• Ново
Pet Dog Сгъваеми Слънчеви Очила Medium Large Dog Glasses Big Пет Eyewear Dog Слънчеви Очила Стоки За Домашни Любимци

Pet Dog Сгъваеми Слънчеви Очила Medium Large Dog Glasses Big Пет Eyewear Dog Слънчеви Очила Стоки За Домашни Любимци

BGN 3.55
BGN 2.00 -44 %

Сума
Налично за поръчка


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Пластика
Големина : сите код, на околу 12 фунти или повеќе кучиња со, мини, играчки, пет супер тела несоодветно
Леќа дел се прошири на сила од околу 17cm. Во најширока точка од околу 5 cm
Рака ширина 2cm, брадата ремени укината количеството пренесени до максимум од околу 19 cm, прилагодени на минимум на околу 9,5 см
Мозокот рака укината количеството пренесени до максимум од околу 17 cm, прилагодени на минимум на околу 8.2 cm
Боја : Црвена,Розова,Жолта,Сина,Бела,Црна
Облечен многу симпатична, убава е потребно
Пакетот вклучува :
1 X Милениче Очила За Сонце
За Пратката 1)ПРЕВОЗОТ во СВЕТОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки. 3)Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација. 4)Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 5)На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само. 6)УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 7)Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! За Плаќање 1)во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.имајте пријатен ден. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена од денот на нарачката. Враќање & Наплата 1)Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена. 2)Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број. 3)Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА WINNINNG ПОНУДАТА ИЗНОС освен превозот цена, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. За Гаранција 1)12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2)Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Слънчеви очила
Материал:
Пластмаса
Тип:
Куче
търговска марка:
Хвостовая част

Подобни продукти в категория

Домашен любимец топло памучни палто Хелоуин тиква облекло зима дебела топла котка куче кученце hoody ватник облекло яке надолу паркове

Домашно милениче Топло Памук Грб ноќта на Вештерките Тиква Облека Зимски Дебели Топло Мачка Куче Куче Качулка Поместена Грб Облека Јакна Надолу parkasГолемина На Табелата : (ве молиме дозволено 13cm грешка причинета од страна на мерење)Ноќ на вештерките доаѓа! ! Вашето домашно милениче не е, исто така, се стави на нова облека, среќен да потрошите тоа ~^^Потоа да го изберете овој фустан право, уникатен дизајн, добар квалитет, вие и вашето куче ќе љубов о ~^3^Облека наредени со јагне е волна,Луѓето со нивоа на ткаенина,Кожатаfriendly мазна,Висок квалитет,Дебела Дебела Дебела!!Топло и многу добро!Кога ќе примите овој фустан ќе се чувствуваат, ах! Добра вредност, добро изненадување! Нема да ве изневерам ~^^Постојат многу производи во нашата продавница.Добредојдовте вашата посета!Подолу е линкот од нашата продавница : Добредојдовте во мојата продавница!Контактирајте со насАко сте заинтересирани во нашите производи, и ќе имате било какви проблеми со тоа, можете да контактирате со настрговијата јасли, foxmail, и телефон.За плаќањеНие ги прифаќа следниве начини на плаќање : 1...

BGN 11.00 13.62

Есента И Зимата Са Дрехи За Домашни Любимци Възли Пуловери Кученце Кучето Котка Топли Палта И Якета Апперал

Домашно милениче Облека Плетени Џемпер Есен&Winte Кученце Куче, Мачка Топло Палта Јакни Apperal Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Мек Памучен материјал,да ги задржи вашиот кутре повеќе топло Хуманизирано дизајн со копчето на платно,го прави вашето домашно милениче повеќе прекрасна,мода и разликата Материјал : плетење волнени Боја : Прикажани како слики Големина Биста Назад Должина XS 11.81"30 CM 6.69"17 CM S 13.78"35 CM 7.87"20 CM М 14.96"38 CM 8.66"22 CM L 16.54"42 CM 12.60"28 CM XL 17.72"45СМ 12.60"32 CM Пакет се вклучуваат : 1 x Милениче Џемпер'

BGN 3.00 4.19

Дрехи За Кучета Летни Домашни Любимци Puppy Малко Куче Котка Дрехи За Домашни Любимци Нов Резервоар Жилетка, Тениска Дрехи, Костюми

