• Ново
2017 деца момичета лято цветен принт ръкави детска жилетка, потник + шорти комплекти за момичета Детски дрехи Костюми 2-8 години S2

2017 деца момичета лято цветен принт ръкави детска жилетка, потник + шорти комплекти за момичета Детски дрехи Костюми 2-8 години S2

BGN 7.46
BGN 6.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
2017 Деца Девојки Лето Флорални Печатени Ракави Бебе Вест Блузи +Шорцеви Поставува За Девојки Детска Облека Одговара на 2-8 Y S2 Материјал : Памук, Лен Боја : како на сликата Ракав : без Ракави Стил : Флорални Вест Bowknot Т-маица Блузи+ Шорцеви Лето Тимови Повод : Лето Повик ,Партија Големина : Одговара за 2-6 Години Децата Бебе Големина на Табелата : Големина на Врвот Биста Панталони Lenth Препорачуваме Возраст 100/S 37cm/14.57" 60cm/23.62" 25cm/9.84" 2 T 110/M 39cm/15.35" 62cm/24.40" 26cm/10.24" 3 T 120/L 41cm/16.14 и делови" 64cm/25.20" 27cm/10.63" 4 T 130/XL 43cm/16.93" 68cm/26.77" 28cm/11.02" 5 T 140/XXL 45см/17.72" 70cm/27.56" 30cm/11.81" 6 T
Пакет содржи : 1 Сет
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-2 CM разликата се должи на рачно мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутерски екран 's резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
2. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.
3. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
4. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние'll прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, какви 's цената на големо?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Всичко за продукта

Дете американски размер:
2Т, 5Т, 6Т, 3T, 4Т
Отдел Име:
Деца
Тип Елемент:
Комплекти
Материал:
Лен, Памук
Стил:
Модни модели
Тип На Затваряне:
Няма
Номер На Модела:
детски комплект
Вид Връхни Дрехи:
Жилетка
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Вид На Модела:
Цвете
Яка:
V-Образно Деколте
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Пол:
Момичета
Стил Ръкави:
Редовен

Подобни продукти в категория

Високо качество на бял тюл момиче лятна рокля за сватба, детско парти рокля Принцеса момиче рожден ден облечи с голям лък 2-12Т

Пријатели, вие може да видите некои други евтини производи, ниска цена, со низок квалитет Цената е важно, но квалитетот на производот е повеќе важно...

BGN 36.00 71.10

Хумор мечка новата есенна дрехи за малките момичета комплекти дрехи за момичета от любовта с дълъг ръкав + поли ежедневни 2 бр. костюми за момичета Детски дрехи, ком?

соодветна возрастознака големинаоблека должина / cm градите / cmфустан должина / cmВисина / cm 2 T 90 35 54 24 8692 3 T 100 38 58 25 9298 4 T 110 41 62 26 98104 5 T 120 43 66 27 104110 6 T 130 45 70 29 110122Големина на табела,може да се 13cm грешка...

BGN 15.00 23.20

Търговците на дребно 3-10 години на летни детски панталони бакенбарды Детски гамаши, панталони за момичета

**екстра точка ќе добиете дополнителни 5% попуст најголемиот дел цена!***Фабрика Директни Локален Бренд Со*Ние обично го користат тенок и лесен материјал како пластика кеса да пакет на стока, така што ќе може да го спаси цената на превозот да си дозволат нашите клиенти повеќе поевтина цена.Големина на табелата(CM; отстапување : 13 CM)Децата НИ ГолеминаДолги панталониПоловинатаРеферентна Висина3 T43191004 T48201105 T6 T51211207 T8 T55221309 T10 T5823140Пред употреба, машина за миење во топла вода...

BGN 6.27

Момичета Пети пола пакетче пола, детска пола пакетче розово+светло лилави ресни

Добредојдовте на Lovely Poung меѓународен ограниченПроизвод девојки туту здолниште MOQ 5pcs / многу примерок цел поддржани,ве молиме контактирајте со нас или ни остави порака пред цел Големина една големина одговара на сите костим за 2 до 8 возраст девојки (Ние продаваме со целосна големина,не може да се избере големини Материјал најлон tulle боја 85%98% сличен на слики,но таму ќе биде малку боја differents поради различни монитори и светла Превозот Кина пост воздухопловната,EMS,DHL,UPSот Забелешка може да се меша со нашиот други предмети за поевтини се комбинираат превозот цена,Ве молиме контактирајте со нас за фотографии, без жиг,ви благодариме ! Имајте пријатен шопингПлаќање1...

