• Ново
Doglemi непромокаема Престилка, за да се грижа за домашни любимци с джобове

Doglemi непромокаема Престилка, за да се грижа за домашни любимци с джобове

BGN 22.24

Сума
Налично за поръчка


Метод
1 : од Страна на T/T (банкарски) Метод
2 : Преку Western Union или Пари Грам ( Било кој износ се прифатливи) Метод
3 : Преку Pay Pal (Било кој износ е можно, наплаќаат екстра 5% од вкупниот износ) Метод
4 : Со Alibaba Зачувам (Било кој износ е можно, наплаќаат екстра 3% од вкупниот износ).
повратни информации
1).Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Вашата позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако најдете било каков проблем со нашиот предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 7 дена по приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да го реши секој проблем.
2).Предмети вратени треба да биде во својата orginal неоштетени и неискористени состојба.
3). Треба да се враќа, се бара :
Чекор 1) Контактирајте со нас преку Alibaba.com`s центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
4). Купувачот треба да ни обезбеди следење на број на пакет вратени.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
(1) Каква е вашата рок на плаќање ?
Нашата нормална рок на плаќање е 50% депозит, рамнотежа пред вчитување на страна на Т/Т За голема цел, ние прифаќаме L/c. За судењето цел за некои играат делови, ние го прифаќаме, western union, paypal или пари.
(2) Како можам место цел ?
Го потпише договорот Плати депозит ПроизводствоПлати рамнотежавчитување испорака
(3) Што е вашето време на испорака ?
Тоа е врз основа на количеството цел. Но, нормално, нашето производство времето е 15 дена.

Всичко за продукта

Размер:
M, L, XL
Тип:
Куче
търговска марка:
Доглеми
Модел:
Твърд
Сезон:
Всички Сезони На Годината
Цвят:
Черен
Характеристика:
Удобен, модерен, приятен дизайн, сладък и прекрасен
Индивидуално:
ДА
Размер:
M,L,XL
Модел:
PD60018
Материал:
Полиестер, ТК
срок на доставка:
След 30-45 дни след получаване на депозита
оригинал:
Гуангдонг, Китай
Опаковка:
Опаковка на торбичките 1PC/OPP

Подобни продукти в категория

2018 Топла Пролет Куче Козината Е Мек Памук Руно Носят Есенни Якета Домашни Любимци Палто Един Прекрасен Малък Доставчик На Домашни Любимци, Дрехи Безплатна Доставк?

2018 Нова Мода Мали Домашни Миленици Палта Есен, Зима И Топло Руно Мека На ДопирPls Се Забележи Големинаможеби 2 cm грешкаЗа одгледување кутре, ќе е подобро да се избере поголема големина.

BGN 5.00 5.38

2 бр./много нежен домашен любимец куче вратовръзка Лука регулируема груминг Сватба парти Bowknots за кученца от дребни животни котката е яка аксесоари

14401 Миленичиња Чешлање2 парчиња / многу Нежни домашни Миленичиња Куче Вратоврска Лакови Прилагодливи Чешлање Свадба Партија Bowknots За Puppies Мали Животни Мачка Јака ДодатоциБоја : Црна, Жолта ЦрвенаГолемина S, За Вратот Околност Помалку 27cmГолемина L За Вратот Околност Помалку 37cmМногу Симпатична Лакови Лесен Натпревар за цела сезона и облекаНека Вашиот Shinning И Кул01...

BGN 7.00 7.97

Най-новата пролет домашен любимец лято лък костюм облечи кучето котка куче, кученцето е перспективата за дрехи за кучета

Newtest пролет Милениче Лето Bowknot Костим се Облекуваат Кучето ѓердан Печати Мачка Куче Куче Прашка кошула Куче Облека100% Нов Бренд И Висок КвалитетMatirial : ПолиестерСтил : Туту Кучето Се ОблекуваатДетали Големина : 1 инч= 2.54 см Големина Назад Вратот Биста XS 6.30" / 16 CM 7.09" / 18 CM 9.84" / 25 CM 7.87 S" / 20 CM 8.66" / 22 CM 11.81" / 30 CM М 9.84" / 25 CM 9.45" / 24 CM 13.78" / 35 CM L 11.81" / 30 CM 10.63" / 27 CM 15.75" / 40 CM XL 13.78" / 35 CM 11.81" / 30 CM 17.72" / 45СМПакетот Вклучува : 1*Миленичиња Куче Се ОблекуваатЗабелешки : 1...

