• Ново
6x20cm (2.25x7.75in) 100шт гланцово злато плоски дълго Термосваривание алуминиево фолио пластмасов дисплей открит най-горния пакет чанти w / прозрачен прозорец

6x20cm (2.25x7.75in) 100шт гланцово злато плоски дълго Термосваривание алуминиево фолио пластмасов дисплей открит най-горния пакет чанти w / прозрачен прозорец

BGN 17.26

Сума
Налично за поръчка


Алуминиумска Фолија Пластични Екранот Отворете Врвот Кеси w/Заоблачено прозорецот
Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Алуминиум Фолија
Големина : Надворешниот Големина : 6x20cm( 2.25x7.75in) ) Внатрешна големина : 5x19.5cm(2x7.75in)
Дебелина : 3 MIL (8 C)
Стил : Топлина Запечатува &Солза Рецка
Функција : Нема мирис, Солза Рецка.
Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав
** Големина може да се разликува од околу 2-5мм.
** Боја на производ во рака, може да се разликуваат од сликите поради мало производство разлика и monitor settings.
*Дали би сакале да се купат на големо, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express пораки!*

Всичко за продукта

Цвят:
Размерът на злато 6x20mm
Тип:
Торбички За Съхранение
Форма:
Площ
Приложимо Място:
Кухня
Воспользуйся:
Храна
Характеристика:
Сгъваем, Екологично Чист, Зареден
Номер На Модела:
111-062011
търговска марка:
VoluPack
Класификация:
Комплект
Модел:
Плосък Тип
Форма:
Компресия Тип Чанта
Дебелина на:
8 тел
Спецификация:
6x20cm
Обемът на:
Зависи От Размера На
Материал:
Алуминиево Фолио Майлар
Продукт:
Дисплей Открита Горната Чанта
Цвят:
Прозрачен/Сребърен/Златен
Функция На Открито Върха:
Термосвариваемый материал
Индивидуална Поръчка На:
да вземат

Подобни продукти в категория

Малък 6*10 см 600 бр./ лот прозрачни перли бели найлонови торбички за съхранение на Pearl Flm найлонова торбичка Polyba пакет за подаръци аксесоари

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Мерење : Надвор Димензија : 10cm6cm, Внатре Димензија : 7cm5cmЦел 1600 парчиња, Забрзана Испорака...

BGN 44.80

10шт 3 мл Bho Multi colors oil slick Силиконов концентрат на маслен контейнер за ПОТУПВАНЕ Wax/butane oil-антипригарная Силиконов восък Банка

3ml Мулти оддел Силикони се Концентрира Контејнер и Не се држи Големи Лего Стил Восок од Нафта Крем Тегла Dab или Масна масло теглиКарактеристики : 1.Продажба цена фабрика директни цена, за да се избегне прекумерна средно линкови, да се зголеми за повратни информации од корисниците.2.Безбедност на храна преку ЕУ, Германија, сад барајќи храна одделение тест, под 40 ° C280 ° C висока температура безбедно да се користи.3.издржливи живот...

BGN 14.38

Празни пътуване мини преносим етерично масло краен капак стъкло бутилки за многократна употреба капка течност бутилки за съхранение на инструменти, 60 мл

Празни Козметички Тегла Садови Преносни Патување Сенки се Соочуваат со Крем Лосион за Козметичка Сад Refillable Шишиња од Стакло Алатка 60mlКарактеристики : 100% сосема новКапацитет : 60mlБоја : како се покажеФункција : 1.Висок квалитет на животната средина пријателски материјал, заштита на животната средина и без мирис, удобен и канализација употреба.2...

BGN 2.00 2.46

Actionclub Wood Storage Box Jewelry Storage Container Makeup Organizer Case Собственоръчно САМ Assembly Cosmetic Organizer дървена кутия

Забелешка : ве Молиме оставете малку боја различни и големина различни според различни екран покажува и мерка различни.Ви благодариме !!!Големина на : 31.5*16*15.5 CM

BGN 37.00 73.57

Начало Кутия За Съхранение На Естествен Бамбук Дървен Капак Златен Замък Картичка Домашен Организатор Ръчно Изработени Плавателни Съдове, Бижута Калъф Сватбен По

Дома Складирање Кутија Природни Бамбус Дрвени Со Капак Златна Заклучување Разгледница Дома Организатор рачно изработени Занаетчиски Накит Случај Свадба Подарок име на Производ : накит складирање кутија Материјал : Бамбус Надвор димензија : 15*10*6.5 cm Внатрешни димензии : 13.5*8.7*3.5 cm Тежина : 212gЗа ваша информација за тоа : Ние сме една фабрика во бамбус град на Кина,ние прифаќаме нарачки за масовно производство,ние, исто така, ја прифати Персоналните Прилагодување, како што ви е потребно, е MOQ 50pcs по модел.

