• Ново
Nice OWL Legend Of The Guardian Umbrella Custom Sunny and Rainy Umbrella Design преносими модерен стилен чадъри добър подарък

Nice OWL Legend Of The Guardian Umbrella Custom Sunny and Rainy Umbrella Design преносими модерен стилен чадъри добър подарък

BGN 38.38
BGN 26.00 -32 %

Сума
Налично за поръчка


Бесплатен Превозот !!! Обичај Уникатен Чадор!!!
Ќе се надеваат дека за врнежлив ден, па можете да ја користите оваа единствена чадор!Ова не е досадно сина/црн чадор. Испрати вашиот сопствен уметнички дела и фотографии, да ги искажете вашите индивидуални стил и изберете уникатен чадор тука!
Се прилагодите на 8 одделни делови на вашиот спецификации и биде завидувам на толпата.
Детали За Производот :
Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал
Слика влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring
8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка
Секое ребро се состои од 3-дел алуминиум за флексибилност и сила
Зафати пластична рачка за фирма задржете.
Нашиот кориснички чадори ќе бидат направени да нарачате. Ве молиме овозможи до 3 дена за
печатење/производство и дополнителни 5-7 дена за нас да се откажат од нив по пошта да ви.
Испорака
1. Сите нарачки ќе брод во рок од 10 работни дена.
2. Ние ви ја испраќаме на пакет од Кина Пост Воздух Mail со следење на број.
3. Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, па тоа ќе биде потребно долго време
испорака. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете express надомест или не го купат.
4. Ние не се Одговорни за вашата Царина.
Повратни информации
1.ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК е многу важно за нас. Ве молиме контактирајте со нас во времето ако се
не се задоволни со објектот и сакам да се остави лош повратни информации или за да ги отворите некој спор.
2.Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да се поправат
тоа и да бидете среќни.

Всичко за продукта

Тип:
Чадъри
Контрол:
Неавтоматический чадър
Материал На Панела:
Черно Покритие
Модел:
Двойна сгъваем чадър
Функция:
Сгъваема
Материал:
Найлон
търговска марка:
xxihlive
Възрастова Група:
Възрастни
Размер:
One Size
Продукт:
Слънчев и в дъждовен чадър
Номер На Модела:
МАТЕМАТИКА
Активна Почивка На Открито:
Риболов
Търсене:
шезлонг, чадър за дъжд жени, чадъри за дъжд, чадъри, Betty Boop, плаж
за да приемете настройката:
Да, това е така.
Материал:
Найлон
подходящ за възраст:
Възрастни
Автоматично управление:
Неавтоматический чадър
Продукт:
Слънчев и в дъждовен чадър
Стил:
Двойна сгъваем чадър
Размер:
един размер
Модел:
Легендата на сове-Попечител

Подобни продукти в категория

Art Skull With Mystic Custom background Umbrella Sun Rain плат и алуминиев сгъваем чадър за жените

Големина : 25.6 инчен*13.8 инчен*21.7 инчен Зафати пластична рачка за фирма задржете 8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал Сликата влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring Ние се гордееме со висок квалитет на нашите УВ заштита, ветер отпорни чадори Дизајниран да се вклопуваат внатре повеќето грб џебови tote торба, ранец, briefcase, ракавица за замрзнување на автомобил, итн тоа е совршен за секојдневна или на патување...

BGN 33.58

Добър чадър коледно обичай Слънчев и в дъждовен дизайн чадър преносима мода стилни полезни чадъри добър подарък

Бесплатен Превозот !!! Обичај Уникатен Чадор!!!Ќе се надеваат дека за врнежлив ден, па можете да ја користите оваа единствена чадор!Ова не е досадно сина / црн чадор...