Мали Миленичиња Кучиња Лето Памук Черепот Блузи Вест Резервоарот Мачка Куќи Кутре Круна Облека100% Сосема Нов и Висок Квалитет!Повод : Неформални СекојдневниСезона : Пролет, ЛетоМатеријал : Памук МешавинаБоја : 6 ColorsSleeve Тип : Без РакавиДеколте : Околу ВратМодел : Мулти ШемаТежина : Околу.30gГолемина На Вратот Wasit Назад ДолжинаXS 20cm / 7.9" 30cm / 11.8' 18cm / 7.1"S 24cm / 9.4" 34cm / 13.4" 22cm / 8.7"М 29cm / 11.4" 40cm / 15.7" 29cm / 11.4"L 34cm / 13.4" 46cm / 18.1" 35cm / 13.8"Answer : ___________________________ Note : Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика.Бидејќи на различни мерни методи, може да се 13cm од дозволената спектар грешка.Пакет се Вклучени : 1 x Секојдневен Куче Миленичиња Лето Блузи Кошула

BGN 2.00 2.13

Домашен любимец Куче, Veulettes палто, сако, рокля котка кученце hoody гащеризон облекло кристали дизайн размери 5

Материјал : VeletЗимски Куче Јакна,Куче Грб,пет облекаAnswer : ___________________________ Note : Pls големината вашето куче пред да се купи ing ќе ви помогне да го добиете право производи!Pls љубезно ве молиме да го прочитате мерења , големина XS / S / M / L / XL Може да не биде иста за различни облека.Pls проверете ја големината детали,големина предлози форми,за повикување само! Големина Должина на Градите, Вратот XS 22cm / 8.67 инчен 29cm / 11.4 инчен 24cm / 8.7 инчен S 25cm / 9.8 инчен 31cm / 12.2 инчен 27cm / 10.6 инчен М 28cm / 11.0 инчен 34cm / 13.4 инчен 31cm / 12.2 инчен L 31cm / 12.2 инчен 37cm / 14.6 инчен 34cm / 13.4 инчен XL 34cm / 13.4 инчен 42cm / 16.5 инчен 37cm / 14.6 инченВе молиме да ни остават порака ако треба да изберете боја или големина асортиман кога ќе го поставите цел, и ние ќе подготви објекти за вас правилно.Ви благодариме!За ОбјектитеСите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, како точни колку што е можно.Ве молиме да забележите дека големина и боја застапеност се предмет на производство на варијанса...

BGN 11.00 11.18

Свободно Време Стил На 6 Цвят На Пет Риза Дрехи За Кучета Раираната Жилетка Хлопчатобумажный Материал Удобна Мека Облекло Пролет И Лято Облекло

Слободно Стил 6 Боја Милениче Кошула Куче Облека Шарени Вест Памучен Материјал Удобно Мека Облека Пролет И Лето ОблекаНа XSXL големина е само за референца, pls проверка на одредена должина и градите...

BGN 6.00 7.68

1 / Pc нов прием на супер абсорбиращи пелени Pet Dog Training урината Pad Пет памперси размер S-XL дезодорант антибактериално Pet Dog пелена

S : 45 cm долга Ширина 35 cmМ : 60 cm долга Ширина 45 смL : 60 cm долга Ширина 60 cmXL : 90 cm долга Ширина 60 cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

BGN 0.90

Голяма дрехи за кучета 30 бр куче XXL облекло Пет Coat Sweatert Hoodie 4 цвята на Едро Безплатна доставка безплатна Пощенска плащане

Пред да нарачате,ве молиме да ни кажете големина и боја ви треба!MOQ : 30piecesГолемина количина во пакетот вклучува : како вашето барање,ве молиме кажете ни преку трговијата со датотеки, или email пред цел.Превозот answer : ___________________________ note : Ние нудиме бесплатен превозот од international express ,обично ќе добијат парцели во рок од 10 дена.Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во itemprice или на превозот обвиненија...

BGN 359.00 378.24

2018-нови домашни любимци куче къпане красотата сешоар, сешоар 40-90 см може да се регулира монтаж на стена клип, на 360 градуса регулируема скоба за стена

2018 Нови Миленичиња куче капење убавина фен фен 4090 CM Може да се прилагоди за монтажа заградата клип ,360 степени, прилагодена стапка

BGN 64.00 79.98

Най-новата пролет домашен любимец лято лък костюм облечи кучето котка куче, кученцето е перспективата за дрехи за кучета

Newtest пролет Милениче Лето Bowknot Костим се Облекуваат Кучето ѓердан Печати Мачка Куче Куче Прашка кошула Куче Облека100% Нов Бренд И Висок КвалитетMatirial : ПолиестерСтил : Туту Кучето Се ОблекуваатДетали Големина : 1 инч= 2.54 см Големина Назад Вратот Биста XS 6.30" / 16 CM 7.09" / 18 CM 9.84" / 25 CM 7.87 S" / 20 CM 8.66" / 22 CM 11.81" / 30 CM М 9.84" / 25 CM 9.45" / 24 CM 13.78" / 35 CM L 11.81" / 30 CM 10.63" / 27 CM 15.75" / 40 CM XL 13.78" / 35 CM 11.81" / 30 CM 17.72" / 45СМПакетот Вклучува : 1*Миленичиња Куче Се ОблекуваатЗабелешки : 1...

