• Ново
Летни сладки децата плат рокля за момичета детски дрехи без ръкави рокля трапециевидное рокля с лък европейската сладка принцеса dot print dresses

Летни сладки децата плат рокля за момичета детски дрехи без ръкави рокля трапециевидное рокля с лък европейската сладка принцеса dot print dresses

BGN 26.83
BGN 21.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


Можете да оставите порака да ми големина ти треба Прирачник за мерење, постојат две-три cm грешка
боја : 85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла

Всичко за продукта

Дете американски размер:
3T, 4Т, 5, 6, 7, 9
търговска марка:
Ейл Заек
Материал:
Памук, Полиестер
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Стил:
Европейски и американски стил
Украса:
Лук
Силует:
А-Линия
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Вид На Модела:
Точка
Стил Ръкави:
Редовен
Вграден сутиен:
No
Яка:
О-Образно Деколте
Номер На Модела:
200154
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Отдел Име:
Деца
Пол:
Момичета

Подобни продукти в категория

2017 нов стил baby момичета с къс ръкав рокли деца сладък карикатура шарени дрехи-високо качество на baby момичета нов дизайн на рокли

Добредојдовте На Скокање Метри Продавница Добра Вест : Клиентите Кои го Следат нашата Продавница или да Побара пријатели да се Следат , На Подарок ќе Добие !!!! Ние Сме Нова Детска Облека Продавница во Aliexpress...

BGN 11.00 19.46

Фамилна Rabbit 2017 New Girls Clothing Sets Baby Детски Дрехи Бебешки дрехи риза + панталон 2 бр. червило patch fashion set

Единица : cm големина должина на ракав биста*2 панталона половината изберете возраст 100 38 33 32 48 19 3years 110 41 36 33 53 20 4years 120 44 39 35 58 21 5years 130 47 42 36 63 22 6years 140 50 44 38 68 23 7years 1 сантиметар (cm) ≈0.39 инчи (во)Можете да оставите порака да ми големина ти требаПрирачник за мерење, постојат 23cm грешкабоја : 8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светлинаПлаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу : кредитна картичка、Web Money(WM)、TT、Western Union、Qiwi паричникот、Boleto、SOFORT Банкарство итн.Ако постои било каков проблем за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.Известување Данок : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Испорака : Превозот ќе се организира во рамките 15 дена по comfi#CCC плаќањеСите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точенОбластПатиАзијаСеверна Америка715 работни денаЗападна ЕвропаИсточна Европа1030 работни денаСредниотИстокОкеанијаЈужна АмерикаАфрика730 денаРусијаБразил730 денаНапомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови.Само за повикување само.Враќање & наплата : 1)ве Молиме проверете следење на информации за следење на вебсајт, и 37 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани...

BGN 19.95

Търговците на дребно 3-10 години на летни детски панталони бакенбарды Детски гамаши, панталони за момичета

**екстра точка ќе добиете дополнителни 5% попуст најголемиот дел цена!***Фабрика Директни Локален Бренд Со*Ние обично го користат тенок и лесен материјал како пластика кеса да пакет на стока, така што ќе може да го спаси цената на превозот да си дозволат нашите клиенти повеќе поевтина цена.Големина на табелата(CM; отстапување : 13 CM)Децата НИ ГолеминаДолги панталониПоловинатаРеферентна Висина3 T43191004 T48201105 T6 T51211207 T8 T55221309 T10 T5823140Пред употреба, машина за миење во топла вода...

BGN 6.27

Лятото На 2017 Нов Стил Децата Baby Girl Dress Fold Sleeve Pattern Print Памучни Рокли, Дрехи За Момичета, Деца Дете Vestidos

Почитуван,доколку сакате да видите вистински фотографии,ве молиме contant нас!!!2017 Нов Стил Деца Бебе Девојка Се Облекуваат Кратко Sleeve Печати Шема Памучни ФустаниГолемина : 90100110120130Foa Возраст : 17 Години

BGN 10.35

Нова пролет и лято стягане на DressHarper Seven Beckham Star Baby Cotton Fashion Dress

100% Памук, Протези ЗдолништеЅвезда Бебе СтилОсновните, МодаГолемина НАС Дете Големина Биста*2 см Облека Долг (Од Биста да се Облекуваат Дното) cm 23 2 T 26 36 34 3 T 27 40 45 4 T 29 42 56 6 30 44 78 8 32 46 910 10 33 50Забелешки : Поради прирачник мерка, разликата околу 13 см е дозволено...

