• Ново
Led дигитален дисплей за управление на душ Смесител клапан стенен монтаж умен душ кран вана LCD Термостатичен превключвател душ система

Led дигитален дисплей за управление на душ Смесител клапан стенен монтаж умен душ кран вана LCD Термостатичен превключвател душ система

BGN 793.60
BGN 421.00 -47 %

Сума
Налично за поръчка


LED Дигитален Дисплеј Туш Контрола Миксер Вентил Ѕид Монтирани Smart Туш Вода Тапа Када LCD Thermostatic Switch Туш Систем
Делови Домаќин кутија + напојување + control panel Напон 100~240 V Апликација Туш(вградени) Инсталација на ѕид обесени тип домаќин кутија Вода temp го прилагодите опсегот 29-48°C(со ладна вода и топла вода функција) снабдување со Вода temp спектар Ладна вода 4-29°C топла вода 30-86°C(максимум 100°C) на Водата притисок опсег од 0,05-0.6 MPA,над 0.6 mpa,ве молам, инсталирајте вода притисок за ослободување вентил. Топли и ладна вода разликата разликата > 6 : 1 проток на Вода(L/min) 4-18 L Течни кристали(LCD) LCD екран на Допир за контрола на копчето Стандард Thermostatic + проток на вода контрола Стандард Влезот/Излезот G1/2" Батерија(Купувачот треба да го купите во неговиот локален магазин) АА Ni MH батерии : 4 PCS Текот на топлина заштита Стандард Вентил 3-начини на вентили за глава туш,рачни спреј,spout. Напојување Европската спецификација адаптер (Стандард) Информации за Исплата прифаќаме Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.Ако имате тешкотии во донесувањето на плаќањето ,ве молиме контактирајте со нас за да им помогне на Плаќање ПРАШАЊА и одговори во Врска со царински прогласи Ако одлучите да испратите Кина Пост Воздух mail : Вкупниот износ на Кина пост воздух mail by default 7 долари, Ако изберете да испратите express (DHL , Fedex , ТНТ , UPS-от , DPEX , EMS , ЕКОНОМСКИ Пакет , Кина Пост Воздух Парцела ) , Ние ќе се пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи Испорака полнење). Совети : Кога вкупниот износ на стоки да се изјаснат повеќе од 550 долари, Ние ќе ве известиме да го плати 33 долари во царински давачки. Ако имате било какви дополнителни бара ве молиме контактирајте со нас . Превозот Информации 1. Време на испорака : Можеме да ја пратите пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,Кина истите да се изречни или Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ.. Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,повеќето counry ќе пристигнале парцела во 15-35 работни дена. Кина истите да се изречни или DHL,FEDEX ,ТНТ повеќето counry ќе пристигнале парцела во 4-8 работни дена. EMS превозот обично трае 7-15days работни дена во зависност од земјата доставени до 2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 4. Сите наредби обично се испраќаат надвор рок од 3 работни дена за плаќање добиваат избришани. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна . Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод на Гаранцијата се Враќа 1.Сите наши производи имаат положено преку строга тестирање и проверка пред да брод од 2.Ние обезбедуваме 1 година гаранција . Сите превозот на трошоците треба да бидат платени од страна на клиентите.

Всичко за продукта

Surface Покритие:
Хром
Размер:
201-300mm
Стил:
Модерен
Материал На Ядрото На Вентила:
КОРЕМНА ПРЕСА
Брой химикалки:
Това Е Една Дръжка
Повърхностно Покритие:
Полиран
Характеристика:
Термостат Миксери
Номер На Модела:
UB-SV002-B
Тип:
Определен Вид Подкрепа На
Тип На Управление Студена / Гореща Вода:
Автоматично Управление С Термостат
търговска марка:
DCAN
Аксесоари За Миксер За Баня:
ключа за душата
клапан за душ:
смесител за баня
душ главата:
Аксесоари за душ
Смесител За Душ Отклонитель:
хромирани аксесоари за баня
комплект аксесоари за баня:
клапан миксер душ
Отводной Клапан Кран:
термостатичен смесительный клапан
смесительный клапан:
Температурен Смесительный Клапан
Смесители За Душ:
отводной клапан кран
цифрово управление на душ:
Умен Клапан Душ
Дигитален Смесител За Душ :
Преминете На Стените На Смесване На Автомобила

Подобни продукти в категория

Баня и тропически душ кран набор от античен месинг двоен Керамичен лост вана миксер кран + дъждовна накрайник за душ + ръчен душ ars164

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

BGN 225.00 335.98

Месинг черно масло от античен бронз дъжд смесител за душ комплект w / ръчен душ двоен кръст на главата дръжки Монтиране на стена ars413

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

BGN 204.00 303.98

Разкошен златен полиран месинг стенен баня вали Дъжд смесител за душ комплект двоен кръст дръжка вана миксер agf345

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

BGN 225.00 335.98

Два стила на високо налягане водосберегающая СПА накрайник за душ ръчен душ с превключвател баня с душ Ducha Chuveiro аксесоари

Опис На ПроизводотМатеријал : ABSПовршина : ПозлатаВода панел Дијаметар : 65mmВкупна должина : 230mmСпецификација : G1 / 2",20mmНоминален притисок : 06Работна Температура : 090Пакување : 1* туш ГлаватаНапомена : Поради различни монитор во боја може малку да се разликуваат, надевајќи се да ја добиете вашата разбирање...

