• Ново
USB current voltage детектор, зарядно устройство current детектор USB volmeter ammeter double USB single color 3.2-15V

USB current voltage детектор, зарядно устройство current детектор USB volmeter ammeter double USB single color 3.2-15V

BGN 9.55

Сума
Налично за поръчка


Овој USB производ може да се прикаже USB полнење напон и струја на екранот во исто со компактна големина.
Овој производ усвојува текст од еден порт и излез од две порти.

Всичко за продукта

Направи си Сам пособия:
Електрически
Тип На Дисплея:
Само Цифри

Подобни продукти в категория

Точност Ръководят Оптичен Електромера, Оптичен Тест Инструменти За Теглене На Кабели, Тестер, Отслабване На Светлината L15

Карактеристики : Само калибрацијаСе применуваат заменливи или акумулаториПовеќе од 48 часа континуирано работно времеЛинеарни Екранот (m W) и Логаритамски екранот (d Bm) покажуваат на истиот екранПоддршка ВО странска валута / SC / ST интерфејс и брзо префрлувањеАвтоматско префрлувањеСветлото на располагањеСпецификации : Тест Опсег : 70~+3dbmСондата Тип : In Ga AsБранова должина Опсег : 800~1700nmПоддршка бранова Должина(nm) : 850 / 1300 / 1310 / 1490 / 1550 / 1625Резолуција на екранот : Линеарна Екранот 0.1%; Логаритамски екранот 0.01 d BmРабота Темп(℃) : 20~+70℃Складирање Temp(℃) : 30~+80℃Auto Switchoff Time(min) : 10minБатеријата Работен Период : не помалку од 48hrsГолемина : 180x83x28mm / 7.1x3.27x1.1" (Lx Wx T)Напојување : 3 х АА Батерии или Литиум Батерија (Не се Вклучени)Количина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 27.00 29.06

10 бр 220 таймер превключвател таймер контролер програма / програмируем таймер прекъсвач 25А усилвател, LCD дисплей

Оваа листа вклучува : 10 компјутери на тајмерот за префрлување, 220 V.Вовед : На обедини може автоматски да го поврзе и затвори моќ на опрема според фиксни процесот за контрола и време ...

BGN 150.00 158.38

Универсален преносим цифров LCD тестер за батерии за Проверка на Volt Cell AA AAA C, D, 9V универсален ключ елемент черен Безплатна доставка

100% Сосема нов и висок квалитетПреносни рачен дизајн, совршен придружник за патувањеТест за капацитетот на вашата батерија во секундиДвојно лесензачитање колоркодирани скали indelicate енергетско нивоЕден подвижен рака да се приспособат на батеријатаДве копчиња на страна за тестирање 9 volt батерииТест различни големини на батерии во само една единица.Се користи за тестирање на следниве димензии : 1.5 V : ААА, HP16, MN2400, R03АА, HP7, MN1500, UM3C, HP11, MN1300, SP11, LR14, UM2D, HP2, MN1300, SP2, R20, UM19 V : PP3, MN1604, 6 F22, 006 PСите видови на копчето ќелијаБоја : ЦрнаГолемина : Прибл...

BGN 3.00 3.18

Atten ATZ9711 150W 0-30A 0-150V DC електронна натоварване

Atten ATZ9711 150 W 030 A 0150 V DC Електронски ОптоварувањеATZ97 Серија DC електронски товар, како generatation производ на ATTEN Electronical Ко.Ltd е дизајниран со високи перформанси чипови, висока брзина, висока точност и со резолуција од 0.1 Mv и 0.01 m A(основна точност е 0.03%,основните тековниот пораст на брзината е 2.5 / us),ATZ97 серија има широка примена во производната линија(повик на телефонскиот полнач, мобилен телефон батеријата, електрично возило на батеријата, Префрлување енергија на снабдувачот, линеарна моќ снабдувач)истражувачки институти, automotice електроника, аеронаутика и astronautics, бродови, соларни ќелии, горивни ќелии итн.ATTEN е една од првите бренд на Кина инструмент и првиот бренд на светот заварување станици.Во Кина ние сме првиот комерцијален производител на спектар, аналитичар,Во светот ние сме единствената компанија соработува со највисок дигитални oscilloscope производители...