BGN 6.00 8.43

Домашни Любимци Puppy Summer Polo Shirt Small Cat Dog Пет Clothes Costume Apparel Тениска

Спецификација : 100% Нов И Висок квалитет на Бонбони боја милениче куче или мачка, Тмаица(облека) Материјал : памук Боја : Сина, Црвена, Портокалова, Жолта, Зелена,Розова.Пакетот Вклучува : 1x милениче TshirtПроизвод Детали :

BGN 3.00 3.18

Домашно куче гащеризон котка облекло на джентълмен костюм смокинг папийонка Костюм риза гащеризон S-XL

100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Памук МешавинаБоја : како на Сликата ШоуГолемина : S, M, L, XLПакет Тежина : 5575 g (Приближно) Големина на Вратот (cm / inch) Градите (cm / inch) Назад Должина (cm / inch) S 26 / 10.23 34 / 13.38 23 / 9.05 M 28 / 11.02 36 / 14.17 25 / 9.84 L 30 / 11.81 44 / 17.32 30 / 11.81 XL 32 / 12.59 48 / 18.89 36 / 14.17

BGN 5.00 6.27

500 бр./лот от алуминиева сплав куче форма костите висулка PetID Тагове

Добредојдовте на нашата продавница! Почитувани пријатели, би сакал да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна и заеднички развој ! За Плаќање : 1) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно,Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена...

BGN 219.00 308.56

Пет Cat Dog Caps Шапка За Коледно Парти Шапки Шапки Костюм За Куче, Коте Коледни Шапки Със Звънци Шал За Кучета

Домашно Милениче Мачка Куче Капи Капа За Божиќ Партија Headwear Headdress Костим За Куче Маче Божиќ Капи Со Ѕвона Шамија За КучињаОпис На Производот : 1...

BGN 4.00 6.53

1 / Pc нов прием на супер абсорбиращи пелени Pet Dog Training урината Pad Пет памперси размер S-XL дезодорант антибактериално Pet Dog пелена

S : 45 cm долга Ширина 35 cmМ : 60 cm долга Ширина 45 смL : 60 cm долга Ширина 60 cmXL : 90 cm долга Ширина 60 cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

BGN 0.90

Забавно облекло за кучета зимни дрехи за домашни любимци за малки кучета Пет Costume кученце екипировки палто, яке hoody творчески чихуахуа облекло 5S2

Answer : ___________________________ Note : 1.Може да има 23 cm грешка предизвика рачни мерења .2 За две нозе, Облека , pls се обрне внимание на градите дебелина, И за четири нозе, мора да одговара за градите дебелина и назад должина.3...

BGN 5.00 10.70

4 бр./компл. преносим Pet Dog Shoes Cover нескользящие водоустойчив дъждовни ботуши есен-зима кучета лапи меки обувки HG99

4 Парчиња / Set Преносни Миленичиња Куче Чевли Поклопецот Не се лизга Водоотпорен Дожд Чизми за Есен Зима Кучиња Шепи Мека Чевли HG99Опис : Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет !Материјал : КрпаКоличина : 4 Парчиња / SetНога Должина(cm) Ширина(см)1# : 3.5,2.52# : 4.0,3.03# : 4.5,3.54# : 5.0,4.05# : 5.5,4.56# : 6.0,5.07# : 6.5,5.5ВодоотпоренУдобно, Стилски Солидна Зима Топли Чизми За Снег .Совршен избор за вашиот симпатична миленичиња.Задржи вашето куче е шепи чисто, удобно и добро заштитени.Напомена : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 23cm се разликува поради прирачник за мерење .Пакетот Вклучува : 1 Сет x 4 Парчиња Милениче Чевли Маска

BGN 4.00 4.45

В продължение на четири крака паркове с качулка от коралов кадифе с мотиви на снежинки и лосове размер S M L XL XXL за плюшени и други домашни кучета

Кога ќе го поставите и да нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучуваат на превозот надомест...

BGN 12.78

Търговия на дребно за продажба на лазерни надписи кръгови тагове за кучета идентификационни етикети за домашни любимци тагове за кучета цинк сплав етикет за кучет

Промет на мало со лекови ласерски букви кружни куче ознаки куче беџ за миленичиња куче име ознаки цинк легура куче ознака,бесплатен превозотВе молиме дај ми engrave контакт како што е подолу, ви благодариме! Ако ние не може да се добие вашите податоци, ние ќе ги испрати празно куче ознака за вас, па, ве молам, се сеќавам на тоа...