BGN 22.00 32.02

SEREQI 6 бр. / 1 компл. водоустойчив пътна дрехи, бельо сутиен чанта за съхранение на багаж чист организатор на притежателя, семеен кабинет делител калъф L

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : Полиестер, Водоотпорен Големина : се Покаже Слика во Боја : Шоу во Слика Користете Секоја Педа на Вишокот Багаж ПросторMlife пакување коцки направете го тоа лесно да се задржи вашата облека уредно спакувани, лесно достапни, и компримиран...

BGN 19.20

Роман Ясно Тенис На Притежателя Визитка Стойката Акрилни Пластмасова Маса Рафт На Щанда

ОписОвој бизнис картичката во држачот е корисна литература екранот систем, направени посебно за да ја зголемите вашата видливост.Литература се прикажат носителите на посебно дизајниран за бизнис картички,посвети за складирање.Тоа се прави на квалитетот акрилик, трајни доволно за вашата долго време користење,елегантен дизајн со beveled раб.Совршен за да се прикаже каков било вид на брошура или рекламен материјал на контра врвот.Голем капацитет,оддел има повеќе бизнис картичка согласно со својата дебелина.ОписиУпотреба : За бизнис картичка.Боја : Јасно.Материјал : Акрил.Големина : 105 x 45 x 44 мм.Пакет се вклучени : 1 * Јасно десктоп бизнис картичка во држачот.

BGN 1.00 2.00

Изкуствена кожа маса дистанционно управление организатор никаква всячины кутия за съхранение на черно A004

dianxiaobao_1dianxiaobao_23 слот кожа биро далечински контролер дома дребулии складирање кутија екранот презентација организатор случај носителотТочка бр...

BGN 22.00 27.18

Улични Тоалетни Чанти Грим Организатор Найлон Цип Козметична Чанта За Измиване

Материјали : НајлонБоја : Сина,РозоваГолемина20*8cm / 7.8*3.5"Пакетот Вклучува : 1 BUC Складирање ТорбаМоже да се одржи повеќе парчиња четки, моливи, или убавина додатоци.Совршен за чување на козметика четки во било која големина.Патна торбичка има патент главниот комплет.Се организира со овој повеќенаменски шминка торба за чување на четки, око сенки, кармини, и други материјали за вашата убавина режим.Користете го за toiletries за патување или да чувате вашата нега на кожата essentials лесно да го зграби и да одат во теретана...

BGN 1.87

10*18 cm 200 бр./ много ясно мека пластмаса за съхранение на OPP Поли чанта за мобилен телефон, калъф за носене на дребно опаковка калъф за мобилен телефон

Спецификација : Надвор Димензија : 10*18cm Употребливи Димензија : 10*15cm Материјал : Пластични Боја : Јасно Пакет : 200pcs / Многу Функција : Автоadheisve, со висат дупка...

BGN 11.20

300шт 4 размера бял пластмасов мобилен мобилен телефон, калъф за носене опаковка чанта с цип виси отвор за iPhone 6 5 4 Samsung Galaxy

Детали за производот Материјал : h igh квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Дебелина : 0.06 mm / страна (2.4 мили)Боја : белаФункција : zip заклучување, со висат дупка Апликации : телефон случај пакување Димензии : Производ ЕкранотПопуст : 1...