BGN 737.60

13 стойности потенциометър Trimpot променлив резистор гама от кутия комплект 65 бр./компл. D01

100% сосема нов и висок квалитет13 видови на прилагодливи potentiometer,5pcs од секој вид100 Евра (101)200 Евра (201)500 Евра (501)1 K (102)2 K (202)5 K (502)10 K (103)20 K (203)50К (503)100 K (104)200 K (204)500 K (504)1 M (105) Материјал : Пластични и Метални Боја : Видете пи ctures Тип : променлива отпорник Големина : Види на сликата Количина : 65 PcsНема мало пакетAnswer : ___________________________ Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 3.00 3.90

1000V 20A A18-J игла Силиконова тел златната плоча на върха на тестовете на тел Пин универсален цифров мултицет тестер полето сонда тел дръжка кабел

супер multimeter сондаСиликони и златоплоча кабел иглаELECALL A18J Силикони жица Игла Совет Сонда Тест Води Pin Топла Универзална Дигитални Multimeter Мулти Метар Тестер Води Истрагата Жица Пенкало Кабел Опис 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Силикон и златоплоча кабел игла Спецификации : Црвено : позитивна Црна : негативни Кабел Должина : 88cm / 34.3" Вкупна должина : 106cm / 41.3" Професионални Тест Максимален Напон : 1000 V 20 A 1...

BGN 8.00 9.57

ST332B ADSL2+ Тестер / ADSL Tester/ ADSL Installation & Maintenance Tools Medidor (английска версия) емулация на модем

ST332 B ADSL2+ Тестер / ADSL Тестер / ADSL за Инсталација и Одржување Алатки Medidor (англиски верзија) Модем ЕмулацијаФункција : Тест предмети : АДСЛ; ADSL2; ADSL2+; READSL Брзо бакар тестови со DMM (V AC, DC V, Јамка и Изолација Отпор, Capacitance) Го поддржува модем емулација и симулирање најавите на Интернет Го поддржува ISP login (корисничко име / лозинка) и IP Пингтест (WAN ПИНГ Тест, LAN ПИНГ Тест) Ги поддржува сите мултипротокол, PPPo E / PPPo A (ДОО) или VCMUX) Се поврзува со CO преку алигатор клипот или RJ11 Батерија Li Батеријата Звучен сигнал и Led диоди аларм индикации (Помала Моќ, ЈПП, LAN, АДСЛ) Податоци за капацитетот на меморијата : 50 евиденција Во согласност со сите познати DSLAMsОсновната функција : DSL физички слој тест Модем емулација (Замени корисникот Модем целосно) PPPo E бирање (RFC1683,RFC2684,RFC2516) PPPo A бирање (RFC2364) IPo A бирањеТелефон повикување на функцијата : DMM тест (AC Напон : 400 до 400 V;DC Напон : од 0 до 290 V;Capacitance : 0 да 1000n F,Јамка Отпор : 0 да 20 KΩ;Отпор на Изолација : 0 да 50 MΩ;Растојанието Тест)Pingfunction (С & LAN)Податоци испратите на компјутер со RS232 основни и софтвер за управување соПоставување систем параметар : backlight time,го исклучи автоматски време без операција,притиснете на ѕвонење,измени PPPo E / PPPo A dial атрибут,корисничко име и лозинка,враќање на фабрички вредност и така натаму.Пакет Листата : 1 x ST332 B ADSL2+ Тестер XDSL Линија Тестер

BGN 289.00 328.00

Neoteck висококачествен дигитален мултицет 1000V 10A тест проводник на кабела на сондата червен черен подмяна на мултицет върха на иглата метър

Преглед : На multimeter истрагата е електронски мерни инструменти Опремен со висока чувствителност AC / DC напон, тоа може да се примени за мерење на струја, отпор и напон...

BGN 10.00 16.72

GWUNW BY42A 100V 50A DC 4 цифров битов измерване на напрежение, ток двоен дисплей червен зелен син светодиод

Технички параметриВолтметар опсег : 00.0099.99 VТековната метар опсег : 050.00 НаВнатрешната отпорност на voltmeter : 400 K ΩВнатрешната отпорност на ammeter : 50 A / 75 MVРаботен напон : DC512 V * 1Точност на мерење на : 0.3%(+ / 2)* 2Оперативен temperatur e : 10℃~60℃Работат на струјата : Освежете го оценувате : 3 пати / вторНето тежина : 90gDisplay mode : 4 малку 0.28 инчен LEDЦелокупната димензии : 48 MM*29 MM*21 MM(L*W*H)Отворање големина : 45.5 мм*26.5 mmДоведе жица должина : 13 CM*1 : инструмент може да работи во dc428v, но тоа ќе биде топло, кога тоа е над 12 V и намалување на точноста и живот...

