• Ново
20pcs 35 мл мед саксии Bho Силикон Бутан маслен концентрат на контейнер или силиконови восъчни банки-незалепващо петно масло намажете восък банка

20pcs 35 мл мед саксии Bho Силикон Бутан маслен концентрат на контейнер или силиконови восъчни банки-незалепващо петно масло намажете восък банка

BGN 95.98

Сума
Налично за поръчка

35ml Мед Садови на Силиконски Восок бутан Масло Контејнер или на силиконски восок се концентрира на jar - Bho Не Држи Масна масло Dab восок тегла
Карактеристики :
1.Продажба цена - фабрика директни цена, за да се избегне прекумерна средно линкови, да се зголеми за повратни информации од корисниците.
2.Безбедност на храна - преку ЕУ, Германија, сад барајќи храна одделение тест, под -40 ° C-280 ° C висока температура безбедно да се користи.
3.издржливи живот. може да userepeatedlyfor повеќе од 4000 пати, дизајнот на стаклени влакна засилен прави силикони подлога има долг живот.
4. Постојана не-стап - постојани (non-stick, тоа ќе notlose оваа функција поради носење.
5. Супер адсорпција - адсорпција способност, може да се апсорбираат такви различни телевизија во конзола дрво на маса, од нерѓосувачки челик маса, мермер маса, стакло врвот, е идеален за месење маса, Ganmian работа сечкање одбор, исто така се идеални за Западен Placemats .
6.Чиста и зелена - без маснотии, соголување многу лесно. Може да се користи како шеќер не-стап влошки.
7. Супер перат - рамна или нежно избришете го со мека ткаенина за чистење на силиконски подлога. Или четка за лесно со мала количина на детергент.
8. Лесно складирање - обично кога не е во употреба, може да биде свиткан и да се чуваат, не го окупира просторот.
Напомена : боја е случаен,ако не е забелешка во ред!!
Служба : Ние ќе го замени скршен делови со нови делови во следна цел, ако тоа ' s unartificial оштетени избираме најевтините и најбезбедно превозот начин за вас. Ние ќе го следи цел додека не се добие стока,било прашања или проблем еднаш сте го добиле на нашите производи,pls се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ви благодариме

Всичко за продукта

Тип:
Бутилки И Буркани За Съхранение
Воспользуйся:
Храна
Размер:
M
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Номер На Модела:
Контейнер за силиконов концентрат от масло
Материал:
Силиконов Каучук
Обемът на:
0-100ml
търговска марка:
ОУССИРРО
Стилове на контейнери за подправки:
покритие
потребител:
wax / бутановое масло / концентрат
Цвят:
Случаен
Качество:
качеството на храна
Тегло:
документ:
FDA
ПОВЪРХНОСТ:
мат
Обемът на:
35 мл
Комплектът Включва :
Контейнер силиконов восък с обем 35 ml
Merterial:
Гумен Силикон
Форма:
силиконов контейнер за масло, бъчви

Подобни продукти в категория

OnnPnnQ Clear Plastic 24 Slots Adjustable Jewelry Маникюр Кристал Empty Storage Box Case Занаятите Travel Organizer Bead Holder

Onn Pnn Q Јасно Пластика 24 Слотови Прилагодливи Накит Помине Уметност Кристал Празна Кутија За Складирање Случај Занает Патувањето Организаторот Мушка НосителотКарактеристики : Паметен дизајн и висок квалитет на Оваа пластична таблета кутија има 24 одделни прегради да се одржи на апчиња или таблети за секој ден од неделата...

BGN 4.00 4.56

Добър 5шт кутия за съхранение на обувки калъф прозрачна пластмасова кутия за съхранение на правоъгълник ПП организатор на обувки сгъсти а обувките кутия скоростна

5 PCS Чевли Складирање Кутија Случај Транспарентна Пластична Кутија за Складирање Правоаголник PP Чевли Организатор Задебелена фиока Кутија за ЧевлиГолемина:28x18x9.5cm / Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смПакет се вклучени : 5 компјутери кутија за чевлиAnswer : ___________________________ NOTE : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

BGN 10.00

22 * 30 СМ непрозрачен алуминиева чанта ziplock / пластмасова торбичка от алуминиево фолио /опаковки за съхранение на хранителни продукти / запечатани торби. Петното 100/ п?

