на Hi-End буфер процесор за CD-плеър

YAQIN SDCD2 6 N1 Цевка Сигнал Надградба HiEnd Бафер Процесор за CD Плеер : Технички параметри : Влезен напон : 110 / 120v или 220 / 235v ве молиме да ни кажете на вашиот избор текот на цел Влезниот сигнал ниво : 0.55 V= 0.5 V кога излез време) (Hifi exquis 1101017) Зачестеност одговор : 5 Hz ~ 500 KHz (1d B) Хармонично Нарушување : ≤0.15% (1 KHz) (Hifi exquis 1101017) SNR : ≤60d B (A) Цевка : 6 J1×2(тие можат да бидат ungrated да 6 N11 или 6 DJ8) (Hifi exquis 1101017) Текст џек : лево / десно РКА за да се поврзете на CD, DVD плеер или на компјутер Излез џек : лево / десно РКА да го поврзете слушалки засилувач (Hifi exquis 1101017) обем : ( должина) X 250mm (ширина) Х 185mm (висок) 210mm Пакет тежина : 2.6 kg Параметри : Овој процесор вработува катоден следбеници и HIFI коло за подобрување на вашиот аудио систем...

BGN 188.80

PAPRI 1PCS Aluminum CNC 8 дупки обработен алуминий обвързващи стълб RCA Jack Wall Plate Board Hifi DIY Audio

Бренд нови машински алуминиумски ѕид плоча : 8 дупки цената е за 1 PCS Материјал : Цврсти целосна алуминиум, ЦПУ машински Боја : Сребро завршна Површина : Елоксирани, брусен Димензија : 172*86mm Дебелина : 6mm 2 дупки, секоја дупка со дијаметар : 12mm Монтажа завртка дупка растојание : 146mm (центар до центар) Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

BGN 23.68

CD оптично пикап KSS-213C чисто нов оригинален високо качество KSS213C KSS 213C KSS-213 2 бр. Безплатна доставка

Добредојдовте на нашата продавница !Тука, можете да добиете најмногу прифатлива цена и најдобра услуга! Тука , се надеваме дека ќе може да се најде она што го сакате ! 100% задоволството на Клиентите е нашата целВе молиме имајте во предвид ! дека во ласерски глава индустрија, ние сме професионални трговци на големо ! Нашата компанија е главно ангажирани во земјатаизвозник видео ласерски глава и игри дел за повеќе од 10years.Ако ви треба производи во големи количини, ве Молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќен!!Опис : 100% Нови Оригинални KSS213 C CD Оптички Пикап Може да го замени KSS213 B KSS213 E Купи 2 парчиња имаат поповоленПреку Кина Пост или ХОНГКОНГ Пост Регистрирани Воздух Mail Бесплатен Превозот .имаат Следење на БројВнимание : Ласерот има електростатско завари заштита, треба да се користи за Лемење железо отстранување заштита пред инсталацијаКарактеристики : 1.Висок квалитет и конкурентна цена2 Fast испорака3...

BGN 31.00 32.40

Разстояние 1,0 мм + дължина 1000 мм +6Pin A / same direction line Soft тел FFC гъвкав плосък кабел. 6P * 1.0 A*1000MM

Добредојдовте на нашата продавница ! Тука, можете да добиете најмногу прифатлива цена и најдобра услуга! Тука , се надеваме дека ќе може да се најде она што го сакате ! 100% задоволството на Клиентите е нашиот гол ве Молиме имајте во предвид ! дека во ласерски глава индустрија, ние сме професионални трговци на големо ! Нашата компанија е главно ангажирани во земјатаизвозник видео ласерски глава и игри дел за повеќе од 10years...

BGN 32.00 33.58

JC229 Full aluminum Power amplifier chassis / Pre-amp chassis / AMP Enclosure / case BOX

1 : името и количината : JC229 Целосна алуминиум Моќност засилувач шасија / Предзасилувач шасија 2 : Шасија машина нога дупка не е отворен(Удобноста на сопствениот дизајн) 3 : Состојба : Нови 4 : Додатоци : Гума машина нозе, на АЛПИТЕ се префрлат, 38 mm алуминиум knob, Моќ Блок, не вклучува РКА и звучник терминали 5 : Специфични структурни димензии : Надворешни димензии : ширина= 220mm Height= 90mm Длабочина = 311mm Внатрешни димензии : Width= 203.5 mm Висина= 84mm Длабочина = 300мм Таму се отвори на капакот, Без вентилација дупки под закрила...

