• Ново
300шт 4 размера бял пластмасов мобилен мобилен телефон, калъф за носене опаковка чанта с цип виси отвор за iPhone 6 5 4 Samsung Galaxy

300шт 4 размера бял пластмасов мобилен мобилен телефон, калъф за носене опаковка чанта с цип виси отвор за iPhone 6 5 4 Samsung Galaxy

BGN 56.00

Сума
Налично за поръчка


Детали за производот Материјал : h igh квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Дебелина : 0.06 mm/страна (2.4 мили)
Боја : бела
Функција : zip заклучување, со висат дупка Апликации : телефон случај пакување Димензии :
Производ Екранот
Попуст : 1. 10% попуст попуст ако купуваат 3 или многу повеќе!! 2. Ако вашата нарачка до $80 , Слободни Брза Испорака !!! Вклучени повеќето земји Европа, Северна Америка, Југоисточна Азија земји и некои Блискиот Исток земји. Ако се уште се збунети дали вашата земја беше вклучен, ве Молиме порака нас, ние ќе ви одговори во времето. Ние обично ќе го испрати преку DHL, EMS, DPEX, Fedex и Aramex итн. Тоа обично трае за 4-7 дена за да стигнат до овие земји. Превозот : 1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување. 2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Се враќа : 1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања. 2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци. 3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени. 4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Всичко за продукта

Цвят:
10x18cm, 11x19cm, 12x21cm, 135x240mm
Тип:
Торбички За Съхранение
Форма:
Площ
Дебелина на:
6 тел
Характеристика:
Еко-Содружественный
Приложимо Място:
дневна
търговска марка:
PABCK
Материал:
Пластмаса
Пластмасов Вид:
PP
Класификация:
Комплект
Модел:
Плосък Тип
Обемът на:
100 мл
Форма:
Компресия Тип Чанта
Воспользуйся:
Всяка случайни неща
Номер На Модела:
10x18cm, 11x19cm, 12x21cm, 13. 5x24cm
Спецификация:
10x18cm, 11x19cm, 12x21cm, 13.5x24cm
Продукт:
Торбички За Съхранение

Подобни продукти в категория

Улични Тоалетни Чанти Грим Организатор Найлон Цип Козметична Чанта За Измиване

Материјали : НајлонБоја : Сина,РозоваГолемина20*8cm / 7.8*3.5"Пакетот Вклучува : 1 BUC Складирање ТорбаМоже да се одржи повеќе парчиња четки, моливи, или убавина додатоци.Совршен за чување на козметика четки во било која големина.Патна торбичка има патент главниот комплет.Се организира со овој повеќенаменски шминка торба за чување на четки, око сенки, кармини, и други материјали за вашата убавина режим.Користете го за toiletries за патување или да чувате вашата нега на кожата essentials лесно да го зграби и да одат во теретана...

BGN 1.87

Бижута Опаковъчна Кутия Ковчег Кутия За Изискан Грим Куфар Козметика Красота Организатор Контейнер Кутии За Бала, Подарък За Рожден Ден

Накит Пакување Кутија Casket Кутија За Исклучителна Шминка Случај Козметика, Убавина Организатор Сад Кутии Дипломирањето Роденденски Подарок1...

BGN 13.00 20.11

Стенен чанти за съхранение на тъмно-син лен шкаф многоетажен подвесная Вратата на задната чанта за съхранение на всички всячины bathroom, free toiletries организатор

Нова Шема Еден Рамо Мода Патување Светлина Погодно Количка за Шопинг Торба Екопријателски Џеб Супермаркет Намирници ToteМатеријал : Рамија Памук ТкаениниГолемина : 20*67cm / 7.87*26.38 инченбоја : жолта, сива, зелена.Пакетот Вклучува : 1 PCS * џеб виси складирање торба( Другите не е inlcuded )Карактеристики : Направени од Рамија Памучна Ткаенина, перат, одлично за чување на чорапи, шалови, toiletries, капи, белезници, сонцето екран, занаети и така натаму.Виси организатор е само нешто што треба да го реши вашиот простор за заштеда на енергија прашања, тоа е совршен за да се задржи вашиот дом уредни и чисти.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи 12 cm отстапување постои поради различни мерење.1.Предмети ќе биде предаден во рамките на 14 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2.Ние обично испратите парцели преку HK Пост Воздух Mail , што може да се добие на парцела побезбедно и побрзо од Кина Пост.3.Просечното време на испорака е околу 15 до 25 дена да повеќето Земји...

BGN 7.00 7.98

20 бр / лот 12*19.5*6.5 cm Stand Up Zipper Top Open Coffee Beans Storage сильфон джоба алуминиево фолио Термосвариваемый пакет орган чанта

Големина на : 12*19.5*6.5 см (4.7"x7.7"x2.6"), Влага доказ, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, шеќер долгорочно чување На поштенски за заклучување торба е лесно затворени и рециклирање, може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат торба Материјал : Алуминиумска Фолија 8 Боја на располагање : Бела, Црна, Црвена, Розова, Кафена, Зелена, Небо Сина, ЗлатнаВе молиме имајте во предвид : Оваа торба е отворен врвот кога ќе се примени, ќе треба да се користи топлина запечатување sealer да се печат торба со себе.Превозот : 1...