BGN 26.00 38.38

16 ребра,прави метални голф-кафе чадъри 14mm метален вал и нарезно метални ребра, автооткрытие, ветрозащитная, директен кожена дръжка

Објектот25"*16 K Права, auto open,windproof голф ЧадорГолемина25"(635mm)* 16 K.Отворете дијаметар : 110cm.ПолуЛак : 635mm Лак : 127cmЗатворена Legnth : 85cmТкаенини190 T Pongee цврста ткаенина КафеРамкаПрави,auto open,1014mm метал,elec.Позлатен, окно,Метална рамка,Пластични безбедно тркач,3.0 mm метал fluted долго ребра.WindproofСе справи соДиректно кожа рачкаСоветГермански никел советиКапаСамо дрвени ззп / ВрвотFerruleN / AТоп ТкивоАвтоткаенина ТкивоHangtagN / AРакаАвтоткаенина Veclo магија ракаЦевкиN / AImprintingN / AТорбичкаАвтоткаенина торбичка(ремени) со ПП торбаТежина600gCustomerizedМаса товар&Продажба,ОЕМ & ODM Се ДобредојдениНачин На ПлаќањеL / CT / T,Western Union (Примерок За Плаќање & Курир трошоци)Услови на Плаќање : ФОБ , CIF, итнПримерок ПолнењеСпоред прилагодено дизајнПримерок Leadtimeоколу 7~10 работни денаКориснички материјали, делови, бои, CMYK Дизајни / Слика printings се сите достапни.За повеќе детали, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Сликата е ткаенина боја ќе биде малку боја различно потекло чадори,ве молиме имајте на ум тоа.Cofee Боја +Директно кожа Рачка+автоотворање на копчетоДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Auto open / Прирачник блиску Instrustions : 1.Т тој чадор да се ресетира по целосно да се отвори повторно, не затворајте тешко кога чадори во состојба на отворањето .2.Кога го ресетирате тинг, ве молиме задржете се справи со цврсто за да се избегне лизгање.3.Кога се отвори&близина на чадор , ве молиме к eep 30cm растојанието помеѓу чадор и око,така што нема да биде куршум рани.4.Don ' t use други тело усогласување.Ве молиме строго според оваа инструкција за да се избегне оштетување ,продолжување чадори ' долговечност.Топло Ве Потсети!1 : Кога ја користите, обидете се да се избегне чадор површината штета предизвикана од контакт со остри предмети.2 : Кога ќе завршите со користење на,ве молиме отворете капата на нека биде сува, пакување заедно со торбичка целосно.3 : да се Избегне стресот собирање, така што нема да ја оштетат чадор.4 : не се користи во силен ветар во сила, па како да се избегне кршење на коска фрактура.5 : Тоа беше подобро користете чиста вода за плакнење чадор површината и да се отвори чадор да ги споделите со тоа се исуши по собирањето на секои 3 5 дена.6 : Откако чадор скршени, ве молиме веднаш да престанат да го користите за да се избегне гребење на чадор површина,испрати на професионални човек поправка Побрзо.Потсетување : Затоа што на производителите производство серија е различен, истиот вид на чадор,чадор се справи, чадор се справи со синџир, се префрлатфитинзи ќе бидат малку различни , но тоа не влијае на нормална употреба на чадор и чадор за квалитет.Дел од РаботилницатаПравење Чадори' ПостапкаНие ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив за било каква причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.

BGN 78.00 91.20

Сгъваеми шапки анти-uv нюанс на децата главоболие чадър чадър от слънцето на плажа на къмпинг шапки чадър-шапка на кутията

ГОЛЕМИНА : го одвлекува вниманието на устата на чадор за 53 cm; укината Shoulong по околу 31 cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

BGN 4.00 4.58

Джеси Камм голяма силна за двама души, напълно автоматична компактен анти-UV дъжд, слънце, вятър доказателство, чадъри за жени, Дамска мода

1.ние ќе aplly $3 за вашата цел да се избегне царинската такса 2.Сите ред ќе испрати во три дена по пари помине обработка на уплатата 3.Ние ги користиме aliexpress стандард превозот за сите пакет, тоа е може да биде следење од собереш да се испорача...

