• Ново
2018 Лято бебешка рокля памук детската момичета рокли на волани малко дете Baby Girl облекло бял 0-2T

2018 Лято бебешка рокля памук детската момичета рокли на волани малко дете Baby Girl облекло бял 0-2T

BGN 27.36
BGN 20.00 -27 %

Сума
Налично за поръчка


Мало-2016 година есен bownot чипка се облекуваат бебето девојки симпатична бебе доенче чипка фустан бал девојка sundress принцеза се облекуваат 3 боја
2017 Нови Лето Бебе Девојки Фустан
Прилично Симпатична Партија Облечи, Вечер Фустан,Розова и Сина
Добар Квалитет, Ниска Цена, Секој Девојки се Најубавиот Принцеза.
1)на ВНИМАНИЕТО на
Ве молиме контактирајте ме за да го информирате вашиот омилен стил, па јас може да се организира на стоки за вас порано, понекогаш, постои било стилови СЕ НАДВОР ОД АКЦИИТЕ, па ве молиме да се добие контактирајте ме пред да го одржи редот.Напушти или повеќе дополнителни стил броеви за мене во случај дека постои било каква стил надвор од акциите. Ве молиме љубезно ве молиме да бидат информирани, ние не преземе дополнителни увоз данок на вашиот counrtry, не даваат лоши повратни информации, бидејќи од неа. Ви благодарам многу!
2)ПРЕВОЗОТ
Сите предмети ќе бидат брод во 2 -7days од вас заврши на плаќање. Обично Ние брод на предмети преку Кина Пост Воздух Mail . Ние ќе пакет на стока во многу безбедна и тешко пакет. Тоа е безбедно ! И вие не мора да плаќаат за курир.Тоа ќе ве чини 10-20days . Ако сакате да се добие стоката под итно, ве молиме да изберете друг изразат начин, како Fed Ex, DHL, или ТНТ итн. Имаме професионални превозот агент, цената е исто така добро! Но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот цена.
3)За Нас
имаме стотици различни модни дизајни и ние имаме доволно подготвени стоки!
Ние ве уверам дека ние ќе стори сé што е човечки можно да се направи вашето искуство одличен една. Ние сме пријателски куп на луѓе кои веруваат во учтивост и почит. Ние се однесуваме кон секој клиент со грижа и ние разбираме дека единственото нешто што ќе ви донесе назад во нашата продавница е тоа како ние се однесуваме кон вас.
Бидејќи ние сме во онлајн продажба ние претпочитаат да се земе вашите прашања преку електронска пошта. Ние сме многу брзо да се одговори на нашите купувачи, не само пред продажбата, но, секако, по продажба, исто така,. Ние сме брзо шпедитерите. Сигурно ќе видите сите овие добри работи ако ги погледнеме нашите повратни информации од задоволни купувачи.
Ако не можете да најдете одговори на вашите прашања, тука, контактирајте не по е-пошта.
Сите пораки ќе бидат одговори на рок 12-24 часа. Вие може да ни e-mail на викенд,ние секогаш може да работи за вас во секое време!
4) Наплата
Размена Само
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот.
Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да
размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети.
5) Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние
ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
* Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Всичко за продукта

Дете американски размер:
3М, 6М, 9 М, 12М, 18М
Отдел Име:
Дете
Пол:
Малките Момичета
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Вид На Модела:
Твърд
Състав На Материала:
Памук
Украса:
Покривка
Материал:
Памук
Яка:
О-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Кратък
Стил:
Сладки
търговска марка:
ИДЕЯТА НА РИБА
Реалните Изображения:
ДА
Стил Ръкави:
Редовен
Силует:
А-Линия
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Номер На Модела:
бебешка рокля
стил рокли:
А-Линия
Цвят:
Бял

Подобни продукти в категория

Baby Girl Solid Ivory Dress мода ръкави топката цветни рокли на бебето ежедневно облекло новороденото дете вечерни рокли 3-24 месеца

Сет Вклучуваат : 1 Pc Бебе се ОблекуваатСостојба : Нова со ознакаМатеријал : Полиестер, OrganzaБоја : боја на слонова коска(како слики show)Фустан Должина : Коленото ДолжинаКарактеристики : Бебе Бебе Девојки Принцеза Партија Се Облекуваат...

BGN 24.00 39.17

Anlencool 2018 New baby suit spring KT cat on both sides to носете sweater baby clothing baby girl clothes set Безплатна доставка

Дебелина : GeneralМодел : Цртан филм , животноСлика вистински шут : Ѕвезди без моделиДали трговија : НикојСе акции : НикојБоја : Жолта , Западна црвена, синаБесплатен превозот 2018 бебе костум пролет KT мачка на двете страни да носат џемпер бебе облека бебе девојка облека сетПревозот Бесплатен превозот цел ќе биде предаден од страна на Кина, Хонгконг или пост воздух mail ...

