• Ново
Мини ръчен преносим дъждовна чадър 5 сгъваем чадър чадър творчески ултра леки UV слънцезащитен крем Paraguas чадър за дъжд жените

Мини ръчен преносим дъждовна чадър 5 сгъваем чадър чадър творчески ултра леки UV слънцезащитен крем Paraguas чадър за дъжд жените

BGN 20.74

Сума
Налично за поръчка


Информација За Производот :
Материјал : Пластика
Големина : 8 K
Тежина : 360g
Производот Се Покаже :

Всичко за продукта

Тип:
Чадъри
Номер На Модела:
JPY-W20
Материал:
Polyester
търговска марка:
ЦЗЯНПАНЬЮЭ
Материал На Панела:
Понжи
Размер:
XL
Контрол:
Неавтоматический чадър
Модел:
Трехскладной чадър
Функция:
Сгъваема
Продукт:
Чадър
Възрастова Група:
Възрастни

Подобни продукти в категория

JESSEKAMM New Arrive Safty отразяваща автоматичен компактен чадър 23 ' Night Walk Travel Safe 190T Pongee Clothe силен ветрозащитный

JESSEKAMM Нови Пристигне Рефлексивни лента Безбедно Компактен Виткање Целосно Автоматски 10 Краци Чадори 105 CM Одговараат За 12 Луѓе 17 Топла продажба1.Auto open И авто Блиску2.Тежина 450 G.3.10 краци fiberglass windproof4.190 Т pongee5.Затворена големина 35x5x5cm6.Отвори големина : 105cm одговараат за 12 луѓеОдговараат за еден или двајца луѓе, компактен виткање силна umbrellase тоа лесно кога патување1.ние ќе aplly $3 за вашата цел да се избегне царинската такса...

BGN 26.00 46.40

Чадър мини деца карикатура Bumbershoot играчка Prop декоративни чадъри бонбони цвят директен джолан огъване дръжки SN1622

Дијаметар : 2528cmДолжина : 22cmСамо за партиски декорација , детска играчка, фаза на изведба и така натаму.

BGN 513.60

Freesmily черни дебели подметки светкавица водоустойчив дъжд бахилы за разходки на велосипед за многократна употреба

КАРАКТЕРИСТИКИ : Пешачење и возење велосипед во дождот, да ги задржи вашите чевли се чисти и суви...

BGN 16.00 22.83

Джеси Камм голяма силна за двама души, напълно автоматична компактен анти-UV дъжд, слънце, вятър доказателство, чадъри за жени, Дамска мода

1.ние ќе aplly $3 за вашата цел да се избегне царинската такса 2.Сите ред ќе испрати во три дена по пари помине обработка на уплатата 3.Ние ги користиме aliexpress стандард превозот за сите пакет, тоа е може да биде следење од собереш да се испорача...

BGN 25.00 44.80

JESSEKAMM напълно автоматична компактен чадъри за участие в търг силни спици ветрозащитная ивица синьо, червено, тъмно синьо черно Drop Shopping Hot Sale

JESSEKAMM Целосно автоматски Компактен Чадори За Нежна, Силна Краци Windproof Лента Сино, Црвено Црна Морнарица Капка Шопинг Топла Продажба1.Тежина 440 G2.Затворена димензии : 30cm3.Отвори големина : 100cm4.Целосно автоматски5.АнтиУВ, заштита на Ветер : 6.8 Rips7.Силна Windproof1.ние ќе aplly $3 за вашата цел да се избегне царинската такса...

BGN 37.00 60.80

Добър чадър коледно обичай Слънчев и в дъждовен дизайн чадър преносима мода стилни полезни чадъри добър подарък

Бесплатен Превозот !!! Обичај Уникатен Чадор!!!Ќе се надеваат дека за врнежлив ден, па можете да ја користите оваа единствена чадор!Ова не е досадно сина / црн чадор...

BGN 26.00 38.38

Ръчни моден чадъри с пълен точков дизайн, 190T pongee кърпа, молив супермини, Госпожа чадър, три пъти, джобни чадъри

ОбјектотПредмет : 21.5"*8 K Три пати, lotleaf,superminiГолемина21.5"(550mm)*8 K.Отворете дијаметар : 98cm.ПолуЛак : 550mm...

