• Ново
GSA-32 BateRpak пневматичен стоманена обвязочный устройството за обтягане на мерки и теглилки, въздушно стоманена тръба, лентови бандажные инструменти

GSA-32 BateRpak пневматичен стоманена обвязочный устройството за обтягане на мерки и теглилки, въздушно стоманена тръба, лентови бандажные инструменти

BGN 552.00

Сума
Налично за поръчка


GSA-32 Пневматски Челик Здрав Tensioner Sealer,
Пневматски челични цевки,плоча плоскости алатки
Модел GSA-32 пневматски занимаваат tensioner.Модел GSA - 32 пневматски занимаваат sealer
се роман занимаваат алатки кои имаат висок степен на механизација,две алатки треба да биде
обединетите дека сите акции(tensioning,изолирање,кршење) може да биде завршен.
Овие алатки се пневматски занимаваат алатки,кои имаат многу карактеристики како што се
лесна,едноставна операција,safty и може да биде погодна за занимаваат челик,цевки и плоча.
***********СПЕЦИФИКАЦИЈА************* Име : Пневматски занимаваат tensioner Воздушен притисок : 0.4-0.6 MPa Тежина на алатка : ≤5kg Не-оптоварување брзина на рака : ≥5м/мин Напнатост : 8.5 KN Челик рака тип : 32 X(0.8-1.2)mm Име : Пневматски занимаваат tensioner Воздушен притисок : 0.4-0.6 MPa Тежина на алатка : ≤3kg Влечење на рецка : ≥16.85 KN Челик рака тип : 32 X(0.8-1.2)mm
-
Вашите повратни информации тоа го прави на сите достоен за тоа!
Театарска од нашите клиенти да ни даде своите мислења за нашите услуги и производи,
дали тоа да биде на или преглед на нашата веб страница.
Па ве молиме, дозволете ни да знам што мислите, но, ако не е проблем ние би сакал да се поправат и тоа
помогне да се промени било негативни мислења пред да ја напуштат повратни информации.
Помалку од 5-Star Рејтинг? Што е вашиот проблем?
Ние би сакале да знаете како ние може да се направи нешто подобро и да ви понуди на 5-ѕвезда третман вас
заслужуваат!
Затоа ве молам, ако тоа не е 5 ѕвезди, не ни остави 4 и нека го направи тоа совршено.
Да дојдат во допир со нас..
Имаме за цел да им понуди на највисоко ниво на услуги на клиентите и задоволството да сите наши клиенти
и ова е причината зошто ние ви нудиме толку многу начини да контактирате со нас ако таму се случува да биде било
hiccups!
**************bette Р квалитет, bette Р испорака, bette Р цена ****************

Треба да се плати
"Увоз царина"
кога јасно царинските или курир помине пакет за вас
даночен износ што не сме сигурни,
тоа наплатат од вашата влада
Ви благодариме за вашата поддршка, ние ќе направиме се bette Р
! ! !

Всичко за продукта

Направи си Сам пособия:
Електрически
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
GSA-32
Тип:
Друго

Подобни продукти в категория

1PC стандартна конфигурация 1280W автомобили восъчен машина, който е паркет 220V автомобили стенд за красота електрическа подова карета перална машина

1 PC Стандардна конфигурација 1280 W Автомобил шанса машинаполирач 220 V автомобил убавина клупата електрични кат полирање машинаНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Pricture покажува : Сликата е за повикување само, не вклучува волна маска,Ве молиме да не контактирате доколку ви треба.Опис : Спецификација : Име на производ : Автомобил шанса машина полирачПроизводот Број : FC465Напон : 220 V / 50 HzМоќност : 1280 Wголемина на : 40*10смбоја : Стандардна конфигурацијатежина : 3.6 kgпакување големина : 16.5*15*48.5 CMБидете внимателни : Треба да се исчисти автомобилот, а потоа се суши пред полирање, шансаКабелот за напојување треба да биде далеку од извор на топлина и остри предмети...

BGN 89.52

3.3 ncctec пылезащитное и водонепроницаемое устройство за диамант колонковых сверлильных машини / 83 мм инструмент за инсталиране на климатика в стената

3.3" dustproof и водоотпорен уред за Дијамантски Core Вежба Машини | 83mm алатка за инсталирање на клима уред во ѕидот.МАКС дупчење дупка со дијаметар : 83mm 3.3"3m на вода торби : 3 еезматеријал на вода торби : PP, дебели, 10#

BGN 25.60

ZONESUN мощни пневматични ножици, клещи, въздушни ножици за рязане на метал, режещи инструменти

Користење и одржување 1.дозволите за работа под притисок на 0.3 0.6 ПРАТЕНИКОТ 2.компримиран воздух суви и чисти, и ги содржи одредена количина на масло...

