• Ново
Многоцветен Принцеса момиче обличам децата пухкави тюл пакетче рокля топка рокля с лента и панделка на талията деца сватбена рокля

Многоцветен Принцеса момиче обличам децата пухкави тюл пакетче рокля топка рокля с лента и панделка на талията деца сватбена рокля

BGN 31.97

Сума
Налично за поръчка


Виножито Боја Девојки Капчиња Туту Фустан Деца рачно изработени Меки Tulle Tutus со Лента Лак Деца Евтини Партија Облечи
Големина На Табелата :
3. MOQ : 1 парче, u може да се избере големини.
4. Превозот : бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail, EMS, не е слободен.
5.Детални Слики : како што е подолу
Боја Детали Слики : сите бои се во парк
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
1. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.
2. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рок од 4 работни дена по приемот на вашата исплата.
3.Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Превозот и предавање
1. EMS/DHL е нашата склопот на превозот метод. нејзините бесплатен превозот. Pls ве молиме имајте на ум : EMS обично треба 7 работни дена да пристигне во вашиот град . ако има било какви проблеми, ние ќе ги советува у однапред. благодарам u.
2. Бидете сигурни дека за да се остави телефонски број кога пополнување вашиот купувачот информации.
3.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР .
4.Комбинираат превозот.ние ќе направиме се комбинираат за испорака за вас за да ви помогне да заштедите на товар кога ќе го купите различни елементи, иако нашата веб-страница.толку долго како што можете да изберете истите се изразат компанија да ја испорача стоката за вас .ви благодариме
Политика За Враќање
Ако нешто не е во ред,pls контактирајте со нас на прво време,разговор на линија или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето на стоката;Ако треба да се врати,тоа мора да биде направено во рок од 7 дена по пристигнувањето,и купувачот треба да бидат одговорни за испорака на плаќање. благодарам многу!
Белешки
1. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно.
2.Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
3.Следи прилагодувањата може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани и може да ја нарушат вистинските бои и големина.
Повратни информации

Всичко за продукта

Дете американски размер:
2Т, 3T, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12М
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момичета
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Украса:
Лук
Силует:
Бална Рокля
Материал:
Полиестерна Мрежа
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
Вграден сутиен:
No
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
търговска марка:
БАИМАЙИ
Стил:
Европейски и американски стил
Дължина На Роклята:
До Средата На Прасците
Яка:
О-Образно Деколте
Номер На Модела:
БАЙИ01
Цвят:
цвят на дъгата
Материал:
Мек Тюл.
Размер:
0/9 years old
Пол:
Момичета
Пакет:
Торба OPP
Място на оригинала:
Китай
No:
Бебе и малко дете
Стилове:
рокля-пакетче,бална рокля
Предмет на:
vestidos
Възраст:
Bebe

Подобни продукти в категория

Лятото На 2017 Нов Стил Децата Baby Girl Dress Fold Sleeve Pattern Print Памучни Рокли, Дрехи За Момичета, Деца Дете Vestidos

Почитуван,доколку сакате да видите вистински фотографии,ве молиме contant нас!!!2017 Нов Стил Деца Бебе Девојка Се Облекуваат Кратко Sleeve Печати Шема Памучни ФустаниГолемина : 90100110120130Foa Возраст : 17 Години

BGN 10.35

Лятото е нова мода деца Baby Girl облекло облекло набор от Sun Flower printed Майк +дънки дънкови панталони шорти сладък комплект на детски дрехи

Најновите Деца Бебе Девојки Врвот + Тексас Шорцеви 2 ПАРЧИЊА Облека!!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : Како На СликатаНово во Мода Материјал : Памук+ТексасВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

BGN 7.84

момичета party носете dress деца 2017 лято ръкави от дантела момичета принцеса сватбена рокля деца party prom dresses диамант мъниста размер на 8

девојки партија носат фустан деца 2017 лето без ракави чипка девојки принцезата свадба облечи деца матурска партија фустани Дијамант Монистра size 8ПлаќањеЗачувам е нашиот препорачува метод на плаќање ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : Ако постои било каков проблем за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт........................................................................................За ПодарокВе молиме не't ask ние испрати подарок,beacuse ќе испрати мал подарок по случаен избор........................................................................................ИспоракаПревозот ќе се организира во рок од 7 дена по Завршено плаќање на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале...