BGN 48.00 64.00

Sweet Fashion Women Rain Flower Umbrella Cherry прозрачни чадъри свеж чадър женски романтична Paraguas Mujer подарък US049

! Опис На Производот Стил : Ecofriendly Слатка Дома ДекорацијаМатеријал : пластикаФункција : 1 Свитлива,лесно да се носат!2...

BGN 17.00 27.66

Сгъваем чадър шах буря сгъваем чадър против дъжд чадър сгъваем чадър за защита от Слънцето анти-UV Чадър за жените

Големина : 25.6 инчен*13.8 инчен*21.7 инчен Зафати пластична рачка за фирма задржете 8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал Сликата влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring Ние се гордееме со висок квалитет на нашите УВ заштита, ветер отпорни чадори Дизајниран да се вклопуваат внатре повеќето грб џебови tote торба, ранец, briefcase, ракавица за замрзнување на автомобил, итн тоа е совршен за секојдневна или на патување...

BGN 33.58

JESSEKAMM New Arrive Safty отразяваща автоматичен компактен чадър 23 ' Night Walk Travel Safe 190T Pongee Clothe силен ветрозащитный

JESSEKAMM Нови Пристигне Рефлексивни лента Безбедно Компактен Виткање Целосно Автоматски 10 Краци Чадори 105 CM Одговараат За 12 Луѓе 17 Топла продажба1.Auto open И авто Блиску2.Тежина 400 G.3.8 краци fiberglass windproof4.190 Т pongee5.Затворена големина 30x5x5cm6.Отвори големина : 97cm1.ние ќе aplly $3 за вашата цел да се избегне царинската такса...

BGN 26.00 46.40

Червена устна сгъваем чадър анти-дъжд чадър сгъваем 3 сгъваем чадър за защита от Слънцето анти-UV Чадър за жените

Големина : 25.6 инчен*13.8 инчен*21.7 инчен Зафати пластична рачка за фирма задржете 8 ребра направени од силна влакна за дополнителна поддршка Изработени од 100% полиестер pongee водоотпорен материјал Сликата влијаеше користење на топлина сублимација техника за да се спречи discoloring Ние се гордееме со висок квалитет на нашите УВ заштита, ветер отпорни чадори Дизајниран да се вклопуваат внатре повеќето грб џебови tote торба, ранец, briefcase, ракавица за замрзнување на автомобил, итн тоа е совршен за секојдневна или на патување...

BGN 31.98

Fghgf прозрачен дъждобран момче момиче децата дъждобран водоустойчив EVA раница дъждобран пончо деца дождевики

FGHGF Транспарентен Мантил Момче Девојка Деца Дожд Грб Водоотпорен ЕВА Ранец Дожд Покрие Poncho Деца Rainwearматеријал : пластикаГолемина : L сите кодотПогоден за висина 110150 CMПрименливи број : 1 лицеДебела ЕВА дебелина на 13 свила, нетоксични и невкусна, супер водоотпорен, сите дизајн на кодот, нееденвреме мантилЛиста : 1 x Мантил

BGN 7.00 7.68

WINSTBROK Rain Cape Women 2017 мушама с качулка понч дъждобран деца корейската мода мушама на открито студентите дъждобран жени

Дожд Кејп Жените 2017 Дожд Јакна Маскирани Ponch Мантил Деца корејски Мода Ветер : грб на Отворено за Студентите Дожд Кејп Жени Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

BGN 23.00 28.42

Професионален направи чадъри, чадъри голф 2 на крилото. шестигранн-ъглова стомана вал 50T, автоматичен открит, ръчно близък,dual layer,ветрозащитный