BGN 8.00 10.22

Баня 8 накрайник за душ тип тропически душ кран комплект с ръчен душ / стенен златист цвят месинг вана миксер Wgf302

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 208.00 319.98

Златист цвят месинг баня кръгли дъждовни накрайник за душ тип тропически душ кран с баня смесител с душ комплект lgf352

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 208.00 297.58

Разкошен Златен Месинг Стенен Баня И Тропически Душ Кран, Определени С Миксер Ръчен Душ Cgf325

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 202.00 287.98

KEMAIDI античен месинг баня дъждовна накрайник за душ система полиран хром с вана и душ батерия, душ комплект w / ръчен спрей

Морници Модерна Бања Дожд Туш chuveiro Поставите 8" Таванот Планината Тапа Допрете Круг Туш Главата 5023842 A / 00 Бања Туш СЕТФункција : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Солидна Месинг Антички Месинг Водопад spout направи животот подобар Ѕид mouted када бања тапа сет со рака туш Добар Квалитет и Најдобра Цена Капе Слободни Керамички диск кертриџ за непречено и долготрајна работа Лесно да се чисти...

BGN 216.00 415.34

Висококачествен месинг и неръждаема стомана Материал, сребристо на цвят от 4 до 8 сантиметра от 4 модела дъждовна горен душ L17177

[ Материјал ] : Челик и Месинг[ Боја ] : Хром[ Type ] : Туш Главата[ Употреба ] : Бања[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

BGN 17.00 20.51

X9501SS-луксозен стенен златен цвят, високо качество латунная корона дъжд горен душ комплект

[ Точка Бр ] : X9501 SS[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Злато[ Type ] : Надземни Постави Туш[ Употреба ] : Бања[ Вода Притисок ] : 0.05~1.0 Mpa, 12~20 KGS[ Додатоци ] : Надземни Туш, Рака Туш, Туш Црево, Туш цевка, Туш заграда, Месинг Diverter, Бања Тапа, Месинг Одредување Делови[ Пакување ] : 1 Set / ЦТН(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

BGN 319.00 398.54

Пълен месинг G1 / 2 Flow Quick Control спирателен вентил за душ глави Hand Water Saver R25 Drop ship

Тоа е инсталиран помеѓу туш рака и туш главата, Тоа е лесен и брз за контрола или исклучи протокот од туш главата кога сте туширање Едно парче месинг тело и да се изградени од цврст месинг, да се обезбеди квалитетот и долговечноста G1 / 2" NPT Брз Контрола Туш Главата, ЗатвориОф Вентил и Протокот на Контрола Туш за Глава, Рака Туш или Мијалник Sprayer итн, Спецификации : Материјал : Целосна Месинг Боја : Сребро Интерфејс Дијаметар : G1 / 2" Количина : 1 Компјутер Забелешка : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 6.16

Луксозен черен бронз душ набор от въртящи кран античен тел стил стенен за вана и душ с топла и студена вода кран ZR045

Имајте на ум Пред да се Купи : за Да се избегнат загубите и за нас, ве молиме одвојте време да го прочитате подолу, пред да нарачки : 1, Превозот Штета...

BGN 102.00 169.60

Високо качество на 4 модела на КОРЕМА и месинг материал сребрист цвят Однофункциональный квадрат и кръг ръчен душ X17402

[ Точка Бр ] : X17402, X17403, X17421, X17422, X17462[ Материјал ] : Месинг и ABS[ Употреба ] : Бања[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

BGN 16.00 18.67

Безплатна доставка на телефонен вид душ набор от 360 градуса завъртане чучур на чешмата баня вана Монтиране на стена кран набор от черно покритие ZR041

Бесплатен превозот Телефон Тип Туш поставите 360 степени Вртливата Spout Допрете Бања Када Ѕид тапа Поставите Црна, Позлата ZR041Опис на производот : Инсталација Тип : ЅидИнсталација Дупки : Две ДупкиБрој на Рачки : Dual РачкиКрај : Црна, ПозлатаВентил Тип : Керамички ВентилМатеријал : МесингЛесно да се чистат и инсталиранПакет : Тапа&рака туш&accesssories​Забелешка : Ако туш сет со керамички,ние ќе брод со приложена дизајни по случаен избор,pls љубезно ве молиме да се разбере.Tks!Пратката & условиОбично пратката може да се организира во рок од 2 работни дена по добивањето на плаќање...