BGN 25.00 44.80

Freesmily черни дебели подметки светкавица водоустойчив дъжд бахилы за разходки на велосипед за многократна употреба

КАРАКТЕРИСТИКИ : Пешачење и возење велосипед во дождот, да ги задржи вашите чевли се чисти и суви ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ : ГолеминаЧевли Покрие Единствена ДолжинаМ27.5 cmL28.5 cmXL30 смXL32cm

BGN 16.00 22.83

C вид на автомобила обратно Еднорог чадър двупластова реклама открит сезон чадър за Слънце ветрозащитный сгъваем обърнат чадър

ОБРАТНА ПАТИ ТЕХНОЛОГИЈА – Кој единствен обратна виткање рамка која ви овозможува лесно да влезе и да излезе од автомобили, врати, и други тесни простори без да се навлажни...

BGN 44.00 54.86

Двойна мост мед гробница фибростъкло два пъти голф чадъри. шестигранно-ъглов 50т стомана вал, авто отвори, dual layer, ветрозащитный

ОбјектотПредмет : 30"*8 K Два пати, windproof голф Чадор,OX стилГолемина30"(752mm)* 8 K.Отворете дијаметар : 132cm.ПолуЛак : 752mmЗатворена должина : 51cmТкаенини190 T Pongee ткаенина,црна coloueРамкаДва пати,auto open,14mm цинк позлатен,Хексадецималенаголна 50 T челик вратило,OX стил челик ребраЕлементи.обложено рамка,црна пластика безбедно тркач,3.0 mm долга ребра.Се справи соДиректно Гумена рачкаСоветНикел сребро советиКапаЦрна гума капа со автоткаенина цвет крунаFerruleN / AТоп ТкивоАвтоткаенина ТкивоHangtagN / AРакаАвтоткаенина Veclo магија ракаЦевкиN / AImprintingN / AТорбичкаАвтоткаенина нето стил торбичка+ еластична закопчување+појасиТежина500gCustomerizedМаса товар&Продажба,ОЕМ & ODM Се ДобредојдениНачин На ПлаќањеL / CT / T,Western Union (Примерок За Плаќање & Курир трошоци)Услови на Плаќање : ФОБ , CIF, итнПримерок ПолнењеСпоред прилагодено дизајнПримерок Leadtimeоколу 7~10 работни денаКориснички материјали, делови, бои, CMYK Дизајни / Слика printings се сите достапни.За повеќе детали, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Auto open / Прирачник блиску Instrustions : 1.Т тој чадор да се ресетира по целосно да се отвори повторно, не затворајте тешко кога чадори во состојба на отворањето .2.Кога го ресетирате тинг, ве молиме задржете се справи со цврсто за да се избегне лизгање.3.Кога се отвори&близина на чадор , ве молиме к eep 30cm растојанието помеѓу чадор и око,така што нема да биде куршум рани.4.Don ' t use други тело усогласување.Ве молиме строго според оваа инструкција за да се избегне оштетување ,продолжување чадори ' долговечност.Windproof+Pongee ткаенинаТопло Ве Потсети!1 : Кога ја користите, обидете се да се избегне чадор површината штета предизвикана од контакт со остри предмети.2 : Кога ќе завршите со користење на,ве молиме отворете капата на нека биде сува, пакување заедно со торбичка целосно.3 : да се Избегне стресот собирање, така што нема да ја оштетат чадор.4 : не се користи во силен ветар во сила, па како да се избегне кршење на коска фрактура.5 : Тоа беше подобро користете чиста вода за плакнење чадор површината и да се отвори чадор да ги споделите со тоа се исуши по собирањето на секои 3 5 дена.6 : Откако чадор скршени, ве молиме веднаш да престанат да го користите за да се избегне гребење на чадор површина,испрати на професионални човек поправка Побрзо.Потсетување : Затоа што на производителите производство серија е различен, истиот вид на чадор,чадор се справи, чадор се справи со синџир, се префрлат фитинзиќе бидат малку различни , но тоа не влијае на нормална употреба на чадор и чадор за квалитет.Дел од РаботилницатаПравење Чадори' ПостапкаНие ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив за било каква причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.На примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш.

