• Ново
момичета party носете dress деца 2017 лято ръкави от дантела момичета принцеса сватбена рокля деца party prom dresses диамант мъниста размер на 8

момичета party носете dress деца 2017 лято ръкави от дантела момичета принцеса сватбена рокля деца party prom dresses диамант мъниста размер на 8

BGN 27.44
BGN 26.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


девојки партија носат фустан деца 2017 лето без ракави чипка девојки принцезата свадба облечи деца матурска партија фустани Дијамант Монистра size 8
Плаќање
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
Ако постои било каков проблем за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
.......................................................................................
За Подарок
Ве молиме не't ask ние испрати подарок,beacuse ќе испрати мал подарок по случаен избор.
.......................................................................................
Испорака
Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по Завршено плаќање на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Ние нудиме 4 превозот метод како што е подолу :
EMS Ќе трае 3-7 работни дена, треба да ја плати превозот цена.
DHL Ќе трае 3-7 работни дена, треба да ја плати превозот цена.
Fed Ex Ќе се 5-12 работни дена, треба да ја плати превозот цена.
Ali Express Стандард Превозот Ќе се 10-35 работни дена,Бесплатен превозот.(Remote област треба да платат мала сума на поштарина)
...........................................................................................
Испрати & наплата :
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајт,и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ако било какви проблеми за следење на информации , ве молиме контактирајте со нас пред да се стави ред да го оспори.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања.
3.Ве молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети.
.......................................................................................
Известување
Ние не't преземе дополнителни увоз данок на вашиот counrtry, ве молиме да се разбере ! Ве молиме не't остави негативни повратни информации.бидејќи од неа.Ви благодарам многу !
..............................................................................
Известување
Одмор и викенд не се вклучени во работните денови. Само за повикување само.
..............................................................................
Повратни информации
1.Вашето задоволство е наша извршување,па ако има нешто да се направи сте незадоволни ,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа),ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да.

Всичко за продукта

Дете американски размер:
3T, 4, 5, 6, 7, 8, 24 МИЛИОНА, 6М, 12М
търговска марка:
ИДТОММ
Материал:
Памук, Полиестер
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Стил:
Сладки
Украса:
Beading
Силует:
А-Линия
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Вид На Модела:
Твърд
Стил Ръкави:
Редовен
Вграден сутиен:
No
Яка:
О-Образно Деколте
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момичета
Тип Рокли:
Пълно рокля
За сезона:
Зима, Пролет, Лято, Есен
Приложимо пол:
Жена
Височина:
70см, 80 см, 90 см, 100cm, 110см, 120 сантиметра, 130 сантиметър, 140см, цялото ръководство на партията
Перечисленный сезон:
Лятото на 2017 година
елемент:
Принцеса.

Подобни продукти в категория

OKLADY деца момичета пролет есен розов син, бежов лейси довършителни пристрастие планински кристал, гамаши децата принцеса памук гамаши

Материјал : памукБоја : како на сликатаГолемина : 5 големини (100cm, 110cm, 120cm, 130cm, 140cm)Опис : децата девојка чипка намали кристал leggings

BGN 10.86

Сладко Бебе, Момиче, Момче Пуловер Зима Пролет 2018 Момчета С Дълъг Ръкав Вязаная Облекло Децата Есен Леопардовый Пуловер За Момичета Подаръци

Ознака Должина Биста Ракав Дете ни големина80 34cm 60cm 32 =12 M90 37cm 64cm 34 =18 МИЛИОНИ100 40cm 68cm 36 =2 T110 43cm 72cm 38 =3 T120 46cm 76cm 40 =4 5130 49cm 80см 42 =6 7Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 23cm за грешкиПлаќањеПостојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се кредитни картички, реално банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас...

BGN 20.00 27.04

нови комплекти дрехи за момичета Детски дрехи Бебешки дрехи 2 бр. комплект с къс ръкав раирана риза + панталон дрехи за момичета

2016 година Нови Девојки Облека Поставува Деца Облека 2 КОМПЈУТЕРИ Set Кратко Sleeve Шарени Т Кошула + Панталони Бебе Дете Девојки Облека Опис Сосема НОВ со Висок квалитет Тип : 2016 Година Мода Девојки се ОблекуваатБоја : Покаже како слики Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние препорачуваме избор на поголеми димензии, благодарение...

