• Ново
Новородените Момичета Момчета Сладък Вязаный На Една Кука Вязаный Костюм Снимка Снимка Подпори Съоръжения-P101

Новородените Момичета Момчета Сладък Вязаный На Една Кука Вязаный Костюм Снимка Снимка Подпори Съоръжения-P101

BGN 7.60
BGN 7.00 -8 %

Сума
Налично за поръчка


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Волнени предиво Боја : Како на сликата покаже Функција : Меки, Удобни и лесно да се носат. Тоа ќе ви донесе вредни меморија. Симпатична фустан е многу впечатливи и уникатни. Специјален дизајн им даде на вашиот прекрасна бебе слободни и неповрзан чувство. Најдобар избор за роденден, забава и фотографија. Големина : Една Големина,Сугерираат за 0-3 месеци бебето(момчиња&девојки) Количеството : 1 Set Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме Пакетот вклучува : 1 Pc x Шапка 1 Pc x Панталони

Всичко за продукта

Отдел Име:
Дете
Тип Елемент:
Комплекти
Вид На Модела:
Твърд
Пол:
Унисекс
Тип На Затваряне:
Колан
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
търговска марка:
До klv
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Стил Ръкави:
Спад-от рамо
Номер На Модела:
2С5034
Материал:
Вълна
Стил:
Стил Лолита
Състав На Материала:
вълнена прежда

Подобни продукти в категория

Безплатна доставка 2013 нова памук зима baby boy girl детски панталони случайни дебели карикатура hoody ПП панталони, гамаши плюс размер

Сите димензии се дизајнирани во согласност со Европски стандард ,сепак, препорачливо е сите mommies се однесуваат на големината imformation подолу пред поставување на цел, како што постојат мама давање повратни информации за големината на проблемот!Ако ви треба големина за 23years стари ,ве молиме кликнете на оваа URLадреса : http : / / www.aliexpress.com / store / product / 2014newarrival100cottonwinterbabyboygirlchildrenspantscasualthickcartoon / 413425_2036265041.htmlНа toursers се направени од памук и се полни директно во фабриката, па можно е некои од нив да бидат опфатени со некои сомот, па јас предлагам сите mommies мие прво, пред бебе носат прв пат! Сепак, немојте да се грижите за материјал, бидејќи од сомот, бидејќи тоа е нормално!Перење Совети : бебето панталони се избере нешто поблиску до природните состојки за боја, па така овие бои има релативно мала брзина,especailly за памук текстилни но тие се сосема безопасни и за животната средина, да бебе...

BGN 19.18

лято 2 бр./компл. новороденото дрехи, комплекти 4-24 м марка детски дрехи бамбуковое влакна риза с къс ръкав baby set Безплатна доставка

2016 Summer 2 парчиња / set Новородено Бебе Облека Сетови 424 M Бренд за детска Облека Бамбус Влакна кратко sleeve кошула бебе поставите FreeshippingГолемина информации : 46 M,79 M,1012 M : Облека должина : 38cm,Градите ширина : 27*2cm,Панталоните должина : 36cm,Refenence бебе висина : 7080см1318 МИЛИОНИ,1924 M : Облека должина : 38cm,Градите ширина : 29*2cm,Панталоните должина : 37cm,Refenence бебе висина : 8090cmВнимание : ве Молиме изберете облека големина според вашето бебе големина.

BGN 14.00 14.40

Бебетата писма ивица комплект дрехи новородено дете момчета с къс ръкав боди панталони екипировки 3 бр комплект дрехи

Product OverviewДеталиОписНајновите Модата Бебе Момчиња Облека !Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

BGN 7.18

2017 Есен мода облекло комплект бял писмо с печатни дълъг ръкав, гащеризон+зелени райета панталони куче печатни 2 бр. Комплект комплект за момичета

Забелешка : Големината 6 и големина 9 се со иста големина, ознаката е 70Почитувани,ако сакате да се види вистинската слика ве молиме comtact нас!!!Големина На ПроблемотГолемини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

BGN 9.98

Високо качество комплекти дрехи за новородени гащеризон + боди костюм+панталони + лигавник + обувки с дълъг ръкав характер на детски комплекти за детската момичета

[Бренд] : 2017 нови Ircomll[Item Type] : 5 парче бебе поставува[Материјал] : 100% памук чешлани[Спецификација] : 3 M 6 M 9 M 12 M[Ниво на квалитет] : најновиот стил, супер симпатична 5 парче сетови, Висок квалитет на изработка, многу убава, Не пропуштајте.A...

