• Ново
10шт 3 мл Bho Multi colors oil slick Силиконов концентрат на маслен контейнер за ПОТУПВАНЕ Wax/butane oil-антипригарная Силиконов восък Банка

10шт 3 мл Bho Multi colors oil slick Силиконов концентрат на маслен контейнер за ПОТУПВАНЕ Wax/butane oil-антипригарная Силиконов восък Банка

BGN 14.38

Сума
Налично за поръчка

3ml Мулти оддел Силикони се Концентрира Контејнер и Не се држи Големи Лего Стил Восок од Нафта Крем Тегла Dab или Масна масло тегли
Карактеристики :
1.Продажба цена - фабрика директни цена, за да се избегне прекумерна средно линкови, да се зголеми за повратни информации од корисниците.
2.Безбедност на храна - преку ЕУ, Германија, сад барајќи храна одделение тест, под -40 ° C-280 ° C висока температура безбедно да се користи.
3.издржливи живот. може да userepeatedlyfor повеќе од 4000 пати, дизајнот на стаклени влакна засилен прави силикони подлога има долг живот.
4. Постојана не-стап - постојани (non-stick, тоа ќе notlose оваа функција поради носење.
5. Супер адсорпција - адсорпција способност, може да се апсорбираат такви различни телевизија во конзола дрво на маса, од нерѓосувачки челик маса, мермер маса, стакло врвот, е идеален за месење маса, Ganmian работа сечкање одбор, исто така се идеални за Западен Placemats .
6.Чиста и зелена - без маснотии, соголување многу лесно. Може да се користи како шеќер не-стап влошки.
7. Супер перат - рамна или нежно избришете го со мека ткаенина за чистење на силиконски подлога. Или четка за лесно со мала количина на детергент.
8. Лесно складирање - обично кога не е во употреба, може да биде свиткан и да се чуваат, не го окупира просторот.
Напомена : бои е случаен!!!
Служба : Ние ќе го замени скршен делови со нови делови во следна цел, ако тоа ' s unartificial оштетени избираме најевтините и најбезбедно превозот начин за вас. Ние ќе го следи цел додека не се добие стока,било прашања или проблем еднаш сте го добиле на нашите производи,pls се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ви благодариме

Всичко за продукта

Тип:
Бутилки И Буркани За Съхранение
Воспользуйся:
Храна
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Номер На Модела:
Контейнер за силиконов концентрат от масло
Размер:
S
Материал:
Силиконов Каучук
Обемът на:
0-100ml
търговска марка:
ОУССИРРО
Стилове на контейнери за подправки:
покритие
потребител:
wax / бутановое масло / концентрат
Цвят:
Случаен
Качество:
качеството на храна
Тегло:
документ:
FDA
ПОВЪРХНОСТ:
мат
Обемът на:
3 мл
Merterial:
Гумен Силикон
Форма:
Кръг

Подобни продукти в категория

1 бр. на случаен цвят разделят отделение за съхранение кутия калъф медицина таблетки притежател на хапчета нож сплитер

100% сосема нов и висок квалитет Може да се користи за чување на апчиња, накит или мал објект Исто така се идеални за складирање мали накит или објект, како што се обетки, монистра, помине уметност совети, и др...

BGN 1.42

Начало Кутия За Съхранение На Естествен Бамбук Дървен Капак Златен Замък Картичка Домашен Организатор Ръчно Изработени Плавателни Съдове, Бижута Калъф Сватбен По

Дома Складирање Кутија Природни Бамбус Дрвени Со Капак Златна Заклучување Разгледница Дома Организатор рачно изработени Занаетчиски Накит Случај Свадба Подарок име на Производ : накит складирање кутија Материјал : Бамбус Надвор димензија : 15*10*6.5 cm Внатрешни димензии : 13.5*8.7*3.5 cm Тежина : 212gЗа ваша информација за тоа : Ние сме една фабрика во бамбус град на Кина,ние прифаќаме нарачки за масовно производство,ние, исто така, ја прифати Персоналните Прилагодување, како што ви е потребно, е MOQ 50pcs по модел.

BGN 22.00 32.02

Нова Евтина Филцови Чанта За Съхранение На Mini Power Bank Case Travel Organizer За Цифрови Аксесоари Ръчен Преносим Приспособление За Носене

Моден Чувствува Складирање Торба За Моќ Банка, Кабел за Податоци, Дигитални Додатоци Организатор Ставка Опис : Материјал : се Чувствува Големина : 15x13x3.5 cm Боја : Темно сива, Светло Сива Функција : Мода, Животната средина, Трајни Забелешка : Поради рачни мерења на локации, може да се отстапува на 12 cm за предмети...

