• Ново
10шт мулти силикон бутановое масло / концентрат восък капитан Container-Bho Wallet Не stick Потупване silicone oil slick Jar pocket waxmate

10шт мулти силикон бутановое масло / концентрат восък капитан Container-Bho Wallet Не stick Потупване silicone oil slick Jar pocket waxmate

BGN 95.98
BGN 91.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка

Мулти Паричникот Waxmate Силикони се Концентрира Контејнер и Не се држи масна масло Лего Восок од Нафта Крем Тегла Dab recipiente де silicona
Карактеристики :
1.Продажба цена - фабрика директни цена, за да се избегне прекумерна средно линкови, да се зголеми за повратни информации од корисниците.
2.Безбедност на храна - преку ЕУ, Германија, сад барајќи храна одделение тест, под -40 ° C-280 ° C висока температура безбедно да се користи.
3.издржливи живот. може да userepeatedlyfor повеќе од 4000 пати, дизајнот на стаклени влакна засилен прави силикони подлога има долг живот.
4. Постојана не-стап - постојани (non-stick, тоа ќе notlose оваа функција поради носење.
5. Супер адсорпција - адсорпција способност, може да се апсорбираат такви различни телевизија во конзола дрво на маса, од нерѓосувачки челик маса, мермер маса, стакло врвот, е идеален за месење маса, Ganmian работа сечкање одбор, исто така се идеални за Западен Placemats .
6.Чиста и зелена - без маснотии, соголување многу лесно. Може да се користи како шеќер не-стап влошки.
7. Супер перат - рамна или нежно избришете го со мека ткаенина за чистење на силиконски подлога. Или четка за лесно со мала количина на детергент.
8. Лесно складирање - обично кога не е во употреба, може да биде свиткан и да се чуваат, не го окупира просторот.
Служба : Ние ќе го замени скршен делови со нови делови во следна цел, ако тоа ' s unartificial оштетени избираме најевтините и најбезбедно превозот начин за вас. Ние ќе го следи цел додека не се добие стока,било прашања или проблем еднаш сте го добиле на нашите производи,pls се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ви благодариме

Всичко за продукта

Тип:
Бутилки И Буркани За Съхранение
Воспользуйся:
Храна
Размер:
M
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Номер На Модела:
Контейнер за силиконов концентрат от масло
Материал:
Силиконов Каучук
Обемът на:
0-100ml
търговска марка:
ОУССИРРО
Стилове на контейнери за подправки:
покритие
потребител:
wax / бутановое масло / концентрат
Цвят:
Случаен
Качество:
качеството на храна
Тегло:
100g
документ:
FDA
ПОВЪРХНОСТ:
мат
Размер:
125mmx69mm
Комплектът Включва :
восъчни мат силиконов восък контейнер
Merterial:
Гумен Силикон
Форма:
Портфейл

Подобни продукти в категория

HIPSTEEN 2Pcs 27*60MM 20ml стъклени бутилки празни кутии за образци с пробковыми тапи за бижута направи си САМ Craft - прозрачен

HIPSTEEN 2 парчиња 27*60 MM 20 ML Стаклени Шишиња Празни Примерок Тегли со Плута Стопери за DIY Занает Декорација ТранспарентноКарактеристики : .100% сосема нов и висок квалитет..Изработена од квалитетно стакло материјал кој е јасен и санитарни да ја користите..Овие стаклени шишиња со дрвени corks на нив се згодни за употреба..Јасни и чисти шишиња со corks во мали димензии се идеален избор за да се соберат примероци..Може да биде исполнет со gliter моќ или други мали декорација во шишиња за да ги красат страните или фестивали итн..Транспарентна текстура овозможува да гледате зачувани ставки јасно на прв поглед..Оставете scrips во шишиња за да се даде некој пораки..Погоден за употреба како партија услуги, порака шише, примерок шише, складирање шише или DIY декорација итн.Спецификации : .Боја : Транспарентна.Материјал : Стакло.Големина на единица : 2.7*2.7*6cm.Производ Тежина : 50gПакет Содржина : .2 x Стаклено Шише со Корк

BGN 3.00 3.18

Улични Тоалетни Чанти Грим Организатор Найлон Цип Козметична Чанта За Измиване

Материјали : НајлонБоја : Сина,РозоваГолемина20*8cm / 7.8*3.5"Пакетот Вклучува : 1 BUC Складирање ТорбаМоже да се одржи повеќе парчиња четки, моливи, или убавина додатоци.Совршен за чување на козметика четки во било која големина.Патна торбичка има патент главниот комплет.Се организира со овој повеќенаменски шминка торба за чување на четки, око сенки, кармини, и други материјали за вашата убавина режим.Користете го за toiletries за патување или да чувате вашата нега на кожата essentials лесно да го зграби и да одат во теретана...

BGN 1.87

Нова Мода Дървена Кутия За Часовници 5 Мрежи От Масивна Дървесина Корпус Часа Околната Среда Часовници Бижута Дисплей За Съхранение На Подаръчни Кутии Часовници К?