BGN 56.00

9*15cm White/Clear Самостоятелно Seal еднократна употреба Zipper Plastic Retail Опаковка Bag, Ziplock Zip-Lock Bag for Package W / Hang Hole

Надвор Димензија : 9cm*15cm Внатре Димензии : 8cm*12cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

BGN 30.40

Стенен чанти за съхранение на тъмно-син лен шкаф многоетажен подвесная Вратата на задната чанта за съхранение на всички всячины bathroom, free toiletries организатор

Нова Шема Еден Рамо Мода Патување Светлина Погодно Количка за Шопинг Торба Екопријателски Џеб Супермаркет Намирници ToteМатеријал : Рамија Памук ТкаениниГолемина : 20*67cm / 7.87*26.38 инченбоја : жолта, сива, зелена.Пакетот Вклучува : 1 PCS * џеб виси складирање торба( Другите не е inlcuded )Карактеристики : Направени од Рамија Памучна Ткаенина, перат, одлично за чување на чорапи, шалови, toiletries, капи, белезници, сонцето екран, занаети и така натаму.Виси организатор е само нешто што треба да го реши вашиот простор за заштеда на енергија прашања, тоа е совршен за да се задржи вашиот дом уредни и чисти.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи 12 cm отстапување постои поради различни мерење.1.Предмети ќе биде предаден во рамките на 14 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2.Ние обично испратите парцели преку HK Пост Воздух Mail , што може да се добие на парцела побезбедно и побрзо од Кина Пост.3.Просечното време на испорака е околу 15 до 25 дена да повеќето Земји...

BGN 7.00 7.98

100 бр. / лот син чанта алуминиево фолио за опаковане чанта самозалепващи се пликчета 16. 2x22. 9 см Безплатна доставка

Ние само го продаде добар квалитет производи! сина алуминиумска фолија торба, сина фолија торба Реден број : GFC5 Материјал : VMPET + Cast PP дебелина : 75 micron Внатрешна Големина : 16.2 x 22.9 + 4cm (6.38x9.01+1.57 инчи) Боја : сина Затворање : постојан печат лента Пакет : 100pcs / многуИмаме голем број на материјални и големини...

BGN 62.00 67.20

22 * 30 СМ непрозрачен алуминиева чанта ziplock / пластмасова торбичка от алуминиево фолио /опаковки за съхранение на хранителни продукти / запечатани торби. Петното 100/ п?

На цена на производот листаПроѕирен алуминиум кеси спецификација за Производ(cm) Цена ( ) 7.5 жица 6*10 1.4 7*13 1.5 8.5*14 1.8 9*16 1.92 10*17.5 2.3 12*20 3 14*10.5 2.5 14*20 3.4 16*24 4.5 18*26 5.6 20*30 6.9 22*32 8.2 24*37 10.5 26*38 12 30*40 14.6 Нетранспарентно алуминиум ziplock торба спецификација за Производ(cm) Цена ( ) 7.5 жица 9*14 2.2 10*15 2.4 12*20 3 14*20 3.4 16*24 4.7 18*26 5.8 22*30 8.2 информации за Производот Име на Производ : Нетранспарентно алуминиум ziplock торба Дебелина : еден слој дебелина 0.075 mm Материјал : Алуминиум Пакување : Картон / пакување торба Режимот на транспорт : изразат Плаќање : Alipay Опис на Производот : на самото место 100 / пакет Опис на Производот : погоден за накит бутик, медицината, храна, електроника, хардвер, сува стока, козметички производи и на различни производи, пакување, пакување е исто така погоден за дома чување, класификација, прашина, водоотпорен, го направат вашиот живот полесно...

BGN 13.12

Добър 5шт кутия за съхранение на обувки калъф прозрачна пластмасова кутия за съхранение на правоъгълник ПП организатор на обувки сгъсти а обувките кутия скоростна

5 PCS Чевли Складирање Кутија Случај Транспарентна Пластична Кутија за Складирање Правоаголник PP Чевли Организатор Задебелена фиока Кутија за ЧевлиГолемина:28x18x9.5cm / Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смПакет се вклучени : 5 компјутери кутија за чевлиAnswer : ___________________________ NOTE : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

BGN 10.00

Нова Мода Дървена Кутия За Часовници 5 Мрежи От Масивна Дървесина Корпус Часа Околната Среда Часовници Бижута Дисплей За Съхранение На Подаръчни Кутии Часовници К?

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Компактен и елегантен изглед Одржување на часовници организирани, одговараат на вашите потреби совршено...

BGN 58.00 79.97