• Ново
Нова Русия EH 12AT7ECC81 тръба / съвпадение

Нова Русия EH 12AT7ECC81 тръба / съвпадение

BGN 35.20
BGN 33.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка

Русија ЕЈ 12 AT7 ECC81 цевка / прецизност појавување на Пакување листа : цевка X1 Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме договор ни со Trademanger или E-mail доколку имате какви било прашања или предлози. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Имаат добар ден. Превозот Со Следење Бр. Потпис Е Потребно. Купувачот треба да се одговорни за увозни давачки и даноци Шопинг&испорака 1. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена по вашата исплата е потврдено од страна на . 2. Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз на вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. 3. Ние ги доставуваме 3 видови на превозот услуги како следново : a. Забрзана Испорака : DHL, UPS-от, или Fed Ex. За побрзо превозот или без проблеми трансакција, ние ќе го промени најдобри шпедиција меѓу нив. Проценето Време на Испорака : 3-7 Дена б. Стандард на Превозот : EMS, e Packet(U. С достапни само) или DHL Глобалната Mail (Gemany достапни само) Проценува Време на Испорака : 5-15 Дена. в. Економијата на Превозот : Кина Пост или Хонгконг Пост Воздух Mail Проценува Време на Испорака : 15-34 Дена answer : ___________________________ NOTE : Сите shippments да Бразил и Русија може да се земе за 35-70 4 дена. Потврдете Цел Примена : Со Зачувам, плаќање само ќе биде објавен на снабдувачот по купувачот има потврдено испорака. Ве молиме ofter пратите пратката да знаете ажурирање на превозот статус откако ќе се испрати објект. Ние го цениме вашиот брз потврда за редоследот по проверка на производи

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
Максимална Мощност На Канал:
95 W
търговска марка:
BINYEAE
Номер На Модела:
LT-LSDY
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Домашен Усилвател

Подобни продукти в категория

6.4 мм, 1/4 черна пластмасова китара дръжки за DAVIES 1900H педала ефект Stomp Box DJ Mixer Radio 13x16mm

Бренд Нови пластични knobДијаметар : 13mmВисина : 16mmВратило дупка : 6.4 милиметриБоја : ЦрнаСо страна постави заврткаМатеријал : ABS ПластикаДлабочината на вратило дупка : 14.3 mmПогоден за гроздобер stomp кутија, гитара ефект на возилото (DAVIES 1900 H стил)10 PCS=50 PCS=100 PCS=Испорака Детали За : 1...

BGN 9.00 9.44

Свободен кораб E12-I (защита на електрически подкрепа на две или на три, четырехканального усилвател) версия --печатни платки

Слободен брод E12I (за заштита на електрични поддршка две или три, четири канал amp) верзија на PCBНа E12јас заштита коло, отворен дизајн од AMB;PCB големина : 75 X50 X2mm (2 OZ, зелена и бела бакар калај спреј процес, плоча со елемент параметри)

BGN 9.00 9.44

Jc229 Full aluminum Desktop amp chassis/ AMP Enclosure / case BOX

1 : името и количината : JC229 Целосна алуминиум Десктоп amp шасија 2 : Шасија машина нога дупка не е отворен(Удобноста на сопствениот дизајн) 3 : Состојба : Нови 4 : Додатоци : Гума машина нозе, на АЛПИТЕ се префрлат, 38 mm алуминиум златна knob, Моќ Блок, не вклучува РКА и звучник терминали 5 : Специфични структурни димензии : Надворешни димензии : ширина= 220mm Height= 90mm Длабочина = 311mm Внатрешни димензии : Ширина= 203.5 mm Висина= 84mm Длабочина = 300мм Таму се отвори на капакот, Без вентилација дупки под закрила...

BGN 71.06

MUZISHARE OFHCSE САЩ стандартен Криоконсервационный захранващ кабел HIFI EXQUIS Ofhc мед

Карактеристики : Звук стил : чисти,ниска фреквенција и добро се протега на детали (Hifi exquis 1101017) Висока чистота Криопрезервација OFHC заробени како бакар проводници партија core со двојно дебела алуминиумска фолија и висока густина бакарна плетенка блиску соодветно да се зајакне понатаму штит, ова посебно супер антимешање обработка и двојна изолација...

