• Ново
2017 Hooyi детски панталони, дълги панталони Детски гамаши за момичета дрехи за новородено момче зреещи детски чорапогащи, дрехи за момичета

2017 Hooyi детски панталони, дълги панталони Детски гамаши за момичета дрехи за новородено момче зреещи детски чорапогащи, дрехи за момичета

BGN 10.08
BGN 7.00 -31 %

Сума
Налично за поръчка

Големина : 80 90 95 За 3-12 Month,12-18 Month,18-24 Month Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.
U може да изберете боја и големина која u сакате,само кликнете на опција се покажува горе,и место ur цел и да се направи директно плаќање
ние нормално брод ur пакет во 1-2 работни дена

Всичко за продукта

Дете американски размер:
9ТА, 18М, 24М
Отдел Име:
Дете
Тип Елемент:
Пълна Дължина
Пол:
Унисекс
търговска марка:
Hoya
Стил:
Ежедневни обувки
Вид На Талията:
Среден
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Тип Тъкани:
Камвольная
Вид На Монтаж:
Кльощава
Материал:
Памук
Състав На Материала:
Памук
Вид На Модела:
Домашни любимци
Номер На Модела:
80 90 95
Тип На Затваряне:
Еластичен Колан

Подобни продукти в категория

Безплатна доставка 2013 нова памук зима baby boy girl детски панталони случайни дебели карикатура hoody ПП панталони, гамаши плюс размер

Сите димензии се дизајнирани во согласност со Европски стандард ,сепак, препорачливо е сите mommies се однесуваат на големината imformation подолу пред поставување на цел, како што постојат мама давање повратни информации за големината на проблемот!Ако ви треба големина за 23years стари ,ве молиме кликнете на оваа URLадреса : http : / / www.aliexpress.com / store / product / 2014newarrival100cottonwinterbabyboygirlchildrenspantscasualthickcartoon / 413425_2036265041.htmlНа toursers се направени од памук и се полни директно во фабриката, па можно е некои од нив да бидат опфатени со некои сомот, па јас предлагам сите mommies мие прво, пред бебе носат прв пат! Сепак, немојте да се грижите за материјал, бидејќи од сомот, бидејќи тоа е нормално!Перење Совети : бебето панталони се избере нешто поблиску до природните состојки за боја, па така овие бои има релативно мала брзина,especailly за памук текстилни но тие се сосема безопасни и за животната средина, да бебе...

BGN 19.18

Марка 5 бр./компл. enfant Newborn sets baby Boys костюми Детски дрехи памук

Материјал : памук;големина : 03 месеци;Боја : повеќе бои1 set=1 buc грб +2 парчиња панталони+1 buc шапка+ 1pcs бебе лигавче ;Пакет : 5 компјутери / постави како слика;маица должина : 28cm; биста : 24cm*2;панталони 1 должина : 34cm; панталони 2 должина : 36cm;

BGN 9.00 12.00

Baby Girls Clothing Sets Pink Cow Сладко Fashion Bebe Clothing боди риза чорапи Payifang панталони Balck памук по-високо качество

големина : 3 M,6 M,9 M,12 MБренд : Pa Yi FangМатеријал : 100% Памук,Мека Удобен за бебето Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга.u може да се избере Бои И Големина која u сакате .кога у место со цел,Само Кликнете на боја и големина опција да се одржи ur цел и да се направи плаќањеНие нормално брод ur пакет во 12 работни дена

BGN 10.88

Горещи продажба на детски дрехи комплекти от памук Европейски и Американски с къси ръкави риза + панталон костюм 0-2 години baby boy / girl облекло

Информација За Производот : Пол : бебе момчиња / девојкиOpp вреќа Пакет : 1lot=1set=1 Tмаица +1 панталониБоја : Како на сликата покажуваМатеријал : ПамукГолемина : 03years79 Месец Соодветна висина од 7075см Должина 34cm панталони 41cm1012 Месец Соодветна висина од 7580см Должина 36cm панталони 44cm1318 Месец Соодветна висина 8090cm Должина 38cm панталони 47cm19 до 24 Месец Соодветна висина од 90100cm Должина 40cm панталони 50cmAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме Имајте во предвид омилена боја и големина...

