• Ново
21*28 см, 1500 мл, 10 бр./ лот желе мляко алуминиево фолио чучур чанта сок питейна течност Doypack чист майлар за съхранение на опаковъчни чанта

21*28 см, 1500 мл, 10 бр./ лот желе мляко алуминиево фолио чучур чанта сок питейна течност Doypack чист майлар за съхранение на опаковъчни чанта

BGN 22.40
BGN 21.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


Материјал : Висок квалитет на Алуминиумска Фолија Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масло, Перење детергент пакет. Големина : 21*28cm, 8.26"x11.02" Боја : Сребро Слики на пијалаци течни spout торбичка :
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Всичко за продукта

Тип:
Торбички За Съхранение
Форма:
Площ
Вид На Метал:
Алуминий
Характеристика:
Сгъваем, Екологично Чист
Воспользуйся:
Напитка
Приложимо Място:
дневна
Номер На Модела:
Сок За Пиене Течност Doypack Pure Mylar Storage Packing Bag
Класификация:
Комплект
Модел:
Плосък Тип
търговска марка:
АЗ СЪМ ТОЧЕН
Форма:
Компресия Тип Чанта
Материал:
Метални
Дебелина на:
8 тел
Продукт:
Желе Мляко Алуминиево Фолио Чучур Чанта
Обемът на:
500 мл
Спецификация:
21*28cm
обем:
21*28см, 8.26x11. 02
Приложение:
сок, мляко, алкохол, желе, оцет, соев сос, вино, масло, пералня
Характеристика:
С чучур
Материал:
Висококачествено алуминиево фолио

Подобни продукти в категория

10шт мулти силикон бутановое масло / концентрат восък капитан Container-Bho Wallet Не stick Потупване silicone oil slick Jar pocket waxmate

Мулти Паричникот Waxmate Силикони се Концентрира Контејнер и Не се држи масна масло Лего Восок од Нафта Крем Тегла Dab recipiente де siliconaКарактеристики : 1.Продажба цена фабрика директни цена, за да се избегне прекумерна средно линкови, да се зголеми за повратни информации од корисниците.2.Безбедност на храна преку ЕУ, Германија, сад барајќи храна одделение тест, под 40 ° C280 ° C висока температура безбедно да се користи.3.издржливи живот...

BGN 91.00 95.98

100 бр. / лот син чанта алуминиево фолио за опаковане чанта самозалепващи се пликчета 16. 2x22. 9 см Безплатна доставка

Ние само го продаде добар квалитет производи! сина алуминиумска фолија торба, сина фолија торба Реден број : GFC5 Материјал : VMPET + Cast PP дебелина : 75 micron Внатрешна Големина : 16.2 x 22.9 + 4cm (6.38x9.01+1.57 инчи) Боја : сина Затворање : постојан печат лента Пакет : 100pcs / многуИмаме голем број на материјални и големини...

BGN 62.00 67.20

9*15cm White/Clear Самостоятелно Seal еднократна употреба Zipper Plastic Retail Опаковка Bag, Ziplock Zip-Lock Bag for Package W / Hang Hole

Надвор Димензија : 9cm*15cm Внатре Димензии : 8cm*12cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

BGN 30.40

Малък 6*10 см 600 бр./ лот прозрачни перли бели найлонови торбички за съхранение на Pearl Flm найлонова торбичка Polyba пакет за подаръци аксесоари

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Мерење : Надвор Димензија : 10cm6cm, Внатре Димензија : 7cm5cmЦел 1600 парчиња, Забрзана Испорака...

BGN 44.80

Изкуствена кожа маса дистанционно управление организатор никаква всячины кутия за съхранение на черно A004

dianxiaobao_1dianxiaobao_23 слот кожа биро далечински контролер дома дребулии складирање кутија екранот презентација организатор случај носителотТочка бр...

BGN 22.00 27.18

12x20cm 200Pcs/ Лот Self Adhesive Clear Plastic OPP Чанта Packaging Mobile Cell Phone Case Поли Package Pouch Bag With hole hang

Спецификација : Надвор Димензија : 12*20cm, Употребливи Димензија : 12*17cm Материјал : Пластични Боја : Јасно Пакет : 200pcs / Многу Функција : Автоadheisve, со висат дупка...

BGN 16.00

Батман шаблон детски играчки кукли складови чанти с кожена дръжка замърсена дрехи, чанта за съхранение на дрехи организатор кошница за дрехи

Бетмен Шема Дете Играчки, Кукли Storaging Кеси Со Кожа Рачка Soiled Облека Складирање Торба Облека Организатор Перење Кошница СПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : Платно Складирање Кеса Димензии : 40*50cm ОПИС : а...

BGN 21.00 37.47

Най-добрите 6 джобен баня вана душ виси на окото организатор Caddy чанта за съхранение на 63*36 см

НАЈДОБРИТЕ 6 Џеб Бања Када, Туш Виси Мрежа Организатор Caddy Складирање Торба 63*36cmСпецификација : Боја : БелаГолемина : 63 x 36cmМатеријал : 100% ПолиестерЏеб Quentity : 6 ЏебовиПакетот Вклучува : 1x Туш Организатор4x Метални ТокиAnswer : ___________________________ NOTE : Организатор И Токи САМО...

BGN 6.00 9.57

Вратата чай лира бар виси на притежателя на релсите организатор баня шкаф шкаф шкаф кухненски принадлежности J2Y

Вратата Чај Крпа Рек Бар Виси Носителот Железнички Организатор Бања Кабинет Шкафот Закачалка Кујна Додатоци J2 Y Опис : Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Дома бањата кујна Шкафот Кабинет Над Вратата Виси Крпа Рек Држач за Пропелер ПолицаБесплатни ноктите, Лесно да го инсталирате, добар крпа носителот на решетката за домашна употреба.Две куки за виси на вратата или кабинет, заштеда на простор.Може да биде лесно да се отстрани кога не е во употреба, многу погодно.Може да се одржи на крпи или чистење партали.Боја : Како на сликата шоуГолемина : прибл...

BGN 2.00 2.27

300шт 4 размера бял пластмасов мобилен мобилен телефон, калъф за носене опаковка чанта с цип виси отвор за iPhone 6 5 4 Samsung Galaxy

Детали за производот Материјал : h igh квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Дебелина : 0.06 mm / страна (2.4 мили)Боја : белаФункција : zip заклучување, со висат дупка Апликации : телефон случај пакување Димензии : Производ ЕкранотПопуст : 1...

BGN 56.00