• Ново
Сгъваеми шапки анти-uv нюанс на децата главоболие чадър чадър от слънцето на плажа на къмпинг шапки чадър-шапка на кутията

Сгъваеми шапки анти-uv нюанс на децата главоболие чадър чадър от слънцето на плажа на къмпинг шапки чадър-шапка на кутията

BGN 4.58
BGN 4.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка


ГОЛЕМИНА : го одвлекува вниманието на устата на чадор за 53 cm; укината Shoulong по околу 31 cm
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ние брод понеделник - сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница).
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
За Нас
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние сме во моментов се специјализирани во женска и Дете е Мода. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Понудата Со Доверба!

Всичко за продукта

Тип:
Чадъри
Модел:
Чадър без дръжка
Контрол:
Неавтоматический чадър
Функция:
Сгъваема
Материал На Панела:
вышивальная плат
Размер:
S
Номер На Модела:
HG4397
Възрастова Група:
Деца
Материал:
Полиестер + желязо
Продукт:
Плажен Чадър
Тип:
Чадъри
Активна Почивка На Открито:
Риболов
Тип На Блока:
парче

Подобни продукти в категория

5шт еднократна възрастен авариен непромокаем дъждобран пончо на открито, туризъм, къмпинг качулка O911

5x Расположливиот Возрасни Итни Водоотпорен Дожд Грб Poncho Пешачење Кампување ХаубаНие не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор,се надеваме дека може да се разбереФункција : Сосема нов и висок квалитетЛесен и лесно да се носатМногу лесен за употребаЕдна големина одговара на ситеМора да се за итни случаи, дефекти, спорт / музички настани, патува, кампување, одење, концерти на отворено настани итнМоже да биде укината да биде многу мали димензии, лесно за чување во чанта или ракавица кутија на автомобилБоја : случајни испоракаКоличина : 5pcsAnswer : ___________________________ Note : Објектот има нема копче и боја испратени од страна на случаен изборПакетот Вклучува : 5x Мантил

BGN 3.00 3.15

Безплатна доставка, професионално производство на чадъри, директни чадъри за голф. алуминиев вал 14 мм и ребра от фибростъкло, автоматично откриване, ветрозащитный

ОбјектотПредмет : 27"*8 K Права, auto open,windproof голф ЧадорГолемина27"(685mm)* 8 K.Отворете дијаметар : 120cm.ПолуЛак : 685mm Лак : 137cmТкаенини190 T Pongee сини континуирано ткаенинаРамкаПрави,auto open,14mm alimunum окно,Fiberglass рамка,Транспарентен ПВЦ безбедно тркач,4.0 мм долго ребра.WindproofСе справи соДиректно алуминиум рачкаСоветНикел советиКапаСамо алуминиум ззп / Врвот со автоткаенина цвет крунаFerruleNicel ferruleТоп ТкивоАвтоткаенина ТкивоHangtagN / AРакаАвтоткаенина Veclo магија ракаЦевкиN / AImprintingN / AТорбичкаПП торбаТежина510gCustomerizedМаса товар&Продажба,ОЕМ & ODM Се ДобредојдениНачин На ПлаќањеL / CT / T,Western Union (Примерок За Плаќање & Курир трошоци)Услови на Плаќање : ФОБ , CIF, итнПримерок ПолнењеСпоред прилагодено дизајнПримерок Leadtimeоколу 7~10 работни денаКориснички материјали, делови, бои, CMYK Дизајни / Слика printings се сите достапни.За повеќе детали, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Сликата е ткаенина боја само за вашиот референца,точно ткаенина боја,ве молиме според вистински производ.+Spongee Рачка+автоотворање на копчетоAuto open / Прирачник блиску Instrustions : 1.Т тој чадор да се ресетира по целосно да се отвори повторно, не затворајте тешко кога чадори во состојба на отворањето .2.Кога го ресетирате тинг, ве молиме задржете се справи со цврсто за да се избегне лизгање.3.Кога се отвори&близина на чадор , ве молиме к eep 30cm растојанието помеѓу чадор и око,така што нема да биде куршум рани.4.Don ' t use други тело усогласување.Ве молиме строго според оваа инструкција за да се избегне оштетување ,продолжување чадори ' долговечност.Windproof+Pongee ткаенинаТопло Ве Потсети!1 : Кога ја користите, обидете се да се избегне чадор површината штета предизвикана од контакт со остри предмети.2 : Кога ќе завршите со користење на,ве молиме отворете капата на нека биде сува, пакување заедно со торбичка целосно.3 : да се Избегне стресот собирање, така што нема да ја оштетат чадор.4 : не се користи во силен ветар во сила, па како да се избегне кршење на коска фрактура.5 : Тоа беше подобро користете чиста вода за плакнење чадор површината и да се отвори чадор да ги споделите со тоа се исуши по собирањето на секои 3 5 дена.6 : Откако чадор скршени, ве молиме веднаш да престанат да го користите за да се избегне гребење на чадор површина,испрати на професионални човек поправка Побрзо.Потсетување : Затоа што на производителите производство серија е различен, истиот вид на чадор,чадор се справи, чадор се справи со синџир, се префрлат фитинзи ќе бидат малку различни , но тоа не влијае на нормална употреба на чадор и чадор за квалитет.Дел од РаботилницатаПравење Чадори' ПостапкаНие ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив за било каква причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.На примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш.