BGN 8.80

VCR Digital Технологична Meter UNIT UT210E Ture RMS Auto Range 2000 Count LCD backlight NCV мултиметри с нулев режим

ВИДЕО Дигитални Менгеме Метар ЕДИНИЦА UT210 E на сличен легален начин RMS Авто Спектар 2000 Смета LCD заднинско осветлување NCV Multimeters со Нула режимВе молиме Забелешка : Не се вклучени батеријата.UT210 E Вовед : UT210 E мини дигитален менгеме метар карактеристики висока сигурност, безбедност, прецизност и компактен дизајн...

BGN 64.00 79.98

Универсален Цифров Мултицет Мултицет Тест Тел Сонда Тел Дръжка Кабел Горещ L15

100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : СиликонСпецификации : Црвено : позитивна Црна : негативниКабел Должина : 88cm / 34.3"Вкупна должина : 106cm / 41.3"Професионални Тест Максимален Напон : 1000 V 10 A1...

BGN 3.00 3.14

Дигитален тестер водоустойчив волтметър зелен led дисплей монитор напрежение DC 4.5~30V волтметър за автомобил / мотоциклет / електронен мотор и т.н

Дигитален Тестер Водоотпорен Voltmeter Зелена Led Дисплеј Напон Следи DC 4.5~30 V Volt Метар за Автомобил / Мото / Eвелосипед итнФункција : Димензии : 50 x 30 x 27mm Сечење Големина : 46 x 27mm Мерка опсег : DC4.5~30 V (не треба Напојување, Мерка 4.5~30 V директно ) Минимум текст : DC4.5 V Максимална текст : DC30 V Дозволена Грешка : 1% (+ / 1 Цифра) Дисплеј : три 0.56 "дигитален LED цевка Дисплеј во Боја : Зелена Освежете го оценувате : за 500m S Тековната потрошувачка : за 5~20m A Оперативни температура : 10 °c ~ 65 °c Voltmeter со епоксидна potting, Водоотпорен, Масло на Загадување на Превенција, Moistureproof, Shockproof, Прашинадоказ Со Обратна поларитетот заштитаПакетот Вклучува : 1 x Дигитален Voltmeter

BGN 12.58

REK RK2670AN налягане на инжектиране може да издържа на напрежение ac Hipot (0-5кв)

Карактеристики Micprocessor контрола на технологијата Едноставна операција и сигурен перформанси Програмабилни тест сегашните и време Идеален инструмент за производот линија мерење Спецификации

BGN 294.00

Bside ACM03 plus 4000 броя Auto Range 400A-AC&DC Current Digital Технологична Meter

Bside ACM03 плус 4000 Точки Авто Спектар 400 AАС&DC Струја Дигитални Менгеме МетарBsideamc03 плус4000точкиавтоспектар400 AАС&DC струјаdigitalменгемеметарсоAC напондетекторСпецификацијаТаа е дизајнирана според IEC1010–1 и IEC1010–2–032 се однесуваат на безбедносни барања.· Се користи за мерење на AC &DC струја· Не контакт детектор на напон,· AC / DC напон,отпор, capacitance,т, фреквенција, диоди и кола, итн.· Auto / Manual опсег.· Тест на континуитет, должност циклус тест· Со LCD дисплеј за да се покажат податоци· Менгеме осветлување & назад светлина.· Податоци може да се одржи.· Екранот е 3999 се брои.· Безбедно и стручно лице.Спецификации : · Дисплеј : 3999 брои· DCV : 400m / 4 V / 40 V / 400 V / 600±0.8%· ACV : 400m V±0.8%,4 V / 40 V / 400 V / 600 V±1.2%· ACA : 40 A / 400 A±3.0%· DCA : 40 A / 400 A±3.0%· Отпор : 400Ω / 4kΩ / 40kΩ / 400kΩ / 4 MΩ±1.2%, 40 MΩ±2.0%· КАПА : 40n F / 400n F / 4µF / 40µF / 100µF±3.0%· Фреквентен : 50 Hz / 500 Hz / 5000 Hz / 50k Hz / 100k Hz±1.0%· NCV : 901000 V(50500 Hz)Нето Тежина : 0.3 kgСпакуван тежина : 0.46 kgПакетот Вклучува : 1 x Менгеме Метар1 х Сет на Тест Води1 x торбичкатаПревозот : НИ цел ќе брод од САД, и сите други налози ќе брод од Кина преку препорачана воздух mail 916 работни дена, повеќето земји' клиенти може да track пакет online на нивните поштата вебсајт, ви благодариме