BGN 3.18

Метален Огледален Богато Украсени С Декоративни Тава Бижутериен Тава-Шампанско Златно Покритие

Декоративни метален послужавник со Злато заврши и се огледува стакло површината Совршен за употреба на влез начин маса, суета, отоманската, или дури и за послужување пијалоци декоративен послужавник се Користи како тоалет складирање или шминка организатор или Накит Фах Декоративен Послужавник Димензија : 200*142*45mm ( L x W x H ) Идеален Роденденски Подарок Божиќ Подароци за денот на Благодарноста Подарок Новина Подарок Свадба Регистар ПодарокЗа Плаќање 1.ние прифаќаме Alipay,Ние се прифати преку secure уплатата Зачувам...

BGN 52.00 57.60

Улични Тоалетни Чанти Грим Организатор Найлон Цип Козметична Чанта За Измиване

Материјали : НајлонБоја : Сина,РозоваГолемина20*8cm / 7.8*3.5"Пакетот Вклучува : 1 BUC Складирање ТорбаМоже да се одржи повеќе парчиња четки, моливи, или убавина додатоци.Совршен за чување на козметика четки во било која големина.Патна торбичка има патент главниот комплет.Се организира со овој повеќенаменски шминка торба за чување на четки, око сенки, кармини, и други материјали за вашата убавина режим.Користете го за toiletries за патување или да чувате вашата нега на кожата essentials лесно да го зграби и да одат во теретана...

BGN 1.87

Роман Ясно Тенис На Притежателя Визитка Стойката Акрилни Пластмасова Маса Рафт На Щанда

ОписОвој бизнис картичката во држачот е корисна литература екранот систем, направени посебно за да ја зголемите вашата видливост.Литература се прикажат носителите на посебно дизајниран за бизнис картички,посвети за складирање.Тоа се прави на квалитетот акрилик, трајни доволно за вашата долго време користење,елегантен дизајн со beveled раб.Совршен за да се прикаже каков било вид на брошура или рекламен материјал на контра врвот.Голем капацитет,оддел има повеќе бизнис картичка согласно со својата дебелина.ОписиУпотреба : За бизнис картичка.Боја : Јасно.Материјал : Акрил.Големина : 105 x 45 x 44 мм.Пакет се вклучени : 1 * Јасно десктоп бизнис картичка во држачот.

BGN 1.00 2.00

Малък 6*10 см 600 бр./ лот прозрачни перли бели найлонови торбички за съхранение на Pearl Flm найлонова торбичка Polyba пакет за подаръци аксесоари

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Мерење : Надвор Димензија : 10cm6cm, Внатре Димензија : 7cm5cmЦел 1600 парчиња, Забрзана Испорака...

BGN 44.80

Нова Мода Дървена Кутия За Часовници 5 Мрежи От Масивна Дървесина Корпус Часа Околната Среда Часовници Бижута Дисплей За Съхранение На Подаръчни Кутии Часовници К?

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Компактен и елегантен изглед Одржување на часовници организирани, одговараат на вашите потреби совршено...

BGN 58.00 79.97

HIPSTEEN 2Pcs 27*60MM 20ml стъклени бутилки празни кутии за образци с пробковыми тапи за бижута направи си САМ Craft - прозрачен

HIPSTEEN 2 парчиња 27*60 MM 20 ML Стаклени Шишиња Празни Примерок Тегли со Плута Стопери за DIY Занает Декорација ТранспарентноКарактеристики : .100% сосема нов и висок квалитет..Изработена од квалитетно стакло материјал кој е јасен и санитарни да ја користите..Овие стаклени шишиња со дрвени corks на нив се згодни за употреба..Јасни и чисти шишиња со corks во мали димензии се идеален избор за да се соберат примероци..Може да биде исполнет со gliter моќ или други мали декорација во шишиња за да ги красат страните или фестивали итн..Транспарентна текстура овозможува да гледате зачувани ставки јасно на прв поглед..Оставете scrips во шишиња за да се даде некој пораки..Погоден за употреба како партија услуги, порака шише, примерок шише, складирање шише или DIY декорација итн.Спецификации : .Боја : Транспарентна.Материјал : Стакло.Големина на единица : 2.7*2.7*6cm.Производ Тежина : 50gПакет Содржина : .2 x Стаклено Шише со Корк

BGN 3.00 3.18

10*18 cm 200 бр./ много ясно мека пластмаса за съхранение на OPP Поли чанта за мобилен телефон, калъф за носене на дребно опаковка калъф за мобилен телефон

Спецификација : Надвор Димензија : 10*18cm Употребливи Димензија : 10*15cm Материјал : Пластични Боја : Јасно Пакет : 200pcs / Многу Функција : Автоadheisve, со висат дупка...