BGN 19.00 20.78

Дрехи за момичета 2017 Годишният свободно време Детски дрехи колекция сладък котка сарафан + раирана риза костюм деца 2 броя 3-7y

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ви благодариме за вкусот на нашите производи,При купување на стоки, ќе се обезбеди вашето име и презиме, детални адреса и куќниот број, правилен поштенски код и телефонски број ќе ги испратите на вас како е можно поскоро!2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет облека,брза испорака брзина,најниска цена,најдобра услуга .3.Ако имате било какви прашања , не отворен спор , можете да контактирате со нас , ние може да се зборува повеќе работи се реши.Се надевам да имаат пријатен шопинг искуство, имаат убав ден! Децата НИ ГолеминаОзнака големинаОблека должина Градите(cm) должина на Ракав(cm) должина на Здолниште(cm)Половината(cm) Соодветна висина 3 T 38 8090cm 4 T 40 90100cm 5 T 43 100110cm 6 T 46 110120cm 7 T 49 120130cmГолемина на табела,може да се 12cm грешка (1 инч=2.54 см)Ние треба 37 работни дена за да се подготват својата цел, бидејќи на нашите бројни наредби секој ден...

BGN 22.00 22.24

Многоцветен Принцеса момиче обличам децата пухкави тюл пакетче рокля топка рокля с лента и панделка на талията деца сватбена рокля

Виножито Боја Девојки Капчиња Туту Фустан Деца рачно изработени Меки Tulle Tutсо Лента Лак Деца Евтини Партија ОблечиГолемина На Табелата : 3...

BGN 31.97

Ellies Bridal Girls Princess Pageant Dress Тюл Къдри Няколко Нива, Вечерни Парти Детски Бални Рокли Кристална Лък Първо Причастие Рокля

Ellies Булчински Девојки Принцеза Церемонија Фустан Tulle Возбудува Нивоа Вечер Партија Деца Топката Наметки Кристал Лак Првата Причест Фустан

BGN 65.00 108.16

Многоцветен Допълнителен Двоен Пристрастие Стил Момичета Шорти Малко Момиченце Comfertable Дишащи Дрехи

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! ако ви треба помалку потоа 100pcs,исто така може да ви понуди,но цената ќе се додаде,pls ме контактирате 4 : материјал : 95% памук, 5%spandex ОЕМ БРЗА ИСПОРАКА ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ПОНИСКА ЦЕНА НАЈДОБРА УСЛУГА 1 : сите производи да може да се меша бојата,само да ме остави порака за она што ви треба.најмалку 2 парчиња боја и големина можете да изберете било quastion можете да cotact мене^^ 2 : за превозот : производство на времето обично е 1520day! pls плаќаат со paypal или продолжување на времето за испорака140kg ќе брод од upsот или fedex , време на испорака : 57days40100kg ќе брод од страна на dhl , време на испорака : 3 дневна 3 : прифати прилагодено дизајн и печатење облека 5 : деца големина : 3m,6m,9m,12m,18 милиони,2t,3t,4t,5t,6t,7t,8t,10t,12t боја : како следете ги слик

BGN 560.00

2018 Мода ежедневни момиче рокли деца ръкави марка рокля памук птици дизайн на роклята детски Бебешки дрехи за 18 м.-6 т

2017 Мода Обичните Девојка Фустани Деца без Ракави Бренд Фустан Памук Птици Дизајн се Облекуваат бебето Детска Облека За 18 МИЛИОНИ6 TКвалитет : Brand new бебе девојки принцеза се облекуваатМатеријал : памук , полиестерОзнака Големина : 18 МИЛИОНИ,2 T3 T,4 T,5 T,6 TБоја : Птици дизајнСезона : пролет,лето,есенТип : коленото должина , без ракавиГолемина На ТабелатаВе молиме обрнете внимание на следниве точки пред да се одвива со цел : 1 : полно име и детали адреса,куќа број 2 : правилен поштенски код и телефонски број...