BGN 6.00 8.43

Домашно куче гащеризон котка облекло на джентълмен костюм смокинг папийонка Костюм риза гащеризон S-XL

100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Памук МешавинаБоја : како на Сликата ШоуГолемина : S, M, L, XLПакет Тежина : 5575 g (Приближно) Големина на Вратот (cm / inch) Градите (cm / inch) Назад Должина (cm / inch) S 26 / 10.23 34 / 13.38 23 / 9.05 M 28 / 11.02 36 / 14.17 25 / 9.84 L 30 / 11.81 44 / 17.32 30 / 11.81 XL 32 / 12.59 48 / 18.89 36 / 14.17

BGN 5.00 6.27

Нов стил кученце пакетче рокля за кучета шарени дантелено рокля домашни любимци костюм дрехи за партита малки кучета

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!Домашни Миленици, Кучињата Кутре Шарени Чипка Принцеза Туту Фустан Миленици Партија Облека Облека100% Сосема Нов и Висок Квалитет!Боја : Црвена,ЦрнаМатеријал : Памук МешавинаПрименливи пол : ЖенскиТип : Кучиња Туту ФустанГолемина Назад Вратот БистаXS 7.87" / 20 CM 7.87" / 20 CM 11.02" / 28 CMS 9.45" / 24 CM 9.45" / 24 CM 12.60" / 32 CMМ 11.02" / 28 CM 11.02" / 28 CM 14.96" / 38 CML 12.60" / 32 CM 12.60" / 32 CM 16.54" / 42 CMXL 14.17" / 36 CM 14.17" / 36 CM 18.90" / 48 CM​Ве молиме овозможи 13cm разликата се должи на прирачник за мерење и мало хроматска аберација за различни екранот поставувањеПакетот вклучува : 1 Кучиња Фустан'Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

BGN 4.00 6.02

FY20 Безплатна доставка на ново лятно домашен любимец рокля кралски стил puppy кучета, котки Принцеса рокля куче деним пола облекло

FY20 Бесплатен превозот 2017 Нов Доаѓа Лето Милениче фустан Кралски Стил Кутре Кучиња, Мачки Принцеза се Облекуваат Кучето тексас здолниште Облека ОблекаСпецификацијаСосема нов и висок квалитет на Мек памучен материјал,да ги задржи вашиот кутре повеќе СИМПАТИЧНА Хуманизирано дизајн на текстил,го прави вашето домашно милениче повеќе убави,модерни и различни СОВЕТИ : 1.Ќе има толеранција се должи на рачно рачно measureme 2.Бидејќи камерата, трепкачко светло, на фотографија технологија итн, делумно артикли покажа боја е различен од вистинскиот објект...

BGN 14.00 16.59

Y96 F2017 новият домашен любимец на четири крака hoody облекло, комбинезони зимата на топло кученце кучето лигавник тела мечка модел на дрехи за Йоркшир

Y96 Нов дизајн Милениче на четири нозе качулка облека Rompers Зима и топло Кученце куче Лигавче Jumpsuits Носат Шема облека за ЈоркширСпецификацијаСосема нов и висок квалитет на Мек памучен материјал,да ги задржи вашиот кутре повеќе Топло Хуманизирано дизајн на текстил,го прави вашето домашно милениче повеќе убави,модерни и различни СОВЕТИ : 1.Ќе има толеранција се должи на рачно рачно measureme 2.Бидејќи камерата, трепкачко светло, на фотографија технологија итн, делумно артикли покажа боја е различен од вистинскиот објект...

BGN 6.00 7.97

Прост полиестер куче палта есен / зима сгущает топло Панда модел плетене Яке за малки и средни домашни любимци, облекло за кучета

производ големина : ГолеминаГрадите(cm)Назад должина(cm)XS3021S3623М4229L4833XL5440Забелешка : големината е само за референца ,pls проверка на одредена Должина и Градите .ви благодариме!(1inch=2.54 см)...