BGN 7.00 7.98

2018 пролет лято дънкови поли за момичета мода училище момиче плисирани поли Детски дрехи на Детето Детето е с Висока Талия, поли опаковки

Добредојдовте на нашата продавница2018 Пролет Лето Тексас Здолништа за Девојки Модна Училиште Девојки Pleated Здолништа Детска Облека Бебе Дете Висока Половината Туту ЗдолништаИме на производ : Бебе девојка тексас мини сукњаПол : ДевојкиГолемина на возраст : 2 T,3 T,4 T,5 T,6 T,7 T,8 T,9 TГолемина на висина : 90100110120130140150Боја : СинаМатеријал : памукСтил : Мода,Удобно,УбавиОдговара : Одговара точно на големина,заземаат својата нормална големинаВе молиме љубезно се однесуваат подолу за да изберете соодветна големина.(Единица : cm) Ознака големина Возраст Должина Половината*2 Висина 90 23 T 25 20 90cm 100 34 T 26 21 100cm 110 45 T 27 21 110cm 120 56 T 28 22 120cm 130 67 T 29 22 130cm 140 78 T 30 23 140cm 150 89 T 31 24 150cmAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 21.00 23.84

Сладък Bowknots детска пола на децата нагънат половин вълнени поли възли точка печат деца дрехи за момичета Коледа Детски дрехи

Симпатична Bowknots Дете Здолниште Деца Pleated Волна Мешавина Здолниште Knited точка печати Години девојки Божиќ облека Бебе облекаголемина : 2t,3t,4,5,6,7;боја : сива,светло сива боја;пакување : 1pcs здолниште; големина на лист(единица / cm) големина 2t : должина 25cm,половината 20cm*2; големина 3t : должина 27cm,половината 21cm*2; големина 4t : должина 29cm,половината 22cm*2; големина 6t : должина 31cm,половината 23cm*2; големина 7t : должина 33cm,половината 24cm*2; Забелешка : плочка мерка,таму можеби 13cm грешка,ве молиме да се разбере,ви благодариме! Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! pls се провери мојата продавница websit :

BGN 17.00 17.58

Горещи продажба Baby Kids Girls One-piece ръкави сърцето гледна лигавник Playsuit анцуг, тениска, панталони облекло облекло 2-7Y

Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : ПамукБоја : ЦрнаСтил : Jumpsuit Големина Висина 2 T 95 3 T 100 4 T 105 5 T 110 6 T 115 7 T 120Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Она Што Ќе Добиете : 1 x Деца JumpsuitПреглед :

BGN 8.93

Нов 2018 лято облечи комплекти дрехи мода памук с къс ръкав тениска с тюл поли децата момиче облекло 2 бр. Комплект

Производ Тмаица со Туту Здолниште Материјал spandex, voile и tulle Сезоната Пролет Лето Есен / Есен Зима Сите Сезони Боја како на слика Возраст 212 години превозот бесплатен превозот од кина psot воздух mail или epacket време на Испорака 35 работни дена за Бебе бал Фустан услови за Плаќање Paypal,T / T,Запад унија,Зачувам Пакување 1 парче / OPP вреќаДруги клиент вистински производ фото Нови 2018 Лето Девојки Фустан Облека Поставува Мода Краток Ракав Памук маица Tulle Здолништа Деца Деца Девојка Облека 2 парчиња СетНапомена : За Тмаица 23 T испрати големина S46 Y испрати големина M79 Y испрати големина L1012 Y испрати големина XL

BGN 18.00 31.97

Lonsant 2018 Детски дрехи лято без ръкави момиче любов образна каишка ежедневна мода хладен каишка дами свободни удобни jumpsui

Драг Пријател ,Ви благодариме за вашата поддршка и сите заедно .Имаме Професионален тим ,и ние ви нудиме најдобра услуга и брзо Логистика .Ние поддршка Dropshipping и трговија на Големо ,ви Благодариме за вашето внимание !Да ви кажам една Вест , Поради девизниот влијание ,цената на нашите предмети можеби имаат некои малку плови .Но, не грижете се ,Ова е Нормална состојба ,знаете Девизниот курс ќе влијае врз нашиот производ цена ...

BGN 16.00 18.94

Дядо Коледа Облекло За Момичета Червени Дантели 1-5 Години Пола, Панталон Принцеса Детски Дрехи Грах Новост Зелен Памук Детски Комплекти

Големина : 80 90 100 110 120 Pls изберете ја оваа големина на табелата да се избере соодветна големина Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра комуникација, брза испорака и убаво услуга...