ОбјектотПредмет : 28"*8 K Два пати, windproof голф ЧадорГолемина28"(710cm)* 8 K.Отворете дијаметар : 125cm.ПолуЛак : 710cmЗатворена должина : 60cm,diameter4.8cmТкаенини190 T Pongee ткаенина,две слојРамкаДва пати,auto open,14mm цинк позлатен,Хексадецималенаголна 50 T челик окно,Елементи.обложено рамка,црна пластика безбедно тркач,3.0 mm долга ребра.Се справи соДиректно дрвена рачкаСоветЦрна пластика советиКапаЦрна пластика капи со само ткаенина цветкрунаFerruleN / AТоп ТкивоАвтоткаенина ТкивоHangtagN / AРакаАвтоткаенина рака со цевкиЦевкиСамо ткаенина цевкиImprintingN / AТорбичкаАвтоткаенина торбичка со најлон ткаенина појасТежина625gCustomerizedМаса товар&Продажба,ОЕМ & ODM Се ДобредојдениНачин На ПлаќањеL / CT / T,Western Union (Примерок За Плаќање & Курир трошоци)Услови на Плаќање : ФОБ , CIF, итнПримерок ПолнењеСпоред прилагодено дизајнПримерок Leadtimeоколу 7~10 работни денаКориснички материјали, делови, бои, CMYK Дизајни / Слика printings се сите достапни.За повеќе детали, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Auto open / Прирачник блиску Instrustions : 1.Т тој чадор да се ресетира по целосно да се отвори повторно, не затворајте тешко кога чадори во состојба на отворањето .2.Кога го ресетирате тинг, ве молиме задржете се справи со цврсто за да се избегне лизгање.3.Кога се отвори&близина на чадор , ве молиме к eep 30cm растојанието помеѓу чадор и око,така што нема да биде куршум рани.4.Don ' t use други тело усогласување.Ве молиме строго според оваа инструкција за да се избегне оштетување ,продолжување чадори ' долговечност.Топло Ве Потсети!1 : Кога ја користите, обидете се да се избегне чадор површината штета предизвикана од контакт со остри предмети.2 : Кога ќе завршите со користење на,ве молиме отворете капата на нека биде сува, пакување заедно со торбичка целосно.3 : да се Избегне стресот собирање, така што нема да ја оштетат чадор.4 : не се користи во силен ветар во сила, па како да се избегне кршење на коска фрактура.5 : Тоа беше подобро користете чиста вода за плакнење чадор површината и да се отвори чадор да ги споделите со тоа се исуши по собирањето на секои 3 5 дена.6 : Откако чадор скршени, ве молиме веднаш да престанат да го користите за да се избегне гребење на чадор површина,испрати на професионални човек поправка Побрзо.Потсетување : Затоа што на производителите производство серија е различен, истиот вид на чадор,чадор се справи, чадор се справи со синџир, се префрлат фитинзи ќе бидат малку различни , но тоа не влијае на нормална употреба на чадор и чадор за квалитет.Дел од РаботилницатаПравење Чадори' ПостапкаНие ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив за било каква причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.На примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш.Гаранција &Одржување : Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.

BGN 50.00 67.20

Двойна мост мед гробница фибростъкло два пъти голф чадъри. шестигранно-ъглов 50т стомана вал, авто отвори, dual layer, ветрозащитный