BGN 55.00 57.58

1Pcs Аналогов AMP Panel Meter Gauge DC 0~200A 85C1+Shunt съвсем нов

Опис : Аналогни AMP Тековната Панел Метар DC 0~200 A 85 C1 Ammeter+шант Тоа е сосема нов, добар qu ality & високи перформансиТИП : Аналогни AMP МетарСкала Опсег : DC 0~200 AНа Точноста : Класа 2.5Превозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

BGN 15.00 16.62

GWUNW BY42A 100V 100A DC 4 цифров битов измерване на напрежение, ток двоен дисплей червен зелен син светодиод

Технички параметриВолтметар опсег : 00.0099.99 VТековната метар опсег : 099.99 НаВнатрешната отпорност на voltmeter : 400 K ΩВнатрешната отпорност на ammeter : 100 A / 75 MVРаботен напон : DC512 V * 1Точност на мерење на : 0.3%(+ / 2)* 2Оперативен temperatur e : 10℃~60℃Работат на струјата : Освежете го оценувате : 3 пати / вторНето тежина : 155gDisplay mode : 4 малку 0.28 инчен LEDЦелокупната димензии : 48 MM*29 MM*21 MM(L*W*H)Отворање големина : 45.5 мм*26.5 mmДоведе жица должина : 13 CM*1 : инструмент може да работи во dc428v, но тоа ќе биде топло, кога тоа е над 12 V и намалување на точноста и живот...

BGN 9.60

Дигитален тестер DC 0~33V/3A червен син led дисплей волтметър амперметър DC 12V 24V Volt Amp Panel Meter-2in1

Дигитален Тестер на DC 0~33 V / 3А Црвени, Сини Led Дисплеј Voltmeter Ammeter DC 12 V 24 V Volt Amp Панел Метар 2in1Технички Параметри : Дисплеј во боја : Црвено+Сина Display mode : Dual 0.28" ПРЕДВОДЕНА дигитални 4 малку цевка Освежете го оценувате : Околу 200 ms / време Dimenions : 48 x 29 x 26 mm (L*W* H) Сечење големина : 45 x 26 mm (L*W) напон : DC 3.528 V Доведе жица должина : 14 см (5жици) Мерен опсег : DC 0999.9 ма3.000 A(тековен); 0.0033.00 V(напон) Операција температура : 10 °c~65 °c Мерење на точност : ± (0.3% + 2 цифри) Нето тежина : 22gЕкранот опис : Напонски мерен опсег : DC 0.0033.00 V ; минимум резолуција е 10m V Тековната мерен опсег : 0999.9 ма3.000 A ...

BGN 16.80

All-Sun EM577 12V CCA Digital Автомобили / Car Battery Tester for ColdTemperature Battery Load Charging Voltage Starter Motor

Сите Сонце 12 V ЦЦА Дигитални Автомобилство / Автомобили Батеријата Тестер за ЛадноТемпература / Батерија Load / Полнење Напон / Стартер МоторОвој тестер е со цел да се тестира автомобилска батерија оптоварување напон, полнење на напон и стартер мотор...

BGN 45.00 56.00

5 бр./лот цифров волтметър амперметър DC 0~33V/3A червен син led дисплей напрежение, Измерител на ток, DC 12V 24V панел метър тестер

5 КОМПЈУТЕРИ / МНОГУ Дигитални Voltmeter Ammeter DC 0~33 V / 3А Црвени, Сини Led Дисплеј Напон Тековната Метар DC 12 V 24 V Панел Метар ТестерТехнички Параметри : Дисплеј во боја : Црвено+Сина Display mode : Dual 0.28" ПРЕДВОДЕНА дигитални 4 малку цевка Освежете го оценувате : Околу 200 ms / време Dimenions : 48 x 29 x 26 mm (L*W* H) Сечење големина : 45 x 26 mm (L*W) напон : DC 3.528 V Доведе жица должина : 14 см (5жици) Мерен опсег : DC 0999.9 ма3.000 A(тековен); 0.0033.00 V(напон) Операција температура : 10 °c~65 °c Мерење на точност : ± (0.3% + 2 цифри) Нето тежина : 22gЕкранот опис : Напонски мерен опсег : DC 0.0033.00 V ; минимум резолуција е 10m V Тековната мерен опсег : 0999.9 ма3.000 A ...