BGN 22.56

3 бр. компл лятото хлапето деца момичета Снежанка Принцеса костюм превръзка на главата си екипировки сладко момиче облекло 2017

Опис2017 Најновите Модни Бебе Девојки Облека !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : ПамукВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

BGN 14.00 16.16

2017 New Spring Fashion Girl Suit потник + панталон 2 бр. костюми модни дрехи Street Beat Style Europe детски Детски дрехи

Бренд Име : Ai Le ЗајакотПроизводи : 2017 нов сет : блузи + панталони = 2piecesMOQ : 1set / многуГолемина : 34567 TПогоден за возраст : 28yearsМатеријал : ПамукПогоден сезона : Летни,Пролет,ЕсенПревозот : EMS, UPSот, DHL, Кина пост воздух пошта и др.Боја : 8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла

BGN 17.00 28.75

Мода новородено бебе детски момиче с дълъг ръкав на райета бродерия розата е цветето на изрязване на върховете Blusa дънкови къси панталони 2 бр. Детски дрехи, определ

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : Памук+ТексасБоја : Како на сликата шоуСтил : МодаГолемина : 80 90 100 110 120Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Она Што Ќе Добиете : 1 x Девојка ОблекаПреглед :

BGN 10.00 11.50

2018 fashion Kids denim dresses Baby Girls Child Casual long sleeve Denim Dress Party Wedding Pageant sweet kid Dresses

Најновите Модата Деца Бебе Девојки Тексас Фустан !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

BGN 7.50

SOSOCOER Girls Dress New Summer Fashion Stripe Fly Sleeve Kids Party Dress Baby Girl Clothes лук колан Детски рокли костюм

[ ИМЕ на ПРОИЗВОД ] SOSOCOER Девојки Фустан Нови Летни Мода Линија Летаат Ракав Деца Партија се Облекуваат Бебе Девојка Облека Лак Појас Деца Фустани Костим[БОЈА] Како слика[SIZE] 23 / 34 / 45 одговараат за 24 M4 T години бебе[ТКАЕЊЕТО] Памук + ПолиестерПлочка физички мерења, 12 см грешка припаѓа на нормалата, на возраст само сугерираат , не е точно според различни Деца...

BGN 18.00 36.77

2017 нов стил baby момичета с къс ръкав рокли деца сладък карикатура шарени дрехи-високо качество на baby момичета нов дизайн на рокли

Добредојдовте На Скокање Метри Продавница Добра Вест : Клиентите Кои го Следат нашата Продавница или да Побара пријатели да се Следат , На Подарок ќе Добие !!!! Ние Сме Нова Детска Облека Продавница во Aliexpress...

BGN 11.00 19.46

Лятото На 2017 Нов Стил Децата Baby Girl Dress Fold Sleeve Pattern Print Памучни Рокли, Дрехи За Момичета, Деца Дете Vestidos

Почитуван,доколку сакате да видите вистински фотографии,ве молиме contant нас!!!2017 Нов Стил Деца Бебе Девојка Се Облекуваат Кратко Sleeve Печати Шема Памучни ФустаниГолемина : 90100110120130Foa Возраст : 17 Години

BGN 10.35

Коледа децата момичета сватба пайети и дантели окото момиче рокля елегантна Принцеса партия театрализованное вечерна рокля без ръкави момичета дрехи

Сет Вклучуваат : 1 Pc Фустан, 1 Pc SashСостојба : Нова со ознакаМатеријал : Полиестер, Чипка, MeshФустан Должина : Должина ЧајКарактеристики : Фустан е направен од полиестер, чипка и решетката материјал, рака мие или хемиско чистење...

BGN 25.00 34.26

Мода бебето бебешки деца момичета есента на дрехи от деним, клеш Разкроена панталони обувки нарязани дънки хит Цвят широки панталони краката 2-7 Т

ОписНајновите Модата Деца Бебе Девојки БелBottoms Фармерки Панталони !!!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : Како На Сликата ШоуНово во Мода Материјал : ТексасВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

BGN 14.00 14.32

Нов летни дрехи момичета темперамент Dot шифоновое рокля шифоновая блуза + вълна гледна Точка грах къса пола от две части CLS050

4484907929713787 Дете поставува парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 17.71 / парчеНовиот 2016 година летото носат девојка точка chiffon фустан Chiffon блуза + здолништа не ѓерданКако да се купи Материјал

BGN 16.00 17.30

Коледа розова рокля на принцеса за 5-16 години Момиче Party Clothes дантелени рокли опаковки Kids Brand Vestidos Children Dress GDR367

4484907929710332 девојки фустан парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеКако да се купи Материјал

BGN 41.00 59.01