BGN 26.00 27.44

Коледа децата момичета сватба пайети и дантели окото момиче рокля елегантна Принцеса партия театрализованное вечерна рокля без ръкави момичета дрехи

Сет Вклучуваат : 1 Pc Фустан, 1 Pc SashСостојба : Нова со ознакаМатеријал : Полиестер, Чипка, MeshФустан Должина : Должина ЧајКарактеристики : Фустан е направен од полиестер, чипка и решетката материјал, рака мие или хемиско чистење...

BGN 25.00 34.26

красив стил baby kids торта плиссированное облечи момичето с дълъг ръкав пристрастие дизайн памук трептене рокля

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба да додадете други такса,pls ме контактирате доколку ви треба помалку потоа 100pcs,исто така може да ви понуди,но цената ќе се додаде,pls ме контактирате 4 : материјал : 95% памук, 5%spandex ОЕМ БРЗА ИСПОРАКА ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ПОНИСКА ЦЕНА НАЈДОБРА УСЛУГА 1 : сите производи да може да се меша бојата,само да ме остави порака за она што ви треба.најмалку 2 парчиња боја и големина можете да изберете било quastion можете да cotact мене^^ 2 : за превозот : производство на времето обично е 1520day! pls плаќаат со paypal или продолжување на времето за испорака140kg ќе брод од upsот или fedex , време на испорака : 57days40100kg ќе брод од страна на dhl , време на испорака : 3 дневна 3 : прифати прилагодено дизајн и печатење облека 5 : деца големина : 3m,6m,9m,12m,18 милиони,2t,3t,4t,5t,6t,7t,8t,10t,12t боја : како следете ги сликОпис на производот 1)торта Стил се облекуваат 2)Материјал 95%памук, 5%spandex (сплетам памук ) 3)Големинадеца : 3 М 6 М 9 M,12 M18 M,2 T,3 T,4 T,5 T,6 T,7 T,8 T,10 T,12 T возрасни : xs,s,m,l,xl,xxl 4)Боја mutil боја да изберете ,како фотографија,каталог и боја шема...

BGN 880.00

Сладко Бебе, Момиче, Момче Пуловер Зима Пролет 2018 Момчета С Дълъг Ръкав Вязаная Облекло Децата Есен Леопардовый Пуловер За Момичета Подаръци

Ознака Должина Биста Ракав Дете ни големина80 34cm 60cm 32 =12 M90 37cm 64cm 34 =18 МИЛИОНИ100 40cm 68cm 36 =2 T110 43cm 72cm 38 =3 T120 46cm 76cm 40 =4 5130 49cm 80см 42 =6 7Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 23cm за грешкиПлаќањеПостојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се кредитни картички, реално банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас...

BGN 20.00 27.04

Lonsant 2018 Детски дрехи лято без ръкави момиче любов образна каишка ежедневна мода хладен каишка дами свободни удобни jumpsui

Драг Пријател ,Ви благодариме за вашата поддршка и сите заедно .Имаме Професионален тим ,и ние ви нудиме најдобра услуга и брзо Логистика .Ние поддршка Dropshipping и трговија на Големо ,ви Благодариме за вашето внимание !Да ви кажам една Вест , Поради девизниот влијание ,цената на нашите предмети можеби имаат некои малку плови .Но, не грижете се ,Ова е Нормална состојба ,знаете Девизниот курс ќе влијае врз нашиот производ цена ...