BGN 33.00 36.30

безплатна доставка, памук за новородени шапки, шапка, детски crochet-шапки с черни 2 елемента детски комплекти . новородено на една кука снимки подпори

Многу добар квалитет 100% рачно изработени, 100% памук предивоГолемина На Табелаташапка големина : 3436cm за 03М бебеполовината од Панталони : 35cmМатеријал : Топ Памук Предиво,100% Рачно ИзработениЗа различни мерење menthod, бројот може да има некои мали разлики.Боја : како на сликата...

BGN 15.00 28.80

Детски Зимни Комплекти Младенческий Подарък За Рождения Ден На Модни Облекла За Bebes Toddler Момичета И Момчета Sets Basic Тениски+Bodysuit New Baby Born Set

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Romper Големина На : 6 M(tag големина 66) : Должина 34cm,Биста 40cm,Биста 52cm.9 M(tag големина 73) : Должина 36cm,Биста 42cm,Биста 54cm.12 M(tag големина 80) : Должина 38cm,Биста 44cm,Биста 56cm.24 M(tag големина 90) : Должина 40cm,Биста 46cm,Биста 58cm.Тмаица Големина на : 7 M(tag големина 73) : Должина 29cm,Биста 48cm,Ракав 25cm.9 M(tag големина 80) : Должина 31cm,Биста 52cm,Ракав 27cm.24 M(tag големина 90) : Должина 33cm,Биста 56cm,Ракав 29cm.3 T(tag големина 100) : Должина 35cm,Биста 60cm,Sleeve 31cm.Вистински Фотографии, Направени Од Страна На Мојот ТелефонВи благодариме за пребарување за моето производ Ако сакате да се избере добар децата облека, само купи тоа~ Уште двоумејќи? Само стави во листата на желби + ДОДАДИ во КОШНИЧКА Може да биде еден ден ние ќе ви го испратиме купонот~! Најважното нешто, Ако не ви се допаѓа објектот или имаат прашање за објектот,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се реши за вас : ) ние треба вашата 5 ѕвезди повратни информации ,ви благодарам...

BGN 16.00 18.56

Детски коледни дрехи, определени новородените момичета момче елен върховете тениска и дълги панталони и шапка екипи Комплект от 3 броя

ОписНајновите Модата Бебе Девојки И Момчиња Тимови Поставите Облека !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

BGN 9.00 11.23

Децата са момиче момче шарени блузи тениска, панталони, шапка, пижами набор от дрехи, Дрехи на деца, деца, момичета, момчета облекло нов пристигане

ОписНајновите Модата Бебе Девојки И Момчиња Тимови Поставите Облека !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

BGN 8.00 10.08

Aiqingsha Baby Girls Swimwear Шарени бански костюм за деца Хлапето момиче бански костюми, дрехи, плажни дрехи, 3 м-24 м

големина S одговараат 3 M, одговараат за губење на 5 7.5 kgголемина S одговараат 6 M12М, одговараат за губење 7.512.5 килограмиголемина M одговараат 12 M 24 M,одговараат за губење 12.517.5 kgЗабелешка:големини на големината на маса се сите достапни, и треба поголем големина за да се подготви белешки или контактирајте со сервисот.1...

BGN 23.00 30.18

нов , летни дрехи за момче, гащеризон за новородено момче, бебешко боди,детски джентълменско стил, Детски шорти infantil boy

Добредојдовте да ја посетите Џери Деца Облека продавница ,имајте пријатен шопинг!Опис : Материјал : ПамукБоја : како на сликата шоуГолемина : 80(46m,79m),90(1012m,1318 милиони),95(1924m)MOQ : 1 buc малоВе молиме имајте на ум дека постојат малку поинаква од новата серија.Објектот СЛИКА : Ве молиме имајте на ум дека постојат малку поинаква од новата серија...

