• Ново
Вратата чай лира бар виси на притежателя на релсите организатор баня шкаф шкаф шкаф кухненски принадлежности J2Y

Вратата чай лира бар виси на притежателя на релсите организатор баня шкаф шкаф шкаф кухненски принадлежности J2Y

BGN 2.27
BGN 2.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка

Вратата Чај Крпа Рек Бар Виси Носителот Железнички Организатор Бања Кабинет Шкафот Закачалка Кујна Додатоци J2 Y Опис : Опис :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Дома бањата кујна Шкафот Кабинет Над Вратата Виси Крпа Рек Држач за Пропелер Полица
Бесплатни ноктите, Лесно да го инсталирате, добар крпа носителот на решетката за домашна употреба.
Две куки за виси на вратата или кабинет, заштеда на простор.
Може да биде лесно да се отстрани кога не е во употреба, многу погодно.
Може да се одржи на крпи или чистење партали.
Боја : Како на сликата шоу
Големина : прибл. 9.96*3.94*3.43 инч/25.3*10*8.7 cm
Две пол проред : прибл. 1.42 инчен/3.6 cm
Над Вратата Куки Ширина : Прибл. 0.79 инчен/2cm
Пакетот Вклучува : 1 x Вратата Виси Багажник

Всичко за продукта

Тип:
Куки И Релси
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
търговска марка:
Furnishard
Воспользуйся:
Всяка случайни неща
Номер На Модела:
N/A
Материал:
Пластмаса
Тип:
Кука Закачалка Бар

Подобни продукти в категория

Стенен чанти за съхранение на тъмно-син лен шкаф многоетажен подвесная Вратата на задната чанта за съхранение на всички всячины bathroom, free toiletries организатор

Нова Шема Еден Рамо Мода Патување Светлина Погодно Количка за Шопинг Торба Екопријателски Џеб Супермаркет Намирници ToteМатеријал : Рамија Памук ТкаениниГолемина : 20*67cm / 7.87*26.38 инченбоја : жолта, сива, зелена.Пакетот Вклучува : 1 PCS * џеб виси складирање торба( Другите не е inlcuded )Карактеристики : Направени од Рамија Памучна Ткаенина, перат, одлично за чување на чорапи, шалови, toiletries, капи, белезници, сонцето екран, занаети и така натаму.Виси организатор е само нешто што треба да го реши вашиот простор за заштеда на енергија прашања, тоа е совршен за да се задржи вашиот дом уредни и чисти.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи 12 cm отстапување постои поради различни мерење.1.Предмети ќе биде предаден во рамките на 14 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2.Ние обично испратите парцели преку HK Пост Воздух Mail , што може да се добие на парцела побезбедно и побрзо од Кина Пост.3.Просечното време на испорака е околу 15 до 25 дена да повеќето Земји...

BGN 7.00 7.98

20 бр / лот 12*19.5*6.5 cm Stand Up Zipper Top Open Coffee Beans Storage сильфон джоба алуминиево фолио Термосвариваемый пакет орган чанта

Големина на : 12*19.5*6.5 см (4.7"x7.7"x2.6"), Влага доказ, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, шеќер долгорочно чување На поштенски за заклучување торба е лесно затворени и рециклирање, може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат торба Материјал : Алуминиумска Фолија 8 Боја на располагање : Бела, Црна, Црвена, Розова, Кафена, Зелена, Небо Сина, ЗлатнаВе молиме имајте во предвид : Оваа торба е отворен врвот кога ќе се примени, ќе треба да се користи топлина запечатување sealer да се печат торба со себе.Превозот : 1...

BGN 33.60

SEREQI 6 бр. / 1 компл. водоустойчив пътна дрехи, бельо сутиен чанта за съхранение на багаж чист организатор на притежателя, семеен кабинет делител калъф L

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : Полиестер, Водоотпорен Големина : се Покаже Слика во Боја : Шоу во Слика Користете Секоја Педа на Вишокот Багаж ПросторMlife пакување коцки направете го тоа лесно да се задржи вашата облека уредно спакувани, лесно достапни, и компримиран...

BGN 19.20

10*18 cm 200 бр./ много ясно мека пластмаса за съхранение на OPP Поли чанта за мобилен телефон, калъф за носене на дребно опаковка калъф за мобилен телефон

Спецификација : Надвор Димензија : 10*18cm Употребливи Димензија : 10*15cm Материјал : Пластични Боја : Јасно Пакет : 200pcs / Многу Функција : Автоadheisve, со висат дупка...

