• Ново
Yobang Security freeship 10 инчов видео домофон звънец видео домофон комплект 1-камера 1-монитор за нощно виждане звънец телефон

Yobang Security freeship 10 инчов видео домофон звънец видео домофон комплект 1-камера 1-монитор за нощно виждане звънец телефон

BGN 219.20
BGN 202.00 -8 %

Сума
Налично за поръчка


започнете
крајот
започнете
freeship 10" Инчен Видео Врата Телефон Врата Спогодба за Полнење 1-камера 1-следење Ноќ Визија
Карактеристики : Со повици, надзор, спогодба, го отклучите, hands-free, затворен повик спогодба, не се наруши, 1, тенок дел дизајн внатрешна единица, три водоотпорен новиот дизајн на отворено одделение, водејќи новиот тренд на боја визуелно врата. 2, hands-free спогодба функција. 3, електронска контрола за отклучување на функцијата 4, постои надзор отворено функција. 5, на сликата светлината, бојата и јачината на звукот може да се прилагоди. 6, на отворено одделение на челик акрилик панел, IP55 водоотпорен синото копче IP надворешна единица, не грижете се за долго време, поради вода навлажнета копчиња и скршени. 7,700 линии high-definition камера со инфрацрвен ноќ визија функција, камерата, може да се прилагоди на агол на гледање, plug-in за инсталација, лесен и брз. 8, внатрешна единица : тенок дизајн, калено органски акрилик панел со копчиња, убава пополнување на атмосферата. 9,16 видови на хорда звук опција, ќе не секогаш го слушаат монотоно врата. 10, на портфолио на производот, повлечете еден до шест; две влечете ги еден до шест. 11, внатрешна големина на единица : 273 * 181 * 24mm 12, отворено големина на единица : 138 * 98 * 40mm Жици Услови : 1, за да на производот, надворешна единица за внатрешна единица за четири-core кабелска конекција, надворешна единица за внатрешна единица 6-core конекција. 2, отворено одделение има префрлат преку устата, моќ за да го отклучите / исклучување на два начини. 3, инсталации 15 метри во рамките на предложените пет бакар кабел; жици 20-50 метри со 0.5 плоштадот 6-core бакар кабел; жици 80-150 метри со повеќе од 1.0 плоштадот 6-core бакар кабел; Перформанси параметри : 1, префрлување напојување : AC100-240 V - 50 Hz DC15 V2 A 2, целата тековна : помалку од 800m A 3, повикот одложување време : 120 S ± 10% 4, следење, одложување време : 60-тите години ± 10% 5, камера сензор : 700 линии 6, објектив : 3.6 MM92 степени ? Производ Листа : 1,10 инчен колор LCD дисплеј затворен продолжување 1 2, 1 отворено домаќин 3, поврзување на линија (5 метри) 4, префрлување напојување 5, прирачник 1 (изборен на англиски и Кинески) 6, шраф пакет

Всичко за продукта

Тип:
Домофонна система
Тип сензор на камерата:
CMOS
Размер на екрана на дисплея(инч):
10
Зрителен Ъгъл (°):
92
Звънец:
ДА
Начало Интерфейс Samrt:
No
Комуникационен Интерфейс:
Жичен
Конфигурация На Комплекта:
Едно към едно видео домофон
Размер На Сензора(Инч):
1/4
търговска марка:
Yobang Security
силата на:
AC100V-240V / 50-60Hz
Инсталация:
Стенен Монтаж
Автоматичен Режим:
Свободни ръце
Начин На Свързване:
Жичен
Интерфейс за IP камери:
No
ТЕХНОЛОГИЯ:
Цифров
Тип На Екрана На Дисплея:
Цвят
Размер:
10inch
Водоустойчив:
ДА
Номер На Модела:
1001FA11
Вход На Зона:
Няма
Разделителна способност:
> 420 телевизионни линии
силата на:
240V
Камера:
Цвят
Контрол На Достъп:
ДА

Подобни продукти в категория

IP55 външен блок 7-инчов LCD видео домофон с функции ретранслатор карти хендсфри домофонна система за нощно виждане видео домофон

Овој стилски и модерен видео doorphone сет се состои од надворешна врата и затворен LCD панел Отворено одделение служи како врата со вграденво 3,6 mm камера за снимање на сцени, надвор од вратата...