BGN 63.89

PAPRI 1бр позлатени RCA Jack +алуминий на CNC 6 дупки обработен алуминий обвързващи стълб RCA Jack стенни плоча за гладене Hifi DIY аудио

Бренд нови машински алуминиумски ѕид плоча : 6 дупки цената е за 1 PCS Материјал : Цврсти целосна алуминиум, ЦПУ машински Боја : Сребро завршна Површина : Елоксирани, брусен Димензија : 86*86mm Дебелина : 6mm 2 дупки, секоја дупка со дијаметар : 12mm Монтажа завртка дупка растојание : 60mm (центар до центар) РКА Материјал : Месинг диригент, Тефлон изолатор завршна Површина : Злато Позлатен, песок експлозија Вкупна Должина : 30мм (1.18") Max.надворешен Дијаметар : 16mm Монтажа намали дијаметар : 8.512mm Погодни за монтажа на говорникот обврзувачки мислења, РКА приклучоци и сл...

BGN 35.20

1409 алуминий шаси / усилвател на шасито / предусилвател шаси / захранващ блок на шасито

Димензии : Ширина 145 Длабочина 311 Висина 90 Внатрешни димензии : Ширина 130 Длабочина Од 300 Висина 84 Максимална инсталација висина 84 mm ширина 130 mm трансформатор Целосна тежина : 2 килограми Додатоци : Гумени нозе ноктите, AC седиште прекинувач, 1 сет на алуминиумски knob

BGN 63.00 67.20

Reisong BOYUU A10 EL34 тръба на защитния капак за печене

"Купи само покритие" опција : Ако сакате само на овој засилувач е капак, ве молиме изберете оваа опција."Во комбинација пратки" опција : Ако сте купување на нашите засилувач и во additonal сакате оваа маска, ве молиме изберете оваа опција, оваа опција е само за купувачот цел, исто така, еден засилувач, и ние ќе го даде в ombined пратки за намалување на такси превозот...

BGN 48.00

горещи продажба power amp шаси / усилвател на мощност алуминиев корпус / DIY начало аудио усилвател на шасито

Димензии : Висина 140 mm Ширина 430 mm Длабочина 423 mm Внатрешни Димензии : Висина 124 mm Ширина 416mm Длабочина 410 mm дебелината на секој дел : Топ 10мм ,По 3мм Лево и десно 4mm ,горниот и долниот дел од 4mm тежина : 8 кг Предни и задни панели се празни, на горната и долната плоча топлина мијалник се отворени за повеќе намени Додатоци : Моќ седиште, гума машина нозе

BGN 168.00 179.20

1 чифт TJ Fullmusic 300B вакуумни тръби масивна плоча златни шипове керамична основа алтернатива на други марки 300B вакуумно Туба аудио

Бренд нови TJ Fullmusic Вакуум цевкиПредмет Бр : 300 BСолидна плоча,злато позлатен месинг игли,керамички цевки базаЦената е за 1 Исти пар (2 ПАРЧИЊА, фабрика тест&натпревар)Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

BGN 316.80

GD-PARTS 38x22mm черен сребрист алуминиев усилвател регулатор на силата на звука, потенциометър въртяща се маса, Радио КПР бутон за контрол на звука

Сосема Нов Аудио Контрола на Јачина на звук Knob Материјал : Цврст Алуминиум легураCNC Машински Боја : Црна, СребренаЗавршна површина : Елоксирани Дијаметар : 38mm Висина : 22mm Вратило Дупка со Дијаметар : 6mm Прикачите на повеќето АЛПИТЕ potentiometerИспорака Детали За : 1...

BGN 8.80

Jc229 Full aluminum Desktop amp chassis/ AMP Enclosure / case BOX

1 : името и количината : JC229 Целосна алуминиум Десктоп amp шасија 2 : Шасија машина нога дупка не е отворен(Удобноста на сопствениот дизајн) 3 : Состојба : Нови 4 : Додатоци : Гума машина нозе, на АЛПИТЕ се префрлат, 38 mm алуминиум златна knob, Моќ Блок, не вклучува РКА и звучник терминали 5 : Специфични структурни димензии : Надворешни димензии : ширина= 220mm Height= 90mm Длабочина = 311mm Внатрешни димензии : Ширина= 203.5 mm Висина= 84mm Длабочина = 300мм Таму се отвори на капакот, Без вентилација дупки под закрила...