BGN 253.00 281.60

2 елемента MX50 SE LAPT 2SA1295 2sc3264 усилвател на мощност DIY комплект двоен усилвател на мощност

Карактеристики : Долниот нарушување, подобра контрола и резолуцијаЕдна диференцијална текст, singleended напон засилувач фаза, трифаза превртена Darlington излез.Излез фаза користи Високомоќ цевка Sanken 2 SA1295,2 SC3264.ФИЛИП S KEC транзистори, ST, EVOX производство на CBB capacitor.KEMET, TDK монолитна кондензатори.Спецификација : Напон : + 15 V на + 45 VИзлезна Моќност : 100 W8 R (+ 42 V)Напон Стекнат СТЕКНАТ : 34timesТекст Чувствителност : 1.2 V100 W RMS 8 ЕвропаSNR : Повеќе од 98 DBНарушување : Пакетот вклучува : MX50 SE моќ amp одбор X2Answer : ___________________________ Note : Ова е Комплет, А ќе делови треба да заварување и тест за тоа...

BGN 57.58

3x2 hdmi видеостенный процесор, hdmi, vga и dvi вход hdmi изход

3x2 2x3 hdmi видео ѕид процесорВидео ѕидот процесор за ТВ&LCD&следи&ПроекторпараметарБренд Име : ALLGEEсигнал текст : HDMI,VGA,USB,DVIсигнал излез : 6 НАЧИН HDMIКонтрола на владата : remoterМоќност : DC12 V3 AАпликации : ТВ / 3 DTV / LCD / monitor / Проекторбоја : црнаПакување големина : 44cmx26cmx8cmголемина : 36cmx17cmx5cmРезолуција : 1920x1080 / 60 HzТежина : 3.0 KgПакување : контролер,power кабел,remoter,адаптерУпотреба : ВнатрешнаЕкранот стил : 2x3,3x2Гаранција : 2 годиниПроизводи Статус : АкцииИспорака Детална : во 6 денаФункцииИзлез слика може да се постигне 180 степен флипАвтоматско прилагодување направи целата видео ѕид се прикаже иста бојаПоддршка USB играподдршка за 3 D,2 D видео дисплејНа работ маскирање техникиКарактеристики1.Економски и поддршка на 3 D ТЕЛЕВИЗИЈА,тоа е само 1 / 3 од LCD Видео ѕид трошоци,2.Нема потреба професионални видео ѕид техника,одговараат за DIY,3.Бренд ТЕЛЕВИЗИЈА со 3 години гаранција,но LCD видео ѕид е само една година гаранција,4.LCD ТЕЛЕВИЗОР може да се добијат, во локалниот пазар, погодно по продажба на услуги,само часа може да се реши,купи што треба да чини неколку дена или месеци да брод од нив LCD Видео ѕид во фабричка ако тоа не може да работи добро,5.На ТВ може да работи како што е, без ТВ Видео ѕид процесор,LCD Видео ѕид модел е професионална и посебно за видео ѕидУпотребаAG606 е широко се користат во КТВ,хотели и ресторани,барови,рекреативни центри,трговски центри,телевизија продавници,кина,производи екранот,медиумите, адвертајзингот,зграда,образование и обука,Бренд продавници,аеродроми,метрото,Карактеристики : Plugand Play 3x2 hdmi видео ѕид процесор без никаква инсталација на софтверПрифати FullHD HDMI, DVI, VGA , USB диск за влезниот извор.Сплит и скала на влезниот извор до 6 x HDMI екраниПоддршка директноигра од USB диск со сите видови на Аудио / Видео медиа формат.Преден панел со копчиња за влезниот извор селекција, излезната порта за конфигурација, рамки прилагодување, подесување.Во согласност со HDCP.Поддршка 180 степен ротација за днотодебели рамки на екранот.​Контролира преку предниот панел со копчиња, IRдалечински управувач.

