• Ново
Момчета, шорти Детски панталони половината от дължината на детски летни панталони деца Капри плътен цвят, памук качество момче плажни панталони 6y-15y

Момчета, шорти Детски панталони половината от дължината на детски летни панталони деца Капри плътен цвят, памук качество момче плажни панталони 6y-15y

BGN 24.48
BGN 16.00 -35 %

Сума
Налично за поръчка

детали за производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Всичко за продукта

Дете американски размер:
4, 6, 8, 10, 12, 14, 15
Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
Дължина До Коляното
Пол:
Момчета
Украса:
Джобове
Вид На Модела:
Писмо
Стил Панталони:
Хетеро
Номер На Модела:
АЛ-1503
Вид На Талията:
Среден
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Материал:
Памук
търговска марка:
Анди Принц
Вид На Монтаж:
Редовен
Тип На Затваряне:
Еластичен Колан
Сезон:
Лято
Дълги панталони:
Къси панталони
отворена чатала или не:
не отворена чатала
класификация панталони:
общи ежедневни панталони
Пол:
Момче
Цвят:
Черен, Син, Червен
Материал:
100% памук

Подобни продукти в категория

2018 момчета ризи клетчатая риза тънък красив момчета облекло Англия училище тенденция риза за деца памук, Детски дрехи

Големина на табелата(1cm=0.39 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Големина(cm)биста(cm)долго(cm)Ракав(cm)Одговара за висина (cm)100# / 3 T / / / / 110# / 4 T / / / 100110120# / 5 T 36 5245110120130# / 7 T 38 5548120130140# / 9 T 40 5851130140150# / 11 T 42 6154140150160# / 13 T 44 6457150160ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Поради прирачник за мерење, 13cm грешка Модел Шоу

BGN 13.00 25.28

Пролет Есен Детски Ученически Ризи За Момчета Котва Печат Деца С Дълъг Ръкав Тъмно Син Стил Момчетата В Памучна Риза На Господин Момчета Ризи

Пролет, Есен Децата На Училиште Кошули За Момчиња Ново Сидро Печати Деца Долг Ракав Морнарица Стил Момчиња Памук Маица Господин Момчиња Кошули

BGN 14.00 15.74

Детски Деца, Момчета И Момичета Панталони Деца Карикатура Кийт Памук Панталони, Панталони С Гамаши М2

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!Спецификации : Бои : Сина, Розова,Материјал : ПамукСтил : Принцезата Девојки Чиста Исече Leggings ПанталониТежина : 29g37g(приближно)Големина : S / M / L / XL, Одговара За 26 Y Бебе ДевојкиЗабелешка : на која Возраст е само за препорачуваме,Pls проверка на одредена Должина и Половината...

BGN 5.00 5.12

2018 Лятото, нови цветни модни меки къси панталони за момче, детски панталони, Детски къси панталони с дължина до коляното детски памучни Детски дрехи за момчета

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!! ^^Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет, Направени од премиум памук меки и удобни да го допре и да носат Добро погодна за двете 2~7 Години возраст Дете,направи вашето дете мода и симпатична.Најдобар избор за лето 2018! ГолеминаДолжинаПоловинатаВозраст 2 T / 9021cm / 8.26744cm / 17.3223 Y 3 T / 10023cm / 9.05548cm / 18.8934 Y 4 T / 11025cm / 9.84252cm / 20.4745 Y 5 T / 12027cm / 10.6256cm / 22.0456 Y 6 T / 13029cm / 11.4160см / 23.6267 Y Забелешка : Нашата единица е cm,и 1 инч=2.54 см Прирачник за грешка при мерење на 13cm Пред да го купат pls внимателно проверете со големина на табелата и изберете големина сакатеЗдраво, Пријатели.Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to Моите Омилени Продавници" за подобро и полесно купување и се разбира за што да се запознаат нашата uptodate производи прво.Откако ќе ја прими, ние ќе биде многу ценета тоа ако може само да потрае неколку секунди за да ни даде позитивен ( 5 ѕвезди ) повратни информации за производот и услугата, која е единствено само момент и како одличен начин за да им помогне на другите купувачи да се направи купување како вас...