BGN 51.00 56.00

35000rpm Strong 90 & 204 Miciromotor Polisher Пробийте AGD 102 Handpiece само за зубоврачебной лаборатория, бижута, прес-форми, пилочки за нокти DIY Carving

35000rpm 90 & 204 Miciromotor Мелница Вежба handpiece за Накит, Нокти Датотека, DIY РезбаВовед : 1 Повеќенаменски Micromotor за лабораторија, накит,индустрија,убавина, резби во дрво.2...

BGN 125.00 172.93

110/220 В 65 W 1 бр. N7 мелница +h37l1 дръжка стоматологичен гравиране машина нефрит античен мухъл гравиране и полиране на машината

110 / 220 V 65 W 1 PC N7 мелење машина +H37 L1 се справи со стоматолошки гравирањемашина jade антички мувла гравирање и полирање машинаСликата покажува : Домаќин параметри : Моќност : 65 WНапон : 220 V / 110 VФрекфенција : 50 HZ / 60 HZСе справи со вовед : Максимална брзина : 35000 r / минНиско ниво на бучава, ниски вибрацииПреносни и компактна големинаПроизвод параметри : Извртени според : 280gf.cmРачка тежина : околу 265gГлавно се користи за jade накит резби во дрво нуклеарна килибар восок jade Ахат метален накитполиран, полиран, полиран.Карактеристики : Ниско ниво на бучава, со голема брзина, мали вибрации, висок вртежен момент, висока ефикасност, стабилнаперформанси.Answer : ___________________________ Note : се справи со не може да се idled кога е во употреба, тоа е, се справи со мора да бидат опремени сомелење pin пред моќта е вклучен, пред моќта е вклучен...

BGN 206.40

240W Mini Пробийте Electric Rotary Инструменти Dremel Style Electric Пробийте Machine електрически инструменти с гъвкав вал Hanpiece за инструменти на Dremel

Денес се Занимава Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : W Мини Вежба Електрични Ротациони Алатки Dremel Стил Електрични Вежба Машина Моќ Алатки Со 180pcs Додатоци за Dremel АлаткиF или Dremel АлаткиМелница моторни ротари алаткиНапон : 220 V, 50 / 60hzМоќност : 240 WБрзина : 8000 / 32000rpmHandpiece : 06mmСоберат капацитет : 0.56mm6 Променлива БрзинаPostival Повратни информации BOKINGКако да се целBOKING 1...

BGN 51.00 83.20

Borntun Въздушно Въздушна Лопата, Пистолет Air Rust Remover Длето Кърк Кърк Премахване На Метална Ръжда Разменяйте Заварени Шевове Боя Скрап Отстраняване Инструменти

Пневматски Воздух Лопата Пиштол Воздух Рѓа Смена Длето Pickax Pickaxe Воздух влезот тема : 1 / 4" Воздух влезот : 3 / 8" Влијание фреквенција : 6500bpm Воздух потрошувачка : 7cfm Воздушен притисок : 90psi

BGN 152.00 160.00

Гореща Разпродажба! Колата & домашен пол вощеная машина автоматична карета перална машина герметизирующая черешката машина автомобили и мотоциклетът карета пера?

Топла Продажба! Автомобил & дома кат шанса машина авто полирање запечатување машина глазура машина автомобил & мото полирање машина.(Ве молиме оставете порака на она што боја ви се допаѓа,во спротивно, ние испрати случаен избор)Спецификација на производот 1, Напон : 220 V ~240 V 2, Моќност : 600 W 3, Брзина : 1500 ~ 6800 / min(16 adjustble брзина switch) 4, се Вчита полирање тркала дијаметар : Max 180mm 5, Нето тежина : 2.5 килограми 6...

