• Ново
600 мл пластмасови мини-распылительная боя пистолет чаша гърне контейнер гравитационната подаване на електроинструменти пистолет-спрей аксесоари Mayitr

600 мл пластмасови мини-распылительная боя пистолет чаша гърне контейнер гравитационната подаване на електроинструменти пистолет-спрей аксесоари Mayitr

BGN 34.13
BGN 19.00 -44 %

Сума
Налично за поръчка


HG0013747
Спецификација :
Б ранд нови
Материјали : гума
Боја : бела
Димензии(прибл.) : 18*11cm
Капацитет : 600ml
Одговара За Devilbiss GTI / ТЕКНА Про Pri flg вклучување
Зачувај боја, да се чувствуваат подобро, лесен за употреба.
Се користи за : Спреј пиштоли во индустријата може да се користи директно во примената на боја, тоа е, едноставно пиштоли, исто така може да се инсталира како што се автоматско опрема, како што се автоматско спреј машина, автоматски слој машина, автоматски сликарство машина, слој машина и други прскање опрема која се користи.
Пакет Се Вклучени :
1* Спреј Пиштол Првенство
N ote :
Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Всичко за продукта

Обемът На Чаши:
600 мл
Тип:
Мини-Спрей
търговска марка:
Майитр
Приложение:
Пистолет-Спрей Боя
Направи си Сам пособия:
Боя И Тапицерия
Номер На Модела:
Чаша Спрей, Чаша Бои
is_customized:
Yes

Подобни продукти в категория

Висококачествена Гума SC7E C пръстен клещи инструмент Air C-type machine Nailer пневматичен пистолет Nailed

Врвен Квалитет на Пневматик SC7 E C Прстен Клешти Алатка Воздухот Втип на машина Nailer пневматски помине пиштолЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : пневматски помине пиштолМодел : SC7 EЗадолжителен број на : 100pcsКористење на воздушниот притисок : 47kgf / cm2Користете го преземе : 6mmПакет големина : 39*21.5*9.7 CMТежина : 2.5 KG

BGN 257.00 270.16

F75 400ML пневматичен пистолет-спрей Airbrush Sprayer Alloy Painting Пулверизатор airbrushTool с бункером за автомобили/мебели

F75 400 ML Пневматски Спреј Пиштол Airbrush Sprayer Легура Сликарство Atomizer airbrush Tool Со Хопер За Автомобили / мебелЕфикасен спреј растојание : 200mmВоздухот потрошувачка : 75270 l / minРаботен Притисок : 8 MpaКалибар Дијаметар : 2mmСпреј Круг Магла Дијаметар : 20mmИзносот На Боја Испрскаат : 270 ml / minТежина : 0.45 kg (прибл.)Боја : SliverПакет се вклучени : 1 x спреј пиштол со хопер

BGN 28.00 42.53

Гореща Разпродажба! Колата & домашен пол вощеная машина автоматична карета перална машина герметизирующая черешката машина автомобили и мотоциклетът карета пера?

Топла Продажба! Автомобил & дома кат шанса машина авто полирање запечатување машина глазура машина автомобил & мото полирање машина.(Ве молиме оставете порака на она што боја ви се допаѓа,во спротивно, ние испрати случаен избор)Спецификација на производот 1, Напон : 220 V ~240 V 2, Моќност : 600 W 3, Брзина : 1500 ~ 6800 / min(16 adjustble брзина switch) 4, се Вчита полирање тркала дијаметар : Max 180mm 5, Нето тежина : 2.5 килограми 6...

BGN 157.36

1PC стандартна конфигурация 1280W автомобили восъчен машина, който е паркет 220V автомобили стенд за красота електрическа подова карета перална машина

1 PC Стандардна конфигурација 1280 W Автомобил шанса машинаполирач 220 V автомобил убавина клупата електрични кат полирање машинаНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Сликата е за повикување само, не вклучува волна маска,Ве молиме да не контактирате доколку ви треба.Опис : Спецификација : Име на производ : Автомобил шанса машина полирачПроизводот Број : FC465Напон : 220 V / 50 HzМоќност : 1280 Wголемина на : 40*10смбоја : Стандардна конфигурацијатежина : 3.6 kgпакување големина : 16.5*15*48.5 CMБидете внимателни : Треба да се исчисти автомобилот, а потоа се суши пред полирање, шансаКабелот за напојување треба да биде далеку од извор на топлина и остри предмети...

