• Ново
Горещо Фиксиран Монтиране На Стена Открито Вино, Бира, Сода Със Стъклен Капак Отварачка За Бутилки Кухня С Бар Клуб Подарък Топ

Горещо Фиксиран Монтиране На Стена Открито Вино, Бира, Сода Със Стъклен Капак Отварачка За Бутилки Кухня С Бар Клуб Подарък Топ

BGN 200.00
BGN 188.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка

Висок квалитет, лесно се инсталира, трајни Уникатен ѕид дизајн, лесен, анти- ' рѓа Материјал : никел легиран Големина : Како на сликата покаже кои се Користат во кујна, бар, игра соба, club куќата, гаражата или брод,и др. Пакет се вклучени : 1 x Пивско Шише Настроената

Всичко за продукта

Тип:
Отваряне на бутилката
Вид На Метал:
чугун
Характеристика:
Съхраняват
Номер На Модела:
а275
търговска марка:
XUAN ХАН
Тип Открывателей:
Бира

Подобни продукти в категория

Съпътстваща прибори мивка от сливи и пластмасов филтър плоча рафтове за съхранение на кухненски рафтове, стелажи сливная дъска

Ако вашата цел повеќе од $15,Y ou може да добиете подарок.1, се Стави на производот што сакате да го купите во количката.2, Кликнете на "да добијат подарок" копчето ,додадете подарок за количката,а потоа ги плаќаат заедно.3, Ние ќе ги одземе цената на подарок во вашата нарачка.4,Ако не се купи подарок , ќе не може да подарок .4,нема попродажбата на политика за подароци...

BGN 16.00 20.53

Стоманена Лопата Л. Бутилка Бира Сладък Сок, Сода За Отварачка За Бутилки Отварачка За Бутилки Бар Инструмент Кухня, Кулинария Притурка Най-Добрият Подарък F20172511

Опис : Овој објект е прекрасен шише настроената доаѓа во форма на лопата со лажица, кои се направени од издржлив нерѓосувачки челикШироко се користи во кујни, барови, плажа и надвор патио јадење и пешачење, како подарок и др.Карактеристики : Креативно дизајнирани и фантастично направенаПрекрасен шише настроената доаѓа во форма на лопата лажицаШироко се користи во кујни, барови, плажа и надвор патио јадење и пешачење, како подарок и др.Спецификација : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликПроизвод тежина : Околу.40gПроизвод големина : Прибл.11*3.6*0.5 cm / 4.33"*1.42"*0.20"

BGN 410.00 432.00

Стенен отварачка вино, бира, Сода със стъклен капак отварачка за бутилки стари бронзови цинк сплав инструменти кухня, бар подарък 65*58.5 мм

Име : Пивско Шише Настроената Лесно се инсталира, трајни Уникатен ѕид дизајн, лесен, анти ' рѓа Материјал : Цинк легура Големина:се Види сликата Завртка Дупка со Дијаметар : 5.5 мм се Користат во кујна, бар, игра соба, club куќата, гаражата или брод,и др...

BGN 5.00 6.45

3600 бр. / лот отварачка за бирени бутилки елен формата на сърце KeyChains алуминиева сплав може да се отвори инструменти промоция подарък-безплатна доставка

Пивско Шише Настроената елени Key Chains Алуминиум Легура Може да се Отвори Алатки за Промоција ПодарокНаправени од издржлив АлуминиумГолемина : 62mm*53mmБоја : Комбинација 6 бојаКоличина : 3600 компјутери / многу

BGN 1277.00 1343.98

Стилът на европейския чайник варя таймер сватбен подарък кана котел чай таймер сватбени подаръци циферблат таймери творчески подаръци с кутия за подарък

Европски стил литургија подготовка тајмер свадба подарок teapot котел чај тајмер свадба подароци Dial Тајмери креативни подароци со подарок кутијапогоден за компанијата бонус, свадба подароци, родителите подарок, канцеларија кујна секојдневна употребаsize 8.5x9x8.5cmголемина е мала !!!