BGN 15.00 15.68

нов 2015 пролет лято стил baby boy clothing set новородено случайни папийонка триъгълник боди жилетка + панталони на момчетата шарени костюми

Боја : Како што е прикажано Големина : 03М(03М), 36 M(46 M), 69 M(79 M) Големина Производ Големина (Единица : cm) Големина Должина Биста Ракав Должина Рамо Долги панталони / половината 03М 35 23* 2 21 17 31 / 21 * 2 36 M 38 25* 2 23 19 33 / 23 * 2 69 M 40 26 * 2 25 19 37 / 24 * 2 Големина случаен decimation мерење, им овозможи на 12cm грешка.Стоката се shopkeeper мерење големина во лице, како резултат на мерни методи на секој различно, стоката со физичка големина големина не може да биде 13 cm на грешка...

BGN 24.00 30.37

Бебето Бебешки Дрехи, Комплекти От Памук Сладък 4 Бр Комплекти Дрехи За Жени, Новородени Baby Boy Girl Облекло Облекло

Бебе Бебе Облека Поставува 100% Памук Симпатична 4 Парче Поставува Облека За Жени Новороденчињата Бебе Девојка Момче Облека Облека[Бренд] : 2017 нови Ircomll[Item Type] : 4 парче бебе поставува[Материјал] : 100% памук чешлани[Спецификација] : 3 M 6 M 9 M 12 M[Ниво на квалитет] : најновиот стил, супер симпатична 4 парче сетови, Висок квалитет на изработка, многу убава, Не пропуштајте.A...

BGN 24.00 43.20

лято 2 бр./компл. новороденото дрехи, комплекти 4-24 м марка детски дрехи бамбуковое влакна риза с къс ръкав baby set Безплатна доставка

2016 Summer 2 парчиња / set Новородено Бебе Облека Сетови 424 M Бренд за детска Облека Бамбус Влакна кратко sleeve кошула бебе поставите FreeshippingГолемина информации : 46 M,79 M,1012 M : Облека должина : 38cm,Градите ширина : 27*2cm,Панталоните должина : 36cm,Refenence бебе висина : 7080см1318 МИЛИОНИ,1924 M : Облека должина : 38cm,Градите ширина : 29*2cm,Панталоните должина : 37cm,Refenence бебе висина : 8090cmВнимание : ве Молиме изберете облека големина според вашето бебе големина.

BGN 14.00 14.40

2017 Есен мода облекло комплект бял писмо с печатни дълъг ръкав, гащеризон+зелени райета панталони куче печатни 2 бр. Комплект комплект за момичета

Забелешка : Големината 6 и големина 9 се со иста големина, ознаката е 70Почитувани,ако сакате да се види вистинската слика ве молиме comtact нас!!!Големина На ПроблемотГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

BGN 9.98

нов , летни дрехи за момче, гащеризон за новородено момче, бебешко боди,детски джентълменско стил, Детски шорти infantil boy

Добредојдовте да ја посетите Џери Деца Облека продавница ,имајте пријатен шопинг!Опис : Материјал : ПамукБоја : како на сликата шоуГолемина : 80(46m,79m),90(1012m,1318 милиони),95(1924m)MOQ : 1 buc малоВе молиме имајте на ум дека постојат малку поинаква од новата серија.Објектот СЛИКА : Ве молиме имајте на ум дека постојат малку поинаква од новата серија...