BGN 324.80

Водоустойчив 7 LCD екран, жични видео домофонна система, интерком, звънец домофонна система за нощно виждане

Водоотпорен 7" LCD Жичен Екран Видео Interphone Door Phone Врата Спогодба Систем Ноќ ВизијаКарактеристики : Ултратенок дизајн внатрешна единица, модерен и луксузен.7" TFT LCD екран со без зрачење, ниска потрошувачка на енергија и висока дефиниција.IR Камера со Визија Ноќ.Електрично заклучувањеконтролна функција.На дланкабесплатни спогодба функција.Исклучете внатрешна спогодба функција.Следење на надворешната страна на вратата.16 видови на врата прстени.Јачина на звук, светлина и контраст прилагодливи.Камерата може да бидат со висока дефиницијамонитор, спогодба, го отклучитеПогоден повеќето од електроника заклучување, со задоцнување отклучува функцииЛесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој комплет.Спецификации : Екран : 7" TFTРезолуција : 800 * 480Камера : 1 / 4" CMOSЛеќи на камерата : 3.6 mmКамерата агол на гледање : 92 степениВреметраење на повик време : 120 СекундиСледи траење време : 60 СекундиПотрошувачка на енергија : Статични државатаПакетот вклучува : 1 * паркинг (Надворешен камера1 * Внатрешна следење1 * AC адаптер1 * 5m 4core приклучен кабел1 * 2core приклучен кабел1 * Пакет на завртки1 * User manual (рачно) – англиски јазикМожете да се поврзете на електрична брава вака : Пакување листа слика :

BGN 106.40

RL-3206B апартамент Начало сигурност домофонна система, аудио, звънец ,2-жичен интерком функция отключване

Спецификација 1 Две начин спогодба, еден начин повик и lock функција2 Два жица врска3 Со нов ABS пластика, трајни4...

BGN 63.98

2 единици апартамент видео домофон 7 инчов монитор видео домофон домофон, кабелна домашно видео звънец комплект

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : Во нашата продавница можете да изберете : Еден,Два, три, четири, пет, шест, осум, десет Дванаесет копчиња отворено камера за вашиот изберете!!!Оваа Спогодба систем поддршка , проверете нашата продавницата за повеќе : 2 копчиња за камерата+2 парчиња монитори 3 копчиња за камерата+3 парчиња монитори 4 копчиња на камерата+4 парчиња монитори 5 копчиња за камерата+5 парчиња монитори 6 копчиња за камерата+6 парчиња монитори 8 копчињата на камерата+8 парчиња монитори 10 копчиња за камерата+10 парчиња монитори 12 копчиња за камерата+12 парчиња мониториАко сакате да знаете повеќе за Мултиединица видео спогодба doorphone,цена, испорака начин и плаќање начин, pls љубезно ве молиме да контактирате со нас, испратете порака со Aliexpress или разговор со нас од страна на трговија менаџер на линија!Во нашата продавница можете да најдете на следниве видови на intercoms : 1 : Видео врата телефон за семејства / подови / вили2 : Жичана или безжична боја видео врата телефон спогодба системи за семејства / подови / вили3 : фотографирање / меморија на фотографии / ID картичка отворете ја вратата боја видео врата телефон спогодба системи за семејства / подови / вили4 : Многу видови на внатрешна единици и отворено единици за нашите купувачи изберат, можете да ни кажете на сите видови на единици ќе треба, ние ќе ја испрати на соодветниот линк за вашиот референца!Функција : Со микротехнологија на обработка, далечински управувач, одлични перформанси и висока сигурност...

BGN 297.60

кабелен 7 монитор, видео домофонна система, домофонна система, видео домофон, звънец комплект IR за нощно виждане водоустойчив алуминиев камера

Добредојдовте на нашата продавница купат повеќе производи : 7 Инчен Колор LCD Видео Врата Телефон со Камера 1 + 2 Следи Сосема Нов Жичен Видео Doorphone, High definition камери и Ноќ визија, Отклучување Далечински Управувач, 7 инчен Digital Highdefinition TFTLCD за Внатрешна Монитор...

BGN 171.18

SmartYIBA 2 монитора 10 видео домофон система, интерком, звънец сензорен бутон за дистанционно отключване за нощно виждане за сигурност на камери за ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ

2 Монитори 10" Видео Врата Телефон Спогодба Врата со Допир Копче за Далечинско Отклучување Ноќ Визија за Безбедност на системи за видео надзор Камера Дома НадзорКарактеристики : 10" color TFT LCD со чувствителност на допир панел...

BGN 379.00 416.00

9 , Цветен Видео Домофон За Жилищни Сигурност С Електронна Брава Rfid Видеофон За 8 Апартамента Звънец Камери

Добредојдовте на SUNFLOWERVDP професионални видео спогодба систем единица фабрика продавница Сите видео врата телефон спогодба систем и делови доаѓаат од нашата фабрика! Имаме силна technic и инженер за поддршка!Имаме видеоснимка за производи работи и инсталира, ако е потребно, ве молиме оставете порака за нас! И видео во aliexpress само за вашиот референца! Додадете нашите aliexpress продавница во листата на желби пред место со цел да ни стане нашите ВИП купувачот, некои специјални или нови производи ќе уживате повеќе попуст автоматски врз основа на online цена Гаранција : ( sunflowervdp) 5 години производи и прибор за гаранција! Ние ќе се тестираат сите производи за повеќе од три пати пред бродот да сте, сите пакети ќе биде многу силна! Ние ќе плати за поправка такса и бесплатен делови од провизии и на превозот надомест од кина до вашата адреса во рамките на гаранцијата! Сите наши производи се покриени од 7 дена без причина да се вратат услуга, производот може да се разменат или да се вратат само под добра состојба во рок од 7 дена!8 копчиња отворено одделение со надградена чипови се усвоени за високо стабилни перформанси на овој 9inchs ракаслободен боја lcd жичен видео врата телефон...