BGN 874.00 1120.00

PAPRI 1бр позлатени RCA Jack +алуминий на CNC 6 дупки обработен алуминий обвързващи стълб RCA Jack стенни плоча за гладене Hifi DIY аудио

Бренд нови машински алуминиумски ѕид плоча : 6 дупки цената е за 1 PCS Материјал : Цврсти целосна алуминиум, ЦПУ машински Боја : Сребро завршна Површина : Елоксирани, брусен Димензија : 86*86mm Дебелина : 6mm 2 дупки, секоја дупка со дијаметар : 12mm Монтажа завртка дупка растојание : 60mm (центар до центар) РКА Материјал : Месинг диригент, Тефлон изолатор завршна Површина : Злато Позлатен, песок експлозија Вкупна Должина : 30мм (1.18") Max.надворешен Дијаметар : 16mm Монтажа намали дијаметар : 8.512mm Погодни за монтажа на говорникот обврзувачки мислења, РКА приклучоци и сл...

BGN 35.20

Нов XH-M531 за Yamaha Digital HiFi Class D Audio Amplifier Board L060 hot

Материјал : Електрични компоненти Боја : Видете слики Тип на Производ : XHM531 Чип Тип : Класа D YDA138E дигитален чип Број на јадра : Dualcore Влезен напон : DC1215 V Излезна Моќност : 20 W * 2 Фреквентен опсег : 20 HZ60 Khz Ефикасност : поголем од 88% Текст отпорност : 10k Излезна Отпорност : 48 Европа Број на Канали : двеканал лево и десно Индикатор : Зелена Аудио : од 3,5 аудио приклучок Големина : Види на сликата Бр мало пакет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 8.00 11.44

Заместител на Panasonic DMRXW480GLK CD DVD плейър резервни части Лазерна леща Lasereinheit ASSY Unit оптичен пикап блок Optique

Опис : Сосема нов ласерски собранието Замена За Panasonic DMRXW480 GLKK CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица Оптички Пикап Блок OptiqueКвалитет : Нови и оригиналниПогоден за следните единица(s) : За Panasonic DMRXW480 GLK CD DVD Плеерпакет се вклучени : 1 X Замена За Panasonic DMRXW480 GLK CD DVD Плеер Резервни Делови Ласерски Леќи Lasereinheit ASSY Единица Оптички Пикап Блок Optique

BGN 193.58

TE-01 MINI HIFI 6J1 Tube Preamplifier стерео вакуумни тръби предусилвател с адаптер на захранване

Вовед : TE01 цевка preamplifier, аудио сигнал текст порт може да се поврзе со компјутер Телефон CD Lossless плеер за музика и други аудио извор, Излезен порт може да се поврзе различни дигитален засилувач, активни мултимедијални звучници и други аудио опрема, Дозволете му на вашиот аудио опрема моментален електронска цевка полн вкус, Така што квалитетот на звукот на топло и прецизен, го подобруваат чувството на тешки и телеприсуството, звукот областа на изразување е многу добар, звук заоблени, сладок глас, музика мирис дебели...

BGN 65.58

2017 нов Nobsound Mini HiFi EL34 Tube Integrated Amplifier Single-Ended Class a Power Tube Amp 8W*2 Бял

Douk Аудио Мини EL34 SingleEnded Класа Цевка Засилувач ПараметриБоја : Бела Тип на : слободенЗаврши Класа Текст чувствителност : 550m V излезна Моќност : 2×8 W(ultraлинеарна поврзаност) S / N сооднос : 85d B Канал : 2.0 Текст отпорност : 100 KΩ Излезна отпорност : 4 ohm, 8 ohm Напојување : 110 V(115 V) / 220 V(235 V) 50 Hz60 Hz потрошувачка на Енергија : 76 W Фреквенција одговор : 30 Hz – 38 KHz Вакуумски цевки : 5 Z2 Px1,EL34x2,6 N1x1 Аудио влез : CD / ПОМОШЕН Текст Jacks Audio излез : Банана Говорникот Приклучоци Димензија : 260 W x 230 D x 175 H mm Тежина : 7.5 КГ Пакет вклучуваат 1× Цевка Засилувач 1× Кабелот за НапојувањеЗа Douk Аудио Студио : Douk Аудио Студио основана во 2013, Ние се стремиме да понудиме најдобрите аудиовизуелна производи по најниска цена за нашите клиенти...

