• Ново
18*25 см, 1000 мл 10шт желе Doypack чиста алуминиево фолио чучур чанта сок пиенето на течност на съхранение да се изправи чучур майлар пакет чанта

18*25 см, 1000 мл 10шт желе Doypack чиста алуминиево фолио чучур чанта сок пиенето на течност на съхранение да се изправи чучур майлар пакет чанта

BGN 20.80
BGN 20.00 -4 %

Сума
Налично за поръчка


Материјал : Висок квалитет на Алуминиумска Фолија Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масло, Перење детергент пакет. Големина : 18*25cm, 7.08"x9.84" Боја : Сребро Слики на пијалаци течни spout торбичка :
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Всичко за продукта

Тип:
Торбички За Съхранение
Форма:
Площ
Вид На Метал:
Алуминий
Характеристика:
Сгъваем, Екологично Чист
Номер На Модела:
Сок За Пиене На Течности Съхранение Стоят Нагоре Чучур Майлар Пакет Чанта
Приложимо Място:
дневна
Класификация:
Комплект
Модел:
Плосък Тип
търговска марка:
АЗ СЪМ ТОЧЕН
Форма:
Компресия Тип Чанта
Воспользуйся:
Всяка случайни неща
Материал:
Метални
Дебелина на:
8 тел
Обемът на:
1000 мл
Продукт:
Желе Doypack Чиста Алуминиево Фолио Чучур Чанта
Спецификация:
18*25cm
обем:
18 * 25СМ, на 7.08 x9. 84
Приложение:
сок, мляко, алкохол, желе, оцет, соев сос, вино, масло, пералня
Характеристика:
С чучур
Материал:
Висококачествено алуминиево фолио

Подобни продукти в категория

Нова Евтина Филцови Чанта За Съхранение На Mini Power Bank Case Travel Organizer За Цифрови Аксесоари Ръчен Преносим Приспособление За Носене

Моден Чувствува Складирање Торба За Моќ Банка, Кабел за Податоци, Дигитални Додатоци Организатор Ставка Опис : Материјал : се Чувствува Големина : 15x13x3.5 cm Боја : Темно сива, Светло Сива Функција : Мода, Животната средина, Трајни Забелешка : Поради рачни мерења на локации, може да се отстапува на 12 cm за предмети...

BGN 3.18

Алуминиева чанта фолио запечатване Сребърен заключване Закопчалка-цип плоска чанта, опаковки за съхранение на боб яде светкавица Горната Resealable чисто майларовые о

Спецификација : Надвор Димензија : 6x8cm, 8x11cm, 13x19cm, 8x15cm, 11x16cm, 13x18cm, 14x19cm, 15x22cm, 17x24cm, 18x31cm, 21x31cm, 23x35cm Материјал : Чиста Алуминиумска Фолија Боја : Сребро Функција : Влага доказ, повторно запечатува...

BGN 38.00 38.40

10шт мулти силикон бутановое масло / концентрат восък капитан Container-Bho Wallet Не stick Потупване silicone oil slick Jar pocket waxmate

Мулти Паричникот Waxmate Силикони се Концентрира Контејнер и Не се држи масна масло Лего Восок од Нафта Крем Тегла Dab recipiente де siliconaКарактеристики : 1.Продажба цена фабрика директни цена, за да се избегне прекумерна средно линкови, да се зголеми за повратни информации од корисниците.2.Безбедност на храна преку ЕУ, Германија, сад барајќи храна одделение тест, под 40 ° C280 ° C висока температура безбедно да се користи.3.издржливи живот...

BGN 91.00 95.98

Actionclub Wood Storage Box Jewelry Storage Container Makeup Organizer Case Собственоръчно САМ Assembly Cosmetic Organizer дървена кутия

Забелешка : ве Молиме оставете малку боја различни и големина различни според различни екран покажува и мерка различни.Ви благодариме !!!Големина на : 31.5*16*15.5 CM

BGN 37.00 73.57

Стенен чанти за съхранение на тъмно-син лен шкаф многоетажен подвесная Вратата на задната чанта за съхранение на всички всячины bathroom, free toiletries организатор