BGN 14.00 20.22

майка детски дрехи ежедневни семейство, мама и аз памук плаж синьо шарени дълги макси рокля

да може да се меша било која боја и големина!може да се одлучи што големина и боја ! печати дизајн треба да додадете други такса,pls ме контактирате доколку ви треба помалку потоа 100pcs,исто така може да ви понуди,но цената ќе се додаде,pls ме контактирате 4 : материјал : 95% памук, 5%spandex ОЕМ БРЗА ИСПОРАКА ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ПОНИСКА ЦЕНА НАЈДОБРА УСЛУГА 1 : сите производи да може да се меша бојата,само да ме остави порака за она што ви треба.најмалку 2 парчиња боја и големина можете да изберете било quastion можете да cotact мене^^ 2 : за превозот : производство на времето обично е 1520day! pls плаќаат со paypal или продолжување на времето за испорака140kg ќе брод од upsот или fedex , време на испорака : 57days40100kg ќе брод од страна на dhl , време на испорака : 3 дневна 3 : прифати прилагодено дизајн и печатење облека 5 : деца големина : 3m,6m,9m,12m,18 милиони,2t,3t,4t,5t,6t,7t,8t,10t,12t боја : како следете ги сликОпис на производот 1)Стил на родител, дете облека секојдневен семејство мама и мене памук плажа сина лента долга макси фустан 2)Материјал 95%памук, 5%spandex (сплетам памук ) 3)Големинадеца : 3 М 6 М 9 M,12 M18 M,2 T,3 T,4 T,5 T,6 T,7 T,8 T,10 T,12 T возрасни : xs,s,m,l,xl,xxl 4)Боја mutil боја да изберете ,како фотографија,каталог и боја шема...

BGN 640.00

Нов 2018 лято облечи комплекти дрехи мода памук с къс ръкав тениска с тюл поли децата момиче облекло 2 бр. Комплект

Производ Тмаица со Туту Здолниште Материјал spandex, voile и tulle Сезоната Пролет Лето Есен / Есен Зима Сите Сезони Боја како на слика Возраст 212 години превозот бесплатен превозот од кина psot воздух mail или epacket време на Испорака 35 работни дена за Бебе бал Фустан услови за Плаќање Paypal,T / T,Запад унија,Зачувам Пакување 1 парче / OPP вреќаДруги клиент вистински производ фото Нови 2018 Лето Девојки Фустан Облека Поставува Мода Краток Ракав Памук маица Tulle Здолништа Деца Деца Девојка Облека 2 парчиња СетНапомена : За Тмаица 23 T испрати големина S46 Y испрати големина M79 Y испрати големина L1012 Y испрати големина XL

BGN 18.00 31.97

Горещи продажба Baby Kids Girls One-piece ръкави сърцето гледна лигавник Playsuit анцуг, тениска, панталони облекло облекло 2-7Y

Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : ПамукБоја : ЦрнаСтил : Jumpsuit Големина Висина 2 T 95 3 T 100 4 T 105 5 T 110 6 T 115 7 T 120Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Она Што Ќе Добиете : 1 x Деца JumpsuitПреглед :

BGN 8.93

2017 New Spring Fashion Girl Suit потник + панталон 2 бр. костюми модни дрехи Street Beat Style Europe детски Детски дрехи

Бренд Име : Ai Le ЗајакотПроизводи : 2017 нов сет : блузи + панталони = 2piecesMOQ : 1set / многуГолемина : 34567 TПогоден за возраст : 28yearsМатеријал : ПамукПогоден сезона : Летни,Пролет,ЕсенПревозот : EMS, UPSот, DHL, Кина пост воздух пошта и др.Боја : 8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла

BGN 17.00 28.75

3шт децата Baby Момичета бикини набор от бански бански бански бански костюм и летни детски дрехи детски момиче облекло облекло 1-6Year