BGN 16.00 18.94

Дядо Коледа Облекло За Момичета Червени Дантели 1-5 Години Пола, Панталон Принцеса Детски Дрехи Грах Новост Зелен Памук Детски Комплекти

Големина : 80 90 100 110 120 Pls изберете ја оваа големина на табелата да се избере соодветна големина Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга...

BGN 22.56

Сладък Bowknots детска пола на децата нагънат половин вълнени поли възли точка печат деца дрехи за момичета Коледа Детски дрехи

Симпатична Bowknots Дете Здолниште Деца Pleated Волна Мешавина Здолниште Knited точка печати Години девојки Божиќ облека Бебе облекаголемина : 2t,3t,4,5,6,7;боја : сива,светло сива боја;пакување : 1pcs здолниште; големина на лист(единица / cm) големина 2t : должина 25cm,половината 20cm*2; големина 3t : должина 27cm,половината 21cm*2; големина 4t : должина 29cm,половината 22cm*2; големина 6t : должина 31cm,половината 23cm*2; големина 7t : должина 33cm,половината 24cm*2; Забелешка : плочка мерка,таму можеби 13cm грешка,ве молиме да се разбере,ви благодариме! Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! pls се провери мојата продавница websit :

BGN 17.00 17.58

Pudcoco Toddler Детски Дрехи Summer Baby Girls Жилетка Без Ръкави, Потници + Гамаши, Панталони Комплект Дрехи Облекло

Најновите Модата Дете Девојки Облека!!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : Како на СликатаНово во Мода Материјал : ЖанВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

BGN 10.93

Pudoco Baby Girls Разчорлям Гащеризон Dress няколко нива гащеризон с рамо рокля за момичета Fille

Најновите Модата Бебе Девојки Romper !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

BGN 8.00 8.94

Дрехи за момичета 2017 Годишният свободно време Детски дрехи колекция сладък котка сарафан + раирана риза костюм деца 2 броя 3-7y

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ви благодариме за вкусот на нашите производи,При купување на стоки, ќе се обезбеди вашето име и презиме, детални адреса и куќниот број, правилен поштенски код и телефонски број ќе ги испратите на вас како е можно поскоро!2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет облека,брза испорака брзина,најниска цена,најдобра услуга .3.Ако имате било какви прашања , не отворен спор , можете да контактирате со нас , ние може да се зборува повеќе работи се реши.Се надевам да имаат пријатен шопинг искуство, имаат убав ден! Децата НИ ГолеминаОзнака големинаОблека должина Градите(cm) должина на Ракав(cm) должина на Здолниште(cm)Половината(cm) Соодветна висина 3 T 38 8090cm 4 T 40 90100cm 5 T 43 100110cm 6 T 46 110120cm 7 T 49 120130cmГолемина на табела,може да се 12cm грешка (1 инч=2.54 см)Ние треба 37 работни дена за да се подготват својата цел, бидејќи на нашите бројни наредби секој ден...

BGN 22.00 22.24

Високо качество на бял тюл момиче лятна рокля за сватба, детско парти рокля Принцеса момиче рожден ден облечи с голям лък 2-12Т

Пријатели, вие може да видите некои други евтини производи, ниска цена, со низок квалитет Цената е важно, но квалитетот на производот е повеќе важно...

BGN 36.00 71.10

Ellies Bridal Girls Princess Pageant Dress Тюл Къдри Няколко Нива, Вечерни Парти Детски Бални Рокли Кристална Лък Първо Причастие Рокля

Ellies Булчински Девојки Принцеза Церемонија Фустан Tulle Возбудува Нивоа Вечер Партија Деца Топката Наметки Кристал Лак Првата Причест Фустан

BGN 65.00 108.16

майка детски дрехи ежедневни семейство, мама и аз памук плаж синьо шарени дълги макси рокля