BGN 89.52

Пневматични ножици Metal Tool Head Set Manual Air Metal Ножици Shear Metal MRD-30+S7P

Пневматски Ножици Метал Алатка Главата во Собата Прирачник Воздух Метал Ножици Стриже Метал МРД30+S7 P Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод" , ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки...

BGN 126.00 132.80

Висококачествени метални пневматични ножици дръжка пневматични ножици пневматична ударна машина пневматични ножици инструмент за железен лист

Спецификации Капацитет : ≤1.6 mm алуминиумска плоча и ≤ 1.2 mm Нерѓосувачки челик Слободни Брзина : 2600 R.Стр.М работен притисок : 6090 PSI нето тежина : 1.2 kg Fetures : малку во шок и мала тежина,тоа може да се користи еденпостапува на работата и било која форма може да биде sheared

BGN 175.00 206.08

Горещо се разтапят на лепилен пистолет, 300 W 220 В подходящ диаметър 15 мм лепило агент пръчка, КН plug, безплатна доставка, 1 бр. / лот

Топла Топи Лепак Пиштол,300 W 220 V Погоден пречник од 15mm Лепак стап, CN приклучокот, бесплатен превозот, 1pcs / многу : Модел : BS725Користење : Е погоден во 15mm лепак стап.Работен напон : 220 VAC.Моќност : 300 W.Приклучок : Две рамни приклучоци, кабелот должина е 1.5 м.Млазницата : Стандард 3.0mm X38mm; Факултативна млазницата : (Г) 3.0 X (L) 50mm; (Г) 3.0 X (L) 70mm; (Г) 2.0 X (L) 42mm; (Г) 2.0 X (L) 70mm; тридупка млазници : (Г) 3.0 x (L) 50mm.Стиска лепак количина : 20g~32g / мин.Пакување : Боја кутија.Пакување големина : 25*21.5 cm*4cm.Пакување количина : 1pcs.Нето тежина : 520g.Бруто тежина : 620g.

BGN 76.00 76.40

Borntun правоъгълник пневматичен въздушен мелница 70 мм*100 мм продълговата въздушен мелница полиране на дърво, метал машинен въздушен шлайфане полировальный който е п?