BGN 68.00

Мултицет UNIT UT603 професионален м / съпротива индуктивност / кондензаторни / диод / транзистор / непрекъснатост на зумер

ЕДИНИЦА UT603 Модерна Inductance Capacitance МетарОсновните Функции Спектар Најдобри Точноста Отпор 200 W / 2k W / 20k W / 200k W / 2 MW / 20 MW (0.8%+1) Capacitance 2n F / 20n F / 200n F / 2m F / 20m F / 200m F / 600m F (1%+5) Inductance 2m H / 20m H / 200m H / 2 H / 20Ч (2%+8) Посебните Функции Диоди Континуитет Ѕвончето Транзистори слаба Батерија Екранот Max...

BGN 59.98

ATZ9712C 300W 0-60A 0-150V 0.1%+0.1%FS електронна товар dc

Atten ATZ9712 C 300 W 060 A 0150 V 0.1%+0,1% НА FS DC Електронски ОптоварувањеATZ97 Серија DC електронски товар, како нов generatation производ на ATTEN Electronical Ко.Ltd е дизајниран со високи перформанси чипови, висока брзина, висока точност и со резолуција од 0.1 Mv и 0.01 m A(основна точност е 0.03%,основните тековниот пораст на брзината е 2.5 / us),ATZ97 серија има широка примена во производната линија(повик на телефонскиот полнач, мобилен телефон батеријата, електрично возило на батеријата, Префрлување енергија на снабдувачот, линеарна моќ снабдувач)истражувачки институти, automotice електроника, аеронаутика и astronautics, бродови, соларни ќелии, горивни ќелии итн.ATTEN е една од првите бренд на Кина инструмент и првиот бренд на светот заварување станици.Во Кина ние сме првиот комерцијален производител на спектар, аналитичар,Во светот ние сме единствената компанија соработува со највисок дигитални oscilloscope производители...

BGN 1163.20

Цифров мултицет DT-830D с един сигнал квадратна вълна на изходното напрежение на Усилвател ω тестер сонда DC AC LCD дисплей защита от претоварване

3 1 / 2 Дигитален LCD дисплеј, максимална дисплеј 1999 индикација за слаба батерија Заштита од Преоптоварување (0.5 A / 250 V осигурач, 10 A не осигурач) Диоди и транзистори тестирање, континуитет и ѕвончето мерење Со тест сонда води, широк спектар на примена Доаѓаат со ѕвончето, џеб и лесно да се носат, трошоците ефикасна Спецификација : Име на Производ : Дигитални Multimeter Мерење на DC Напон Спектар : 200m V1000 V, Точноста Ниво : ±(1.0%+2dgt) Мерење на AC Напон Спектар : 200 V750 V, Точноста Ниво : ±(2.0%+10dgt) DC Струја Мерен Опсег : 200µA200m A, Точноста Ниво : ±(1.5%+2dgt) Отпор Мерен Опсег : 200Ω2000 KΩ, Точноста Ниво : ±(1.2%+2dgt) Оперативни Инструкции : за Да избегнете електричен шок опасност и / или оштетување на инструментот.Не мерење напони кои би можеле да се надмине 500 V над земјата земјата...

BGN 6.00 8.29

LCD-дисплей, бял и черен амперметър амперметър на обхват ac 0-50. 0 a панел на монитора синя подсветка на 80-300V Inpute

Welcom на нашата продавницаПараметри : Напојување : AC 80300 V Мерен Опсег : AC 0~50.0 Тестирање на Точноста : 0.5%(+ / 2 зборови) LCD Дисплеј : 19mm Големина : 78 x 43 x 31mm Инсталација Големина : 70 x 39mmКарактеристики : LCD дисплеј со висока дефиниција и јасно...