BGN 82.00 96.00

Прост женски чадър ветрозащитный слънцезащитен крем магически Цветен купол ултравиолетова чадър за слънце, дъжд сгъваеми чадъри FG

Едноставно Жените Чадор Windproof Сончање Магија Цвет Купола Ултравиолетовидоказ Parasol Сонцето Дожд Виткање Чадори FG Опис Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетТип : ЧадорМатеријал : Пластични, челик,pongeeFurl Должина : 24cmПогоден за женска, адвокатско, жени, девојки,дете ,децаАпликација за Сонце Правец на Ветер : ссз , сите временски условиТоа се појавува убави цвеќиња, кога Чадор површина ги исполнува вода(како на сликата покажува)Flouncing / Lotнапушта Домот дизајниранНапомена : Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Ве молиме овозможи 23cm се разликува поради прирачник за мерење .Пакет се Вклучени 1 x ЧадорПревозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

BGN 4.00 7.02

Сладки Прасенца Ветрозащитный Обратната Чадър C-Кука Двойна Козина Дълъг Джолан Обърнат Творчески Индивидуален Дъжд Защита

Опис На ПроизводотМатеријал : ПолиестерБоја : Шоу во сликаНие прифаќаме Една цел за DIY.Ако имате било какви слики треба да се прикаже на чадор,обезбеди HD слики на нас, ние ќе го сфатат тоа.Durably WindproofДиректно чадор лесно парчиња низ ветрот...

BGN 50.00 55.98

Градина 3 места дървена люлка на кутията голям е размерът на кутията, W235xD120xH180cmwater-proofed на кутията. UV-защита на мебелен своята практика.Безплатна доставка

Бесплатен превозот градина 3 седишта дрвени замав стол маска,водадокажале капак УВ заштита на мебел покритие.Ве молиме, истакна во оваа точка ќе се ставени е само маска1.Точка име : градина 3 седишта дрвени замав стол покрие / Само покритие за чаир2.Боја : Црна (на патент на средината на предната страна)3.големина : W235x D120x H180cm4.Функција : вода / прашина / UV докажале.продолжување на употребата времето на вашето дрво во расположението.5.Пакет : еден компјутер на торбичката6...

BGN 70.45

Fghgf прозрачен дъждобран момче момиче децата дъждобран водоустойчив EVA раница дъждобран пончо деца дождевики

FGHGF Транспарентен Мантил Момче Девојка Деца Дожд Грб Водоотпорен ЕВА Ранец Дожд Покрие Poncho Деца Rainwearматеријал : пластикаГолемина : L сите кодотПогоден за висина 110150 CMПрименливи број : 1 лицеДебела ЕВА дебелина на 13 свила, нетоксични и невкусна, супер водоотпорен, сите дизајн на кодот, нееденвреме мантилЛиста : 1 x Мантил

BGN 7.00 7.68

Sweet Fashion Women Rain Flower Umbrella Cherry прозрачни чадъри свеж чадър женски романтична Paraguas Mujer подарък US049

! Опис На Производот Стил : Ecofriendly Слатка Дома ДекорацијаМатеријал : пластикаФункција : 1 Свитлива,лесно да се носат!2...

BGN 17.00 27.66

TIANQI нов вид изкуство на маслената живопис Бальк лепило отвън чадър жени дъжд водоустойчив чадъри разходка на Горската сцена

1.Големина : 110cm *8rbis 2.Корица : Црна лепак 3.Рамка : Метал 4.Wight : 0.32 кг 5.АнтиУВ : UPF>50+, УВА : 1.2% UVB : 1.1% Прошетка Шума Сцена

BGN 27.00 37.90

WINSTBROK клетчатая яке дъждобрани 2017 непроницаема японски дъждобран мушама дъждобран жените женски водоустойчив карирана мушама

WINSTBROK Plaid Јакна Raincoats 2017 Impermeable Јапонски Дожд Грб Rainwear Мантил Жените Женски Водоотпорен Plaid Дожд ЈакнаМатеријал : Тефлон ( PTFE ) + 190 Tpongee ( сите школки pongee ) Американ( Високо квалитетен материјал , тефлон висока температура, ниска температура отпорност , отпорност на корозија, времето отпор , висока подмачкување , нелепење , нетоксични карактеристики, користење на широка палета на ткаенини со користење на линеарна густина на голема целата школки pongee , водоотпорен добар квалитет светлина...