BGN 10.00 12.29

10 бр./компл. нова мода Домашни любимци Puppy Родословни престижна цветни панделки за коса Pet Dog Grooming аксесоари, прическа продукти

10 парче / поставите Нова Мода Миленичиња Куче Hairpin Елитното Цвет Коса Лакови Миленичиња Куче Чешлање Додатоци Headdress ПроизводиИме : highend конкуренција на ниво на главата цвет милениче headdress цвет единечна цена! (Една продажба, боја ознака)За Јоркшир и други такви мали димензии куче, мерење пет килограми или помалку е подобро да се носат долга коса кучеPS : Производи малку Ситни теми,сепак, не влијае про бебе оди кул о ~Спецификација : околу широк 2.0 cm * долго 3.5 смФотографии и Опис : Само погодна за влакнести мала големина на куче куче, о! пет килограми повеќе соодветниПакет се Вклучени : 10pcs X Милениче очила hairpin

BGN 5.00 7.98

Сладко куче Принцеса рокля тюл на малки кучета за домашни любимци лято пролет пола сватбени рокли за чихуахуа ZL254

Симпатична куче Принцеза фустани Tulle Мали кучиња милениче лето Пролет Здолниште Свадба Фустани за chihuahua ZL254големина назад должина(cm) градите(cm) вратот(cm) XS 16 27 20 S 20 32 23 М 25 37 26 L 30 42 29 XL 35 47 32 ЗАБЕЛЕШКА : горенаведените димензии се за рачно мерење, дозволете 13 см грешка постои

BGN 9.00 17.54

KEMISIDI Pet Dog Deshedding Brush Ръкавица Пет Cat нежна ефективен масаж на груминг инструмент оранжев розов зелен син на Пет перална ръкавица

KEMISIDI Миленичиња Куче Deshedding Четка Ракавица домашно Милениче Мачка Нежно Ефикасна Масажа Чешлање Алатка Портокал Розова Сино Зелена Милениче Перење РакавицаМатеријал : ПластикаБоја : Зелена, Розова, Сина, ПортокаловаГолемина : една големинаЕкориснички : ДаПердув : Високо квалитетни, трајниОпис На Производот : Оваа Deshedding Ракавици отстрани губат косата и нежно масажа на вашите миленици.Совршен за долга коса или кратка и кадрава коса кучиња и мачки, Вистинскиот Допир Deshedding Ракавица овозможува да едноставно домашно милениче коса далеку.Пролевање на косата се држи до ракавица, што расчистување лесно.Производ Функција : Вашето домашно милениче ќе љубов на Вистински Допир Пет Прст Deshedding РакавицаИмитирање на допир на раката за масажа; вклучува 180 меки силиконски совети за младоженецот со леснотијаКосата се држи до ракавица, што го прави лесно да лупам и фрли далеку коса по куче и мачка чешлањеОдржите вашиот дом чист, со Вистинскиот Допир со минимизирање на мачка и куче пролевањеГолема домашно милениче коса смена за сите големини и расиПакетот Вклучува : 1 Deshedding Ракавица (OPP пакување )(НАПОМЕНА : ракавица е за десна рака)ВНИМАНИЕ : (1) мерење на големината ве молиме да се релаксираат 2cm(2) ако имате било какви прашања ,ве молиме контактирајте со нас .бидејќи на временската разлика ,можеби и ние не може да ви одговори на сите одеднаш.ние ќе ви одговори што е можно поскоро, кога ние се онлајн.со почит.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат.За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.Како може да track my parecl?Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)Што да правам кога купување заштита времето истекува?Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи...

BGN 4.00 7.47

E2 нов дизайн колеж стил Пет Зимни памучни дрехи дебели топли 4 крака гащеризон за малко куче котка Йоркшир дънкови панталони

Е2 Нов Дизајн Колеџ Стил Милениче Зима Памучна облека Дебели Топло 4 нозе Jumpsuit за Мала куче, мачка Јоркшир Жан ПанталониСпецификацијаСосема нов и висок квалитет на Мек Памучен материјал,да ги задржи вашиот кутре повеќе Топло Хуманизирано дизајн на текстил,го прави вашето домашно милениче повеќе убави,модерни и различни СОВЕТИ : 1.Ќе има толеранција се должи на рачно рачно measureme 2.Бидејќи камерата, трепкачко светло, на фотографија технологија итн, делумно артикли покажа боја е различен од вистинскиот објект...