BGN 157.36

Горещо се разтапят на лепилен пистолет, 300 W 220 В подходящ диаметър 15 мм лепило агент пръчка, КН plug, безплатна доставка, 1 бр. / лот

Топла Топи Лепак Пиштол,300 W 220 V Погоден пречник од 15mm Лепак стап, CN приклучокот, бесплатен превозот, 1pcs / многу : Модел : BS725Користење : Е погоден во 15mm лепак стап.Работен напон : 220 VAC.Моќност : 300 W.Приклучок : Две рамни приклучоци, кабелот должина е 1.5 м.Млазницата : Стандард 3.0mm X38mm; Факултативна млазницата : (Г) 3.0 X (L) 50mm; (Г) 3.0 X (L) 70mm; (Г) 2.0 X (L) 42mm; (Г) 2.0 X (L) 70mm; тридупка млазници : (Г) 3.0 x (L) 50mm.Стиска лепак количина : 20g~32g / мин.Пакување : Боја кутија.Пакување големина : 25*21.5 cm*4cm.Пакување количина : 1pcs.Нето тежина : 520g.Бруто тежина : 620g.

BGN 76.00 76.40

Borntun Micro Air Die Grinders Mini Pneumatic Die Grinders пневматични инструменти за шлайфане High Speed 60000rpm Mini Air Power Polishing

Микро Пенкало Пневматски Воздух Умираат Мелница заварување машина, половината алатка торба,voltmeter, voltimetros y amperimetro digitales, vettweezer, пресврт видов, пинцети, tronconneuse electrique, trapano a mano, tournevis torx, tournevis electricien, вртежен момент клуч, алатки за резба на дрво, алатки, алатка комплет за автомобил, алатка кутија, алатка торба, алатка, tijeras гроздобер, tijeras manualidades, електронски термостат, термостат, тестер, taschen messer, лента мерка, taladro inalambrico, спреј бои машина, спреј пиштол, резервниделовипила, шрафцигер сет, шрафцигер, завртка extractor вежба битови, ножици, ricambi decespugliatore, професионални спреј пиштол, моќ алатка во собата, portabrocas, преносни вежба, полирање хартија, полирање влошки за автомобил полирач, полирач машина, џеб алатки, џебен нож, пневматски пиштол,дрво мушка вежба, пластични пинцети, pincette, parafusadeira, navajas multiusos, ноктите puller, ноктите, multitool, multimeter, multifonction алатка, мулти алатка, motosierra gasolina, мини вежба, мерење, maletines де herramientas de trabajo, maletines де herramientas, maletin де herramientas, maletas де herramientas, магнет, магнет, кожа удар, нож,комплет, црево стегач клешти, herramientas llaves де vaso, herramientas joyeria, herramientas electricas, herramientas де mano, herramientas де electronica, herramientas де carpinteria, herramientas caja, herramientas, рачни алатки, лепак пиштол, виткање ножици, преклопен нож, ferramentas, ferramenta multifuncional, ferramenta, facas, faca,електрични балон пумпа, ехо на пила, вежба вратило, вежба битови во собата, вежба, cuchillos, couteau, conjunto ferramenta, conjunto ferramenta,крпа алатка кеса,chave ferramenta,резба,calibrador,caja herramientas aluminio,caja de herramientas, caixa organizadora, caixa де ferramentas com ferramentas, кабел crimping, бонсаи алатка,болт extractor, автоматски кабел жица stripper, irbrush, aerografo, воздух спојувач, пневматски спојувач, пневматски воздух спојувач, пневматски nailer спојувач, пневматски помине пиштол ,воздух спојувач пиштол ,пневматски воздух спојувач, воздух спојувач пневматски спојувач круна, воздух спојувач пиштол, воздух главен пиштол, воздух спојувач пневматски, воздух спојувач staples,воздух спојувач nailer, кадрирање nailer, серпентина nailer, пневматски nailer, нокти воздух спојувач спојувач за дрво, пневматски спојувач, круна на воздухот спојувач, пневматски нокти пиштол во воздух спојувач, воздухот алатки, пневматски орбитал сандер,воздух алатка, nailer пиштол, брусење машина, воздух сандер,нокти пиштол,умре мелница,сандер машина,сандер, пневматски мелница, алатка воздухот, пневматски алатка, ноктите пневматски пиштол, пневматски сандерс, микро агол мелница, воздухот алатки, пневматски брусење машина, пневматски компоненти, појас мелница, пневматски полирач, мини мелница, микро мелница, пневматски сандер, сандерс, појас сандер, пневматски, електрични воздухот алатки, мини сандер, орбитал полирач, агол полирач агол мелница, pulidora neumatica, воздух полирач, мелење машина, ноктите пиштоли, nailer, пневматски воздухот алатки влијание, пневматски агол мелница, пневматски агол брусилки, пневматски помине пиштол, пневматскиорбиталатасандер, сандер полирање, пескарење појас, pistolas де aire comprimido де метал, воздух сандер подлога, maquinas де lijadoras, орбитал сандер, pulidora орбитал, сандер полирач, воздух пневматски, микровоздушни мелница, воздух мелница микро, пневматски алатка nailer пиштол, sandpaper мелење алатки сандерс, агол сандер, полирање пршлен, sandpaper, пневматски пиштоли, пневматски воздух сандер, maquinas neumaticas pulido, пневматски алатки, микро умре мелница, пневматски главен, pneumatica pistola, полирање машина, воздух полирач воздух сандер, агол мелница сет, воздушна пумпа, пневматски алатки за продажба, пневматски воздухот алатки, воздух мелница, ,воздухот алатки,пневматски воздухот алатки,пневматски,пневматски алатки,пневматски орбитал сандер,воздух алатка,nailer пиштол,брусење машина,воздух сандер,ноктите пиштол,умре мелница,сандер машина,сандер,пневматски мелница,алатка воздухот,пневматски алатка,воздух мелница,ноктите пневматски пиштол,пневматски сандерс,микро агол мелница,воздухот алатки,пневматски брусење машина,пневматски компоненти,пневматски компоненти,појас мелница,пневматски полирач,мини мелница,микро мелница,пневматски сандер,сандерс,микро умре мелница,појас сандер,пневматски воздух сандер,воздух црева,моќта на воздухот алатки,мини сандер,орбитал полирач,агол полирач агол мелница,топла спојувач, воздух сандер, воздухот сандер полирач, пневматски воздух сандер, воздух сандер алатка, воздух сандер орбитал, воздух сандер машина, воздух сандер влошки, воздух сандер 6, воздух сандер вакуум, 3 воздух сандер, орбитал воздух сандер, воздух појас сандер, воздухот алатки сандер, полирач за автомобил, пневматски орбитал сандер, 5" пневматски воздух сандер, случаен орбита сандерс, lijadora орбитал, pulidora орбитал, lixadeira орбитал, ѕид chaser, ѕид chaser алатка, електрични ѕид chaser, ѕид chaser за сечење тули, ѕид chaser машина, електрични ѕид од тули chaser, електрични влијание вежби, 13mm електрични влијание вежби, електрични рака вежба, електрични вежба 220v, електрични влијание клуч за автомобил, електрични влијание клуч 1 / 2, електрични влијание клуч 12v, 220v електрични влијание клуч алатка, електрични лемење железо комплет наместен, електрични лемење железо заварување алатка, електрични лемење песна, електрични лемење железо еу приклучокот, електрични лемење железо 220v 100w, електрични лемење железо 220v 200w, електрични лемење железо 220v 300w, електрични engraver, електрични гравирање пенкало, електрични engraver за накит, електрични engraver за метал, дрво, жад, порцелан, електрични гравирање.