BGN 287.00 318.40

PAPRI 1PCS Aluminum CNC 8 дупки обработен алуминий обвързващи стълб RCA Jack Wall Plate Board Hifi DIY Audio

Бренд нови машински алуминиумски ѕид плоча : 8 дупки цената е за 1 PCS Материјал : Цврсти целосна алуминиум, ЦПУ машински Боја : Сребро завршна Површина : Елоксирани, брусен Димензија : 172*86mm Дебелина : 6mm 2 дупки, секоја дупка со дијаметар : 12mm Монтажа завртка дупка растојание : 146mm (центар до центар) Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

BGN 23.68

YUEPU BG-8T Professional Sound Audio Mixer 8 Channel 48V Phantom Power Reverb FX DJ смесителен пулт USB плейър стерео музика

Спецификации:1, 7 моно и 7 микрофон влезови, 2 стерео влезови, 1 USB влез2, 48 V фантом напојување.3, single channel текст со висок квалитет микрофон засилувач.1, 4 група и 1 излез.5, изграденаво професионални дигитални ехо ефект уред.6, секој канал има висока, средна и ниска 3 сегмент параметрска еквилајзер.7, следење на нивото на екранот.8, убава квалитет на звукот.9, надворешни ниско ниво на бучава напојување дизајн.10 со снимање на влезни и излезни функции11, максимална излезна ниво : 19d Bm (1 KHz, THD=0.5%)12, остаток на бучава : 75d B13, јачина на бучава сооднос : 71d B14, што е еквивалентно на бучава извор на текст electromotive сила : 12d Bm15, приклучок за слушалки излезна моќност : 40m W (1 KHz, THD=0.5%, 200)16, рамнотежа : ниска фреквенција : 80 Hz + 15d B17, ако : 2.5 KHz + 15d BВисока фреквенција : 12 KHz + 15d B18, здобијат со контрола : еден канал : 55d B ~ 0 d B...

BGN 222.40

Queenway QS-12 12 Powered Subwoofer Active Subwoofer SUB Piano Lacquer Paint Active + Passive Speaker Unit AC100-240V 500W

Здраво посетители и купувачи, Добредојдовте на Queenway продавница!За производи детали, таму ние внимателно да ви кажам : овие специфики произведени од страна на Ali Express систем, некои од овие не се точни или дури и погрешно...

BGN 848.48

Bluetooth разход на говорител с изходна мощност от 60 W 5670 електронно клиенти усилвател на лавица за книги HiFi стерео колона CD / DVD плейър

Ве молиме имајте на ум пред да го купат, различна Боја опции, соодветниот производ е различен.Се уште се потресени во потрага за музичка опрема? Професионални тјунер за да ви помогне да се избере Пумпа до вашата соба Производ Параметри Напојување : 220 V50 HZ Излезна моќност : 60 W Цевка : 5670 × 2 Функција на вредноста : Јачина на звук / Бас прилагодување на Текст отпорност : 47 K Текст чувствителност : 300m V Преоптоварување извор electromotive сила ≥2 V Treble : ± 10d B Бас : ± 10d B Сигнал на бучава сооднос : ≥ 80d B Фреквенција одговор : 20 Hz20 KHz ± 2d B Чувствителност : 88d B Оценет напон : 220240 V Домаќин материјал : Алуминиум легура Говорникот Tweeter Големина : 1 инчен на Говорникот Subwoofer Големина : 5 инчи Говорникот материјал : Висока густина дрво одбор Поддржува репродукција формат : DVD / VCD / CD / MP3 / AVI / DIVX / WMV Формат.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање Повеќе Плаќање прашања, ве Молиме проверете на линкот : Услови за ИспоракаВе молиме да ни испратите емаил пред вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса...