BGN 72.00 96.00

Професионален направи чадъри, чадъри голф 2 на крилото. шестигранн-ъглова стомана вал 50T, автоматичен открит, ръчно близък,dual layer,ветрозащитный

ОбјектотПредмет : 28"*8 K Два пати, windproof голф ЧадорГолемина28"(710cm)* 8 K.Отворете дијаметар : 125cm.ПолуЛак : 710cmЗатворена должина : 60cm,diameter4.8cmТкаенини190 T Pongee ткаенина,две слојРамкаДва пати,auto open,14mm цинк позлатен,Хексадецималенаголна 50 T челик окно,Елементи.обложено рамка,црна пластика безбедно тркач,3.0 mm долга ребра.Се справи соДиректно дрвена рачкаСоветЦрна пластика советиКапаЦрна пластика капи со само ткаенина цветкрунаFerruleN / AТоп ТкивоАвтоткаенина ТкивоHangtagN / AРакаАвтоткаенина рака со цевкиЦевкиСамо ткаенина цевкиImprintingN / AТорбичкаАвтоткаенина торбичка со најлон ткаенина појасТежина625gCustomerizedМаса товар&Продажба,ОЕМ & ODM Се ДобредојдениНачин На ПлаќањеL / CT / T,Western Union (Примерок За Плаќање & Курир трошоци)Услови на Плаќање : ФОБ , CIF, итнПримерок ПолнењеСпоред прилагодено дизајнПримерок Leadtimeоколу 7~10 работни денаКориснички материјали, делови, бои, CMYK Дизајни / Слика printings се сите достапни.За повеќе детали, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Auto open / Прирачник блиску Instrustions : 1.Т тој чадор да се ресетира по целосно да се отвори повторно, не затворајте тешко кога чадори во состојба на отворањето .2.Кога го ресетирате тинг, ве молиме задржете се справи со цврсто за да се избегне лизгање.3.Кога се отвори&близина на чадор , ве молиме к eep 30cm растојанието помеѓу чадор и око,така што нема да биде куршум рани.4.Don ' t use други тело усогласување.Ве молиме строго според оваа инструкција за да се избегне оштетување ,продолжување чадори ' долговечност.Топло Ве Потсети!1 : Кога ја користите, обидете се да се избегне чадор површината штета предизвикана од контакт со остри предмети.2 : Кога ќе завршите со користење на,ве молиме отворете капата на нека биде сува, пакување заедно со торбичка целосно.3 : да се Избегне стресот собирање, така што нема да ја оштетат чадор.4 : не се користи во силен ветар во сила, па како да се избегне кршење на коска фрактура.5 : Тоа беше подобро користете чиста вода за плакнење чадор површината и да се отвори чадор да ги споделите со тоа се исуши по собирањето на секои 3 5 дена.6 : Откако чадор скршени, ве молиме веднаш да престанат да го користите за да се избегне гребење на чадор површина,испрати на професионални човек поправка Побрзо.Потсетување : Затоа што на производителите производство серија е различен, истиот вид на чадор,чадор се справи, чадор се справи со синџир, се префрлат фитинзи ќе бидат малку различни , но тоа не влијае на нормална употреба на чадор и чадор за квалитет.Дел од РаботилницатаПравење Чадори' ПостапкаНие ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив за било каква причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.На примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш.Гаранција &Одржување : Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.

BGN 50.00 67.20

Универсален прозрачен мъжки дъждобран дъждобран пончо пътуване жени дождевики водоустойчив къмпинг с качулка capa de chuva непроницаема

Мантил Жените Rainwear Мажите Дожд Грб Impermeable Capa де chuva chubasquero Poncho Јапонија Водоотпорен Дожд кејп покрие МаскираниМатеријал : Висок Квалитет на ЕВА Должина (Не вклучуваат ззп) : 115 CM Ракав : 79 CM Градите обемот : 128 CM Референца : Машки Модел е 179cm ,Женски Модел е 165cmЗабелешка : Ако најдете дека постојат многу различни raincoats во различни цени во нашата продавница, бидејќи нивната дебелина не е иста, подебели на потрајни, цената ќе биде повисока

BGN 7.00 11.17

Нов Прием На Красиво Момиче, Птица, Цвете Изкуството На Чадър, Дамска Мода Акварел Птица Чадър Женски Жълт Чадър Творчески Подарък

Ве молиме Истакна : целосна автоматски чадор рамка боја е сребро бела И ние имаме други чадори со црна фолија,ако ти треба тоа,ве молиме контактирајте со нас,цената е иста...