BGN 129.00 136.00

ZONESUN пневматична машина завалки 5-50ml сливк фармацевтичната, козметичната, храна, добавъчни шампоан Затира сливк пестицид козметични

(Upgprade врз основа на A03)A02 нерѓосувачки челик Прирачник паста течни пополнување на машина,мал шише справи работат пополнување на машина.550мл,капацитет на резервоар 10kgОписA02 вид прирачник паста и течна додатен усвојување на клипот структура, тоа може да се пополни паста и течна измерени од 550мл...

BGN 376.00 412.80

Прецизна цанга Cal-370B Micro Air Мелница за производство на Тайван

Откако ќе поставена цел, се сеќавам, не се плаќаат, ние ќе се приспособат на вкупниот износ, отколку што ќе добиете известување од овој вебсајт, двојно проверете вкупниот износ е во право отколку што може да се плати.Откако ќе го примените вашиот платени цел, ние ќе ја испрати на производот веднаш штом ќе може да...

BGN 60.80

PVC тръба усадочная машина капачката на бутилката ръкав усадочная машина капачка на бутилка вино запечатване усадочный инструмент обзавеждане PVC PP POF филм

>>>>Производство Детали ИнформацииШише вино капак намалување на машинаОсновен тип Параметар Работна брзина : 700bottles / час Бара моќ : 110 V 50 HZ или 220 V 60 HZ Номинална моќност : 800 W Тежина : 2.5 kg Димензија : 500 X120 X150mm Compatibal ракав : ПВЦ,ПП,ЈП,POF,итн...

