• Ново
нов износ на детски бански big wave point princess дантелено рокля женски baby girl едно парче бански 3-8 години

нов износ на детски бански big wave point princess дантелено рокля женски baby girl едно парче бански 3-8 години

BGN 16.80

Сума
Налично за поръчка


Големина на Возраст Тежина Должина M 3-4 T 12.5-17.5 kg 95-105cm L 5-6 T 17.5-22.5 kg 105-115cm XL 7-8 T 22.5-27.5 kg 115-125cm
Физичка слика :

Всичко за продукта

Отдел Име:
Дете
търговска марка:
Адуодуо
Тип Елемент:
Едно Нещо
Материал:
Найлон
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Вид На Модела:
Цвете
Пол:
Малките Момичета

Подобни продукти в категория

2018 Лято бебешка рокля памук детската момичета рокли на волани малко дете Baby Girl облекло бял 0-2T

Мало2016 година есен bownot чипка се облекуваат бебето девојки симпатична бебе доенче чипка фустан бал девојка sundress принцеза се облекуваат 3 боја2017 Нови Лето Бебе Девојки ФустанПрилично Симпатична Партија Облечи, Вечер Фустан,Розова и СинаДобар Квалитет, Ниска Цена, Секој Девојки се Најубавиот Принцеза.1)на ВНИМАНИЕТО наВе молиме контактирајте ме за да го информирате вашиот омилен стил, па јас може да се организира на стоки за вас порано, понекогаш, постои било стилови СЕ НАДВОР ОД АКЦИИТЕ, па ве молиме да се добие контактирајте ме пред да го одржи редот.Напушти или повеќе дополнителни стил броеви за мене во случај дека постои било каква стил надвор од акциите...

BGN 20.00 27.36

Детски тела 3 бр. комплект дрехи за новородени момичета Коледа Дядо гледна пакетче рокля Jumpersuit лента за глава обувки

Материјал : мешавина памук, мрежа tulle;0~6months : градите за 38cm; рамо 36cm; должина околу 34cm, манжетната околу 7cm;69months : градите за 40cm; рамо 36cm; должина околу 36cm, манжетната околу 7cm;912months : градите за 42cm; рамо 38cm; должина околу 38cm, манжетната околу 8cm;Фустан во romper стил, 2 копчиња дизајн за лесна промена на пелена;Пакетот вклучува : 1 PC фустан, 1 PC headband, 1 Pair чевли;Сите предмети се направени и кои се испраќаат од Кина во Светот со следење на број;Испратени до САД преку Epack (USPS) преземање на 1020working дена за доставување;Предаден на други земји преку Кина Пост преземање на 1535working дена да испорача, некои земји, како што е Бразил, поради строго обичај, тоа може да ви треба малку повеќе, ако не се примен објект во рамките на 90days, plz љубезно ве молиме да контактирате со мене, јас ќе се реши за вас.За било какви прашања, plz ве молиме контактирајте ме одеднаш.

BGN 20.00 25.58

Yoyoxiu Детски Рокли Розови Жартиери Рокля Без Ръкави Кръщение Рокли 1 Година Рожден Ден На Момиче Обличам

Забелешка : ве молиме изберете вистинската големина според децата биста и рамо , не го одберете директно според висината или возраст...

BGN 13.00 32.90

HYLKIDHUOSE 2017 зимни детски / новородените, комплекти, дрехи карикатура детски костюми за момичета дебели топло палто с качулка+панталони деца детски костюми

dianxiaobao_1dianxiaobao_2HYLKIDHUOSE 2017 Зимски Бебе / Новороденче Облека Поставува Цртан филм Бебе Девојки Одговара Дебели Топло Маскирани Палта+Панталони Деца Деца ОдговараГолемина : 81012Погоден За Висина : 6590cm.1 пакет : Палта+ПанталониПополнување е ПамукТопло прашува : Почитувани купувачи, бидејќи етикетата на секоја земја се различни, па ве молиме да проверите на детални мерења, во согласност со детската висина и тежина да се избере вистинската големина, ако имате било какви прашања, ве молиме испратете информации за нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ви благодариме!Треба да имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

BGN 33.00 41.57

Разчорлям Ръкав За Момиче Обличам Лятото Младенческие Цветя За Рожден Ден Облечи Принцеса Момиче, Комплект Облекло, Комбинезони И Превръзка, Детски Рокли

Кавга Ракав Девојки Фустан Лето Младата Цвеќиња Роденден Се Облекуваат Принцеза Девојка Облека Поставите Jumpsuit & Headband Бебе ФустаниМатеријал : 100% памукСтил : Принцезата Бебе Девојки ФустанГолемина : 3 M 6 M9 M12 M18 МИЛИОНИ24 MПакет : 1 x Девојки Фустан со OPP вреќаТопло Совети1...