Нова Шема Еден Рамо Мода Патување Светлина Погодно Количка за Шопинг Торба Екопријателски Џеб Супермаркет Намирници ToteМатеријал : Рамија Памук ТкаениниГолемина : 20*67cm / 7.87*26.38 инченбоја : жолта, сива, зелена.Пакетот Вклучува : 1 PCS * џеб виси складирање торба( Другите не е inlcuded )Карактеристики : Направени од Рамија Памучна Ткаенина, перат, одлично за чување на чорапи, шалови, toiletries, капи, белезници, сонцето екран, занаети и така натаму.Виси организатор е само нешто што треба да го реши вашиот простор за заштеда на енергија прашања, тоа е совршен за да се задржи вашиот дом уредни и чисти.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи 12 cm отстапување постои поради различни мерење.1.Предмети ќе биде предаден во рамките на 14 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2.Ние обично испратите парцели преку HK Пост Воздух Mail , што може да се добие на парцела побезбедно и побрзо од Кина Пост.3.Просечното време на испорака е околу 15 до 25 дена да повеќето Земји...

BGN 7.00 7.98

9*15cm White/Clear Самостоятелно Seal еднократна употреба Zipper Plastic Retail Опаковка Bag, Ziplock Zip-Lock Bag for Package W / Hang Hole

Надвор Димензија : 9cm*15cm Внатре Димензии : 8cm*12cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

BGN 30.40

HIPSTEEN 2Pcs 27*60MM 20ml стъклени бутилки празни кутии за образци с пробковыми тапи за бижута направи си САМ Craft - прозрачен

HIPSTEEN 2 парчиња 27*60 MM 20 ML Стаклени Шишиња Празни Примерок Тегли со Плута Стопери за DIY Занает Декорација ТранспарентноКарактеристики : .100% сосема нов и висок квалитет..Изработена од квалитетно стакло материјал кој е јасен и санитарни да ја користите..Овие стаклени шишиња со дрвени corks на нив се згодни за употреба..Јасни и чисти шишиња со corks во мали димензии се идеален избор за да се соберат примероци..Може да биде исполнет со gliter моќ или други мали декорација во шишиња за да ги красат страните или фестивали итн..Транспарентна текстура овозможува да гледате зачувани ставки јасно на прв поглед..Оставете scrips во шишиња за да се даде некој пораки..Погоден за употреба како партија услуги, порака шише, примерок шише, складирање шише или DIY декорација итн.Спецификации : .Боја : Транспарентна.Материјал : Стакло.Големина на единица : 2.7*2.7*6cm.Производ Тежина : 50gПакет Содржина : .2 x Стаклено Шише со Корк

BGN 3.00 3.18

Високо Качество На Дебел Нетъкан 3 Слоя От 5 Кутия Сгъваем Нова Кутия За Съхранение На Вещи Съхранение На Дрехи И Играчки Кутия За Съхранение На 04102

Висок Квалитет Густа, НеПлетени 3 Слој 5 Фиока Виткање Нови Складирање Кутија За Складирање На Предмети, Облека И Играчки За Складирање Кутија 04102Производот Категорија : Складирање Кутија Модел : пет транспорт на Материјал : Неплетени ткаенини Специфични материјали : густа, неплетени ткаенини Карактеристики на Производот : Може да се надредениот, свитлива Функција : Складирање завршувањето Складирање сцена : табела Предмет : Широк спектар на дребулии, чорапи, долна облека, приклучок за слушалки кабел / жица, градник, накит Стил : Едноставен и модерен

BGN 33.23

Вратата чай лира бар виси на притежателя на релсите организатор баня шкаф шкаф шкаф кухненски принадлежности J2Y

Вратата Чај Крпа Рек Бар Виси Носителот Железнички Организатор Бања Кабинет Шкафот Закачалка Кујна Додатоци J2 Y Опис : Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Дома бањата кујна Шкафот Кабинет Над Вратата Виси Крпа Рек Држач за Пропелер ПолицаБесплатни ноктите, Лесно да го инсталирате, добар крпа носителот на решетката за домашна употреба.Две куки за виси на вратата или кабинет, заштеда на простор.Може да биде лесно да се отстрани кога не е во употреба, многу погодно.Може да се одржи на крпи или чистење партали.Боја : Како на сликата шоуГолемина : прибл...

BGN 2.00 2.27

1 бр. на случаен цвят разделят отделение за съхранение кутия калъф медицина таблетки притежател на хапчета нож сплитер

100% сосема нов и висок квалитет Може да се користи за чување на апчиња, накит или мал објект Исто така се идеални за складирање мали накит или објект, како што се обетки, монистра, помине уметност совети, и др...