Правоаголникот Пневматски Воздух Сандер Триаголник Воздух Сандер Полирач заварување машина, половината алатка торба,voltmeter, voltimetros y amperimetro digitales, vettweezer, пресврт видов, пинцети, tronconneuse electrique, trapano a mano, tournevis torx, tournevis electricien, вртежен момент клуч, алатки за резба на дрво, алатки, алатка комплет за автомобил, алатка кутија, алатка торба, алатка, tijeras гроздобер, tijeras manualidades, електронски термостат, термостат, тестер, taschen messer, лента мерка, taladro inalambrico, спреј бои машина, спреј пиштол, резервниделовипила, шрафцигер сет, шрафцигер, завртка extractor вежба битови, ножици, ricambi decespugliatore, професионални спреј пиштол, моќ алатка во собата, portabrocas, преносни вежба, полирање хартија, полирање влошки за автомобил полирач, полирач машина, џеб алатки, џебен нож, пневматски пиштол,дрво мушка вежба, пластични пинцети, pincette, parafusadeira, navajas multiusos, ноктите puller, ноктите, multitool, multimeter, multifonction алатка, мулти алатка, motosierra gasolina, мини вежба, мерење, maletines де herramientas de trabajo, maletines де herramientas, maletin де herramientas, maletas де herramientas, магнет, магнет, кожа удар, нож,комплет, црево стегач клешти, herramientas llaves де vaso, herramientas joyeria, herramientas electricas, herramientas де mano, herramientas де electronica, herramientas де carpinteria, herramientas caja, herramientas, рачни алатки, лепак пиштол, виткање ножици, преклопен нож, ferramentas, ferramenta multifuncional, ferramenta, facas, faca,електрични балон пумпа, ехо на пила, вежба вратило, вежба битови во собата, вежба, cuchillos, couteau, conjunto ferramenta, conjunto ferramenta,крпа алатка торба,chave ferramenta,резба,calibrador,caja herramientas aluminio,caja de herramientas, caixa organizadora, caixa де ferramentas com ferramentas, кабел crimping, бонсаи алатка,болт extractor, автоматски кабел жица stripper, irbrush, aerografo, воздух спојувач, пневматски спојувач, пневматски воздух спојувач, пневматски nailer спојувач, пневматски помине пиштол ,воздух спојувач пиштол ,пневматски воздух спојувач, воздух спојувач пневматски спојувач круна, воздух спојувач пиштол, воздух главен пиштол, воздух спојувач пневматски, воздух спојувач staples,воздухот спојувач nailer, кадрирање nailer, серпентина nailer, пневматски nailer, нокти воздух спојувач спојувач за дрво, пневматски спојувач, круна на воздухот спојувач, пневматски нокти пиштол во воздух спојувач, воздухот алатки, пневматски орбитал сандер,воздух алатка, nailer пиштол, брусење машина, воздух сандер,нокти пиштол,умре мелница,сандер машина,сандер, пневматски мелница, алатка воздухот, пневматски алатка, ноктите пневматски пиштол, пневматски сандерс, микро агол мелница, воздухот алатки, пневматски брусење машина, пневматски компоненти, појас мелница, пневматски полирач, мини мелница, микро мелница, пневматски сандер, сандерс, појас сандер, пневматски, електрични воздухот алатки, мини сандер, орбитал полирач, агол полирач агол мелница, pulidora neumatica, воздух полирач, мелење машина, ноктите пиштоли, nailer, пневматски воздухот алатки влијание, пневматски агол мелница, пневматски агол брусилки, пневматски помине пиштол, пневматскиорбиталатасандер, сандер полирање, пескарење појас, pistolas де aire comprimido де метал, воздух сандер подлога, maquinas де lijadoras, орбитал сандер, pulidora орбитал, сандер полирач, воздухот пневматски, микровоздушни мелница, воздух мелница микро, пневматски алатка nailer пиштол, sandpaper мелење алатки сандерс, агол сандер, полирање пршлен, sandpaper, пневматски пиштоли, пневматски воздух сандер, maquinas neumaticas pulido, пневматски алатки, микро умре мелница, пневматски главен, pneumatica pistola, полирање машина, воздух полирач воздух сандер, агол мелница сет, воздушна пумпа, пневматски алатки за продажба, пневматски воздухот алатки, воздух мелница, ,воздухот алатки,пневматски воздухот алатки,пневматски,пневматски алатки,пневматски орбитал сандер,воздух алатка,nailer пиштол,брусење машина,воздух сандер,нокти пиштол,умре мелница,сандер машина,сандер,пневматски мелница,алатка воздухот,пневматски алатка,воздух мелница,ноктите пневматски пиштол,пневматски сандерс,микро агол мелница,воздухот алатки,пневматски брусење машина,пневматски компоненти,пневматски компоненти,појас мелница,пневматски полирач,мини мелница,микро мелница,пневматски сандер,сандерс,микро умре мелница,појас сандер,пневматски воздух сандер,воздух црева,моќта на воздухот алатки,мини сандер,орбитал полирач,агол полирач агол мелница,топла спојувач, воздух сандер, воздух сандер полирач, пневматски воздух сандер, воздух сандер алатка, воздух сандер орбитал, воздух сандер машина, воздух сандер влошки, воздух сандер 6, воздух сандер вакуум, 3 воздух сандер, орбитал воздух сандер, воздух појас сандер, воздухот алатки сандер, полирач за автомобил, пневматски орбитал сандер, 5" пневматски воздух сандер, случаен орбита сандерс, lijadora орбитал, pulidora орбитал, lixadeira орбитал, ѕид chaser, ѕид chaser алатка, електрични ѕид chaser, ѕидот chaser за сечење тули, ѕид chaser машина, електрични ѕид од тули chaser, електрични влијание вежби, 13mm електрични влијание вежби, електрични рака вежба, електрични вежба 220v, електрични влијание клуч за автомобил, електрични влијание клуч 1 / 2, електрични влијание клуч 12v, 220v електрични влијание клуч алатка, електрични лемење железо комплет наместен, електрични лемење железо заварување алатка, електрични лемење песна, електрични лемење железо еу приклучокот, електрични лемење железо 220v 100w, електрични лемење железо 220v 200w, електрични лемење железо 220v 300w, електрични engraver, електрични гравирање пенкало, електрични engraver за накит, електрични engraver за метал, дрво, жад,.

