• Ново
Yobang Security 10 инчов звънец телефон звънец видео домофон комплект 1-камера 1-монитор за нощно виждане кабелна видео домофон

Yobang Security 10 инчов звънец телефон звънец видео домофон комплект 1-камера 1-монитор за нощно виждане кабелна видео домофон

BGN 252.80
BGN 233.00 -8 %

Сума
Налично за поръчка


започнете
крајот
започнете
freeship 10" Инчен Видео Врата Телефон Врата Спогодба за Полнење 1-камера 1-следење Ноќ Визија
Карактеристики : Со повици, надзор, спогодба, го отклучите, hands-free, затворен повик спогодба, не се наруши, 1, тенок дел дизајн внатрешна единица, три водоотпорен новиот дизајн на отворено одделение, водејќи новиот тренд на боја визуелно врата. 2, hands-free спогодба функција. 3, електронска контрола за отклучување на функцијата 4, постои надзор отворено функција. 5, на сликата светлината, бојата и јачината на звукот може да се прилагоди. 6, на отворено одделение на челик акрилик панел, IP55 водоотпорен синото копче IP надворешна единица, не грижете се за долго време, поради вода навлажнета копчиња и скршени. 7,700 линии high-definition камера со инфрацрвен ноќ визија функција, камерата, може да се прилагоди на агол на гледање, plug-in за инсталација, лесен и брз. 8, внатрешна единица : тенок дизајн, калено органски акрилик панел со копчиња, убава пополнување на атмосферата. 9,16 видови на хорда звук опција, ќе не секогаш го слушаат монотоно врата. 10, на портфолио на производот, повлечете еден до шест; две влечете ги еден до шест. 11, внатрешна големина на единица : 273 * 181 * 24mm 12, отворено големина на единица : 138 * 98 * 40mm Жици Услови : 1, за да на производот, надворешна единица за внатрешна единица за четири-core кабелска конекција, надворешна единица за внатрешна единица 6-core конекција. 2, отворено одделение има префрлат преку устата, моќ за да го отклучите / исклучување на два начини. 3, инсталации 15 метри во рамките на предложените пет бакар кабел; жици 20-50 метри со 0.5 плоштадот 6-core бакар кабел; жици 80-150 метри со повеќе од 1.0 плоштадот 6-core бакар кабел; Перформанси параметри : 1, префрлување напојување : AC100-240 V - 50 Hz DC15 V2 A 2, целата тековна : помалку од 800m A 3, повикот одложување време : 120 S ± 10% 4, следење, одложување време : 60-тите години ± 10% 5, камера сензор : 700 линии 6, објектив : 3.6 MM92 степени ? Производ Листа : 1,10 инчен колор LCD дисплеј затворен продолжување 1 2, 1 отворено домаќин 3, поврзување на линија (5 метри) 4, префрлување напојување 5, прирачник 1 (изборен на англиски и Кинески) 6, шраф пакет

Всичко за продукта

Тип:
Домофонна система
Тип сензор на камерата:
CMOS
Размер на екрана на дисплея(инч):
10
Зрителен Ъгъл (°):
92
Звънец:
ДА
Начало Интерфейс Samrt:
No
Комуникационен Интерфейс:
Жичен
Конфигурация На Комплекта:
Едно към едно видео домофон
Размер На Сензора(Инч):
1/4
търговска марка:
Yobang Security
силата на:
AC100V-240V / 50-60Hz
Инсталация:
Стенен Монтаж
Автоматичен Режим:
Свободни ръце
Начин На Свързване:
Жичен
Номер На Модела:
1002FG11
Интерфейс за IP камери:
No
ТЕХНОЛОГИЯ:
Цифров
Тип На Екрана На Дисплея:
Цвят
Размер:
10inch
Водоустойчив:
ДА
Материал:
КОРЕМНА ПРЕСА
Вход На Зона:
Няма
Разделителна способност:
> 420 телевизионни линии
силата на:
240V
Камера:
Цвят
Контрол На Достъп:
ДА

Подобни продукти в категория

Безплатна Доставка Видео Домофон, Отпечатък От Пръст На Паролата За Отключване На Звънчева, Кабелна Видео Домофон С Домофонна Система Visiophone

започнетекрајотДопрете Копче Со 7" Lcd Отпечаток Признавање Видео Врата ТелефонСпогодба Систем IR Камера HD 1000 ТВ Линија>>>Карактеристики : На отпечатоци отворено одделение се контролира од страна на сензор за отпечатоци и закон, тоа е внатрешна интегрирани со визуелна спогодба коло за да се поврзете затворен монитор.и го користат за да спогодба, и отклучување на вратата.MJF Отпечаток Пристап Контролор : На MJF е самостоен контрола на пристап, тие ги користат најновите микропроцесори технологија да работат вратата штрајкови и безбедносни системи кои бараат еден (на време) или latching сув контакт затворање.Сите програми се направи преку тастатура...

BGN 237.00 254.40

7-инчов LCD монитор 700TVL цинк сплав помещение кабелна, домофон на система за видео домофон XSL-70F-M 2V3

За Испорака : 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO / FPO)2 Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.3...

BGN 502.00 528.00

DIYSECUR дистанционно управление + магнитен заключване + 7-инчов монитор, видео-телефон врати, домофон, звънец 700 TV line камера RFID ключодържатели

7" Видео Врата Телефон Систем RFID го Отклучите Функција 1 V4 Видео Врата Телефон за Полнење + NC Магнетни Заклучување + Напојување на Модулот + Далечински Контролер + Излез Копчето + KeyfobsЗошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба СистемОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

BGN 421.00 507.02

7 екран, видео домофон и звънчева система, интерком + електрическа брава+Alunimum pane Camera + захранване+ врата изход+ ID ключодържатели

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : 7 Инчен СМАРТ Картичка Видео Врата Телефон со Камера 1 + 1 Монитор + Моќ +Вратата за Излез +Електрично ЗаклучувањеОвој систем може да се користи во апартмани,вили,хотели и канцеларии итн...