BGN 11.20

Изкуствена кожа маса дистанционно управление организатор никаква всячины кутия за съхранение на черно A004

dianxiaobao_1dianxiaobao_23 слот кожа биро далечински контролер дома дребулии складирање кутија екранот презентација организатор случај носителотТочка бр...

BGN 22.00 27.18

Добър 5шт кутия за съхранение на обувки калъф прозрачна пластмасова кутия за съхранение на правоъгълник ПП организатор на обувки сгъсти а обувките кутия скоростна

5 PCS Чевли Складирање Кутија Случај Транспарентна Пластична Кутија за Складирање Правоаголник PP Чевли Организатор Задебелена фиока Кутија за ЧевлиГолемина:28x18x9.5cm / Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смПакет се вклучени : 5 компјутери кутија за чевлиAnswer : ___________________________ NOTE : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка...

BGN 10.00

Бижута Опаковъчна Кутия Ковчег Кутия За Изискан Грим Куфар Козметика Красота Организатор Контейнер Кутии За Бала, Подарък За Рожден Ден

Накит Пакување Кутија Casket Кутија За Исклучителна Шминка Случај Козметика, Убавина Организатор Сад Кутии Дипломирањето Роденденски Подарок1...

BGN 13.00 20.11

Мода cat shape design метална стоманена стенни врата, шапка, палто облекло ключ висящи декоративни стенни куки закачалка за дреха с 5 куки

Карактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет2.Корозијаотпорни, не ' рѓа, трајни, стилски и луксузни Европски стил.3.Погоден за собирање виси кујна / бања прибор / мали предмети како што се.Пакувањето на производот : 1pcs X складирање багажникВе молиме внимателно да го прочитате описот на производот големина и модел, а потоа го стави на ред, ви благодарам.1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ...

BGN 22.00 22.37

нов куб нетъкан материал, сгъваеми силози за съхранение на книги бельо сутиен чорапи облекло организатор играчки кутия за съхранение на големи кошници

започнетекрајотГолемина на : 26.7 X26.7 X28 CM(1cm=0.394 во) Материјал : Неплетени Ткаенини + Картон 1 Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас...

BGN 13.00 17.68

20 бр / лот 12*19.5*6.5 cm Stand Up Zipper Top Open Coffee Beans Storage сильфон джоба алуминиево фолио Термосвариваемый пакет орган чанта

Големина на : 12*19.5*6.5 см (4.7"x7.7"x2.6"), Влага доказ, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, шеќер долгорочно чување На поштенски за заклучување торба е лесно затворени и рециклирање, може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат торба Материјал : Алуминиумска Фолија 8 Боја на располагање : Бела, Црна, Црвена, Розова, Кафена, Зелена, Небо Сина, ЗлатнаВе молиме имајте во предвид : Оваа торба е отворен врвот кога ќе се примени, ќе треба да се користи топлина запечатување sealer да се печат торба со себе.Превозот : 1...

BGN 33.60

Празни пътуване мини преносим етерично масло краен капак стъкло бутилки за многократна употреба капка течност бутилки за съхранение на инструменти, 60 мл

Празни Козметички Тегла Садови Преносни Патување Сенки се Соочуваат со Крем Лосион за Козметичка Сад Refillable Шишиња од Стакло Алатка 60mlКарактеристики : 100% сосема новКапацитет : 60mlБоја : како се покажеФункција : 1.Висок квалитет на животната средина пријателски материјал, заштита на животната средина и без мирис, удобен и канализација употреба.2...