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Компактен и елегантен изглед Одржување на часовници организирани, одговараат на вашите потреби совршено...

BGN 58.00 79.97

Actionclub Wood Storage Box Jewelry Storage Container Makeup Organizer Case Собственоръчно САМ Assembly Cosmetic Organizer дървена кутия

Забелешка : ве Молиме оставете малку боја различни и големина различни според различни екран покажува и мерка различни.Ви благодариме !!!Големина на : 31.5*16*15.5 CM

BGN 37.00 73.57

Стенен чанти за съхранение на тъмно-син лен шкаф многоетажен подвесная Вратата на задната чанта за съхранение на всички всячины bathroom, free toiletries организатор

Нова Шема Еден Рамо Мода Патување Светлина Погодно Количка за Шопинг Торба Екопријателски Џеб Супермаркет Намирници ToteМатеријал : Рамија Памук ТкаениниГолемина : 20*67cm / 7.87*26.38 инченбоја : жолта, сива, зелена.Пакетот Вклучува : 1 PCS * џеб виси складирање торба( Другите не е inlcuded )Карактеристики : Направени од Рамија Памучна Ткаенина, перат, одлично за чување на чорапи, шалови, toiletries, капи, белезници, сонцето екран, занаети и така натаму.Виси организатор е само нешто што треба да го реши вашиот простор за заштеда на енергија прашања, тоа е совршен за да се задржи вашиот дом уредни и чисти.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи 12 cm отстапување постои поради различни мерење.1.Предмети ќе биде предаден во рамките на 14 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2.Ние обично испратите парцели преку HK Пост Воздух Mail , што може да се добие на парцела побезбедно и побрзо од Кина Пост.3.Просечното време на испорака е околу 15 до 25 дена да повеќето Земји...

BGN 7.00 7.98

SEREQI 6 бр. / 1 компл. водоустойчив пътна дрехи, бельо сутиен чанта за съхранение на багаж чист организатор на притежателя, семеен кабинет делител калъф L

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : Полиестер, Водоотпорен Големина : се Покаже Слика во Боја : Шоу во Слика Користете Секоја Педа на Вишокот Багаж ПросторMlife пакување коцки направете го тоа лесно да се задржи вашата облека уредно спакувани, лесно достапни, и компримиран...

BGN 19.20

Батман шаблон детски играчки кукли складови чанти с кожена дръжка замърсена дрехи, чанта за съхранение на дрехи организатор кошница за дрехи

Бетмен Шема Дете Играчки, Кукли Storaging Кеси Со Кожа Рачка Soiled Облека Складирање Торба Облека Организатор Перење Кошница СПЕЦИФИКАЦИИ : Материјал : Платно Складирање Кеса Димензии : 40*50cm ОПИС : а...

BGN 21.00 37.47

Празни пътуване мини преносим етерично масло краен капак стъкло бутилки за многократна употреба капка течност бутилки за съхранение на инструменти, 60 мл

Празни Козметички Тегла Садови Преносни Патување Сенки се Соочуваат со Крем Лосион за Козметичка Сад Refillable Шишиња од Стакло Алатка 60mlКарактеристики : 100% сосема новКапацитет : 60mlБоја : како се покажеФункција : 1.Висок квалитет на животната средина пријателски материјал, заштита на животната средина и без мирис, удобен и канализација употреба.2...

BGN 2.00 2.46

OnnPnnQ Clear Plastic 24 Slots Adjustable Jewelry Маникюр Кристал Empty Storage Box Case Занаятите Travel Organizer Bead Holder

Onn Pnn Q Јасно Пластика 24 Слотови Прилагодливи Накит Помине Уметност Кристал Празна Кутија За Складирање Случај Занает Патувањето Организаторот Мушка НосителотКарактеристики : Паметен дизајн и висок квалитет на Оваа пластична таблета кутија има 24 одделни прегради да се одржи на апчиња или таблети за секој ден од неделата...

BGN 4.00 4.56

Вратата чай лира бар виси на притежателя на релсите организатор баня шкаф шкаф шкаф кухненски принадлежности J2Y

Вратата Чај Крпа Рек Бар Виси Носителот Железнички Организатор Бања Кабинет Шкафот Закачалка Кујна Додатоци J2 Y Опис : Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Дома бањата кујна Шкафот Кабинет Над Вратата Виси Крпа Рек Држач за Пропелер ПолицаБесплатни ноктите, Лесно да го инсталирате, добар крпа носителот на решетката за домашна употреба.Две куки за виси на вратата или кабинет, заштеда на простор.Може да биде лесно да се отстрани кога не е во употреба, многу погодно.Може да се одржи на крпи или чистење партали.Боја : Како на сликата шоуГолемина : прибл...

BGN 2.00 2.27

Бижута Опаковъчна Кутия Ковчег Кутия За Изискан Грим Куфар Козметика Красота Организатор Контейнер Кутии За Бала, Подарък За Рожден Ден

Накит Пакување Кутија Casket Кутија За Исклучителна Шминка Случај Козметика, Убавина Организатор Сад Кутии Дипломирањето Роденденски Подарок1...