BGN 17.00 17.60

нови hight-end atmasphere кученце яка колие с кристали украсени с кучета висулка яка колие пет висулки колие

Точка име : 2015 година нови hightкрај atmasphere кутре јака ѓердан со Кристал декорирани куче pendent куче јака ѓерданЃердан големина : 43cmфункција : Личен подарок за вашето домашно милениче, Тоа е добар подарок за вашите миленици, и сигурно тоа ќе ги направи посреќни.За оваа врски,со приложување pendent се големи Кристал куче,ако ви се допаѓа приложување други стилови pendent,ве молиме испратете порака до нас.ние имаме различни стилови на pendent,ве молиме проверете ја нашата вебсајтови за повеќе стилови.или било какви сомнежи ве молиме контактирајте со нас слободно,Ние ќе се обидеме да одговараат на вашите барања

BGN 2.53

Limited Red Arbelon Patterns Пет Princess Dress Multi-Sizes Polyester Сладко Куче Clothes for Summer and Spring 1 бр. Доставка

Ограничен Црвена Лубеница Модели Милениче Принцеза се Облекуваат МултиПолиестер Големини Симпатична Куче Облека за Пролет Лето и 1 PCS ПревозотКарактеристики На Производот : 1...

BGN 4.00 5.42

Зимно топло облекло за домашни кучета с качулка, дебел памук котка puppy кучета костюм синьо / сиво облекло за домашни любимци S-2XL

100% Сосема Нов и Висок Квалитет!Меки, удобни, дебели и топлиЧувајте ги вашите миленичиња топло и удобно во Зима!Повод : Случајни / Зимски / ЕсенБои : Сина,СиваГлавен Материјал;ПамукПакет се Вклучени : 1x Pets ГрбГолемина Назад Вратот Биста7.87 S" / 20 CM 8.66" / 22 CM 11.81" / 30 CMМ 9.84" / 25 CM 9.45" / 24 CM 13.78" / 35 CML 11.81" / 30 CM 10.63" / 27 CM 15.75" / 40 CMXL 13.78" / 35 CM 11.81" / 30 CM 17.72" / 45СМXXL 15.75" / 40 CM 12.60" / 32 CM 19.69" / 50 CMЗабелешка : Големина се референтни само...

BGN 9.00 11.25

Doglemi непромокаема Престилка, за да се грижа за домашни любимци с джобове

Метод1 : од Страна на T / T (банкарски) Метод2 : Преку Western Union или Пари Грам ( Било кој износ се прифатливи) Метод3 : Преку Pay Pal (Било кој износ е можно, наплаќаат екстра 5% од вкупниот износ) Метод4 : Со Alibaba Зачувам (Било кој износ е можно, наплаќаат екстра 3% од вкупниот износ).повратни информации1).Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање...

BGN 22.24

E2 нов дизайн колеж стил Пет Зимни памучни дрехи дебели топли 4 крака гащеризон за малко куче котка Йоркшир дънкови панталони

Е2 Нов Дизајн Колеџ Стил Милениче Зима Памучна облека Дебели Топло 4 нозе Jumpsuit за Мала куче, мачка Јоркшир Жан ПанталониСпецификацијаСосема нов и висок квалитет на Мек Памучен материјал,да ги задржи вашиот кутре повеќе Топло Хуманизирано дизајн на текстил,го прави вашето домашно милениче повеќе убави,модерни и различни СОВЕТИ : 1.Ќе има толеранција се должи на рачно рачно measureme 2.Бидејќи камерата, трепкачко светло, на фотографија технологија итн, делумно артикли покажа боја е различен од вистинскиот објект...

BGN 11.00 12.30

Dit-013 дребно за продажба на лазерни надписи кръгови тагове за кучета идентификационни етикети за домашни любимци тагове за имена на кучета цинк сплав етикет за куче

DIT013 промет на мало со лекови ласерски букви кружни куче ознаки куче беџ за миленичиња куче име ознаки цинк легура куче ознака со labster затворачВе молиме дај ми engrave контакт како што е подолу, ви благодариме! Ако ние не може да се добие вашите податоци, ние ќе ги испрати празно куче ознака за вас, па, ве молам, се сеќавам на тоа...

BGN 10.00 12.29

Сладко куче Принцеса рокля тюл на малки кучета за домашни любимци лято пролет пола сватбени рокли за чихуахуа ZL254

Симпатична куче Принцеза фустани Tulle Мали кучиња милениче лето Пролет Здолниште Свадба Фустани за chihuahua ZL254големина назад должина(cm) градите(cm) вратот(cm) XS 16 27 20 S 20 32 23 М 25 37 26 L 30 42 29 XL 35 47 32 ЗАБЕЛЕШКА : горенаведените димензии се за рачно мерење, дозволете 13 см грешка постои

BGN 9.00 17.54