На цена на производот листаПроѕирен алуминиум кеси спецификација за Производ(cm) Цена ( ) 7.5 жица 6*10 1.4 7*13 1.5 8.5*14 1.8 9*16 1.92 10*17.5 2.3 12*20 3 14*10.5 2.5 14*20 3.4 16*24 4.5 18*26 5.6 20*30 6.9 22*32 8.2 24*37 10.5 26*38 12 30*40 14.6 Нетранспарентно алуминиум ziplock торба спецификација за Производ(cm) Цена ( ) 7.5 жица 9*14 2.2 10*15 2.4 12*20 3 14*20 3.4 16*24 4.7 18*26 5.8 22*30 8.2 информации за Производот Име на Производ : Нетранспарентно алуминиум ziplock торба Дебелина : еден слој дебелина 0.075 mm Материјал : Алуминиум Пакување : Картон / пакување торба Режимот на транспорт : изразат Плаќање : Alipay Опис на Производот : на самото место 100 / пакет Опис на Производот : погоден за накит бутик, медицината, храна, електроника, хардвер, сува стока, козметички производи и на различни производи, пакување, пакување е исто така погоден за дома чување, класификација, прашина, водоотпорен, го направат вашиот живот полесно...

BGN 13.12

Празни пътуване мини преносим етерично масло краен капак стъкло бутилки за многократна употреба капка течност бутилки за съхранение на инструменти, 60 мл

Празни Козметички Тегла Садови Преносни Патување Сенки се Соочуваат со Крем Лосион за Козметичка Сад Refillable Шишиња од Стакло Алатка 60mlКарактеристики : 100% сосема новКапацитет : 60mlБоја : како се покажеФункција : 1.Висок квалитет на животната средина пријателски материјал, заштита на животната средина и без мирис, удобен и канализација употреба.2...

BGN 2.00 2.46

Алуминиева чанта фолио запечатване Сребърен заключване Закопчалка-цип плоска чанта, опаковки за съхранение на боб яде светкавица Горната Resealable чисто майларовые о

Спецификација : Надвор Димензија : 6x8cm, 8x11cm, 13x19cm, 8x15cm, 11x16cm, 13x18cm, 14x19cm, 15x22cm, 17x24cm, 18x31cm, 21x31cm, 23x35cm Материјал : Чиста Алуминиумска Фолија Боја : Сребро Функција : Влага доказ, повторно запечатува...

BGN 38.00 38.40

SEREQI 6 бр. / 1 компл. водоустойчив пътна дрехи, бельо сутиен чанта за съхранение на багаж чист организатор на притежателя, семеен кабинет делител калъф L

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : Полиестер, Водоотпорен Големина : се Покаже Слика во Боја : Шоу во Слика Користете Секоја Педа на Вишокот Багаж ПросторMlife пакување коцки направете го тоа лесно да се задржи вашата облека уредно спакувани, лесно достапни, и компримиран...

BGN 19.20

100 бр. / лот син чанта алуминиево фолио за опаковане чанта самозалепващи се пликчета 16. 2x22. 9 см Безплатна доставка

Ние само го продаде добар квалитет производи! сина алуминиумска фолија торба, сина фолија торба Реден број : GFC5 Материјал : VMPET + Cast PP дебелина : 75 micron Внатрешна Големина : 16.2 x 22.9 + 4cm (6.38x9.01+1.57 инчи) Боја : сина Затворање : постојан печат лента Пакет : 100pcs / многуИмаме голем број на материјални и големини...

BGN 62.00 67.20

6x20cm (2.25x7.75in) 100шт гланцово злато плоски дълго Термосваривание алуминиево фолио пластмасов дисплей открит най-горния пакет чанти w / прозрачен прозорец

Алуминиумска Фолија Пластични Екранот Отворете Врвот Кеси w / Заоблачено прозорецотСосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Алуминиум ФолијаГолемина : Надворешниот Големина : 6x20cm( 2.25x7.75in) ) Внатрешна големина : 5x19.5cm(2x7.75in)Дебелина : 3 MIL (8 C)Стил : Топлина Запечатува &Солза РецкаФункција : Нема мирис, Солза Рецка.Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав** Големина може да се разликува од околу 25мм.** Боја на производ во рака, може да се разликуваат од сликите поради мало производство разлика и monitor settings.*Дали би сакале да се купат на големо, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express пораки!*

BGN 17.26

DINIWELL Packing Cubes женствена чанта за ръчен багаж пътен органайзер водоустойчиви дамски чанти мъжки чанти за съхранение на пътен куфар органайзер

Материјал : OxfordБоја : Морнарица,Роза,КафеГолемина : Шоу во сликаПакетот Вклучува : 1*Патна Торба За СкладирањеИдеални за чување облека, градник, чорапи и слично, се Задржи вашата облека и додатоци уреден и организиран.Одлично за патување и организирање на вашата гардероба и багаж.Лесен за носење, идеална за патување.Оваа toiletry торба може да се одржи вашата крпа, четка за заби, паста за заби и крпа чевли и слично,Голем простор, се класифицираат за складирање на вашиот многу лични мали животни.МОРА да ги Прочитате Пред Купување1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина постВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ниесе подготвени да ви даде подарок или некои попуст.4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 24 работни дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.1...