BGN 145.00 223.49

Златен Месинг Стенен Дъжд Баня Смесител За Душ Комплект Двоен Кръст Дръжка Миксер W / Ръчен Душ Cgf321

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 202.00 287.98

L15891-Луксозна Стена Е Установила Бронз Комплект За Душ, Месинг Довършителни Работи

[ Точка Бр ] : L15891[ Материјал ] : Месинг[ Боја ] : Бронзени[ Type ] : Туш Сет[ Употреба ] : Бања[ Вода Притисок ] : 0.05~1.0 Mpa, 12~20 KGS[ Додатоци ] : Надземни Туш, Рака Туш, Туш Црево, Туш цевка, Туш заграда, Месинг Diverter, Бања Тапа, Месинг Одредување Делови[ Пакување ] : 1 Set / ЦТН(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

BGN 304.00 380.50

Безплатна доставка злато pvd clour валежи лебед душ вана кран модерна баня смесител

СЛОБОДЕН БРОД Злато clour Врнежи SWAN туш КАДА поставена славинаСолидна месингкерамички кертриџНов дизајн за бања туш и кадаТуш главата 20cmРака туш 5.5 cm ДијаметарЦрево 1.5 m ДолжинаИнсталација висина : 90120 CMТапа инсталација растојание : 20cmПлаќање : Ние прифаќаме Alipay , Банкарски трансфер, Wester унија и други методи за плаќање .Ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали преку емаил.Ние само ќе брод вашата alipay потврди адреса .Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена од денот на нарачување .Превозот : Ние брод од страна на регистрирани воздухопловната или DHL,UPSот , ТНТ ,ЕМС .FEDEX (ве Молиме имајте предвид дека Fed Ex НЕ ги достави до P...

BGN 1656.00 1840.00

Вана, телефон, с монтиран на стената двойни дръжки полиран златен Bathub+ръчен душ за баня мивка, мивка, кран и кранче

России новый склад продуктРуската складиште на нови производи Када Телефон Ѕид Монтирани Двојно се Справува со полиран златна Bathub+Handshower Туш Бања Слив Потоне Тапа&Миксер Допрете производ слики

BGN 126.00 170.08

8 инча баня античен месинг смесител за душ стенен тип тропически душ комплект с приставка за душ и ръчен душ

Тапа Тип : 8 Инчен бања антички месинг туш тапа ѕид монтирани дожд туш сет со туш главата и раката тушИнсталација Тип : Монтира На ЅидИнсталација Дупки : Три ДупкаБрој на Рачки : Една РачкаКрај : Антички МесингПроток : 1.8 GPM (6.81 L / min)Вентил Тип : Керамички ВентилЛадна и Топла Прекинувач : YesДимензииВо текот Висина 1355mmГлава Туш 200*200mmМатеријалТапа Тело Материјал : МесингТуш Рака Материјал : МесингГлава Туш Материјал : МесингРака Туш Материјал : МесингТеговиНето Тежина (kg) : 6.5Испорака Тежина (kg) : 12Производи Покажува...Нашето време на испорака е 13 дена по исплата потврди , ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.Меѓународни купувачиве молиме да забележите Ние обично забелешка на вашиот парцела како Подарок во ниска вредност на Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија.Купувачот од Бразил , ве молиме двојно најава , ако изборот брод од UPSот , ве молиме оставете ни го вашето CPF бр...

BGN 169.00 206.40

Съвременната златна латунная довършителни баня и тропически душ батерия, кран двойна керамична дръжка когтистая крак вана кран набор от стенен lgf363

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сеонлајн...

BGN 208.00 297.58

Месинг черно масло се втрива Бронзова баня валежите вана, душ батерия, кран с една дръжка, с монтиран на стената ars362

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

BGN 225.00 335.98

Разкошен златен полиран месинг стенен смесител за баня Rain Rain Shower Faucet Set Dual Cross Handles Bathtub Mixer Tap agf352

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

BGN 236.00 351.98

Разкошен златен полиран месинг стенен баня вали Дъжд смесител за душ комплект двоен кръст дръжка вана миксер agf355

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 12 дена откако се расчисти исплата.Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет...

BGN 236.00 351.98

Нови модели на 11 цвята ABS биде душ с маркуч различни цветове биде спрей тоалетна Шаттафф

[ Точка Бр ] : L16938[ Материјал ] : ABS[ Боја ] : 11 Бои[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија, 20 PCS / ЦТН(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација...

BGN 31.00 36.78

Медна вана термостатического миксер, баня, месинг термостатичен смесител за душ смесительный клапан, двойна дръжка стенен смесител за душ

Т тип технички параметри : Работен притисок : 0.051 Mpa Идеален притисок 0.5 Mpa 0.1 Mpa, Повеќе од идеален притисок да се инсталира притисок олеснување вентил Ладна температура на вода : 429° Топла вода температура : 5588°, се Препорачува нормална температура за 5570° Најчесто се користат температура опсег : 2050° Поставите безбедно пресврт температура : 38°

BGN 121.00 207.98