BGN 12.32

Дигитален тестер на съпротивлението на заземяване DY1200

DY1200 Дигитални Земјата Тестер на Отпорност1.Главните Карактеристики 55*32милиметри вилица големина за поголем земјата прачки Autoranging земјата отпор мерења од 0.01 Ohm да 1000 Ohm со 0.01 Ohm резолуција AC Истекување тековната низа на 10m A да 30.00 со 50µA резолуција да се Конфигурираат аларм вредност за отпор и за актуелните за поддршка на вашите мерење Ергономски мувла, полн гумена облога за лизга доказ Поедноставува земјата отпор мерења на повеќе точка земјата системи за Верификација на отпорниците се потврди точноста на метар Datalogging со 99 податоци поени Заврши со тешки случај и верификација отпорник

BGN 671.00 745.60

Цифров измерител на 0.36 червено led волтметър DC 3~30V волтметър DC 12V 24V монитор напрежение м/тестер за автомобил, мотоциклет

Дигитални Метар 0.36" Црвени Led Voltmeter DC 3~30 V Volt Метар DC 12 V 24 V Напон Следи Метар / Тестер за Автомобил, МотоциклФункција : Сечење големина : 23mm 14mm x Дебелина : 10мм Монтажа Дупка Центар Растојание : 28mm се Измери Напон : DC 3.0~30 V (Нема Потреба за Напојување, Мерка 3.030 V Директно) на Текст Поларитетот : DC Напон Мерење на Точноста : 1% (+ / 2 цифра) Дисплеј : Три 0.36" дигитален LED Цевка Дисплеј во Боја : Црвена Освежете го Оценувате : за 500m S / време Оперативни Температура : 10°c ~ 65°c Апликација : Погоден за 18650 батерии,Мобилни телефони Литиум Батерии,Никелhydride Battery Пак,Автомобили Мотоцикли и други Мерење на Напон и сл.Инсталации : Црвено : Напојување +,Мерење Напон,+, (3.0 ~ 30 V DC) Црна : Напојување , Мерење Напон Пакетот Вклучува : 1 x Дигитален Voltmeter (Тестер на Напон)

BGN 7.49

100шт стъпка надолу модул DC-DC две метални 5 В USB зарядно волтметър захранване вход 4.5 по-40B изход 5V/2А 40% отстъпка

100pcs Чекор Надолу Модул DCDC Двежица 5 V USB Полнач за Моќ Voltmeter Снабдување со Текст 4.5 v40v Излез 5 V / 2 A 40% попуст Функција : 1.Voltmeter широк опсег : DC4.5 ~ 40 V...

BGN 298.00 480.00

Нов AC 100-500V 3 мм накрайник за изпитване на напрежение электророзетка отвертка, 3 бр.

Тестер на напон е совршен за директно или индиректно тестирање на AC напон.Право на користење, е единствениот начин да добиете добри перформанси,На следната слика за вашиот referance.Компактен дизајн со клип, Тестер на Напон е добар коработник да електричар,Неонски сијалица ќе биде ligthende кога жица е во живо.Тоа е погоден за употреба за дома, продавница, гаража, автомобили, мотоцикли, чамци, лични watercraft,и др.Име На Производ : Electroprobe ШрафцигерНапон : AC100500 VДупчиња Главата Ширина : 3мм / 0.12 инченВкупната Големина : 120mm x 13mm / 4.7 инчен x 0.5 инчи (L*D)Материјал : Пластични, МеталниБоја : Сина, Сребрена На ЅвонењеТежина : 49gПакет Содржина : 3 x Electroprobe ШрафцигерAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 3.47

Монофазни двухпроводный LCD Ваттметр с подсветка консумирана мощност Ват брояч на енергия кВтч AC 5-32A 230V 50Hz електрическа Din-шина

Еден Фаза Два Жица позадинско осветлување на LCD Wattmeter Потрошувачка на Енергија Вати Енергија Метар k Wh AC 532 A 230 V 50 Hz Електрични Din Железнички Планината Карактеристики : Номинална струја : 5 A Максимална струја : 32 A LCD дисплеј со позадинско осветлување 35mm din железнички инсталација на Пакетот вклучува : 1 buc Енергија метар DDS518 L 1 buc англиски операција прирачник за ПЛАЌАЊЕ : 1...

BGN 20.56