BGN 29.76

Стрела в сърцето отварачка за бирени бутилки самоличността на Западен сватбен подарък за гостите F20172510

Опис : Име : стрелка преку срцето Пивско Шише НастроенатаКатегорија : Свадба ФаворизираМатеријал : АлуминиумскиБоја : злато,сребро.Тежина : 47gГолемина : 9.5*3.4 cmПакување Големина : 12*6.3*2.3 cmOccassion : Родендени, свадби, бизнис подароци, рекламни промоции, саеми, фестивали, вработенипридобивките, сите места, се движат

BGN 258.00 272.00

720 бр./много добро качество форма на кенгуру-метална отварачка за бутилки отварачка за консерви с брелоком ключодържател подарък-безплатна доставка

G ood квалитет Кенгур форма Метал Шише Настроената Може да настроената со Keyring Keychain Промотивни ПодароциНаправени од издржлив алуминиумГолемина 70 MM *45 MMБоја : Сребрена ,Црна , Црвена, Сина, Зелена , Виолетова (6 бојата се Мешаат).Количина : 720 персонални компјутери / многуПовршината може да се обработуваат во ЛОГОТО

BGN 345.00 362.86

960 бр. / лот отварачка за бирени бутилки елен форма, ключодържатели алуминиева сплав може да се отвори инструменти промоция подарък-безплатна доставка

Пивско Шише Настроената елени Key Chains Алуминиум Легура Може да се Отвори Алатки за Промоција ПодарокНаправени од издржлив АлуминиумГолемина : 62mm*53mmБоја : Комбинација 6 бојаКоличина : 960 компјутери / многу

BGN 394.00 414.22

720 бр. / много добро качество на рибена кост с форма на метал отварачка за бутилки отварачка за консерви с ключодържател ключодържател подарък--безплатна доставка

G ood квалитет Fishbone форма Метал Шише Настроената Може да настроената со Keyring Keychain Промотивни ПодароциНаправени од издржлив алуминиумГолемина 60 MM *30ММБоја : Комбинација на бојаКоличина : 720 персонални компјутери / многуПовршината може да се обработуваат во ЛОГОТО

BGN 345.00 362.86

Творческа личност мини бар отварачка за бирени бутилки отварачка за бутилки Rev бутилка за отваряне на декоративни магнити, хладилник Kitche S201767

1 : име : шише настроената 2 : материјал : акрил + калај позлата + магнет 3 : големина : 3 cm широки, 14 см високНие нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 2472 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај...

BGN 210.00 220.80

XUNZHE DIY1 Set Sushi Ролинг Mat Sushi Japanese Sushi Мухъл Pad With Лъжица Rice Топка Ролинг Tool With Rice Paddle Set

XUNZHE DIY1 Поставите Суши Возен Мат Суши Јапонски Суши Мувла Подлога Со Лажица Ориз Топката Тркалање Алатка Со Ориз Гребло во СобатаПроизвод вовед име на Производ : бамбус бела боја на кожата се суши ролна завеса спецификација за Производ : 24*24 (суши ролна) 14*5 CM (суши лопата) Материјал : бамбус пакувањето на Производот : opp вреќа 1 суши ролна +1 лажица по постави цената на Производот слики

BGN 3.00 3.20

1PCS Creativel ръчно консервиране на нож от неръждаема стомана отварачка за консерви многофункционален бира Bottel Grip Can-Opener кухненски инструмент

Опис на производот : Ова Може да Настроената е направена од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, издржливи во употреба...

BGN 19.00 23.47

Безплатна доставка готвач кошница от неръждаема стомана сгъваема парна омекотители щам Фрай кошница цедка чиста кухня кулинария инструмент за пържени храни

Екипа од висококвалитет на 304 нерѓосувачки челик, electrolytic полирање на површината, издржлива и корисна, како светла како огледало, ' рѓа и нарушување отпорни...

BGN 9.00 15.98

Висококачествена дървена дръжка професионален отварачка за вино многофункционален портативен винт тирбушон отварачка за бутилки вино, инструменти за готвене IA542

Висок Квалитет на Дрво се Справи со Професионална Вино Настроената Мултифункционален Преносни Завртка Corkscrew Вино Шише Настроената Готви Алатки IA542 Вовед : Здрав и доверба, нема да бидете разочарани со ова вино шише настроената...

BGN 6.00 9.57

1бр нов практичен пилинг скариди инструмент скариди белачка кухненски приспособления за готвене морски дарове инструменти OK 0468

Член име : Кора од ШкампиМатеријал : ФДУ PP ПластикаБоја : како прилогГолемина : прибл 20 X9.5cmЕдиница тежина : околу 20g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 2.00 2.21

Почистване На Риба, Нож За Почистване На Кожа Четка Инструменти За Готвене, Избягвайте Риби, Везни Летяща Риба Скалер Риба Стъргало Кухненски Принадлежности

Риба Нож За Чистење На Кожата Чистење Со Четка Готвење Tools Да Се Избегне Риба Скали Летање Риба Scaler Риба Scraper Кујнски ПриборСпецификација : Опис : риба scraper 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : не ' рѓосувачки челик Тежина : 52 g Боја : СребренаПакет се вклучени : 1 парче риба scraper>> Превозот И Ракувањето Со1...

BGN 3.00 3.76