BGN 277.00 291.20

Гаранция за чисто Нов AQD-19 /XQD-19 ръчен пневматичен ПАТ Обвязочная машина пластмасов обвязочный инструмент пакетираща машина

ИЗВЕСТУВАЊЕ1 Германија клиенти , ако у сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ , ве молиме кажете ни ја вашата EORI број...

BGN 392.00

Borntun Micro Air Die Grinders Mini Pneumatic Die Grinders пневматични инструменти за шлайфане High Speed 60000rpm Mini Air Power Polishing

Микро Пенкало Пневматски Воздух Умираат Мелница заварување машина, половината алатка торба,voltmeter, voltimetros y amperimetro digitales, vettweezer, пресврт видов, пинцети, tronconneuse electrique, trapano a mano, tournevis torx, tournevis electricien, вртежен момент клуч, алатки за резба на дрво, алатки, алатка комплет за автомобил, алатка кутија, алатка торба, алатка, tijeras гроздобер, tijeras manualidades, електронски термостат, термостат, тестер, taschen messer, лента мерка, taladro inalambrico, спреј бои машина, спреј пиштол, резервниделовипила, шрафцигер сет, шрафцигер, завртка extractor вежба битови, ножици, ricambi decespugliatore, професионални спреј пиштол, моќ алатка во собата, portabrocas, преносни вежба, полирање хартија, полирање влошки за автомобил полирач, полирач машина, џеб алатки, џебен нож, пневматски пиштол,дрво мушка вежба, пластични пинцети, pincette, parafusadeira, navajas multiusos, ноктите puller, ноктите, multitool, multimeter, multifonction алатка, мулти алатка, motosierra gasolina, мини вежба, мерење, maletines де herramientas de trabajo, maletines де herramientas, maletin де herramientas, maletas де herramientas, магнет, магнет, кожа удар, нож,комплет, црево стегач клешти, herramientas llaves де vaso, herramientas joyeria, herramientas electricas, herramientas де mano, herramientas де electronica, herramientas де carpinteria, herramientas caja, herramientas, рачни алатки, лепак пиштол, виткање ножици, преклопен нож, ferramentas, ferramenta multifuncional, ferramenta, facas, faca,електрични балон пумпа, ехо на пила, вежба вратило, вежба битови во собата, вежба, cuchillos, couteau, conjunto ferramenta, conjunto ferramenta,крпа алатка кеса,chave ferramenta,резба,calibrador,caja herramientas aluminio,caja de herramientas, caixa organizadora, caixa де ferramentas com ferramentas, кабел crimping, бонсаи алатка,болт extractor, автоматски кабел жица stripper, irbrush, aerografo, воздух спојувач, пневматски спојувач, пневматски воздух спојувач, пневматски nailer спојувач, пневматски помине пиштол ,воздух спојувач пиштол ,пневматски воздух спојувач, воздух спојувач пневматски спојувач круна, воздух спојувач пиштол, воздух главен пиштол, воздух спојувач пневматски, воздух спојувач staples,воздух спојувач nailer, кадрирање nailer, серпентина nailer, пневматски nailer, нокти воздух спојувач спојувач за дрво, пневматски спојувач, круна на воздухот спојувач, пневматски нокти пиштол во воздух спојувач, воздухот алатки, пневматски орбитал сандер,воздух алатка, nailer пиштол, брусење машина, воздух сандер,нокти пиштол,умре мелница,сандер машина,сандер, пневматски мелница, алатка воздухот, пневматски