BGN 13.00 13.28

Промоция 6 бр./много популярни Busha ПП панталони момче момиче гамаши детски панталони

Карактеристики : Материјал : 80%Памук+15 Полиестер+5% SpandexПол : Момче&ДевојкиГолемина : 80,90,951012 месеци =80(01 носители година) : Должина 42 CM+Половината 20 CM+Хип 23 CM, погоден со Висина од 7080СМ, Тежина1318 месеци =90(12 години) : Должина 45СМ+Половината 20.5 СМ+Хип 24 CM , погоден со Висина од 8090 CM, Тежина19 до 24 месеци =95(23 години) : Должина од 50 CM+Половината 21 CM+Хип 25 CM , погоден со Висина од 90100 CM, ТежинаЗабелешка : Бидејќи таму не е точно опција за големината 80, 90 и 95 кога ќе се ажурира на производот, тука , па ние само може да го избра 1012 месеци за големината 80, 1318 месеци за големината 90 и 19 до 24 месеци за големината 95...

BGN 24.00 28.80

Детски коледни дрехи, определени новородените момичета момче елен върховете тениска и дълги панталони и шапка екипи Комплект от 3 броя

ОписНајновите Модата Бебе Девојки И Момчиња Тимови Поставите Облека !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

BGN 9.00 11.23

Високо качество комплекти дрехи за новородени гащеризон + боди костюм+панталони + лигавник + обувки с дълъг ръкав характер на детски комплекти за детската момичета

[Бренд] : 2017 нови Ircomll[Item Type] : 5 парче бебе поставува[Материјал] : 100% памук чешлани[Спецификација] : 3 M 6 M 9 M 12 M[Ниво на квалитет] : најновиот стил, супер симпатична 5 парче сетови, Висок квалитет на изработка, многу убава, Не пропуштајте.A...

BGN 33.00 36.30

Детски Дрехи Сладък Унисекс Детски Дрехи, Комплекти За Новородено, Момичета, Момчета, Детски Гащеризони С Дълъг Ръкав Пролет Есен Карикатура Детски Облекла

Бебе Облека Симпатична Унисекс Бебе Облека Поставува Новороденче Девојки И Момчиња Бебе Rompers Цртан Филм Бебе ОблекаГолемина : 424 месециЗа Возраст : 424 месеци

BGN 16.00 20.88

7 бр. / компл. новороденото дете облекло комплекти подарочное бельо, костюми бебе памук характер пълен месец дрехи за 0-3 м Нова

Сета облека поставите има 7 парчиња,2 поставува облека сет (4 парчиња),еден лигавче,еден шапка,еден појас се заштити бебето папокотСледново е редовна дебелина стилследново е дебела стилПолитика за испоракаСите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале...

BGN 26.00 45.60

Aiqingsha Baby Girls Swimwear Шарени бански костюм за деца Хлапето момиче бански костюми, дрехи, плажни дрехи, 3 м-24 м

големина S одговараат 3 M, одговараат за губење на 5 7.5 kgголемина S одговараат 6 M12М, одговараат за губење 7.512.5 килограмиголемина M одговараат 12 M 24 M,одговараат за губење 12.517.5 kgЗабелешка:големини на големината на маса се сите достапни, и треба поголем големина за да се подготви белешки или контактирајте со сервисот.1...

BGN 23.00 30.18

Новороденото дете на детската детето е момче, момиче памучни дрехи Fox модел тениски, потници + дълги панталони комплект дрехи

Новата Симпатична Фокс Новороденче Тмаица Панталона 2 парчиња Облека !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : 100% Природен ПамукВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

BGN 8.00 8.62

Творческа новородено снимка дрехи момчета и момичета, на сладко малко зайче модел на дрехи и ръчно изработени репички детската детска

Опис На Производот конкурентна цена, брза испорака време многу бои животна средина Одлична услуга директен фабрика Висок квалитет на Тип на Производ : Креативни новороденче фотографија облека момчиња и девојки, симпатична малку зајакот модел облека и рачно ткаени ротквица младата детска облека Материјал : Млеко памучна Ткаенина Тип : рачно ткаени Техника : рачно ткаени Функција : новороденото подарок,новородените фотографија реквизити Декорација : ** Боја : Како picutre големина : 70g 03мВе молиме погледнете го следново фотографија, овој член од мрежата, е само за комуникација.повратни информации 1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги...

BGN 4.80