BGN 304.00

858D 700W 220V ESD поялната станция LED Digital SMD Solder Blowser Hot Air Gun Digital Desoldering Station Iron Welding Tool

858 D 220 V 700 W ESD Лемење Станица LED Дигитални SMD Лемење Blowser Топол Воздух Пиштол Дигитални Desoldering Станица Железо Заварување АлаткаВклучуваат : 1 машина 3 еез главата ( 5mm,7mm,10мм)Оваа цена само за испорака на русија(брод од страна на Jнето или CDEK,може да се следи),други земји, ве молиме контактирајте со продавачот.Ви благодариме

BGN 75.00 102.88

Висококачествени метални пневматични ножици дръжка пневматични ножици пневматична ударна машина пневматични ножици инструмент за железен лист

Спецификации Капацитет : ≤1.6 mm алуминиумска плоча и ≤ 1.2 mm Нерѓосувачки челик Слободни Брзина : 2600 R.Стр.М работен притисок : 6090 PSI нето тежина : 1.2 kg Fetures : малку во шок и мала тежина,тоа може да се користи еденпостапува на работата и било која форма може да биде sheared

BGN 175.00 206.08

Преносим Гравиране На Скара Джоба Тип Електрически Бормашини-Акумулаторни Миниатюрни Археология Резба Писалка За Маникюр Мелница

Опис На ПроизводотПреносни Гравирање Скара Џеб Типот на Електрични Дупчалки Литиум Минијатурни Археологија Резба Пенкало Нокти Мелница Објект Спецификации : Вистинска Моќ : 11.5 W; Norminal Моќ : 20 W; Напон : DC 3.7 V; Без оптоварување брзина : 11,000 / мин; Напојување : Литиум Батерија,DC 3.7 V 2000m AH; Мултифункционален Чак Капацитет : 0.3~3.2 mm; Power Кабел : Пренослив дизајн, безжични; Променлива брзина : Воедначена брзина излез; Тежина : 0.78 кг со преносни случај; Производ големина : Како на следната слика го покажува; Примена област : Минијатурни engrave,Удар Дупка, Сечење машински, Восок полирање, PCB дизајн, Археологија уметност, Уметнички дела Резба и поправка, Производ Букви, Човековото здравје, нега, Стоматолог работа,Нокти Мелење и така натаму...

BGN 65.00 69.73

Нов прием на TDP-1 Single Punch Sheet Press 0.75 KW Pure Electric Turbine Dry Powder Tablet Press Machine 110V / 220V 4000pc / h

Нови Пристигнување TDP1 Единечен Удар Лист Притиснете 0.75 KW Чиста Електрична Турбина СуваПрав Таблета Притиснете Машина 110 V / 220 V 4000pc / hЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име на производ : TDP1 единечен удар лист притиснетеНапон : 110 V / 220 VМоќност : 0.75 KWКапацитет на производство : 4000pc / hМаксимална tabletting притисок : 15 KNМаксимална таблета дијаметар : 12 MMМаксимална пополни длабочина : 12 MMМаксимална таблета дебелина : 6 MMГолемина : 70 * 37 * 80СМТежина : 42 KGЈачина на звук : 41.5 KG

BGN 1398.00 1472.00

1pcs ZY-110 ръчно гореща фолио печат на машината ръчно Стампер кожа щампа машина за печат област 110*120MM

1pcs ZY110 прирачник топла фолија печат машина прирачник stamperкожа втиснување машина за Печатење област 110*120 MM Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата Покажува : Карактеристики : Оваа машина се користи во кожа, gilt дрво и производи од хартија,пластика и гума површина, за отпадоци за преработка,така што производи се постигне целта на прекрасен изгледМашината се користи рака притисок со автоматско лента машина,може автоматски да ја прилагодите количината на хартија во овој модел ,тоа е едноставен, компактни модели предност,е идеален опрема на печат и creasingAnswer : ___________________________ Note : Оваа машина се 220v & 110v ,ако треба 110v ,ве молиме контактирајте со нас ,110v машина треба да додадете 98usdВи благодариме

BGN 189.26

SK-1880 високо качество на водата тип на 3/4-инчов професионален пневматичен въздушен мелница вода мокър мелница / който е паркет ъглошлайф инструмент