BGN 1.42

Батман шаблон детски играчки кукли складови чанти с кожена дръжка замърсена дрехи, чанта за съхранение на дрехи организатор кошница за дрехи

Бетмен Шема Дете Играчки, Кукли Storaging Кеси Со Кожа Рачка Soiled Облека Складирање Торба Облека Организатор Перење Кошница СПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : Платно Складирање Кеса Димензии : 40*50cm ОПИС : а...

BGN 21.00 37.47

10шт 3 мл Bho Multi colors oil slick Силиконов концентрат на маслен контейнер за ПОТУПВАНЕ Wax/butane oil-антипригарная Силиконов восък Банка

3ml Мулти оддел Силикони се Концентрира Контејнер и Не се држи Големи Лего Стил Восок од Нафта Крем Тегла Dab или Масна масло теглиКарактеристики : 1.Продажба цена фабрика директни цена, за да се избегне прекумерна средно линкови, да се зголеми за повратни информации од корисниците.2.Безбедност на храна преку ЕУ, Германија, сад барајќи храна одделение тест, под 40 ° C280 ° C висока температура безбедно да се користи.3.издржливи живот...

BGN 14.38

Улични Тоалетни Чанти Грим Организатор Найлон Цип Козметична Чанта За Измиване

Материјали : НајлонБоја : Сина,РозоваГолемина20*8cm / 7.8*3.5"Пакетот Вклучува : 1 BUC Складирање ТорбаМоже да се одржи повеќе парчиња четки, моливи, или убавина додатоци.Совршен за чување на козметика четки во било која големина.Патна торбичка има патент главниот комплет.Се организира со овој повеќенаменски шминка торба за чување на четки, око сенки, кармини, и други материјали за вашата убавина режим.Користете го за toiletries за патување или да чувате вашата нега на кожата essentials лесно да го зграби и да одат во теретана...

BGN 1.87

10*18 cm 200 бр./ много ясно мека пластмаса за съхранение на OPP Поли чанта за мобилен телефон, калъф за носене на дребно опаковка калъф за мобилен телефон

Спецификација : Надвор Димензија : 10*18cm Употребливи Димензија : 10*15cm Материјал : Пластични Боја : Јасно Пакет : 200pcs / Многу Функција : Автоadheisve, со висат дупка...

BGN 11.20

Метален Огледален Богато Украсени С Декоративни Тава Бижутериен Тава-Шампанско Златно Покритие

Декоративни метален послужавник со Злато заврши и се огледува стакло површината Совршен за употреба на влез начин маса, суета, отоманската, или дури и за послужување пијалоци декоративен послужавник се Користи како тоалет складирање или шминка организатор или Накит Фах Декоративен Послужавник Димензија : 200*142*45mm ( L x W x H ) Идеален Роденденски Подарок Божиќ Подароци за денот на Благодарноста Подарок Новина Подарок Свадба Регистар ПодарокЗа Плаќање 1.ние прифаќаме Alipay,Ние се прифати преку secure уплатата Зачувам...

BGN 52.00 57.60

21*28 см, 1500 мл, 10 бр./ лот желе мляко алуминиево фолио чучур чанта сок питейна течност Doypack чист майлар за съхранение на опаковъчни чанта

Материјал : Висок квалитет на Алуминиумска Фолија Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масло, Перење детергент пакет...

BGN 21.00 22.40

нов куб нетъкан материал, сгъваеми силози за съхранение на книги бельо сутиен чорапи облекло организатор играчки кутия за съхранение на големи кошници

започнетекрајотГолемина на : 26.7 X26.7 X28 CM(1cm=0.394 во) Материјал : Неплетени Ткаенини + Картон 1 Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас...

BGN 13.00 17.68

Изкуствена кожа маса дистанционно управление организатор никаква всячины кутия за съхранение на черно A004

dianxiaobao_1dianxiaobao_23 слот кожа биро далечински контролер дома дребулии складирање кутија екранот презентација организатор случај носителотТочка бр...

BGN 22.00 27.18

Начало Сигурност Речник Книга Сейф Пари Бижута За Съхранение На Ключ За Заключване Кутия

Предмет тип : Складирање Кутија Пари Тајна за Безбедност Случај Материјал : не ' Рѓосувачки челик, Пластични Боја : Црна / Сина боја / Црвен Големина : Прибл 11.4*8*4.5 cm / 4.49*3.15*1.77 инчи (прикажано како на сликата) за Да се соберат некои вредни работи, може да се стави во...