BGN 41.00 68.78

Градина 3 места дървена люлка на кутията голям е размерът на кутията, W235xD120xH180cmwater-proofed на кутията. UV-защита на мебелен своята практика.Безплатна доставка

Бесплатен превозот градина 3 седишта дрвени замав стол маска,водадокажале капак УВ заштита на мебел покритие.Ве молиме, истакна во оваа точка ќе се ставени е само маска1.Точка име : градина 3 седишта дрвени замав стол покрие / Само покритие за чаир2.Боја : Црна (на патент на средината на предната страна)3.големина : W235x D120x H180cm4.Функција : вода / прашина / UV докажале.продолжување на употребата времето на вашето дрво во расположението.5.Пакет : еден компјутер на торбичката6...

BGN 70.45

Добра морско свинче обичай Слънчев и в дъждовен дизайн чадър преносима мода стилни полезни чадъри добър подарък

Бесплатен Превозот !!! Обичај Уникатен Чадор!!!Ќе се надеваат дека за врнежлив ден, па можете да ја користите оваа единствена чадор!Ова не е досадно сина / црн чадор...

BGN 26.00 38.38

Дами дъждобран жени дождевики мъжете дъждобран водоустойчив regenjas dames capa de chuva chubasquero непроницаема capa para lluvia

Дами Мантил Жените Rainwear Мажите Дожд Грб Водоотпорен regenjas dames capa де chuva chubasquero impermeable capa став lluvia Бесплатен Превозотголемина информацииЗабелешка : следните информации за повикување само ...

BGN 65.00 75.95

Сладки Прасенца Ветрозащитный Обратната Чадър C-Кука Двойна Козина Дълъг Джолан Обърнат Творчески Индивидуален Дъжд Защита

Опис На ПроизводотМатеријал : ПолиестерБоја : Шоу во сликаНие прифаќаме Една цел за DIY.Ако имате било какви слики треба да се прикаже на чадор,обезбеди HD слики на нас, ние ќе го сфатат тоа.Durably WindproofДиректно чадор лесно парчиња низ ветрот...

BGN 50.00 55.98

Безплатна доставка, професионално производство на чадъри, два пъти голф чадъри. шестигранно-ъглов 50т стомана вал, автооткрытый, dual layer, ветрозащитный

ОбјектотПредмет : 27.5"*8 K Два пати, windproof голф ЧадорГолемина27.5"(700 мм)* 8 K.Отворете дијаметар : 125cm.ПолуЛак : 700 ммЗатворена должина : 530mm,со дијаметар од 48mmТкаенини190 T Pongee ткаенина,црвен сосРамкаДва пати,auto open,14mm цинк позлатен,Хексадецималенаголна 50 T челик окно,Елементи.обложено рамка,црна пластика безбедно тркач,3.0 mm долга ребра.Се справи соДиректно Spongee рачкаСоветЦрна пластика советиКапаЦрна пластична капаFerruleN / AТоп ТкивоPP ТкивоHangtagN / AРакаАвтоткаенина рака со две линија цевки,Veclo ракаЦевкиСамо ткаенина цевкиImprintingN / AТорбичкаАвтоткаенина торбичкаТежина500gCustomerizedМаса товар&Продажба,ОЕМ & ODM Се ДобредојдениНачин На ПлаќањеL / CT / T,Western Union (Примерок За Плаќање & Курир трошоци)Услови на Плаќање : ФОБ , CIF, итнПримерок ПолнењеСпоред прилагодено дизајнПримерок Leadtimeоколу 7~10 работни денаКориснички материјали, делови, бои, CMYK Дизајни / Слика printings се сите достапни.За повеќе детали, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Челик Вратило+Maching боја директно spongee рачка+Windproof iiberglass ребраAuto open / Прирачник блиску Instrustions : 1.Т тој чадор да се ресетира по целосно да се отвори повторно, не затворајте тешко кога чадори во состојба на отворањето .2.Кога го ресетирате тинг, ве молиме задржете се справи со цврсто за да се избегне лизгање.3.Кога се отвори&близина на чадор , ве молиме к eep 30cm растојанието помеѓу чадор и око,така што нема да биде куршум рани.4.Don ' t use други тело усогласување.Ве молиме строго според оваа инструкција за да се избегне оштетување ,продолжување чадори ' долговечност.Windproof+Pongee ткаенинаТопло Ве Потсети!1 : Кога ја користите, обидете се да се избегне чадор површината штета предизвикана од контакт со остри предмети.2 : Кога ќе завршите со користење на,ве молиме отворете капата на нека биде сува, пакување заедно со торбичка целосно.3 : да се Избегне стресот собирање, така што нема да ја оштетат чадор.4 : не се користи во силен ветар во сила, па како да се избегне кршење на коска фрактура.5 : Тоа беше подобро користете чиста вода за плакнење чадор површината и да се отвори чадор да ги споделите со тоа се исуши по собирањето на секои 3 5 дена.6 : Откако чадор скршени, ве молиме веднаш да престанат да го користите за да се избегне гребење на чадор површина,испрати на професионални човек поправка Побрзо.Потсетување : Затоа што на производителите производство серија е различен, истиот вид на чадор,чадор се справи, чадор се справи со синџир, се префрлат фитинзи ќе бидат малку различни , но тоа не влијае на нормална употреба на чадор и чадор за квалитет.Дел од РаботилницатаПравење Чадори' ПостапкаНие ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив за било каква причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.На примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш.