алатка, ноктите пневматски пиштол, пневматски сандерс, микро агол мелница, воздухот алатки, пневматски брусење машина, пневматски компоненти, појас мелница, пневматски полирач, мини мелница, микро мелница, пневматски сандер, сандерс, појас сандер, пневматски, електрични воздухот алатки, мини сандер, орбитал полирач, агол полирач агол мелница, pulidora neumatica, воздух полирач, мелење машина, ноктите пиштоли, nailer, пневматски воздухот алатки влијание, пневматски агол мелница, пневматски агол брусилки, пневматски помине пиштол, пневматскиорбиталатасандер, сандер полирање, пескарење појас, pistolas де aire comprimido де метал, воздух сандер подлога, maquinas де lijadoras, орбитал сандер, pulidora орбитал, сандер полирач, воздух пневматски, микровоздушни мелница, воздух мелница микро, пневматски алатка nailer пиштол, sandpaper мелење алатки сандерс, агол сандер, полирање пршлен, sandpaper, пневматски пиштоли, пневматски воздух сандер, maquinas neumaticas pulido, пневматски алатки, микро умре мелница, пневматски главен, pneumatica pistola, полирање машина, воздух полирач воздух сандер, агол мелница сет, воздушна пумпа, пневматски алатки за продажба, пневматски воздухот алатки, воздух мелница, ,воздухот алатки,пневматски воздухот алатки,пневматски,пневматски алатки,пневматски орбитал сандер,воздух алатка,nailer пиштол,брусење машина,воздух сандер,ноктите пиштол,умре мелница,сандер машина,сандер,пневматски мелница,алатка воздухот,пневматски алатка,воздух мелница,ноктите пневматски пиштол,пневматски сандерс,микро агол мелница,воздухот алатки,пневматски брусење машина,пневматски компоненти,пневматски компоненти,појас мелница,пневматски полирач,мини мелница,микро мелница,пневматски сандер,сандерс,микро умре мелница,појас сандер,пневматски воздух сандер,воздух црева,моќта на воздухот алатки,мини сандер,орбитал полирач,агол полирач агол мелница,топла спојувач, воздух сандер, воздухот сандер полирач, пневматски воздух сандер, воздух сандер алатка, воздух сандер орбитал, воздух сандер машина, воздух сандер влошки, воздух сандер 6, воздух сандер вакуум, 3 воздух сандер, орбитал воздух сандер, воздух појас сандер, воздухот алатки сандер, полирач за автомобил, пневматски орбитал сандер, 5" пневматски воздух сандер, случаен орбита сандерс, lijadora орбитал, pulidora орбитал, lixadeira орбитал, ѕид chaser, ѕид chaser алатка, електрични ѕид chaser, ѕид chaser за сечење тули, ѕид chaser машина, електрични ѕид од тули chaser, електрични влијание вежби, 13mm електрични влијание вежби, електрични рака вежба, електрични вежба 220v, електрични влијание клуч за автомобил, електрични влијание клуч 1 / 2, електрични влијание клуч 12v, 220v електрични влијание клуч алатка, електрични лемење железо комплет наместен, електрични лемење железо заварување алатка, електрични лемење песна, електрични лемење железо еу приклучокот, електрични лемење железо 220v 100w, електрични лемење железо 220v 200w, електрични лемење железо 220v 300w, електрични engraver, електрични гравирање пенкало, електрични engraver за накит, електрични engraver за метал, дрво, жад, порцелан, електрични гравирање.