BGN 13.00 13.28

Есента и зимата са новородени момчета на бебето Бебешки дрехи набор от хакове сладко чудовище дизайн добави памук-мек дебел 0-7T дете 3 бр./компл.

Чист памук + фланелен боксери Моден дизајн,100% сосема нов и висок квалитет Внимание : Сите предмети се во парк и ние ќе испратени до вас во рок од 48 часа по добивме вашата исплата.Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и Банката Празници се испратени следниот понеделник или работен ден.Ве молиме земете предвид дека испораката е предмет на одложување, како што се на милост и немилост на Кина пост и специфичниот на лошо weathers.Ако итно треба овој трик,ве молиме изберете превозот начин од експрес(DHL / Федекс / EMS).Ако имате било какви прашања,ве Молиме да бидат слободни да контакт од "контакт сега" или "Ali Wang Wang' , ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа.Големината информации големина на Градите Ширина(см) Тело Должина(cm) Должина на Ракав(cm) Панталона должина(cm) Висина Опсег(cm) Возраст Советуваат 8#(3 M) 62 34 27 45 6373 14 Месеци 8#(6 M) 62 34 27 45 6373 57 Месеци10#(9 M) 66 37 30 48 7380 811 Месеци12#(12М) 70 40 33 51 8090 1215 Месеци 12#(18 МИЛИОНИ) 70 40 33 51 8090 12 ГодиниВе молиме овозможи 13 CM разлики поради прирачник за мерење.Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 смВе молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред да го купат...

BGN 36.00 47.97

2017 прекрасно новородено дете момичета момчета на една кука да плета костюм снимка снимка разчита екипировки гореща MAY18_35

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Волна Боја : Како на сликата покаже Функција : Меки, Удобни и лесно да се носат.Тоа ќе ви донесе вредни меморија.Симпатична фустан е многу впечатливи и уникатни.Специјален дизајн им даде на вашиот прекрасна бебе слободни и неповрзан чувство.Најдобар избор за роденден, забава и фотографија...

BGN 6.00 7.36

2017 пролет и есен момчета детски дънки зреещи добро качество на корейски стил Детски дънки 1-6 години децата дънки ежедневни панталони

Информација За Производот : Пол : БЕБЕ МОМЧЕБоја : Како на сликата покажуваМатеријал : ПамукПакет : 1pec=1lot / Opp вреќаГолемина : 03 година1824 М Соодветна висина од 7585cm Панталони долго 49cm3 Т Соодветна висина 8595cm Панталони долго 52cm4 Т Соодветна висина 95105cm Панталони долго 55cm5 Т Соодветна висина 105110cm Панталони долго 58cm6 Т Соодветна висина 110120cm Панталони долго 61cmAnswer : ___________________________ Note : 1cm=0.393 инченВе молиме Имајте во предвид омилена боја и големина...

BGN 16.00 18.56

LZH Newborn Clothes 2017 Есен Зима Baby Boys Clothes Set гащеризон + панталони+шапка 3шт Baby Boys Girls Outfit костюм на Детски дрехи

Новороденче Момчиња Облека 2017 Лето Бебе Девојки и Момчиња Облека Поставува Печатени Тмаица+Панталони Бебе Облека Одговараат на Деца, Бебе Облека

BGN 10.00 13.54

NYAN CAT Baby boy облекло господа сватба синя папийонка с дълъг ръкав, гащеризон+жилетка+панталони+шапка парти за рожден ден костюм дрехи

Бебе момче облека господа свадба сина лак вратоврска долги ракави romper+вест+панталони+шапка 4pcs поставите партија роденден костим облекаОбјектот се вклучени : 1pc romper+1pc вест+1pc панталони+1pc шапкаРеалната Слика

BGN 28.00 32.46

Марка 5 бр./компл. enfant Newborn sets baby Boys костюми Детски дрехи памук

Материјал : памук;големина : 03 месеци;Боја : повеќе бои1 set=1 buc грб +2 парчиња панталони+1 buc шапка+ 1pcs бебе лигавче ;Пакет : 5 компјутери / постави како слика;маица должина : 28cm; биста : 24cm*2;панталони 1 должина : 34cm; панталони 2 должина : 36cm;

BGN 9.00 12.00