BGN 1034.00 1135.82

Безжична посетител поздрав на клиента предупреждение doobell Alert входна аларма с вилица зарядно устройство захранване

Безжична посетител на Клиентите поздрав предупредување doobell Сигнализација Влезот Аларм со моќ конекторКвалитетот е на високо ниво и цената е разумна, добредојдовте на големо и договарање на бизнис!Пакет Се Вклучени : 1 x Влез на Врата Бел Свири Сензор за Движење Безжична Алармот1 x Моќ конектор1...

BGN 12.78

JeaTone 7 цветен монитор 1200TVL двойна връзка на видео домофон звънец домофонна система IR за нощно виждане външна камера

Напомена : Нашиот Производ Само Работи Добро Со Нашите Сопствени Спогодба Систем Во Моментов Ние Не Може Да Гарантира Дека Тоа Може Да Биде Компатибилен Со Другите Бренд Затворен Монитор / Надворешна Камера...

BGN 631.00 956.40

DIYSECUR 7-инчов монитор, видео домофонна система, видео домофон входна система 700TVL помещение RFID ключодържател дистанционно управление отключване

7" Видео Врата Телефон Систем RFID го Отклучите Функција Видео Врата Телефон + Магнетни Заклучување + Напојување + Далечински Управувач + Излез Копчето + KeyfobsЗошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

BGN 328.00 399.82

SmartYIBA кабелна 7 монитор, видео домофонна система, домофон и звънчева система за нощно виждане RFID достъп звънчева камера за 10 апартамента

Видео Врата Телефон Спогодба 7"Инчен Видео Врата на Врата Спогодба RFID Надворешна Единица за Контрола на Пристап 1 Камера 10 СледењеФункција : 1 камера и 10pcs LCD боја следење, поддржување 1 зграда која има 10 домаќинства.Можете да видите и слушнете пред си на врата...

BGN 966.00 1039.20

7 екран, видео домофон и звънчева система, интерком + електрическа брава+Alunimum pane Camera + захранване+ врата изход+ ID ключодържатели

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : 7 Инчен СМАРТ Картичка Видео Врата Телефон со Камера 1 + 1 Монитор + Моќ +Вратата за Излез +Електрично ЗаклучувањеОвој систем може да се користи во апартмани,вили,хотели и канцеларии итн...

BGN 203.01

DIYSECUR 7 кабелна апартаментен видео домофон-аудио-визуален домофонна система, домофонна система IR камера за 3 семейства

НОВИ Пристигнување 4Жица 7" Видео Врата Телефон Систем за 3Стан 1 x Надворешна Единица & 3 x Затворен МониториЗошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

BGN 316.00 367.82

DIYSECUR дистанционно управление + магнитен заключване + 7-инчов монитор, видео-телефон врати, домофон, звънец 700 TV line камера RFID ключодържатели

7" Видео Врата Телефон Систем RFID го Отклучите Функција 1 V4 Видео Врата Телефон за Полнење + NC Магнетни Заклучување + Напојување на Модулот + Далечински Контролер + Излез Копчето + KeyfobsЗошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

BGN 421.00 507.02

YobangSecurity Video Door Intercom 7 инчов екран Wifi безжичен видео домофон звънчева камера с домофонна система Android, IOS приложение

Yobang Security Wifi Wireless Видео Врата Телефон Врата Камера Систем за ПОЛНЕЊЕ Видео Врата Спогодба Со 7 Инчен Монитор Android и IOS АПЛИКАЦИЈАПреглед : 1.Овој паметен безжичен WIFI визуелна врата користи на P2 P технологија...

BGN 262.00 287.84

Vigtech Home кабелна евтини 4.3 ' -инчов LCD Цветен видео домофон звънец домофонна система IR камера за нощно виждане безплатна доставка

Карактеристики : 1.4.3 Инчен колор TFT LCD екран, ниска потрошувачка на енергија, без зрачење, вистински широк екран со висока резолуција...

BGN 93.76

7 цветен екран, видео домофон домофон и звънчева система + електрическа брава + контролер захранване+ врата изход + 5шт ID ключодържатели

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : 7 Инчен СМАРТ Картичка Видео Врата Телефон со Камера 1 + 1 Монитор + Моќ +Вратата за Излез + Електрично заклучување + ID KeyfobsОвој систем може да се користи во апартмани,вили,хотели и канцеларии итн...

BGN 204.78