BGN 34.00 43.54

Сгъваем чадър шах буря сгъваем чадър против дъжд чадър сгъваем чадър за защита от Слънцето анти-UV Чадър за жените

Големина : 25.6 инчен*13.8 инчен*21.7 инчен Зафати пластична рачка за фирма задржете 8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал Сликата влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring Ние се гордееме со висок квалитет на нашите УВ заштита, ветер отпорни чадори Дизајниран да се вклопуваат внатре повеќето грб џебови tote торба, ранец, briefcase, ракавица за замрзнување на автомобил, итн тоа е совршен за секојдневна или на патување...

BGN 33.58

Art Skull With Mystic Custom background Umbrella Sun Rain плат и алуминиев сгъваем чадър за жените

Големина : 25.6 инчен*13.8 инчен*21.7 инчен Зафати пластична рачка за фирма задржете 8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал Сликата влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring Ние се гордееме со висок квалитет на нашите УВ заштита, ветер отпорни чадори Дизајниран да се вклопуваат внатре повеќето грб џебови tote торба, ранец, briefcase, ракавица за замрзнување на автомобил, итн тоа е совршен за секојдневна или на патување...

BGN 33.58

JESSEKAMM напълно автоматична компактен чадъри за участие в търг силни спици ветрозащитная ивица синьо, червено, тъмно синьо черно Drop Shopping Hot Sale

JESSEKAMM Целосно автоматски Компактен Чадори За Нежна, Силна Краци Windproof Лента Сино, Црвено Црна Морнарица Капка Шопинг Топла Продажба1.Тежина 440 G2.Затворена димензии : 30cm3.Отвори големина : 100cm4.Целосно автоматски5.АнтиУВ, заштита на Ветер : 6.8 Rips7.Силна Windproof1.ние ќе aplly $3 за вашата цел да се избегне царинската такса...

BGN 37.00 60.80

JESSEKAMM New Arrive Safty отразяваща автоматичен компактен чадър 23 ' Night Walk Travel Safe 190T Pongee Clothe силен ветрозащитный

JESSEKAMM Нови Пристигне Рефлексивни лента Безбедно Компактен Виткање Целосно Автоматски 10 Краци Чадори 105 CM Одговараат За 12 Луѓе 17 Топла продажба1.Auto open И авто Блиску2.Тежина 400 G.3.8 краци fiberglass windproof4.190 Т pongee5.Затворена големина 30x5x5cm6.Отвори големина : 97cm1.ние ќе aplly $3 за вашата цел да се избегне царинската такса...

BGN 26.00 46.40

Универсален прозрачен мъжки дъждобран дъждобран пончо пътуване жени дождевики водоустойчив къмпинг с качулка capa de chuva непроницаема

Мантил Жените Rainwear Мажите Дожд Грб Impermeable Capa де chuva chubasquero Poncho Јапонија Водоотпорен Дожд кејп покрие МаскираниМатеријал : Висок Квалитет на ЕВА Должина (Не вклучуваат ззп) : 115 CM Ракав : 79 CM Градите обемот : 128 CM Референца : Машки Модел е 179cm ,Женски Модел е 165cmЗабелешка : Ако најдете дека постојат многу различни raincoats во различни цени во нашата продавница, бидејќи нивната дебелина не е иста, подебели на потрајни, цената ќе биде повисока

BGN 7.00 11.17

Безплатна доставка, професионално производство на чадъри, два пъти голф чадъри. шестигранно-ъглов 50т стомана вал, автооткрытый, dual layer, ветрозащитный