BGN 6.00 7.20

Пролет Есен Среден Еластичен Harlan Панталони Твърди Деца Гамаши Мода, Момчета И Момичета С Дълги Панталони Деца, Момче Памук

Моден Момчиња Долги Панталони Деца Деца Памук Средината на Еластична Harlan Панталони Цврсти Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

BGN 7.00 8.70

децата момче дрехи, комплекти от памук динозавър лятото baby boy облекло casual карикатура пижами

Плочка физички мерења, 12 см грешка припаѓа на нормалата,на возраст само сугерираат , не е точно според различни Деца.Ви благодариме за вашето разбирање.1 инч = 2.54 смПроизвод ГолеминаДолжина На ВрвПОЛОВИНАТА панталона должинаБиста*290 ( 2 Y)38 cm19cm 26cm28.5*2 см 95(3 Y) 20cm 40cm 28cm 30*2cm100 (4 Y )42 см21cm 30cm31.5*2 см110 (5 Y )44cm22cm 32cm33*2 см120 ( 6 Y )46 см23cm 34cm34.5*2 см130 ( 7 Y )48 см24cm 36cm36*2 смнова децата да носат нова момчиња tshirt, novatxА Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 11.00 17.31

пролет есен Детски дрехи, момчета и момичета се затопли с дълъг ръкав пуловери+панталони мода Бебешки дрехи спортни дрехи за момичета

Добредојдовте во мојата продавница!!!Опис на производот : фабрика директни~обезбедување на квалитет, добредојдовте купувачи да купат,ви благодариме~~~Име : момчиња облека сетМатеријал : памукБоја : покаже како сликаГолемина : 708090100110големина 70=9 Mголемина 80=12 Mголемина 90=24 Mголемина на 100=3 Tголемина 110=4 T1lot=1setВНИМАНИЕТОВе молиме контактирајте ме за да го информирате вашиот омилен стил, па јас може да се организира на стоки за вас порано, понекогаш, постои било стилови СЕ НАДВОР ОД АКЦИИТЕ, па ве молиме да се добие контактирајте ме пред да го одржи редот.Напушти или повеќе дополнителни стил броеви за мене во случај дека постои било каква стил надвор од акциите...

BGN 16.00 20.78

Горещи продажба момчета момичета дрехи деца годишни момчета дрехи карикатура децата момче комплект дрехи жилетка+панталони памук пижами костюм 1-10Y

Големина на Врвот Должина Предлага висината Биста*2 Панталони Возраст 90 37 см 8090 cm 27.5 cm 24 см 1 100 Години 40cm 90100 см 30 см 24.5 cm 23 Години 110 43 см 100110 cm 32.5 cm 27cm 34 Години, 120 46cm 110120 cm 35.5 cm 28.5 cm 45 Години 130 49cm 120130 cm 37.5 cm 30cm 67 Years 140 52 см 130140 cm 40cm 31.5 cm 78 ГодиниВнимание pls : 1.Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина.Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување / наддавање...

BGN 10.00 10.08

Детски дрехи коледни костюми за момчета боди за новородени карикатура Чудовище гащеризон дрехи за малките момичета гащеризон за деца облекло

Големина Должина Биста*2 Ракав Панталони Должина 70 годишна Возраст 32 24 20 39 12 M 80 34 26 22 41 18 МИЛИОНИ 90 36 28 25 43 24 M 100 38 30 27 45 3 Tве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање .ако сакате да се направи каква било промена,ве молиме љубезно cantact ни ПОБРЗО,или ние ќе ви ја испратиме стоката на адреса си замина од редот на информации само.Ние го прифатат плаќање на Aliexpress само!Ние го прифатат плаќање на Aliexpress само!На Стан, можете да го користите следат начини на плаќање : Visa, Master Card, Маестро, American Express, Alipay Рамнотежа, QIWI, Boleto, безбедност,Visa, Master Card, Маестро, American Express, Преведување, Webmoney, Yandex.Пари, Western Union, QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto, TEF, безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Carte Bancaire (Carte Сино), Przelewy24, СМС Плаќање во Русија (МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), Паричните средства за Плаќање (Euroset, Syvaony, руски Пост), и Ali Express Џеб.Врати се прифати, во рок од 30 дена по купувачот примање на стварта...

BGN 19.00 21.42

2018 есен зима нов пуловер детско палто чист памук сърцето модел бродирана пуловер възли пуловери Детски дрехи

Бренд Момчиња Девојчиња Џемпер Деца Pullover Високо Квалитетна Волна Трикотажа ОВратот Долги Ракави Училиште за Момчиња и Девојчиња ЏемперЗабелешка : Големината 12 M и Големина 18 МИЛИОНИ е иста,висина за 80см ;Големина 19 M и Големина 24 M е иста,висина за 90cm;

BGN 13.00 14.51

Нов 2017 активен деца, момчета, шорти карикатура автобус движение печат момче шорти версия памук Детски къси панталони летни дрехи

Цел Текот 150 може да биде пратена од Aramex / Федекс / UPS / DHL / Патарина / ЕМС.Трговија на големо и Dropshipping најчесто се добредојдени во нашата продавница...