BGN 12.14

майка детски дрехи ежедневни семейство, мама и аз памук плаж синьо шарени дълги макси рокля

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба да додадете други такса,pls ме контактирате доколку ви треба помалку потоа 100pcs,исто така може да ви понуди,но цената ќе се додаде,pls ме контактирате 4 : материјал : 95% памук, 5%spandex ОЕМ БРЗА ИСПОРАКА ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ПОНИСКА ЦЕНА НАЈДОБРА УСЛУГА 1 : сите производи да може да се меша бојата,само да ме остави порака за она што ви треба.најмалку 2 парчиња боја и големина можете да изберете било quastion можете да cotact мене^^ 2 : за превозот : производство на времето обично е 1520day! pls плаќаат со paypal или продолжување на времето за испорака140kg ќе брод од upsот или fedex , време на испорака : 57days40100kg ќе брод од страна на dhl , време на испорака : 3 дневна 3 : прифати прилагодено дизајн и печатење облека 5 : деца големина : 3m,6m,9m,12m,18 милиони,2t,3t,4t,5t,6t,7t,8t,10t,12t боја : како следете ги сликОпис на производот 1)Стил на родител, дете облека секојдневен семејство мама и мене памук плажа сина лента долга макси фустан 2)Материјал 95%памук, 5%spandex (сплетам памук ) 3)Големинадеца : 3 М 6 М 9 M,12 M18 M,2 T,3 T,4 T,5 T,6 T,7 T,8 T,10 T,12 T возрасни : xs,s,m,l,xl,xxl 4)Боја mutil боја да изберете ,како фотографија,каталог и боја шема...

BGN 640.00

2017 New Spring Fashion Girl Suit потник + панталон 2 бр. костюми модни дрехи Street Beat Style Europe детски Детски дрехи

Бренд Име : Ai Le ЗајакотПроизводи : 2017 нов сет : блузи + панталони = 2piecesMOQ : 1set / многуГолемина : 34567 TПогоден за возраст : 28yearsМатеријал : ПамукПогоден сезона : Летни,Пролет,ЕсенПревозот : EMS, UPSот, DHL, Кина пост воздух пошта и др.Боја : 8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла

BGN 17.00 28.75

GSCH Elsa Dress +4 Аксесоари с пайети и дантели Елза Анна партия cosplay костюм Елза прикриване на роба fille hiver децата Коледна рокля

Деца Елса Фустан + 4 Додатоци Sequined Чипка Елса Ана Cosplay Костим Елсамакедонија ја Прикријат Облека fille hiver Партија Деца Божиќ Облечи Deguisement Облека Reine des Neiges Елса ОблекаСнег Кралицата Елса cosplay фустан Собата е многу популарна со деца.Кога тие се носат на облека,тие ќе уживаат во забавата на улога игра филм Пакување вклучуваат : елса фустан сет (облечи+кејп+ракав)+4 парчиња модни додатоци(Круна + Перика +Магично Стапче +ракавица) ве Молиме да не се однесуваат на големината на табелата за да го изберат подобар големина (1cm=0.39 инчи) НИ ГОЛЕМИНА Фустан Должина Градите*2 Укажуваат на тоа Висина Лебл cm инчен cm инчен 23 T 65 25.35 28 10.92 9095cm 100 34 T 68 26.52 29 11.31 95105cm 110 45 T 71 27.69 31 12.09 105115cm 120 56 T 74 28.86 32 12.48 115125cm 130 78 T 78 30.42 33 12.87 125135cm 140 910 T 85 33.15 35 13.65 135145cm 150 1.Бидејќи на различни мерни методи,Pls дозволете 23cm грешка.2.Бојата на облекувам можат да бидат различни, со оригиналниот основно за светлина effection...

BGN 20.00 20.38

Нова пролет и лято стягане на DressHarper Seven Beckham Star Baby Cotton Fashion Dress

100% Памук, Протези ЗдолништеЅвезда Бебе СтилОсновните, МодаГолемина НАС Дете Големина Биста*2 см Облека Долг (Од Биста да се Облекуваат Дното) cm 23 2 T 26 36 34 3 T 27 40 45 4 T 29 42 56 6 30 44 78 8 32 46 910 10 33 50Забелешки : Поради прирачник мерка, разликата околу 13 см е дозволено...

BGN 14.00 20.22

Нов 2018 лято облечи комплекти дрехи мода памук с къс ръкав тениска с тюл поли децата момиче облекло 2 бр. Комплект

Производ Тмаица со Туту Здолниште Материјал spandex, voile и tulle Сезоната Пролет Лето Есен / Есен Зима Сите Сезони Боја како на слика Возраст 212 години превозот бесплатен превозот од кина psot воздух mail или epacket време на Испорака 35 работни дена за Бебе бал Фустан услови за Плаќање Paypal,T / T,Запад унија,Зачувам Пакување 1 парче / OPP вреќаДруги клиент вистински производ фото Нови 2018 Лето Девојки Фустан Облека Поставува Мода Краток Ракав Памук маица Tulle Здолништа Деца Деца Девојка Облека 2 парчиња СетНапомена : За Тмаица 23 T испрати големина S46 Y испрати големина M79 Y испрати големина L1012 Y испрати големина XL

BGN 18.00 31.97