ОбјектотПредмет : 30"*8 K Два пати, windproof голф Чадор,OX стилГолемина30"(752mm)* 8 K.Отворете дијаметар : 132cm.ПолуЛак : 752mmЗатворена должина : 51cmТкаенини190 T Pongee ткаенина,црна coloueРамкаДва пати,auto open,14mm цинк позлатен,Хексадецималенаголна 50 T челик вратило,OX стил челик ребраЕлементи.обложено рамка,црна пластика безбедно тркач,3.0 mm долга ребра.Се справи соДиректно Гумена рачкаСоветНикел сребро советиКапаЦрна гума капа со автоткаенина цвет крунаFerruleN / AТоп ТкивоАвтоткаенина ТкивоHangtagN / AРакаАвтоткаенина Veclo магија ракаЦевкиN / AImprintingN / AТорбичкаАвтоткаенина нето стил торбичка+ еластична закопчување+појасиТежина500gCustomerizedМаса товар&Продажба,ОЕМ & ODM Се ДобредојдениНачин На ПлаќањеL / CT / T,Western Union (Примерок За Плаќање & Курир трошоци)Услови на Плаќање : ФОБ , CIF, итнПримерок ПолнењеСпоред прилагодено дизајнПримерок Leadtimeоколу 7~10 работни денаКориснички материјали, делови, бои, CMYK Дизајни / Слика printings се сите достапни.За повеќе детали, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Auto open / Прирачник блиску Instrustions : 1.Т тој чадор да се ресетира по целосно да се отвори повторно, не затворајте тешко кога чадори во состојба на отворањето .2.Кога го ресетирате тинг, ве молиме задржете се справи со цврсто за да се избегне лизгање.3.Кога се отвори&близина на чадор , ве молиме к eep 30cm растојанието помеѓу чадор и око,така што нема да биде куршум рани.4.Don ' t use други тело усогласување.Ве молиме строго според оваа инструкција за да се избегне оштетување ,продолжување чадори ' долговечност.Windproof+Pongee ткаенинаТопло Ве Потсети!1 : Кога ја користите, обидете се да се избегне чадор површината штета предизвикана од контакт со остри предмети.2 : Кога ќе завршите со користење на,ве молиме отворете капата на нека биде сува, пакување заедно со торбичка целосно.3 : да се Избегне стресот собирање, така што нема да ја оштетат чадор.4 : не се користи во силен ветар во сила, па како да се избегне кршење на коска фрактура.5 : Тоа беше подобро користете чиста вода за плакнење чадор површината и да се отвори чадор да ги споделите со тоа се исуши по собирањето на секои 3 5 дена.6 : Откако чадор скршени, ве молиме веднаш да престанат да го користите за да се избегне гребење на чадор површина,испрати на професионални човек поправка Побрзо.Потсетување : Затоа што на производителите производство серија е различен, истиот вид на чадор,чадор се справи, чадор се справи со синџир, се префрлат фитинзиќе бидат малку различни , но тоа не влијае на нормална употреба на чадор и чадор за квалитет.Дел од РаботилницатаПравење Чадори' ПостапкаНие ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив за било каква причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.На примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш.

BGN 72.00 96.00

Кобра змия мини-голф чадър отворете богомолка краката ветрозащитный анти-гръм фибростъкло животно открит голф чадър в два размера

започнетекрајотОбјектот : 24"*8 K / 27"*8 K Змија Кобра Голф ЧАДОРИГолемина24"(600mm)*8 K.Отворете дијаметар : 106cm.ПолуЛак : 600mm.Лак : 120cmЗатворена должина : 83.5 cmN.W...

BGN 78.00 104.00

TIANQI нов вид изкуство на маслената живопис Бальк лепило отвън чадър жени дъжд водоустойчив чадъри разходка на Горската сцена

1.Големина : 110cm *8rbis 2.Корица : Црна лепак 3.Рамка : Метал 4.Wight : 0.32 кг 5.АнтиУВ : UPF>50+, УВА : 1.2% UVB : 1.1% Прошетка Шума Сцена

BGN 27.00 37.90

5шт еднократна възрастен авариен непромокаем дъждобран пончо на открито, туризъм, къмпинг качулка O911

5x Расположливиот Возрасни Итни Водоотпорен Дожд Грб Poncho Пешачење Кампување ХаубаНие не нудиме избор на боја и стил,ние ќе го испратите производот по случаен избор,се надеваме дека може да се разбереФункција : Сосема нов и висок квалитетЛесен и лесно да се носатМногу лесен за употребаЕдна големина одговара на ситеМора да се за итни случаи, дефекти, спорт / музички настани, патува, кампување, одење, концерти на отворено настани итнМоже да биде укината да биде многу мали димензии, лесно за чување во чанта или ракавица кутија на автомобилБоја : случајни испоракаКоличина : 5pcsAnswer : ___________________________ Note : Објектот има нема копче и боја испратени од страна на случаен изборПакетот Вклучува : 5x Мантил

BGN 3.00 3.15

16 ребра,прави метални голф-кафе чадъри 14mm метален вал и нарезно метални ребра, автооткрытие, ветрозащитная, директен кожена дръжка