ОбјектотПредмет : 27.5"*8 K Два пати, windproof голф ЧадорГолемина27.5"(700 мм)* 8 K.Отворете дијаметар : 125cm.ПолуЛак : 700 ммЗатворена должина : 530mm,со дијаметар од 48mmТкаенини190 T Pongee ткаенина,црвен сосРамкаДва пати,auto open,14mm цинк позлатен,Хексадецималенаголна 50 T челик окно,Елементи.обложено рамка,црна пластика безбедно тркач,3.0 mm долга ребра.Се справи соДиректно Spongee рачкаСоветЦрна пластика советиКапаЦрна пластична капаFerruleN / AТоп ТкивоPP ТкивоHangtagN / AРакаАвтоткаенина рака со две линија цевки,Veclo ракаЦевкиСамо ткаенина цевкиImprintingN / AТорбичкаАвтоткаенина торбичкаТежина500gCustomerizedМаса товар&Продажба,ОЕМ & ODM Се ДобредојдениНачин На ПлаќањеL / CT / T,Western Union (Примерок За Плаќање & Курир трошоци)Услови на Плаќање : ФОБ , CIF, итнПримерок ПолнењеСпоред прилагодено дизајнПримерок Leadtimeоколу 7~10 работни денаКориснички материјали, делови, бои, CMYK Дизајни / Слика printings се сите достапни.За повеќе детали, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Челик Вратило+Maching боја директно spongee рачка+Windproof iiberglass ребраAuto open / Прирачник блиску Instrustions : 1.Т тој чадор да се ресетира по целосно да се отвори повторно, не затворајте тешко кога чадори во состојба на отворањето .2.Кога го ресетирате тинг, ве молиме задржете се справи со цврсто за да се избегне лизгање.3.Кога се отвори&близина на чадор , ве молиме к eep 30cm растојанието помеѓу чадор и око,така што нема да биде куршум рани.4.Don ' t use други тело усогласување.Ве молиме строго според оваа инструкција за да се избегне оштетување ,продолжување чадори ' долговечност.Windproof+Pongee ткаенинаТопло Ве Потсети!1 : Кога ја користите, обидете се да се избегне чадор површината штета предизвикана од контакт со остри предмети.2 : Кога ќе завршите со користење на,ве молиме отворете капата на нека биде сува, пакување заедно со торбичка целосно.3 : да се Избегне стресот собирање, така што нема да ја оштетат чадор.4 : не се користи во силен ветар во сила, па како да се избегне кршење на коска фрактура.5 : Тоа беше подобро користете чиста вода за плакнење чадор површината и да се отвори чадор да ги споделите со тоа се исуши по собирањето на секои 3 5 дена.6 : Откако чадор скршени, ве молиме веднаш да престанат да го користите за да се избегне гребење на чадор површина,испрати на професионални човек поправка Побрзо.Потсетување : Затоа што на производителите производство серија е различен, истиот вид на чадор,чадор се справи, чадор се справи со синџир, се префрлат фитинзи ќе бидат малку различни , но тоа не влијае на нормална употреба на чадор и чадор за квалитет.Дел од РаботилницатаПравење Чадори' ПостапкаНие ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив за било каква причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.На примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш.

BGN 48.00 64.00

Добра морско свинче обичай Слънчев и в дъждовен дизайн чадър преносима мода стилни полезни чадъри добър подарък

Бесплатен Превозот !!! Обичај Уникатен Чадор!!!Ќе се надеваат дека за врнежлив ден, па можете да ја користите оваа единствена чадор!Ова не е досадно сина / црн чадор...

BGN 26.00 38.38

Дами дъждобран жени дождевики мъжете дъждобран водоустойчив regenjas dames capa de chuva chubasquero непроницаема capa para lluvia

Дами Мантил Жените Rainwear Мажите Дожд Грб Водоотпорен regenjas dames capa де chuva chubasquero impermeable capa став lluvia Бесплатен Превозотголемина информацииЗабелешка : следните информации за повикување само ...

BGN 65.00 75.95

Моден дизайн карикатура, безшевни фон с кучета картина автоматично сгъваем чадър

Детали за производот : Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал Сликата влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring 8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка Секое ребро се состои од 3дел алуминиум за флексибилност и сила Зафати пластична рачка за фирма задржете го изразат вашиот личен стил и изберете уникатен чадор тука! Да ги аплоадирате вашите сопствени уметнички дела и фотографии се Прилагодите на 8 посебни одделенија, со САМО ЕДНА ФОТОГРАФИЈА од вашите спецификации и биде завидувам на толпата​

BGN 26.00 38.38

2017 мода PVC грах дълъг дъждобран пончо на жените и мъжете водоустойчив открит дъжд пончо палто под наем женски Chubasquero Mujer

Големина На : СлободенБоја : Црвена / СиноМатеријал : Екопријателски ЕВАДолжина : 102cm Градите : 60cm*2 Ракав : 75см1cm=0.39 инчен

BGN 31.00 36.40

C вид на автомобила обратно Еднорог чадър двупластова реклама открит сезон чадър за Слънце ветрозащитный сгъваем обърнат чадър

ОБРАТНА ПАТИ ТЕХНОЛОГИЈА – Кој единствен обратна виткање рамка која ви овозможува лесно да влезе и да излезе од автомобили, врати, и други тесни простори без да се навлажни...

BGN 44.00 54.86