Опис ОписНајновите Модата Бебе Девојки Костим За Капење !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : ПолиестерВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

BGN 9.00 11.42

3-9yrs лято Коледа сладък цвете момиче обличам точка на производителността на дрехи без ръкави Принцеса рокли момиче костюм деца момиче

Големина Биста(cm) Lenght(cm) Укажуваат на тоа Висина Укажуваат на тоа век 3 T / 4 T(110) 28*2 57 100 CM 34 Y 5(120) 29*2 60 110 CM 45 Y 6 / 7(130) 30*2 61 120 CM 67 Y 8(140) 31*2 64 125 CM 78 Y 9(150) 32*2 67 130 CM 89 Y

BGN 19.00 21.79

2018 fashion Kids denim dresses Baby Girls Child Casual long sleeve Denim Dress Party Wedding Pageant sweet kid Dresses

Најновите Модата Деца Бебе Девојки Тексас Фустан !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Памук МешавинаВнимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме...

BGN 7.50

2018-нова пролет и есен baby girl clothes детски дрехи палто нередовен подгъва за момичета принцеса върховете тениска

ГОЛЕМИНАОблека lon g(cm)Биста(cm)Се препорачува висина(cm) 18 МИЛИОНИ / 90 55 30*2 80 24 M / 100 58 32*2 90 3 T / 110 61 34*2 100 4 T / 120 64 36*2 110 5 T / 130 67 38*2 120 6 T / 140 70 40*2 130Ве молиме овозможи 13 см разликува поради прирачник за мерење ...

BGN 13.00 15.84

Многоцветен Принцеса момиче обличам децата пухкави тюл пакетче рокля топка рокля с лента и панделка на талията деца сватбена рокля

Виножито Боја Девојки Капчиња Туту Фустан Деца рачно изработени Меки Tulle Tutсо Лента Лак Деца Евтини Партија ОблечиГолемина На Табелата : 3...

BGN 31.97

Сладък Bowknots детска пола на децата нагънат половин вълнени поли възли точка печат деца дрехи за момичета Коледа Детски дрехи

Симпатична Bowknots Дете Здолниште Деца Pleated Волна Мешавина Здолниште Knited точка печати Години девојки Божиќ облека Бебе облекаголемина : 2t,3t,4,5,6,7;боја : сива,светло сива боја;пакување : 1pcs здолниште; големина на лист(единица / cm) големина 2t : должина 25cm,половината 20cm*2; големина 3t : должина 27cm,половината 21cm*2; големина 4t : должина 29cm,половината 22cm*2; големина 6t : должина 31cm,половината 23cm*2; големина 7t : должина 33cm,половината 24cm*2; Забелешка : плочка мерка,таму можеби 13cm грешка,ве молиме да се разбере,ви благодариме! Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! pls се провери мојата продавница websit :

BGN 17.00 17.58

2017 лято Принцеса рокля за момиченца Бяла Moana цвете нокти мъниста детски рокли за 3-10 години, Бебешки дрехи за сватба

2016 Лето Принцеза Деца Свадба се Облекуваат Девојка Бели Три Квартал Цвет девојка Партија се Облекуваат Дете Доенче Деца Облека ГОЛЕМИНА ВОВЕД Опција CN големина Должина Биста*2 Половината 3 T 100 58cm 58cm 56cm 4 T 110 63.5 cm 62cm 60cm 5 T,6 T 120 69cm 66cm 64cm 7 T 130 74.5 cm 70cm 68cm 8 T 140 80см 74cm 72cm 9 T,10 T 150 85.5 cm 78cm 76cm ве Молиме љубезно им овозможи на 12 cm разлика се должи на рачно мерење.1cm=0.3937 инч...

BGN 40.00 57.58

Мода новородено бебе детски момиче с дълъг ръкав на райета бродерия розата е цветето на изрязване на върховете Blusa дънкови къси панталони 2 бр. Детски дрехи, определ

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : Памук+ТексасБоја : Како на сликата шоуСтил : МодаГолемина : 80 90 100 110 120Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Она Што Ќе Добиете : 1 x Девојка ОблекаПреглед :

BGN 10.00 11.50