BGN 12.00 14.38

Детски дрехи 2018 пролет мъжки дете персонализирани големи дупки карикатура на ежедневните панталони, дънки за момчета

ни големина укажуваат на тоа висина Панталони долго Половината Колковите 3 T 90cm 59cm 21*2cm 30*2cm 4 T 100cm 62cm 22*2cm 31*2cm 5 T 110cm 65cm 23*2cm 32*2cm 6 T 120cm 68cm 24*2 см 33*2cm 7 T 130cm 71cm 25*2cm34*2cmПочитувани клиенти, ова е Прирачник за мерење, па можеби имаат 12cm грешка, се надевам дека ќе може да се разбере, ви благодариме.(Единица : cm 1 Инч=2.54 см).

BGN 20.00 20.85

KID Summer Baby Boy Clothes Kids Short Sleeve-T-shirt Върховете+Long Pants 2pcs Outfit letter Set pattern boys children clothing set

Најновите Модата Бебе Детска Облека Облека!!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во МодаМатеријал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување / наддавање...

BGN 9.00 11.09

2017 нов стил Baby Boy Clothing 3 бр. костюм / комплект за деца Spider Man с дълъг ръкав тениска+сива жилетка с цип+лоскутные панталони и комплекти

Име : Деца одговараат наМатеријал : ПамукГолемина : 8090100110големина 18 МИЛИОНИ=80големина 24 M=90големина 3 T=100големина 4 T=1101lot=1set, можете да изберете една големина!

BGN 21.00 27.01

Памук Baby Boy облекло пролет Детски дрехи, комплекти Roupas Bebe с дълъг ръкав Детски дрехи мода, Детски дрехи риза+панталон

Со Почит Клиент : Од 10ти април наваму, Кина Пост логистика додаде товарни да Кина извезуваат воздух парцели.Бидејќи на товар на трошоците зголеми продажната цена на сите продавачи на Alixpress е rised...

BGN 15.00 18.64

2017 търговия на Едро с децата на плаж монограм младенческие момчета бягане бански да носят къси панталони свободни спортни децата лято крепон на ивици шорти

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! ако ви треба помалку потоа 100pcs,исто така може да ви понуди,но цената ќе се додаде,pls ме контактирате 4 : материјал : 95% памук, 5%spandex ОЕМ БРЗА ИСПОРАКА ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ПОНИСКА ЦЕНА НАЈДОБРА УСЛУГА 1 : сите производи да може да се меша бојата,само да ме остави порака за она што ви треба.најмалку 2 парчиња боја и големина можете да изберете било quastion можете да cotact мене^^ 2 : за превозот : производство на времето обично е 1520day! pls плаќаат со paypal или продолжување на времето за испорака140kg ќе брод од upsот или fedex , време на испорака : 57days40100kg ќе брод од страна на dhl , време на испорака : 3 дневна 3 : прифати прилагодено дизајн и печатење облека 5 : деца големина : 3m,6m,9m,12m,18 милиони,2t,3t,4t,5t,6t,7t,8t,10t,12t боја : како следете ги сликПроизводство ОписИме на производкратки панталонибрендbenifunТкаениниSeersuckerполдевојкиБојаРазлични бои може да се прилагоди според Pantone бојаГолемина012yearsNotice101kg ќе брод од страна на epcaket,време на испорака 7days 140kg ќе брод од upsот или fedex, време на испорака : 57days 40100kg ќе брод од страна на dhl, време на испорака : 34daysNotice3Цената ќе биде поевтина ако купите повеќе,само контактирајте ме...

BGN 640.00

Нови момичета момчета есен облекло Костюми детски дрехи и качулки + панталони 2 бр. / компл. зайо памук 4 цвята

Добредојдовте да ја посетите Winder Живот Winder Девојки Продавница,имајте пријатен шопинг!Најновите!!! Децата пролет и есен облека, облека сетови, Мода,Бебе НосатТОПЛА ПРОДАЖБА на Производот СЕГА! ВЕ МОЛИМЕ НЕ ПРОПУШТАЈТЕ~Опис : со симпатична дизајн, мода, тоа ќе биде најдобар подарок за вашиот слатка срцето...

BGN 15.00 23.20