BGN 33.60

Добър 5шт кутия за съхранение на обувки калъф прозрачна пластмасова кутия за съхранение на правоъгълник ПП организатор на обувки сгъсти а обувките кутия скоростна

5 PCS Чевли Складирање Кутија Случај Транспарентна Пластична Кутија за Складирање Правоаголник PP Чевли Организатор Задебелена фиока Кутија за ЧевлиГолемина:28x18x9.5cm / Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смПакет се вклучени : 5 компјутери кутија за чевлиAnswer : ___________________________ NOTE : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

BGN 10.00

Малък 6*10 см 600 бр./ лот прозрачни перли бели найлонови торбички за съхранение на Pearl Flm найлонова торбичка Polyba пакет за подаръци аксесоари

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Мерење : Надвор Димензија : 10cm6cm, Внатре Димензија : 7cm5cmЦел 1600 парчиња, Забрзана Испорака...

BGN 44.80

HIPSTEEN 2Pcs 27*60MM 20ml стъклени бутилки празни кутии за образци с пробковыми тапи за бижута направи си САМ Craft - прозрачен

HIPSTEEN 2 парчиња 27*60 MM 20 ML Стаклени Шишиња Празни Примерок Тегли со Плута Стопери за DIY Занает Декорација ТранспарентноКарактеристики : .100% сосема нов и висок квалитет..Изработена од квалитетно стакло материјал кој е јасен и санитарни да ја користите..Овие стаклени шишиња со дрвени corks на нив се згодни за употреба..Јасни и чисти шишиња со corks во мали димензии се идеален избор за да се соберат примероци..Може да биде исполнет со gliter моќ или други мали декорација во шишиња за да ги красат страните или фестивали итн..Транспарентна текстура овозможува да гледате зачувани ставки јасно на прв поглед..Оставете scrips во шишиња за да се даде некој пораки..Погоден за употреба како партија услуги, порака шише, примерок шише, складирање шише или DIY декорација итн.Спецификации : .Боја : Транспарентна.Материјал : Стакло.Големина на единица : 2.7*2.7*6cm.Производ Тежина : 50gПакет Содржина : .2 x Стаклено Шише со Корк

BGN 3.00 3.18

OnnPnnQ Clear Plastic 24 Slots Adjustable Jewelry Маникюр Кристал Empty Storage Box Case Занаятите Travel Organizer Bead Holder

Onn Pnn Q Јасно Пластика 24 Слотови Прилагодливи Накит Помине Уметност Кристал Празна Кутија За Складирање Случај Занает Патувањето Организаторот Мушка НосителотКарактеристики : Паметен дизајн и висок квалитет на Оваа пластична таблета кутија има 24 одделни прегради да се одржи на апчиња или таблети за секој ден од неделата...

BGN 4.00 4.56

10*18 cm 200 бр./ много ясно мека пластмаса за съхранение на OPP Поли чанта за мобилен телефон, калъф за носене на дребно опаковка калъф за мобилен телефон

Спецификација : Надвор Димензија : 10*18cm Употребливи Димензија : 10*15cm Материјал : Пластични Боја : Јасно Пакет : 200pcs / Многу Функција : Автоadheisve, со висат дупка...

BGN 11.20

Най-добрите 6 джобен баня вана душ виси на окото организатор Caddy чанта за съхранение на 63*36 см

НАЈДОБРИТЕ 6 Џеб Бања Када, Туш Виси Мрежа Организатор Caddy Складирање Торба 63*36cmСпецификација : Боја : БелаГолемина : 63 x 36cmМатеријал : 100% ПолиестерЏеб Quentity : 6 ЏебовиПакетот Вклучува : 1x Туш Организатор4x Метални ТокиAnswer : ___________________________ NOTE : Организатор И Токи САМО...

BGN 6.00 9.57

12x20cm 200Pcs/ Лот Self Adhesive Clear Plastic OPP Чанта Packaging Mobile Cell Phone Case Поли Package Pouch Bag With hole hang

Спецификација : Надвор Димензија : 12*20cm, Употребливи Димензија : 12*17cm Материјал : Пластични Боја : Јасно Пакет : 200pcs / Многу Функција : Автоadheisve, со висат дупка...

BGN 16.00

Новата тъкан, решетка сгъваема кошница за дрехи Кошница за съхранение на дрехи скоростна организатор водоустойчив детски играчки крытое кофа за съхранение на AU879

Нова Крпа Решетки Количка за Перење Забавува Облека Складирање Кошница кутија Организатор Водоотпорен деца Играчки Опфатени Складирање Кофа AU879 Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет...

BGN 30.96

22 * 30 СМ непрозрачен алуминиева чанта ziplock / пластмасова торбичка от алуминиево фолио /опаковки за съхранение на хранителни продукти / запечатани торби. Петното 100/ п?