BGN 11.20

Най-добрите 6 джобен баня вана душ виси на окото организатор Caddy чанта за съхранение на 63*36 см

НАЈДОБРИТЕ 6 Џеб Бања Када, Туш Виси Мрежа Организатор Caddy Складирање Торба 63*36cmСпецификација : Боја : БелаГолемина : 63 x 36cmМатеријал : 100% ПолиестерЏеб Quentity : 6 ЏебовиПакетот Вклучува : 1x Туш Организатор4x Метални ТокиAnswer : ___________________________ NOTE : Организатор И Токи САМО...

BGN 6.00 9.57

Алуминиева чанта фолио запечатване Сребърен заключване Закопчалка-цип плоска чанта, опаковки за съхранение на боб яде светкавица Горната Resealable чисто майларовые о

Спецификација : Надвор Димензија : 6x8cm, 8x11cm, 13x19cm, 8x15cm, 11x16cm, 13x18cm, 14x19cm, 15x22cm, 17x24cm, 18x31cm, 21x31cm, 23x35cm Материјал : Чиста Алуминиумска Фолија Боја : Сребро Функција : Влага доказ, повторно запечатува...

BGN 38.00 38.40

Actionclub Wood Storage Box Jewelry Storage Container Makeup Organizer Case Собственоръчно САМ Assembly Cosmetic Organizer дървена кутия

Забелешка : ве Молиме оставете малку боја различни и големина различни според различни екран покажува и мерка различни.Ви благодариме !!!Големина на : 31.5*16*15.5 CM

BGN 37.00 73.57

Нова Евтина Филцови Чанта За Съхранение На Mini Power Bank Case Travel Organizer За Цифрови Аксесоари Ръчен Преносим Приспособление За Носене

Моден Чувствува Складирање Торба За Моќ Банка, Кабел за Податоци, Дигитални Додатоци Организатор Ставка Опис : Материјал : се Чувствува Големина : 15x13x3.5 cm Боја : Темно сива, Светло Сива Функција : Мода, Животната средина, Трајни Забелешка : Поради рачни мерења на локации, може да се отстапува на 12 cm за предмети...

BGN 3.18

Нова Мода Дървена Кутия За Часовници 5 Мрежи От Масивна Дървесина Корпус Часа Околната Среда Часовници Бижута Дисплей За Съхранение На Подаръчни Кутии Часовници К?

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Компактен и елегантен изглед Одржување на часовници организирани, одговараат на вашите потреби совршено...

BGN 58.00 79.97

22 * 30 СМ непрозрачен алуминиева чанта ziplock / пластмасова торбичка от алуминиево фолио /опаковки за съхранение на хранителни продукти / запечатани торби. Петното 100/ п?

На цена на производот листаПроѕирен алуминиум кеси спецификација за Производ(cm) Цена ( ) 7.5 жица 6*10 1.4 7*13 1.5 8.5*14 1.8 9*16 1.92 10*17.5 2.3 12*20 3 14*10.5 2.5 14*20 3.4 16*24 4.5 18*26 5.6 20*30 6.9 22*32 8.2 24*37 10.5 26*38 12 30*40 14.6 Нетранспарентно алуминиум ziplock торба спецификација за Производ(cm) Цена ( ) 7.5 жица 9*14 2.2 10*15 2.4 12*20 3 14*20 3.4 16*24 4.7 18*26 5.8 22*30 8.2 информации за Производот Име на Производ : Нетранспарентно алуминиум ziplock торба Дебелина : еден слој дебелина 0.075 mm Материјал : Алуминиум Пакување : Картон / пакување торба Режимот на транспорт : изразат Плаќање : Alipay Опис на Производот : на самото место 100 / пакет Опис на Производот : погоден за накит бутик, медицината, храна, електроника, хардвер, сува стока, козметички производи и на различни производи, пакување, пакување е исто така погоден за дома чување, класификација, прашина, водоотпорен, го направат вашиот живот полесно...

BGN 13.12

9*15cm White/Clear Самостоятелно Seal еднократна употреба Zipper Plastic Retail Опаковка Bag, Ziplock Zip-Lock Bag for Package W / Hang Hole

Надвор Димензија : 9cm*15cm Внатре Димензии : 8cm*12cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

BGN 30.40

Новата тъкан, решетка сгъваема кошница за дрехи Кошница за съхранение на дрехи скоростна организатор водоустойчив детски играчки крытое кофа за съхранение на AU879

Нова Крпа Решетки Количка за Перење Забавува Облека Складирање Кошница кутија Организатор Водоотпорен деца Играчки Опфатени Складирање Кофа AU879 Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет...

BGN 30.96