BGN 203.01

JeaTone видео домофон и звънчева камера за видео звънец IR за нощно виждане външна камера двустранен домофонна система, монитор на системата

Напомена : Нашиот Производ Само Работи Добро Со Нашите Сопствени Спогодба Систем Во Моментов Ние Не Може Да Гарантира Дека Тоа Може Да Биде Компатибилен Со Другите Бренд Затворен Монитор / Надворешна Камера...

BGN 394.00 596.67

7-инчов екран видео домофон и звънчева система, интерком, комплекти +5 бр RFID ключ + IR камера + 12 vdc захранване+ изход врати Botton

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : 7 Инчен СМАРТ Картичка Видео Врата Телефон со Камера 1 + 1 Монитор + Моќ +Вратата за ИзлезОвој систем може да се користи во апартмани,вили,хотели и канцеларии итн...

BGN 164.78

7 цветен екран, видео домофон домофон и звънчева система + електрическа брава + контролер захранване+ врата изход + 5шт ID ключодържатели

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : 7 Инчен СМАРТ Картичка Видео Врата Телефон со Камера 1 + 1 Монитор + Моќ +Вратата за Излез + Електрично заклучување + ID KeyfobsОвој систем може да се користи во апартмани,вили,хотели и канцеларии итн...

BGN 204.78

Начало на безопасност и сигурност за 7 видео-телефон врати, домофон, звънец IR камера монитор електрическа брава удар RFID ключодържатели

Производ модел : SY815 FGID11 Функционални карактеристики : Со следење, спогодба, да ги заклучуваат, бел, внатрешна спогодба, волумен, осветленост, боја на вредноста на функцијата...

BGN 196.80

SmartYIBA кабелна 7 монитор, видео домофонна система, домофон и звънчева система за нощно виждане RFID достъп звънчева камера за 10 апартамента

Видео Врата Телефон Спогодба 7"Инчен Видео Врата на Врата Спогодба RFID Надворешна Единица за Контрола на Пристап 1 Камера 10 СледењеФункција : 1 камера и 10pcs LCD боја следење, поддржување 1 зграда која има 10 домаќинства.Можете да видите и слушнете пред си на врата...

BGN 966.00 1039.20

Безжична посетител поздрав на клиента предупреждение doobell Alert входна аларма с вилица зарядно устройство захранване

Безжична посетител на Клиентите поздрав предупредување doobell Сигнализација Влезот Аларм со моќ конекторКвалитетот е на високо ниво и цената е разумна, добредојдовте на големо и договарање на бизнис!Пакет Се Вклучени : 1 x Влез на Врата Бел Свири Сензор за Движење Безжична Алармот1 x Моќ конектор1...

BGN 12.78

9 , Цветен Видео Домофон За Жилищни Сигурност С Електронна Брава Rfid Видеофон За 8 Апартамента Звънец Камери

Добредојдовте на SUNFLOWERVDP професионални видео спогодба систем единица фабрика продавница Сите видео врата телефон спогодба систем и делови доаѓаат од нашата фабрика! Имаме силна technic и инженер за поддршка!Имаме видеоснимка за производи работи и инсталира, ако е потребно, ве молиме оставете порака за нас! И видео во aliexpress само за вашиот референца! Додадете нашите aliexpress продавница во листата на желби пред место со цел да ни стане нашите ВИП купувачот, некои специјални или нови производи ќе уживате повеќе попуст автоматски врз основа на online цена Гаранција : ( sunflowervdp) 5 години производи и прибор за гаранција! Ние ќе се тестираат сите производи за повеќе од три пати пред бродот да сте, сите пакети ќе биде многу силна! Ние ќе плати за поправка такса и бесплатен делови од провизии и на превозот надомест од кина до вашата адреса во рамките на гаранцијата! Сите наши производи се покриени од 7 дена без причина да се вратат услуга, производот може да се разменат или да се вратат само под добра состојба во рок од 7 дена!8 копчиња отворено одделение со надградена чипови се усвоени за високо стабилни перформанси на овој 9inchs ракаслободен боја lcd жичен видео врата телефон...

BGN 1034.00 1135.82

DIYSECUR 7inch Video Intercom Video Door Phone 700TV Line IR Night Vision HD Camera for Home Office White Factory 2V2

7" Видео Врата Телефон Интер com за Дом / Канцеларија Безбедносен Систем 2 x Надворешна Единица & 2 x Затворен СледењеОваа ставка може да НЕ се спогодба од Монитор за Следење, може да спогодба Камерата да ги Следи !! Зошто Ви Е Потребна Видео Врата Телефон Спогодба Систем ОписВидео врата телефонот е систем кој ви овозможува да примате "разговори" од вашиот влезната врата или некои други врата надвор од вашата зграда, која ви овозможува да се видат кој е во надворешниот станица и да разговара со нив...

BGN 292.00 351.46

2 камери 1 монитор 7-инчов монитор, видео домофонна система, домофонна система, система за видео домофон домофон комплект за вила офис

Добредојдовте на нашата продавница изберете повеќе производи : 7 Инчен Колор LCD Видео Врата Телефон со 2 Камера + 1 СледиБренд Нови Жичен Видео Doorphone, High definition камери и Ноќ визија, Отклучување Далечински Управувач, 7 инчен Digital Highdefinition TFTLCD за Внатрешна Монитор...

BGN 238.98