BGN 22.00 23.68

Детски тела 3 бр. комплект дрехи за новородени момичета абстрактен модел пакетче рокля Jumpersuit превръзка на главата обувки

Материјал : мешавина памук, мрежа tulle;0~6months : градите за 38cm; рамо 36cm; должина околу 34cm, манжетната околу 7cm;69months : градите за 40cm; рамо 36cm; должина околу 36cm, манжетната околу 7cm;912months : градите за 42cm; рамо 38cm; должина околу 38cm, манжетната околу 8cm;Фустан во romper стил, 2 копчиња дизајн за лесна промена на пелена;Пакетот вклучува : 1 PC фустан, 1 PC headband, 1 Pair чевли;Сите предмети се направени и кои се испраќаат од Кина во Светот со следење на број;Испратени до САД преку Epack (USPS) преземање на 1020working дена за доставување;Предаден на други земји преку Кина Пост преземање на 1535working дена да испорача, некои земји, како што е Бразил, поради строго обичај, тоа може да ви треба малку повеќе, ако не се примен објект во рамките на 90days, plz љубезно ве молиме да контактирате со мене, јас ќе се реши за вас.За било какви прашања, plz ве молиме контактирајте ме одеднаш.

BGN 20.00 25.58

Детски Рокли За Момичета, Пролетта И Лятото Плета Дантела Рокля На Принцеса И Детето Половина Ръкави Куб Да Топли Дрехи Облечи Принцеса

Бебе Девојка Фустани Пролет И Лето Поврзана Чипка Принцеза Се Облекуваат И Бебето Половина Ракави Коцка Задржи Топла Облека Принцеза Се Облекуваат

BGN 28.00 29.33

Baby Girl облекло боди + гледна панталони + лента за глава лук 3шт костюми новородените момичета екипировки Hello World Baby Clothing Set

2016 Бебе Девојки Облека Лак Headband + Точки Панталони + Бебе Rompers Кратко Sleeve Бебе ОблекаГолемина : 424 месециЗа Возраст : 424 месеци

BGN 13.00 16.91

Новородените момичета дрехи, комплекти, блузи боди с дълъг ръкав цветни панталони превръзки 3шт памук екипировки комплект дрехи

Опис3pcs Поставите Новороденче Девојки Romper Панталони Тимови!!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : Како На Сликата ШоуНово во Мода Материјал : Памук Мешавина Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

BGN 9.00 11.78

Комплект дрехи за момичета детски съоръжения сладък прашка върховете на ПП панталони пристрастие Детски дрехи, комплекти от памук лято новородено момиче облекло

[ ИМЕ на ПРОИЗВОД ] Девојки Облека Поставите Бебе Облека Симпатична Прашка Блузи PP Панталони Кавга Бебе Облека Поставува Памук Лето Новородено Бебе Девојка Облека[БОЈА] Како Слика[SIZE] 95 одговараат за 2 T Години бебе[ТКАЕЊЕТО] ПамукПлочка физички мерења, 12 см грешка припаѓа на нормалата, тој возраст само сугерираат , не е точно според различни Деца...

BGN 18.00 36.34

Новородените момичета източване на печатни ClothesWhilte цвят облекло 2 бр. С дълъг ръкав топли дрехи

Бебе Девојка се Слива Печатени Облека 2 парчиња Облека Сет !!! Бренд НОВИ со Висок квалитетНова МодаГлавната Боја : Како на Сликата Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend choosin g поголем големина, ви благодариме...

BGN 6.40

Преливащи момичета новородено бебе момче детска пакетче с лък ribbion

Девојки Новородено бебе бебе тутуМатеријал : 100% ПолиестерГолемина се достапни : available : S 02 M Должина : 23 CMМ 24 МИЛИОНИ Должина : 27 CML58 Years Должина : 30 CM

BGN 9.41

Baby Girl 2pcs Clothing Set дантелено рокля панталони костюм + сладки тениски дете памучни дрехи на детето през есента/пролетта Безплатна доставка