SK1880 Висок Квалитет на Вода Типфед 3 / 4инчен Професионални Пневматски Воздух Сандер Вода ВлажниСандер / Полирач Агол Мелница алаткаЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : вода инјектирање тип пневматски вода мелницаМодел : SK1880Табела големина : 3 инчи или 4 инчиБрзина : 4500 RPMВоздухот потрошувачка : 6 CFMПрирабница дијаметар : 16 MMПакет големина : 25*17*10СМТежина : за 2,8 KGУпотреба : мермер, гранит, вештачки камен, камен за брусење и полирање работа

BGN 150.00 157.57

свободен кораб вибрация тип пневматична машина за опесъчаване trangle мелница пясък вибрационна машина карета перална машина 90X135mm

вибрации тип пневматски брусење машина trangle мелење машина песок вибрации машина за полирање машина 90 X135mm карактеристики на Производот : Прилагодат на движење на Тајван, долг животен век Донесена на човечкото тело инженеринг дизајн,лесна тежина, што се користи за долго време не се уморни Донесена на микро мали дизајн,компактна структура, ниско ниво на бучава, со голема издржливост Користи за машини за обработка на мебел,машини за обработка на индустријата на ' рѓа отстранување, авто пластика,за атомска пепел мелење,автомобил восок и сл работа притисок : 6.3 кг без оптоварување брзина : 10000rpm шасија големина : 90x135mm ексцентричен radian : 3мм воздух потрошувачка : 4 CFM воздух влезот : 1 / 4" ниво на бучава : 79 Ba тежина : за 0,7 кг боја : случајни да брод

BGN 152.00

Мултифункционална електрическа пила Renovator Tool осцилиращ машинка за подстригване 220V 50HZ Renovation Tool Trimmer дървообработващи инструменти опаковка чанти

.МултиФункција Електрични Видов Renovator Алатка Осцилирачки Тример 220 V 50 HZ Реновирање Алатка Тример машини Алатки Торба за Пакување

BGN 103.00 128.37

Мултифункционална лазерна дървообработваща трион JS100 metal cutting curve drawing saw домакински мощност ветроходство, трион, инструменти 220 1бр

Мултифункција ласерски машини за видов JS100 метал cutting крива цртањевидов домаќинство моќ дрво видов алатки 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Номинална моќност : 800 WНеоптоварување на ветер : 8003000r / минМитра го видов агол : лево и десно 045 °Ласерскиводени : даСе подигне бројот на датотеки : 4 датотекиБрзина опрема : 6 датотекиБез разлика дали или не водич : ДаНето тежина : 2.7 кгГолемина : 240 * 70 * 215mmМаксимална сечење капацитет : Метал : 10ммДрво : 100mmЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

BGN 68.80

Настолна автоматична електрическа машина за затваряне на бутилки DDX-450, укупорочная машина за завиване на капачки с диаметър от 10 до 50 мм,заключване капачката на 220 1

DDX450 Десктоп Автоматски електрични шише ограничување машина,ограничување дијаметар 1050мм капа нарезницимашина,капа заклучување 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Име на уред : десктоп електрични кружни шише капаче нарезници машинаОпрема модели : DDX450Десктоп електрични кружни шише капаче нарезници машина е еден вид на запечатување опрема за пакување,негово моделирање убава, едноставно прилагодување, стабилна запечатување квалитет, ниска цена, практично користење, низок напон контрола, безбеден и сигурен.Купување е повеќе погоден за лабораторија, е идеален за опрема на мали серија, експериментални запечатување работа.Оваа машина е, главно, погоден за сите видови на круг шишиња блок, медицина, здравствената нега производи, хемикалии, козметика и други шишенцето ограничување на идеален опрема за пакување.Технички параметри : Напојување : AC220 V 50 / 60 hzМоќност : 50 (W)Работни начини : електрични завртка маска за да испратите објектиМодел тип : десктопШасија материјал : железо, алуминиум спреј боиЗавртка капа дијаметар : 1050ммКапацитет на производство : 2040pcs / минСе применуваат шише висина : 40200 (mm)Целата машина големина на : 52 * 30 * 53 (cm)Целата нето тежина : 23 (kg)

BGN 540.80

1 комплект хидравличен фитинг инструмент за PEX тръби, фитинги PB тръба мед AL свързване на обхват 16-32 мм FT-1632B

ДОБАР ДЕН ДРАГИ ПРИЈАТЕЛСпецификации : Crimping опсег : 1632милиметриИзлез : 10 TГолемина : 48x25x21mmУмре конфигурација : 16,20,25,32 mmКарактеристики : 1...

BGN 126.00 132.80