BGN 13.00 20.11

10*18 cm 200 бр./ много ясно мека пластмаса за съхранение на OPP Поли чанта за мобилен телефон, калъф за носене на дребно опаковка калъф за мобилен телефон

Спецификација : Надвор Димензија : 10*18cm Употребливи Димензија : 10*15cm Материјал : Пластични Боја : Јасно Пакет : 200pcs / Многу Функција : Автоadheisve, со висат дупка...

BGN 11.20

Начало Сигурност Речник Книга Сейф Пари Бижута За Съхранение На Ключ За Заключване Кутия

Предмет тип : Складирање Кутија Пари Тајна за Безбедност Случај Материјал : не ' Рѓосувачки челик, Пластични Боја : Црна / Сина боја / Црвен Големина : Прибл 11.4*8*4.5 cm / 4.49*3.15*1.77 инчи (прикажано како на сликата) за Да се соберат некои вредни работи, може да се стави во...

BGN 12.00 14.77

12x20cm 200Pcs/ Лот Self Adhesive Clear Plastic OPP Чанта Packaging Mobile Cell Phone Case Поли Package Pouch Bag With hole hang

Спецификација : Надвор Димензија : 12*20cm, Употребливи Димензија : 12*17cm Материјал : Пластични Боја : Јасно Пакет : 200pcs / Многу Функција : Автоadheisve, со висат дупка...

BGN 16.00

22 * 30 СМ непрозрачен алуминиева чанта ziplock / пластмасова торбичка от алуминиево фолио /опаковки за съхранение на хранителни продукти / запечатани торби. Петното 100/ п?

На цена на производот листаПроѕирен алуминиум кеси спецификација за Производ(cm) Цена ( ) 7.5 жица 6*10 1.4 7*13 1.5 8.5*14 1.8 9*16 1.92 10*17.5 2.3 12*20 3 14*10.5 2.5 14*20 3.4 16*24 4.5 18*26 5.6 20*30 6.9 22*32 8.2 24*37 10.5 26*38 12 30*40 14.6 Нетранспарентно алуминиум ziplock торба спецификација за Производ(cm) Цена ( ) 7.5 жица 9*14 2.2 10*15 2.4 12*20 3 14*20 3.4 16*24 4.7 18*26 5.8 22*30 8.2 информации за Производот Име на Производ : Нетранспарентно алуминиум ziplock торба Дебелина : еден слој дебелина 0.075 mm Материјал : Алуминиум Пакување : Картон / пакување торба Режимот на транспорт : изразат Плаќање : Alipay Опис на Производот : на самото место 100 / пакет Опис на Производот : погоден за накит бутик, медицината, храна, електроника, хардвер, сува стока, козметички производи и на различни производи, пакување, пакување е исто така погоден за дома чување, класификација, прашина, водоотпорен, го направат вашиот живот полесно...

BGN 13.12

Добър 5шт кутия за съхранение на обувки калъф прозрачна пластмасова кутия за съхранение на правоъгълник ПП организатор на обувки сгъсти а обувките кутия скоростна

5 PCS Чевли Складирање Кутија Случај Транспарентна Пластична Кутија за Складирање Правоаголник PP Чевли Организатор Задебелена фиока Кутија за ЧевлиГолемина:28x18x9.5cm / Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смПакет се вклучени : 5 компјутери кутија за чевлиAnswer : ___________________________ NOTE : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

BGN 10.00

1000pcs Stand up Frosted Plastic Ziplock Bag Мат Translucent Coffee Beverage Snack Cookie Baking Packaging Bag

Сосема нов и висок qualit Големина : (Ширина X Должина + една страна ширината на дното) 9cm*15cm+3cm 11cm*17cm+3cm 13cm*20cm+4cm 15cm*22cm+4cm 17cm*23cm+4cm 18cm*26cm+4cm 20cm*30cm+5cm Дебелина : 20 жица = 0.2 мм = 200 micron ( двете страни заедно) Карактеристики : Добро запечатување, добра транспарентност...

BGN 147.00 155.20

9*15cm White/Clear Самостоятелно Seal еднократна употреба Zipper Plastic Retail Опаковка Bag, Ziplock Zip-Lock Bag for Package W / Hang Hole

Надвор Димензија : 9cm*15cm Внатре Димензии : 8cm*12cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

BGN 30.40

Най-добрите 6 джобен баня вана душ виси на окото организатор Caddy чанта за съхранение на 63*36 см

НАЈДОБРИТЕ 6 Џеб Бања Када, Туш Виси Мрежа Организатор Caddy Складирање Торба 63*36cmСпецификација : Боја : БелаГолемина : 63 x 36cmМатеријал : 100% ПолиестерЏеб Quentity : 6 ЏебовиПакетот Вклучува : 1x Туш Организатор4x Метални ТокиAnswer : ___________________________ NOTE : Организатор И Токи САМО...

BGN 6.00 9.57