BGN 129.00 136.00

PVC тръба усадочная машина капачката на бутилката ръкав усадочная машина капачка на бутилка вино запечатване усадочный инструмент обзавеждане PVC PP POF филм

>>>>Производство Детали ИнформацииШише вино капак намалување на машинаОсновен тип Параметар Работна брзина : 700bottles / час Бара моќ : 110 V 50 HZ или 220 V 60 HZ Номинална моќност : 800 W Тежина : 2.5 kg Димензија : 500 X120 X150mm Compatibal ракав : ПВЦ,ПП,ЈП,POF,итн...

BGN 304.00

LEMATEC Professional Car air tire inflator 220psi Max Pressure, Tire inflation gun with gauge Taiwan Tire inflator with hose

LEMATEC Професионална Автомобил на воздух гуми inflator 220psi Макс Притисок,гуми инфлацијата пиштол со мерач Тајван Гуми inflator со црево Опис на Производот Производ Функција : LEMATEC Професионална Автомобил на воздух гуми inflator 220psi Макс Притисок*Да Се Пополни Воздух...

BGN 78.38

858D 700W 220V ESD поялната станция LED Digital SMD Solder Blowser Hot Air Gun Digital Desoldering Station Iron Welding Tool

858 D 220 V 700 W ESD Лемење Станица LED Дигитални SMD Лемење Blowser Топол Воздух Пиштол Дигитални Desoldering Станица Железо Заварување АлаткаВклучуваат : 1 машина 3 еез главата ( 5mm,7mm,10мм)Оваа цена само за испорака на русија(брод од страна на Jнето или CDEK,може да се следи),други земји, ве молиме контактирајте со продавачот.Ви благодариме

BGN 75.00 102.88

35000rpm Strong 90 & 204 Miciromotor Polisher Пробийте AGD 102 Handpiece само за зубоврачебной лаборатория, бижута, прес-форми, пилочки за нокти DIY Carving

35000rpm 90 & 204 Miciromotor Мелница Вежба handpiece за Накит, Нокти Датотека, DIY РезбаВовед : 1 Повеќенаменски Micromotor за лабораторија, накит,индустрија,убавина, резби во дрво.2...

BGN 125.00 172.93

Електрическа машина за засмукване на листа подови вентилатор листа градина & вакуум-мощна машина за засмукване 2800W 220V 14000 rev/min с кабел 10M

Електрични Лист Вшмукување Машина Отворено Градина Лист Компресор&ВакуумМоќниВшмукување Машина 2800 W 220 V 14000 менува бројот на вртежи / мин Со 10 M КабелЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Спецификација : Име на производ : Електрични лист вшмукување машинаНапон : 220 vМоќност : 2800 WДадената област : 2000 квадратни метриБрзина : 14000 менува бројот на вртежи / минМаксималната брзината на ветерот : 275km / hПрашина торба капацитет : 45 LСкршени остава сооднос : 10 : 1(1 парче остава задушени во повеќе од 10 мали парчиња од листови)Пакување големина : 104 * 22 * 22cmТежина : 6 KGСликата покажува :

BGN 95.00 99.94

Настолна автоматична електрическа машина за затваряне на бутилки DDX-450, укупорочная машина за завиване на капачки с диаметър от 10 до 50 мм,заключване капачката на 220 1

DDX450 Десктоп Автоматски електрични шише ограничување машина,ограничување дијаметар 1050мм капа нарезницимашина,капа заклучување 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Име на уред : десктоп електрични кружни шише капаче нарезници машинаОпрема модели : DDX450Десктоп електрични кружни шише капаче нарезници машина е еден вид на запечатување опрема за пакување,негово моделирање убава, едноставно прилагодување, стабилна запечатување квалитет, ниска цена, практично користење, низок напон контрола, безбеден и сигурен.Купување е повеќе погоден за лабораторија, е идеален за опрема на мали серија, експериментални запечатување работа.Оваа машина е, главно, погоден за сите видови на круг шишиња блок, медицина, здравствената нега производи, хемикалии, козметика и други шишенцето ограничување на идеален опрема за пакување.Технички параметри : Напојување : AC220 V 50 / 60 hzМоќност : 50 (W)Работни начини : електрични завртка маска за да испратите објектиМодел тип : десктопШасија материјал : железо, алуминиум спреј боиЗавртка капа дијаметар : 1050ммКапацитет на производство : 2040pcs / минСе применуваат шише висина : 40200 (mm)Целата машина големина на : 52 * 30 * 53 (cm)Целата нето тежина : 23 (kg)

BGN 540.80

1pcs ZY-110 ръчно гореща фолио печат на машината ръчно Стампер кожа щампа машина за печат област 110*120MM

1pcs ZY110 прирачник топла фолија печат машина прирачник stamperкожа втиснување машина за Печатење област 110*120 MM Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата Покажува : Карактеристики : Оваа машина се користи во кожа, gilt дрво и производи од хартија,пластика и гума површина, за отпадоци за преработка,така што производи се постигне целта на прекрасен изгледМашината се користи рака притисок со автоматско лента машина,може автоматски да ја прилагодите количината на хартија во овој модел ,тоа е едноставен, компактни модели предност,е идеален опрема на печат и creasingAnswer : ___________________________ Note : Оваа машина се 220v & 110v ,ако треба 110v ,ве молиме контактирајте со нас ,110v машина треба да додадете 98usdВи благодариме

BGN 189.26

3.3 ncctec пылезащитное и водонепроницаемое устройство за диамант колонковых сверлильных машини / 83 мм инструмент за инсталиране на климатика в стената

3.3" dustproof и водоотпорен уред за Дијамантски Core Вежба Машини | 83mm алатка за инсталирање на клима уред во ѕидот.МАКС дупчење дупка со дијаметар : 83mm 3.3"3m на вода торби : 3 еезматеријал на вода торби : PP, дебели, 10#