На цена на производот листаПроѕирен алуминиум кеси спецификација за Производ(cm) Цена ( ) 7.5 жица 6*10 1.4 7*13 1.5 8.5*14 1.8 9*16 1.92 10*17.5 2.3 12*20 3 14*10.5 2.5 14*20 3.4 16*24 4.5 18*26 5.6 20*30 6.9 22*32 8.2 24*37 10.5 26*38 12 30*40 14.6 Нетранспарентно алуминиум ziplock торба спецификација за Производ(cm) Цена ( ) 7.5 жица 9*14 2.2 10*15 2.4 12*20 3 14*20 3.4 16*24 4.7 18*26 5.8 22*30 8.2 информации за Производот Име на Производ : Нетранспарентно алуминиум ziplock торба Дебелина : еден слој дебелина 0.075 mm Материјал : Алуминиум Пакување : Картон / пакување торба Режимот на транспорт : изразат Плаќање : Alipay Опис на Производот : на самото место 100 / пакет Опис на Производот : погоден за накит бутик, медицината, храна, електроника, хардвер, сува стока, козметички производи и на различни производи, пакување, пакување е исто така погоден за дома чување, класификација, прашина, водоотпорен, го направат вашиот живот полесно...

BGN 13.12

50 бр./лот Бяло, стоящ на крафт-хартия матирано прозорец чанта на дребно за опаковане на подаръци чанта Ziplock PE кафе, бонбони, чай Самоуплотняющиеся чанти

Торба Стил Бела Хартија Матирано Прозорец Ziplock ТорбаМатеријалKraft хартија + домашно МИЛЕНИЧЕ + CPPДебелина 280micron (Двојно лице) (1micron=0.01 mm)Предности На Кислород Отпор, Маснотии Доказ, Влага Доказ, Висока Бариера, Храна ОдделениеПрименаШироко се користи во Закуски, Колачиња, Ореви, Овошје, Замрзната храна, Чај, Кафе и грав / прав, Подароци пакување, итнКарактеристикиЗаштита на запечатување е исклучително силна, течењедоказ за квалитет.Хуманизирано дизајн на солза рецки на двете страни.Со ziplock, лесно може да се отвори и затвори за складирање на производиТорба Големина Како што покажува графиконот подолуПрилагодено ЛогоЛоготоЛогото > 2 бои, MOQ е 10,000 компјутериЛогото Датотека Производство треба .ai / .cdr / .псд / .pdf формати на датотеки

BGN 16.94

Метален Огледален Богато Украсени С Декоративни Тава Бижутериен Тава-Шампанско Златно Покритие

Декоративни метален послужавник со Злато заврши и се огледува стакло површината Совршен за употреба на влез начин маса, суета, отоманската, или дури и за послужување пијалоци декоративен послужавник се Користи како тоалет складирање или шминка организатор или Накит Фах Декоративен Послужавник Димензија : 200*142*45mm ( L x W x H ) Идеален Роденденски Подарок Божиќ Подароци за денот на Благодарноста Подарок Новина Подарок Свадба Регистар ПодарокЗа Плаќање 1.ние прифаќаме Alipay,Ние се прифати преку secure уплатата Зачувам...

BGN 52.00 57.60

Начало Сигурност Речник Книга Сейф Пари Бижута За Съхранение На Ключ За Заключване Кутия

Предмет тип : Складирање Кутија Пари Тајна за Безбедност Случај Материјал : не ' Рѓосувачки челик, Пластични Боја : Црна / Сина боја / Црвен Големина : Прибл 11.4*8*4.5 cm / 4.49*3.15*1.77 инчи (прикажано како на сликата) за Да се соберат некои вредни работи, може да се стави во...

BGN 12.00 14.77

9*15cm White/Clear Самостоятелно Seal еднократна употреба Zipper Plastic Retail Опаковка Bag, Ziplock Zip-Lock Bag for Package W / Hang Hole

Надвор Димензија : 9cm*15cm Внатре Димензии : 8cm*12cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

BGN 30.40

Actionclub Wood Storage Box Jewelry Storage Container Makeup Organizer Case Собственоръчно САМ Assembly Cosmetic Organizer дървена кутия

Забелешка : ве Молиме оставете малку боја различни и големина различни според различни екран покажува и мерка различни.Ви благодариме !!!Големина на : 31.5*16*15.5 CM

BGN 37.00 73.57

DINIWELL Packing Cubes женствена чанта за ръчен багаж пътен органайзер водоустойчиви дамски чанти мъжки чанти за съхранение на пътен куфар органайзер

Материјал : OxfordБоја : Морнарица,Роза,КафеГолемина : Шоу во сликаПакетот Вклучува : 1*Патна Торба За СкладирањеИдеални за чување облека, градник, чорапи и слично, се Задржи вашата облека и додатоци уреден и организиран.Одлично за патување и организирање на вашата гардероба и багаж.Лесен за носење, идеална за патување.Оваа toiletry торба може да се одржи вашата крпа, четка за заби, паста за заби и крпа чевли и слично,Голем простор, се класифицираат за складирање на вашиот многу лични мали животни.МОРА да ги Прочитате Пред Купување1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина постВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ниесе подготвени да ви даде подарок или некои попуст.4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 24 работни дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.1...

BGN 11.00 13.10