BGN 48.00 64.00

Котка сгъваем чадър анти-дъжд чадър сгъваем 3 сгъваем чадър за защита от Слънцето анти-UV Чадър за жените

Големина : 25.6 инчен*13.8 инчен*21.7 инчен Зафати пластична рачка за фирма задржете 8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал Сликата влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring Ние се гордееме со висок квалитет на нашите УВ заштита, ветер отпорни чадори Дизајниран да се вклопуваат внатре повеќето грб џебови tote торба, ранец, briefcase, ракавица за замрзнување на автомобил, итн тоа е совршен за секојдневна или на патување...

BGN 31.98

TIANQI нов вид изкуство на маслената живопис Бальк лепило отвън чадър жени дъжд водоустойчив чадъри разходка на Горската сцена

1.Големина : 110cm *8rbis 2.Корица : Црна лепак 3.Рамка : Метал 4.Wight : 0.32 кг 5.АнтиУВ : UPF>50+, УВА : 1.2% UVB : 1.1% Прошетка Шума Сцена

BGN 27.00 37.90

Сгъваем чадър шах буря сгъваем чадър против дъжд чадър сгъваем чадър за защита от Слънцето анти-UV Чадър за жените

Големина : 25.6 инчен*13.8 инчен*21.7 инчен Зафати пластична рачка за фирма задржете 8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал Сликата влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring Ние се гордееме со висок квалитет на нашите УВ заштита, ветер отпорни чадори Дизајниран да се вклопуваат внатре повеќето грб џебови tote торба, ранец, briefcase, ракавица за замрзнување на автомобил, итн тоа е совршен за секојдневна или на патување...

BGN 33.58

Прост женски чадър ветрозащитный слънцезащитен крем магически Цветен купол ултравиолетова чадър за слънце, дъжд сгъваеми чадъри FG

Едноставно Жените Чадор Windproof Сончање Магија Цвет Купола Ултравиолетовидоказ Parasol Сонцето Дожд Виткање Чадори FG Опис Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетТип : ЧадорМатеријал : Пластични, челик,pongeeFurl Должина : 24cmПогоден за женска, адвокатско, жени, девојки,дете ,децаАпликација за Сонце Правец на Ветер : ссз , сите временски условиТоа се појавува убави цвеќиња, кога Чадор површина ги исполнува вода(како на сликата покажува)Flouncing / Lotнапушта Домот дизајниранНапомена : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 23cm се разликува поради прирачник за мерење .Пакет се Вклучени 1 x ЧадорПревозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

BGN 4.00 7.02