BGN 11.00 13.10

HIPSTEEN 2Pcs 27*60MM 20ml стъклени бутилки празни кутии за образци с пробковыми тапи за бижута направи си САМ Craft - прозрачен

HIPSTEEN 2 парчиња 27*60 MM 20 ML Стаклени Шишиња Празни Примерок Тегли со Плута Стопери за DIY Занает Декорација ТранспарентноКарактеристики : .100% сосема нов и висок квалитет..Изработена од квалитетно стакло материјал кој е јасен и санитарни да ја користите..Овие стаклени шишиња со дрвени corks на нив се згодни за употреба..Јасни и чисти шишиња со corks во мали димензии се идеален избор за да се соберат примероци..Може да биде исполнет со gliter моќ или други мали декорација во шишиња за да ги красат страните или фестивали итн..Транспарентна текстура овозможува да гледате зачувани ставки јасно на прв поглед..Оставете scrips во шишиња за да се даде некој пораки..Погоден за употреба како партија услуги, порака шише, примерок шише, складирање шише или DIY декорација итн.Спецификации : .Боја : Транспарентна.Материјал : Стакло.Големина на единица : 2.7*2.7*6cm.Производ Тежина : 50gПакет Содржина : .2 x Стаклено Шише со Корк

BGN 3.00 3.18

10*18 cm 200 бр./ много ясно мека пластмаса за съхранение на OPP Поли чанта за мобилен телефон, калъф за носене на дребно опаковка калъф за мобилен телефон

Спецификација : Надвор Димензија : 10*18cm Употребливи Димензија : 10*15cm Материјал : Пластични Боја : Јасно Пакет : 200pcs / Многу Функција : Автоadheisve, со висат дупка...

BGN 11.20

Начало Сигурност Речник Книга Сейф Пари Бижута За Съхранение На Ключ За Заключване Кутия

Предмет тип : Складирање Кутија Пари Тајна за Безбедност Случај Материјал : не ' Рѓосувачки челик, Пластични Боја : Црна / Сина боја / Црвен Големина : Прибл 11.4*8*4.5 cm / 4.49*3.15*1.77 инчи (прикажано како на сликата) за Да се соберат некои вредни работи, може да се стави во...

BGN 12.00 14.77

300шт 4 размера бял пластмасов мобилен мобилен телефон, калъф за носене опаковка чанта с цип виси отвор за iPhone 6 5 4 Samsung Galaxy

Детали за производот Материјал : h igh квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Дебелина : 0.06 mm / страна (2.4 мили)Боја : белаФункција : zip заклучување, со висат дупка Апликации : телефон случај пакување Димензии : Производ ЕкранотПопуст : 1...

BGN 56.00

Батман шаблон детски играчки кукли складови чанти с кожена дръжка замърсена дрехи, чанта за съхранение на дрехи организатор кошница за дрехи

Бетмен Шема Дете Играчки, Кукли Storaging Кеси Со Кожа Рачка Soiled Облека Складирање Торба Облека Организатор Перење Кошница СПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : Платно Складирање Кеса Димензии : 40*50cm ОПИС : а...

BGN 21.00 37.47

Actionclub Wood Storage Box Jewelry Storage Container Makeup Organizer Case Собственоръчно САМ Assembly Cosmetic Organizer дървена кутия

Забелешка : ве Молиме оставете малку боја различни и големина различни според различни екран покажува и мерка различни.Ви благодариме !!!Големина на : 31.5*16*15.5 CM

BGN 37.00 73.57

10шт мулти силикон бутановое масло / концентрат восък капитан Container-Bho Wallet Не stick Потупване silicone oil slick Jar pocket waxmate

Мулти Паричникот Waxmate Силикони се Концентрира Контејнер и Не се држи масна масло Лего Восок од Нафта Крем Тегла Dab recipiente де siliconaКарактеристики : 1.Продажба цена фабрика директни цена, за да се избегне прекумерна средно линкови, да се зголеми за повратни информации од корисниците.2.Безбедност на храна преку ЕУ, Германија, сад барајќи храна одделение тест, под 40 ° C280 ° C висока температура безбедно да се користи.3.издржливи живот...

BGN 91.00 95.98

Нова Евтина Филцови Чанта За Съхранение На Mini Power Bank Case Travel Organizer За Цифрови Аксесоари Ръчен Преносим Приспособление За Носене

Моден Чувствува Складирање Торба За Моќ Банка, Кабел за Податоци, Дигитални Додатоци Организатор Ставка Опис : Материјал : се Чувствува Големина : 15x13x3.5 cm Боја : Темно сива, Светло Сива Функција : Мода, Животната средина, Трајни Забелешка : Поради рачни мерења на локации, може да се отстапува на 12 cm за предмети...

BGN 3.18