BGN 71.06

Събрани L15 2-канален MOSFET Stero Audio Power Amplifier Board САМ IRFP240 IRFP9240 Field effect Tube AMP

Параметри : Зачестеност одговор опсег : 5 HZ 3 db, 250 к HZ 3 dbМоќност : 150 W 8 R ,300 W 4 R, 600 W 2 R (+ 55 v напојување)На сексуалното и репродуктивно > 20 v / НАСTHDSNR > 97 dbНАПОН ДОБИВКА = 36 патиPCB големина : долго= 150 MM , широк = 40 MMAnswer : ___________________________ Note : ова е собрани одбор,имаме тестирани добро.Пакетот вклучува : Собрани L15 2канали MOSFET Stero Аудио засилувач моќ одбор DIY AMP x 1 ( 2канали )( не се вклучуваат на heatsink )

BGN 80.00

Bluetooth разход на говорител с изходна мощност от 60 W 5670 електронно клиенти усилвател на лавица за книги HiFi стерео колона CD / DVD плейър

Ве молиме имајте на ум пред да го купат, различна Боја опции, соодветниот производ е различен.Се уште се потресени во потрага за музичка опрема? Професионални тјунер за да ви помогне да се избере Пумпа до вашата соба Производ Параметри Напојување : 220 V50 HZ Излезна моќност : 60 W Цевка : 5670 × 2 Функција на вредноста : Јачина на звук / Бас прилагодување на Текст отпорност : 47 K Текст чувствителност : 300m V Преоптоварување извор electromotive сила ≥2 V Treble : ± 10d B Бас : ± 10d B Сигнал на бучава сооднос : ≥ 80d B Фреквенција одговор : 20 Hz20 KHz ± 2d B Чувствителност : 88d B Оценет напон : 220240 V Домаќин материјал : Алуминиум легура Говорникот Tweeter Големина : 1 инчен на Говорникот Subwoofer Големина : 5 инчи Говорникот материјал : Висока густина дрво одбор Поддржува репродукција формат : DVD / VCD / CD / MP3 / AVI / DIVX / WMV Формат.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање Повеќе Плаќање прашања, ве Молиме проверете на линкот : Услови за ИспоракаВе молиме да ни испратите емаил пред вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса...

BGN 243.00 256.00

6.4 мм, 1/4 черна пластмасова китара дръжки за DAVIES 1900H педала ефект Stomp Box DJ Mixer Radio 13x16mm

Бренд Нови пластични knobДијаметар : 13mmВисина : 16mmВратило дупка : 6.4 милиметриБоја : ЦрнаСо страна постави заврткаМатеријал : ABS ПластикаДлабочината на вратило дупка : 14.3 mmПогоден за гроздобер stomp кутија, гитара ефект на возилото (DAVIES 1900 H стил)10 PCS=50 PCS=100 PCS=Испорака Детали За : 1...

BGN 9.00 9.44

гореща продажба 4шт диаметър 30 mm и височина 13 mm алуминиеви крака/домашни аудио шасито на крака

Цврст алуминиум, елоксирани површината експлозија, ЦПУ машинскиБоја : сребрена на СтандардноДијаметар : 30мм,висина : 13mm.Забелешка : цената е за 4pcs...

BGN 15.00 16.00

150W LM3886*3 паралелен едноканален усилвател на мощност такса ПХБ Free ship

150 W LM3886*3 паралелно единечен канал моќност засилувач PCB одборТехнички Параметри : Оперативен напон : ± 15 V ± 36 VРабота : чиста DC Класа БИзлезна моќност : 150 WТекст отпорност : 47 KИзлезна отпорност : 4Ω8ΩPCB одбор големина 123mm X 31mmPCB дебелина од 1.6 mmPCB одбор бакарна фолија дебелина 2 оз, PCB одбор материјал FR4

BGN 16.00 17.28

2018 последния Nobsound FU50 вакуумни тръби кола/Автомобил/RV / домашен усилвател на мощност Стерео Hi-Fi усилвател на мощност 12-ватов кола

За Нас : Ние сме посветени да ви ги понудиме најдобрите аудиовизуелна производи по најниска цена за нашите клиенти...

BGN 685.00 856.00