Големина : 3 M,6 M,9 M,12 M,18 МИЛИОНИ,24 MБебе Chiffon Кавга Bloomers Симпатична Пелена Покрие Новороденче Цвет Шорцеви Деца Лето Памук PP Панталони Бебе Девојка Облека Слободни Брод парчеБебе Девојки Стерео Зголеми Цвет Вест 02 Y Девојки Симпатична Принцеза Shawl Нова Мода Години Облека за Пролет Лето Бесплатен Превозот САД$ 11.28 / парче02 Y Бебе Девојки Сатен Облека Сет Години 2 парчиња Костим за капење Бебе Девојка Симпатична Костим за Капење Вест + Шорцеви Нова Мода Лето Облека Бебе Девојка 2 парчиња Облека Поставите Кавга Bloomers + Симпатична маици Деца Памучна Облека Бебе Мода Облека во Лето Бесплатен Превозот САД$ 13.60 / парчеБебе Девојки Чипка Облека Сет Години 2 парчиња Костим за капење Бебе Девојка Симпатична Костим за Капење Бебе Вест + Шорцеви Поставува Нова Летна Облека Бебе Девојка Принцеза се Облекуваат Деца Девојки Рака бал Симпатична Бебе Меур Туту Фустан Девојка Мода Пролет Лето Облека за Слободни Брод парчеБебе Девојка се Помешани Чипка Фустан Деца Девојки Симпатична Принцеза Фустани без Ракави Бебе Девојка, Мода Лето Облека Капка Бесплатен Превозот САД$ 11.99 / парчеБебе Chiffon Принцеза се Облекуваат Деца Девојки се Зголеми бал Симпатична Меур Туту Фустан Бебе Мода Пролет Лето Облека за Слободни Брод парчеПлаќање : Ние прифаќаме western union, qiwi паричник, кредитна картичка и преку Alipay безбедна уплатата ЗАЧУВАМ на aliexpress.Испорака : 1...

BGN 14.00 27.18

Гореща дребно детски момиче за Плетене на една кука пакетче детска рокля ръчна изработка пухкави тюл опаковки с 4 Божур цвете деца балетные опаковки лятна рокля

Симпатична Бебе рачно изработени туту фустан со 4 инчен peony цвет, бесплатен превозот1 Парче Облека = 1 парче облека + 1 парче цвет клипови1...

BGN 7.97

Детска пакетче светло розово лилаво детска пола цвете лента за глава набор от младенческих момичета, Детски опаковки лента за глава

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ светло розова боја се виолетови бебе здолниште цвет headband сет,млади девојки tutсет,млади девојки здолниште роденден се облекуваат,бебе headbands цвеќиња и туту здолништа,НОВОРОДЕНИТЕ облека сет,младата здолниште цвеќиња headband,Бебе peittiskirts daisy headband set It е совршен за бебе туш,бебиња роденден,свадба,партија или бебе слика пукаат;Можете да се чувствуваат слободни да изберете боја ви се допаѓа.Оваа симпатична бебе pettiskirts многу меки и удобни...

BGN 15.98

лято 3шт новороденото дете Кръщение рокля облечи момичето Бяла принцеса дантела шифоновые рокли за Кръщението на новороденото

kami dengan bangga mempersembahkan ини pakaian јанг indah кита benarbenar menarik дан akan menyenangkan setiapgadis kecil или memang или teman јанг membeli itu.Идеален или acara khusseperti pernikahan, pembaptisan, pesta dll dll 2017 Нови 3 PCS Новороденче Крштевка Gown Фустан Девојки Принцезата Бела Чипка Chiffon Фустани за Новороденче Крштевањето warna : Putih, gading ukuran : 3612 untuk 018 bulan...

BGN 37.00 46.38

Anlencool baby girls fashion hot winter suit 2018 момичета 1-4 years бебета и малки деца със зимни дрехи кашемировой

Anlencool бебе мода девојки топла зима одговараат 2017 нови девојки 14 години доенчиња и мали деца со зимска облека кашмирОзнака големина Должина облека Биста *2 надвор должина Половината обемот * 2 Референтна висина забелешки 73cm5 код 34 25 41 21 6573 не Може да се отвори датотеката 80см7 код 36 26 43 22 7380 не Може да се отвори датотеката 90cm9 код 38 27 47 23 8090 не ја отворите датотеката 100cm11 код 42 28 51 24 90100 не ја отворите датотеката потсетник : 1, прирачник за мерење, на дозволената грешка е за 2cm, на специфичен вид преовладува...

BGN 27.00 29.76

Прекрасно дете цвете пакетче рокля детската момичета, на една кука 1 слой тюл балетное рокля корсет танц пакетче с превръзка на новороденото вечерна рокля

1set = 1 фустан + 1 цвет headband1.големина : 0 / 18month,6inch капчиња цевка на врвот,2.Материјал : мека tulle за бебе3.Боја : 32different бои да се избере4.moq=1piece5.U може да се избере бои во една многу, само pls отсуство на бои за нас, или ние ќе ги меша боите за u, благодарам многуБоја Детали Слики : сите бои се во паркЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

BGN 7.97

Baby Girls Ръкави И Дантели И Копието На Принцеса Рокля Деца С Лък Колан Рокля Детски Дрехи На Марки 2017

Бебе Девојки Без Ракави Чипка Капчиња Принцеза Се Облекуваат Свадба Формално Фустан Издувам Фустан100% Сосема Нов и висок квалитет!Елегантна, Прекрасна, Формално Фустан, Здолниште За Дете Бебе ДевојкиМатеријал : Tulle / ChiffonБои : Бела / РозоваСтил : Принцеза Партија Формално Се ОблекуваатГолемини : XS / S / M / LЗабелешка : на која Возраст е само за препорачуваме,Pls проверка на специфични Градите и Должина...

BGN 5.00 6.54