BGN 12.00 14.77

20pcs 35 мл мед саксии Bho Силикон Бутан маслен концентрат на контейнер или силиконови восъчни банки-незалепващо петно масло намажете восък банка

35ml Мед Садови на Силиконски Восок бутан Масло Контејнер или на силиконски восок се концентрира на jar Bho Не Држи Масна масло Dab восок теглаКарактеристики : 1.Продажба цена фабрика директни цена, за да се избегне прекумерна средно линкови, да се зголеми за повратни информации од корисниците.2.Безбедност на храна преку ЕУ, Германија, сад барајќи храна одделение тест, под 40 ° C280 ° C висока температура безбедно да се користи.3.издржливи живот...

BGN 95.98

22 * 30 СМ непрозрачен алуминиева чанта ziplock / пластмасова торбичка от алуминиево фолио /опаковки за съхранение на хранителни продукти / запечатани торби. Петното 100/ п?

На цена на производот листаПроѕирен алуминиум кеси спецификација за Производ(cm) Цена ( ) 7.5 жица 6*10 1.4 7*13 1.5 8.5*14 1.8 9*16 1.92 10*17.5 2.3 12*20 3 14*10.5 2.5 14*20 3.4 16*24 4.5 18*26 5.6 20*30 6.9 22*32 8.2 24*37 10.5 26*38 12 30*40 14.6 Нетранспарентно алуминиум ziplock торба спецификација за Производ(cm) Цена ( ) 7.5 жица 9*14 2.2 10*15 2.4 12*20 3 14*20 3.4 16*24 4.7 18*26 5.8 22*30 8.2 информации за Производот Име на Производ : Нетранспарентно алуминиум ziplock торба Дебелина : еден слој дебелина 0.075 mm Материјал : Алуминиум Пакување : Картон / пакување торба Режимот на транспорт : изразат Плаќање : Alipay Опис на Производот : на самото место 100 / пакет Опис на Производот : погоден за накит бутик, медицината, храна, електроника, хардвер, сува стока, козметички производи и на различни производи, пакување, пакување е исто така погоден за дома чување, класификација, прашина, водоотпорен, го направат вашиот живот полесно...

BGN 13.12

1000pcs Stand up Frosted Plastic Ziplock Bag Мат Translucent Coffee Beverage Snack Cookie Baking Packaging Bag

Сосема нов и висок qualit Големина : (Ширина X Должина + една страна ширината на дното) 9cm*15cm+3cm 11cm*17cm+3cm 13cm*20cm+4cm 15cm*22cm+4cm 17cm*23cm+4cm 18cm*26cm+4cm 20cm*30cm+5cm Дебелина : 20 жица = 0.2 мм = 200 micron ( двете страни заедно) Карактеристики : Добро запечатување, добра транспарентност...

BGN 147.00 155.20

DINIWELL Packing Cubes женствена чанта за ръчен багаж пътен органайзер водоустойчиви дамски чанти мъжки чанти за съхранение на пътен куфар органайзер

Материјал : OxfordБоја : Морнарица,Роза,КафеГолемина : Шоу во сликаПакетот Вклучува : 1*Патна Торба За СкладирањеИдеални за чување облека, градник, чорапи и слично, се Задржи вашата облека и додатоци уреден и организиран.Одлично за патување и организирање на вашата гардероба и багаж.Лесен за носење, идеална за патување.Оваа toiletry торба може да се одржи вашата крпа, четка за заби, паста за заби и крпа чевли и слично,Голем простор, се класифицираат за складирање на вашиот многу лични мали животни.МОРА да ги Прочитате Пред Купување1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина постВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ниесе подготвени да ви даде подарок или некои попуст.4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 24 работни дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.1...

BGN 11.00 13.10

Най-добрите 6 джобен баня вана душ виси на окото организатор Caddy чанта за съхранение на 63*36 см

НАЈДОБРИТЕ 6 Џеб Бања Када, Туш Виси Мрежа Организатор Caddy Складирање Торба 63*36cmСпецификација : Боја : БелаГолемина : 63 x 36cmМатеријал : 100% ПолиестерЏеб Quentity : 6 ЏебовиПакетот Вклучува : 1x Туш Организатор4x Метални ТокиAnswer : ___________________________ NOTE : Организатор И Токи САМО...

BGN 6.00 9.57