BGN 16.00 20.61

Боровинки / вино пола пакетче новородено пакетче и превръзка на главата детска пакетче снимка разчита на пълен кожен пакет 16 конструкции TS032

Име на производ : Девојчето Туту Здолниште Новороденче Туту и Headband Бебе Туту Фотографија Проп Целосна Меки TutСоодветна возраст : 06 Месеци (ако ви е потребен поголем големина, ве молиме контактирајте со нас) обем на Половината : 32cm (во голема еластичност),ако ви треба поголем големина, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме...

BGN 6.00 6.86

Новородените момичета източване на печатни ClothesWhilte цвят облекло 2 бр. С дълъг ръкав топли дрехи

Бебе Девојка се Слива Печатени Облека 2 парчиња Облека Сет !!! Бренд НОВИ со Висок квалитетНова МодаГлавната Боја : Како на Сликата Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend choosin g поголем големина, ви благодариме...

BGN 6.40

Рокля за малки момичета, летни памучни, тънки рокли, модна марка Kids Lace Flower Dress, Детски дрехи (18moth-3 години)

ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ1.Големината е само за референца.12cm грешка е нормално.Ова не е производ прашања.2.Поради светлина причини,боја на облека може да биде различен, со оригиналната боја.1cm = 0.39 инчен Облека Големина Водич Направи Големина Возраст Фустан Должина(cm) биста (cm)*2 80 6 11 M 44 28 90 1217 M 47 30 100 1823 M 50 32 110 2432 M 52 34 ОБЈЕКТ ШОУВНИМАНИЕВе молиме контактирајте ме за да го информирате вашиот омилен стил, па јас може да се организира на стоки за вас порано, понекогаш, постои било стилови СЕ НАДВОР ОД АКЦИИТЕ , па ве молиме да се добие контактирајте ме пред да го одржи редот.Напушти или повеќе дополнителни стил броеви за мене во случај дека постои било каква стил надвор од акциите...

BGN 20.00 25.57

Baby Girl облекло боди + гледна панталони + лента за глава лук 3шт костюми новородените момичета екипировки Hello World Baby Clothing Set

2016 Бебе Девојки Облека Лак Headband + Точки Панталони + Бебе Rompers Кратко Sleeve Бебе ОблекаГолемина : 424 месециЗа Возраст : 424 месеци

BGN 13.00 16.91

Anlencool baby girls fashion hot winter suit 2018 момичета 1-4 years бебета и малки деца със зимни дрехи кашемировой

Anlencool бебе мода девојки топла зима одговараат 2017 нови девојки 14 години доенчиња и мали деца со зимска облека кашмирОзнака големина Должина облека Биста *2 надвор должина Половината обемот * 2 Референтна висина забелешки 73cm5 код 34 25 41 21 6573 не Може да се отвори датотеката 80см7 код 36 26 43 22 7380 не Може да се отвори датотеката 90cm9 код 38 27 47 23 8090 не ја отворите датотеката 100cm11 код 42 28 51 24 90100 не ја отворите датотеката потсетник : 1, прирачник за мерење, на дозволената грешка е за 2cm, на специфичен вид преовладува...

BGN 27.00 29.76

Baby Girl Solid Ivory Dress мода ръкави топката цветни рокли на бебето ежедневно облекло новороденото дете вечерни рокли 3-24 месеца

Сет Вклучуваат : 1 Pc Бебе се ОблекуваатСостојба : Нова со ознакаМатеријал : Полиестер, OrganzaБоја : боја на слонова коска(како слики show)Фустан Должина : Коленото ДолжинаКарактеристики : Бебе Бебе Девојки Принцеза Партија Се Облекуваат...

BGN 24.00 39.17

Летни комплекти дрехи за новородени момичета боди потник гащеризон с къс ръкав панталони превръзки 3 бр. цветни тоалети комплект дрехи

ОписЦвет Новороденче Девојки Romper Leggings Тимови Поставено !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : Како На Сликата ШоуНово во Мода Материјал : Памук Мешавина Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

BGN 9.00 10.82