BGN 243.00 256.00

1409 алуминий шаси / усилвател на шасито / предусилвател шаси / захранващ блок на шасито

Димензии : Ширина 145 Длабочина 311 Висина 90 Внатрешни димензии : Ширина 130 Длабочина Од 300 Висина 84 Максимална инсталација висина 84 mm ширина 130 mm трансформатор Целосна тежина : 2 килограми Додатоци : Гумени нозе ноктите, AC седиште прекинувач, 1 сет на алуминиумски knob

BGN 63.00 67.20

гореща продажба 4шт диаметър 30 mm и височина 13 mm алуминиеви крака/домашни аудио шасито на крака

Цврст алуминиум, елоксирани површината експлозија, ЦПУ машинскиБоја : сребрена на СтандардноДијаметар : 30мм,висина : 13mm.Забелешка : цената е за 4pcs...

BGN 15.00 16.00

1 чифт TJ Fullmusic 300B вакуумни тръби масивна плоча златни шипове керамична основа алтернатива на други марки 300B вакуумно Туба аудио

Бренд нови TJ Fullmusic Вакуум цевкиПредмет Бр : 300 BСолидна плоча,злато позлатен месинг игли,керамички цевки базаЦената е за 1 Исти пар (2 ПАРЧИЊА, фабрика тест&натпревар)Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

BGN 316.80

2018 последния Nobsound FU50 вакуумни тръби кола/Автомобил/RV / домашен усилвател на мощност Стерео Hi-Fi усилвател на мощност 12-ватов кола

За Нас : Ние сме посветени да ви ги понудиме најдобрите аудиовизуелна производи по најниска цена за нашите клиенти...

BGN 685.00 856.00

HD-N2 Karaoke sound mixer висококачествен караоке-Ехо-смесител, караоке-звуков миксер

Ќе уживате во караоке без купување на скапи караоке играч.Едноставно поврзете со вашиот DVD плеер & TV.Ќе се читаат на за да пеете караокеЕхо ФункцијаНОВ НАЧИН ДА УЖИВАТЕ во МУЗИКА и ВИДЕО .Адаптер : AC 100240 V Ние обезбедуваме ЕУ адаптер ( 2 Плоча Игли ) само иста како подолу на сликата : Опис : На Ехо караоке миксер е лесензакористење, но сепак софистицирани забава опрема дизајниран и изграден со цел на вкупно забава.На Ехо караоке миксер има две микрофон влезови и еден музички извор влезови...

BGN 43.00 52.64

Събрани L15 2-канален MOSFET Stero Audio Power Amplifier Board САМ IRFP240 IRFP9240 Field effect Tube AMP

Параметри : Зачестеност одговор опсег : 5 HZ 3 db, 250 к HZ 3 dbМоќност : 150 W 8 R ,300 W 4 R, 600 W 2 R (+ 55 v напојување)На сексуалното и репродуктивно > 20 v / НАСTHDSNR > 97 dbНАПОН ДОБИВКА = 36 патиPCB големина : долго= 150 MM , широк = 40 MMAnswer : ___________________________ Note : ова е собрани одбор,имаме тестирани добро.Пакетот вклучува : Собрани L15 2канали MOSFET Stero Аудио засилувач моќ одбор DIY AMP x 1 ( 2канали )( не се вклучуваат на heatsink )

BGN 80.00

150W LM3886*3 паралелен едноканален усилвател на мощност такса ПХБ Free ship

150 W LM3886*3 паралелно единечен канал моќност засилувач PCB одборТехнички Параметри : Оперативен напон : ± 15 V ± 36 VРабота : чиста DC Класа БИзлезна моќност : 150 WТекст отпорност : 47 KИзлезна отпорност : 4Ω8ΩPCB одбор големина 123mm X 31mmPCB дебелина од 1.6 mmPCB одбор бакарна фолија дебелина 2 оз, PCB одбор материјал FR4

BGN 16.00 17.28

YIsheng гравиран британски NAD отделна парче тонален предусилвател ПХБ Free ship

Врежани Британски NAD дискретни piec тон preamp PCBДвојно двострано позлатени PCB, FR4 лист дебелина 2 MM бакарна фолија 75 U dual channel дизајн.Големина : 138*81 MM

BGN 22.00 23.68