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба да додадете други такса,pls ме контактирате доколку ви треба помалку потоа 100pcs,исто така може да ви понуди,но цената ќе се додаде,pls ме контактирате 4 : материјал : 95% памук, 5%spandex ОЕМ БРЗА ИСПОРАКА ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ПОНИСКА ЦЕНА НАЈДОБРА УСЛУГА 1 : сите производи да може да се меша бојата,само да ме остави порака за она што ви треба.најмалку 2 парчиња боја и големина можете да изберете било quastion можете да cotact мене^^ 2 : за превозот : производство на времето обично е 1520day! pls плаќаат со paypal или продолжување на времето за испорака140kg ќе брод од upsот или fedex , време на испорака : 57days40100kg ќе брод од страна на dhl , време на испорака : 3 дневна 3 : прифати прилагодено дизајн и печатење облека 5 : деца големина : 3m,6m,9m,12m,18 милиони,2t,3t,4t,5t,6t,7t,8t,10t,12t боја : како следете ги сликОпис на производот 1)Стил на родител, дете облека секојдневен семејство мама и мене памук плажа сина лента долга макси фустан 2)Материјал 95%памук, 5%spandex (сплетам памук ) 3)Големинадеца : 3 М 6 М 9 M,12 M18 M,2 T,3 T,4 T,5 T,6 T,7 T,8 T,10 T,12 T возрасни : xs,s,m,l,xl,xxl 4)Боја mutil боја да изберете ,како фотографија,каталог и боја шема...

BGN 640.00

Мода новородено бебе детски момиче с дълъг ръкав на райета бродерия розата е цветето на изрязване на върховете Blusa дънкови къси панталони 2 бр. Детски дрехи, определ

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : Памук+ТексасБоја : Како на сликата шоуСтил : МодаГолемина : 80 90 100 110 120Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Она Што Ќе Добиете : 1 x Девојка ОблекаПреглед :

BGN 10.00 11.50

3 бр. компл лятото хлапето деца момичета Снежанка Принцеса костюм превръзка на главата си екипировки сладко момиче облекло 2017

Опис2017 Најновите Модни Бебе Девојки Облека !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : ПамукВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

BGN 14.00 16.16

Горещи продажба Baby Kids Girls One-piece ръкави сърцето гледна лигавник Playsuit анцуг, тениска, панталони облекло облекло 2-7Y

Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : ПамукБоја : ЦрнаСтил : Jumpsuit Големина Висина 2 T 95 3 T 100 4 T 105 5 T 110 6 T 115 7 T 120Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Она Што Ќе Добиете : 1 x Деца JumpsuitПреглед :

BGN 8.93

GSCH Elsa Dress +4 Аксесоари с пайети и дантели Елза Анна партия cosplay костюм Елза прикриване на роба fille hiver децата Коледна рокля

Деца Елса Фустан + 4 Додатоци Sequined Чипка Елса Ана Cosplay Костим Елсамакедонија ја Прикријат Облека fille hiver Партија Деца Божиќ Облечи Deguisement Облека Reine des Neiges Елса ОблекаСнег Кралицата Елса cosplay фустан Собата е многу популарна со деца.Кога тие се носат на облека,тие ќе уживаат во забавата на улога игра филм Пакување вклучуваат : елса фустан сет (облечи+кејп+ракав)+4 парчиња модни додатоци(Круна + Перика +Магично Стапче +ракавица) ве Молиме да не се однесуваат на големината на табелата за да го изберат подобар големина (1cm=0.39 инчи) НИ ГОЛЕМИНА Фустан Должина Градите*2 Укажуваат на тоа Висина Лебл cm инчен cm инчен 23 T 65 25.35 28 10.92 9095cm 100 34 T 68 26.52 29 11.31 95105cm 110 45 T 71 27.69 31 12.09 105115cm 120 56 T 74 28.86 32 12.48 115125cm 130 78 T 78 30.42 33 12.87 125135cm 140 910 T 85 33.15 35 13.65 135145cm 150 1.Бидејќи на различни мерни методи,Pls дозволете 23cm грешка.2.Бојата на облекувам можат да бидат различни, со оригиналниот основно за светлина effection...

BGN 20.00 20.38