Објектот25"*16 K Права, auto open,windproof голф ЧадорГолемина25"(635mm)* 16 K.Отворете дијаметар : 110cm.ПолуЛак : 635mm Лак : 127cmЗатворена Legnth : 85cmТкаенини190 T Pongee цврста ткаенина КафеРамкаПрави,auto open,1014mm метал,elec.Позлатен, окно,Метална рамка,Пластични безбедно тркач,3.0 mm метал fluted долго ребра.WindproofСе справи соДиректно кожа рачкаСоветГермански никел советиКапаСамо дрвени ззп / ВрвотFerruleN / AТоп ТкивоАвтоткаенина ТкивоHangtagN / AРакаАвтоткаенина Veclo магија ракаЦевкиN / AImprintingN / AТорбичкаАвтоткаенина торбичка(ремени) со ПП торбаТежина600gCustomerizedМаса товар&Продажба,ОЕМ & ODM Се ДобредојдениНачин На ПлаќањеL / CT / T,Western Union (Примерок За Плаќање & Курир трошоци)Услови на Плаќање : ФОБ , CIF, итнПримерок ПолнењеСпоред прилагодено дизајнПримерок Leadtimeоколу 7~10 работни денаКориснички материјали, делови, бои, CMYK Дизајни / Слика printings се сите достапни.За повеќе детали, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Сликата е ткаенина боја ќе биде малку боја различно потекло чадори,ве молиме имајте на ум тоа.Cofee Боја +Директно кожа Рачка+автоотворање на копчетоДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Auto open / Прирачник блиску Instrustions : 1.Т тој чадор да се ресетира по целосно да се отвори повторно, не затворајте тешко кога чадори во состојба на отворањето .2.Кога го ресетирате тинг, ве молиме задржете се справи со цврсто за да се избегне лизгање.3.Кога се отвори&близина на чадор , ве молиме к eep 30cm растојанието помеѓу чадор и око,така што нема да биде куршум рани.4.Don ' t use други тело усогласување.Ве молиме строго според оваа инструкција за да се избегне оштетување ,продолжување чадори ' долговечност.Топло Ве Потсети!1 : Кога ја користите, обидете се да се избегне чадор површината штета предизвикана од контакт со остри предмети.2 : Кога ќе завршите со користење на,ве молиме отворете капата на нека биде сува, пакување заедно со торбичка целосно.3 : да се Избегне стресот собирање, така што нема да ја оштетат чадор.4 : не се користи во силен ветар во сила, па како да се избегне кршење на коска фрактура.5 : Тоа беше подобро користете чиста вода за плакнење чадор површината и да се отвори чадор да ги споделите со тоа се исуши по собирањето на секои 3 5 дена.6 : Откако чадор скршени, ве молиме веднаш да престанат да го користите за да се избегне гребење на чадор површина,испрати на професионални човек поправка Побрзо.Потсетување : Затоа што на производителите производство серија е различен, истиот вид на чадор,чадор се справи, чадор се справи со синџир, се префрлатфитинзи ќе бидат малку различни , но тоа не влијае на нормална употреба на чадор и чадор за квалитет.Дел од РаботилницатаПравење Чадори' ПостапкаНие ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив за било каква причина.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.

BGN 78.00 91.20

Универсален прозрачен мъжки дъждобран дъждобран пончо пътуване жени дождевики водоустойчив къмпинг с качулка capa de chuva непроницаема

Мантил Жените Rainwear Мажите Дожд Грб Impermeable Capa де chuva chubasquero Poncho Јапонија Водоотпорен Дожд кејп покрие МаскираниМатеријал : Висок Квалитет на ЕВА Должина (Не вклучуваат ззп) : 115 CM Ракав : 79 CM Градите обемот : 128 CM Референца : Машки Модел е 179cm ,Женски Модел е 165cmЗабелешка : Ако најдете дека постојат многу различни raincoats во различни цени во нашата продавница, бидејќи нивната дебелина не е иста, подебели на потрајни, цената ќе биде повисока

BGN 7.00 11.17