BGN 2.00 2.46

Високо Качество На Дебел Нетъкан 3 Слоя От 5 Кутия Сгъваем Нова Кутия За Съхранение На Вещи Съхранение На Дрехи И Играчки Кутия За Съхранение На 04102

Висок Квалитет Густа, НеПлетени 3 Слој 5 Фиока Виткање Нови Складирање Кутија За Складирање На Предмети, Облека И Играчки За Складирање Кутија 04102Производот Категорија : Складирање Кутија Модел : пет транспорт на Материјал : Неплетени ткаенини Специфични материјали : густа, неплетени ткаенини Карактеристики на Производот : Може да се надредениот, свитлива Функција : Складирање завршувањето Складирање сцена : табела Предмет : Широк спектар на дребулии, чорапи, долна облека, приклучок за слушалки кабел / жица, градник, накит Стил : Едноставен и модерен

BGN 33.23

Новата тъкан, решетка сгъваема кошница за дрехи Кошница за съхранение на дрехи скоростна организатор водоустойчив детски играчки крытое кофа за съхранение на AU879

Нова Крпа Решетки Количка за Перење Забавува Облека Складирање Кошница кутија Организатор Водоотпорен деца Играчки Опфатени Складирање Кофа AU879 Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет...

BGN 30.96

Най-добрите 6 джобен баня вана душ виси на окото организатор Caddy чанта за съхранение на 63*36 см

НАЈДОБРИТЕ 6 Џеб Бања Када, Туш Виси Мрежа Организатор Caddy Складирање Торба 63*36cmСпецификација : Боја : БелаГолемина : 63 x 36cmМатеријал : 100% ПолиестерЏеб Quentity : 6 ЏебовиПакетот Вклучува : 1x Туш Организатор4x Метални ТокиAnswer : ___________________________ NOTE : Организатор И Токи САМО...

BGN 6.00 9.57

22 * 30 СМ непрозрачен алуминиева чанта ziplock / пластмасова торбичка от алуминиево фолио /опаковки за съхранение на хранителни продукти / запечатани торби. Петното 100/ п?

На цена на производот листаПроѕирен алуминиум кеси спецификација за Производ(cm) Цена ( ) 7.5 жица 6*10 1.4 7*13 1.5 8.5*14 1.8 9*16 1.92 10*17.5 2.3 12*20 3 14*10.5 2.5 14*20 3.4 16*24 4.5 18*26 5.6 20*30 6.9 22*32 8.2 24*37 10.5 26*38 12 30*40 14.6 Нетранспарентно алуминиум ziplock торба спецификација за Производ(cm) Цена ( ) 7.5 жица 9*14 2.2 10*15 2.4 12*20 3 14*20 3.4 16*24 4.7 18*26 5.8 22*30 8.2 информации за Производот Име на Производ : Нетранспарентно алуминиум ziplock торба Дебелина : еден слој дебелина 0.075 mm Материјал : Алуминиум Пакување : Картон / пакување торба Режимот на транспорт : изразат Плаќање : Alipay Опис на Производот : на самото место 100 / пакет Опис на Производот : погоден за накит бутик, медицината, храна, електроника, хардвер, сува стока, козметички производи и на различни производи, пакување, пакување е исто така погоден за дома чување, класификација, прашина, водоотпорен, го направат вашиот живот полесно...

BGN 13.12

Стенен чанти за съхранение на тъмно-син лен шкаф многоетажен подвесная Вратата на задната чанта за съхранение на всички всячины bathroom, free toiletries организатор

Нова Шема Еден Рамо Мода Патување Светлина Погодно Количка за Шопинг Торба Екопријателски Џеб Супермаркет Намирници ToteМатеријал : Рамија Памук ТкаениниГолемина : 20*67cm / 7.87*26.38 инченбоја : жолта, сива, зелена.Пакетот Вклучува : 1 PCS * џеб виси складирање торба( Другите не е inlcuded )Карактеристики : Направени од Рамија Памучна Ткаенина, перат, одлично за чување на чорапи, шалови, toiletries, капи, белезници, сонцето екран, занаети и така натаму.Виси организатор е само нешто што треба да го реши вашиот простор за заштеда на енергија прашања, тоа е совршен за да се задржи вашиот дом уредни и чисти.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи 12 cm отстапување постои поради различни мерење.1.Предмети ќе биде предаден во рамките на 14 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.2.Ние обично испратите парцели преку HK Пост Воздух Mail , што може да се добие на парцела побезбедно и побрзо од Кина Пост.3.Просечното време на испорака е околу 15 до 25 дена да повеќето Земји...

BGN 7.00 7.98