BGN 25.60

1PC Perfect Automatic Lens polisher glasses polishing машина glasses cleaner With Таймер 110V или 220V, 80W

1 PC Совршен Автоматско Леќа полирач очила полирање машина очилапочисто Со Тајмер 110 V или 220 V , 80 WНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Слика покаже : ОписПараметарот : Напон : 220 V / 50 Hz или 110 V / 60 HzМоќност : 80 WТежина : 2.9 kgПреглед : За rimless или полуrimless eyeglass леќи на камерата автоматски chamfer.Детален Опис На Производот : 1, автоматски и токму контрола леќа chamfer2, за различни пластични и стаклени леќи chamfering;3, брзината на автоматско chamfer е брзо;4, тајмер функција (0120 sec);5, LY11 A од не ' рѓосувачки челик фитинзи.

BGN 138.34

Безплатна доставка, 1бр 35 W дългата наставка с превключвател на захранването термоклеевой пистолет, плюс 20 бр лепило на пръчки,BS721-35W

Бесплатен превозот, 1pcs 35 W Долго млазницата со прекинувач топла топи лепак пиштол,плус 20 компјутери лепак стапови,BS72135 W : Користење : Е погоден во 6.87.5 mm лепак стап.Работен напон : 110230 V / AC.Температурата на работа : 180~200 степен.Моќност : 35 вати.Млазницата дијаметар : 1.8 mm2.0 mm,a должината на 30мм.Стиска лепак количина : 3g~5 g / min.Пакување : Брановидни боја кутија.Пакување големина : 20.5 cm*18.5 cm*5cm.Пакување количина : 1pcs лепак пиштол; 20pcs ЕВА лепак стапчиња.Нето тежина : 320g.Бруто тежина : 400g.Пакетот вклучува : 1pcs x 35 W топла топи лепак пиштол.20pcs x ЕВА лепак стапови (D7.0*L197mm).Овој проект е повеќе погодна за зимски или ладни области (како што се Русија и други региони и земји), како и висока точка на омекнување на лепак да се држи.Забелешка : Ако ви треба за да се утврдат лепак пиштол за да се појавата на бои, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници пред да нарачате; во спротивно ние ќе случаен испорака.Ако ви требаат повеќе на сличен квалитет лепак стап, кликнете на сликата за линк подолу : 100 компјутери / многу, 7*200mm бесплатен превозот Дома суштински универзална топла топи лепак стап, лепило парчеБесплатен превозот, дома, DIY Универзална 7.0 * 200mm бела транспарентна топла топи лепак стап, 100pcs / Многу парчеПосебна Забелешка : Сите добра се однесени во натура, како што се физичкото и слика боја разлика, ве молиме да преовладуваат во вид, ве молам прости ми.Превозот : 1...

BGN 28.16

110/220 В 65 W 1 бр. N7 мелница +h37l1 дръжка стоматологичен гравиране машина нефрит античен мухъл гравиране и полиране на машината

110 / 220 V 65 W 1 PC N7 мелење машина +H37 L1 се справи со стоматолошки гравирањемашина jade антички мувла гравирање и полирање машинаСликата покажува : Домаќин параметри : Моќност : 65 WНапон : 220 V / 110 VФрекфенција : 50 HZ / 60 HZСе справи со вовед : Максимална брзина : 35000 r / минНиско ниво на бучава, ниски вибрацииПреносни и компактна големинаПроизвод параметри : Извртени според : 280gf.cmРачка тежина : околу 265gГлавно се користи за jade накит резби во дрво нуклеарна килибар восок jade Ахат метален накитполиран, полиран, полиран.Карактеристики : Ниско ниво на бучава, со голема брзина, мали вибрации, висок вртежен момент, висока ефикасност, стабилнаперформанси.Answer : ___________________________ Note : се справи со не може да се idled кога е во употреба, тоа е, се справи со мора да бидат опремени сомелење pin пред моќта е вклучен, пред моќта е вклучен...

BGN 206.40

1 комплект хидравличен фитинг инструмент за PEX тръби, фитинги PB тръба мед AL свързване на обхват 16-32 мм FT-1632B

ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛСпецификации : Crimping опсег : 1632милиметриИзлез : 10 TГолемина : 48x25x21mmУмре конфигурација : 16,20,25,32 mmКарактеристики : 1...

BGN 126.00 132.80