BGN 11.00 12.30

Домашен любимец топло памучни палто Хелоуин тиква облекло зима дебела топла котка куче кученце hoody ватник облекло яке надолу паркове

Домашно милениче Топло Памук Грб ноќта на Вештерките Тиква Облека Зимски Дебели Топло Мачка Куче Куче Качулка Поместена Грб Облека Јакна Надолу parkasГолемина На Табелата : (ве молиме дозволено 13cm грешка причинета од страна на мерење)Ноќ на вештерките доаѓа! ! Вашето домашно милениче не е, исто така, се стави на нова облека, среќен да потрошите тоа ~^^Потоа да го изберете овој фустан право, уникатен дизајн, добар квалитет, вие и вашето куче ќе љубов о ~^3^Облека наредени со јагне е волна,Луѓето со нивоа на ткаенина,Кожатаfriendly мазна,Висок квалитет,Дебела Дебела Дебела!!Топло и многу добро!Кога ќе примите овој фустан ќе се чувствуваат, ах! Добра вредност, добро изненадување! Нема да ве изневерам ~^^Постојат многу производи во нашата продавница.Добредојдовте вашата посета!Подолу е линкот од нашата продавница : Добредојдовте во мојата продавница!Контактирајте со насАко сте заинтересирани во нашите производи, и ќе имате било какви проблеми со тоа, можете да контактирате со настрговијата јасли, foxmail, и телефон.За плаќањеНие ги прифаќа следниве начини на плаќање : 1...

BGN 11.00 13.62

1000 бр. / лот сигурност за оцеляване комплект авариен свирка и ключодържател алуминиева сплав, метал къмпинг инструменти - Безплатна доставка

Безбедност Опстанок комплет Итни Свирче Копче Синџир Алуминиумски Легури на Метал Кампување АлаткиГолемина : 70mm *6 мм Количина : 1000 компјутери / многу Боја : Црна,Сребрена,Црвена,Сина,Зелена,Виолетова Совршен за движење торба, пак, чанта, возило, деца на училишна возраст ,RV...

BGN 409.58

Горещи продажба европейски стил перука с плитки Пет hat големи кучета смешни шапки открит аксесоари открит Туризъм Спортни стоки за кучета

Име на производ : Супер мода милениче перикаГолемина на : Слободен големинаПогоден за : Медиум Големи КучињаИстовремено со капа и очила за сонце,Повеќе се излади.Одат надвор, патуваат, партии, мода се облекуваат.Нека вашето куче да биде на вниманието на публиката !!

BGN 16.00 20.85

Hot Пет UV Clothing Sun Protection Dog Яке Quick Dry Slim-Fit водоустойчив тънък прозрачен котка кученце hoody палто

[ Точка Име ] : Миленичиња Куче / Мачка УВ Заштита од Сонце Јакна[Точка БР.] : 16 Y0021 G[Материјал] : Најлон Ткаенина[Тежина] : 40g(за најголемата големинаГолеминаВратот (c m / i nch )Градите (c m / инчи )Назад (c m / инчи )S26 / 10.2"3035 / 12"14"24 / 9.4"М30 / 11.8"3540 / 14"16"29 / 11.4"L34 / 13.4"4045 / 16"18"34 / 13.3"XL38 / 14.9"4550 / 18"20"39 / 15.3"

BGN 8.00 8.51

Зимно топло облекло за домашни кучета с качулка, дебел памук котка puppy кучета костюм синьо / сиво облекло за домашни любимци S-2XL

100% Сосема Нов и Висок Квалитет!Меки, удобни, дебели и топлиЧувајте ги вашите миленичиња топло и удобно во Зима!Повод : Случајни / Зимски / ЕсенБои : Сина,СиваГлавен Материјал;ПамукПакет се Вклучени : 1x Pets ГрбГолемина Назад Вратот Биста7.87 S" / 20 CM 8.66" / 22 CM 11.81" / 30 CMМ 9.84" / 25 CM 9.45" / 24 CM 13.78" / 35 CML 11.81" / 30 CM 10.63" / 27 CM 15.75" / 40 CMXL 13.78" / 35 CM 11.81" / 30 CM 17.72" / 45СМXXL 15.75" / 40 CM 12.60" / 32 CM 19.69" / 50 CMЗабелешка : Големина се референтни само...

BGN 9.00 11.25