• Ново
Десет 10-4812

Десет 10-4812

BGN 65.10

Сума
Налично за поръчка


Гаранција
1.- Една година гаранција.
2.- Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба).
3.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. За прв 1 месец ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.
4.- Еден ние се вратени предмети, ние ќе испратиме замени оние назад колку што е можно поскоро.
5.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.
Плаќање
1.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.
2.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво ние ќе ви помогнат да се реши тоа.
3.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.
Испорака
1.- Ние можеме да брод на сите производи во светот.
2.- DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонгконг Пост се сите достапни.
3.- Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање.
4.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.
5.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор.
Увозните Даноци или Давачки
1.- Увозните даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот.
2.- Ве молиме проверете со вас земја?s Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите.
3.- Ве молиме потврди детални информации за достава на фактурата. На пример колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн..
Повратни информации
1.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Благодарам многу за вашето време.
2.- Нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.
3.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и ќе имаат убав ден!

Всичко за продукта

Номер На Модела:
Стандарт
is_customized:
Yes
търговска марка:
ОКВК
Вид На Тока:
Стандарт
Номинално Напрежение На Основната Схема:
Стандарт
Фаза:
Стандарт
Брой полюси:
Стандарт

Подобни продукти в категория

ADM3222 ADM3222ARU ADM3222ARUZ TSSOP20 5 бр. / лот aliexpress

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на Daninter електронски ко.ограничен ≡≡≡≡≡ ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде понуда...

BGN 6.00 7.12

Преминете кран за повдигане на блока контакт станция 2 степени Привесной като XENG1191 XEN-G1191

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Пластични, Метални, Електрични ДеловиБоја : Како на сликата покажува1 Копче 3 Позиции (Не Депресија; Половина Депресија; Целосно Депресивни)6 Терминали : 13, 14, 21, 22, 33, 34Големина : 5cmx2.7cmx2.8cm / 1.97"x1.06"x1.1"Количина : 2 парчињаПоради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 13.00 16.22

100шт 8-пинов електрически релета с общо предназначение гнездо 14F-2Z-A2 завод директно 10A 300VAC високо качество

1 номинална напон : 300 VAC2 Номинална струја : 10 A3 8 pin реле префрлате4 2 NO+2 NC5 Изолација напон : =3 KV6 Чашката материјал : пламен retardancePA66+GF(V1 / V0)7...

BGN 32.00

1 бр. solid state relay модул SSR-100VA 100A 500K та до 24-380V AC SSR 100VA SSR-100 VA регулатор на съпротива

Број На Модел ВоведВе молиме изберете ја точната тековната accoding на следниве начела.Струја на Опрема / Сооднос= Тековни на РБССтруја на РБС*Сооднос=Тековни на Опрема(Односот зависи од видот на вашата опрема)Resistive оптоварување : 60% Индуктивен товар : 60%За време на користењето на РБС, тоа ќе даде многу топлина, па со цел да го продолжи животот на вашиот ССР,ве молиме да се вчита вашиот ССР со Радијатор ако сегашниот е над 10 A, исто така, ако е тековната над 60 A,на вентилаторот за ладење е потребно.Име на производ Цврста Состојба Реле Модул Тип на РБС100 VA Номинална Струја 100 A Излез AC 24380 V Отпор 500 KΩ / 2 W Реле Големина 6.3 x x 4.5 2.3 см / 2.5" x 1.8" x 0.9"(L*W*T) Материјали, Пластика, Електрични Дел Главна Боја Сребрена на Ѕвонење, Сива Тежина 118g Пакет Содржина 1 x Цврста Состојба Реле МодулМожете да изберете и други модели на РБС во следнава листа...

BGN 20.80

3ua 50/JRS2-12.5 термично реле за претоварване подходящ за 3tb40/3TB41/3TF40 / 3TF41contactor

Име : Термички релеМодел : 3 UA50Примена3 UA серија термички преоптоварување реле е погоден за користење во енергетски систем со AC 50 / 60 Hz, отценети операција напон до 660 V и 1000 V, струја од 0.1 да 630 A...

BGN 5.55

AC 110V 5A H3Y-4 H3y таймер забавяне на реле време 0-5 секунди 5s 5sec 110VAC & база

***** Опис : *****AC 110 V 5 A H3 Y4 H3 Y Одложување Тајмер временско Реле 05 Вториот 5s 5sec 110 VAC & База Контрола Напон : 110 VDC Контакт капацитет : 250 VAC 5 A***** *****Превозот : Брод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 725 работни дена

BGN 11.00 12.00

Бобина 24V Волта 5A макара хранене реле JQX-13 F-MY2NJ HH52P-L 8 контакти DPDT с клъстер основание

24 V 5 A Серпентина Моќ Реле JQX13 FMY2 NJ HH52 PL 8 Пина DPDT Со Чашката База на Објектот Моќ Реле JQX13 FMY2 NJ 24 VDC, 8 Пина, DPDT Тип Стандарден Контакт Форма DPDT Иглички 8 База Тип Квадрат Контакт Amp Оценка (Resistive) 7 Контакт Amp Оценка (Индуктивен) 5 HP @ 240 V 1 / 6 Серпентина Volts 24 VDC Серпентина Потрошувачка на Енергија во ЕДНОНАСОЧНА(W) 0.9 Работат време(Номинална напон) ≤20ms Ослободување време(Номинална напон) ≤20ms Dielectric Сила Помеѓу контакти 1000 VAC / 1 мин (Истекување струја од 1 m A) Dielectric Сила Помеѓу контакти (Различен Пол) 1000 VAC / 1 мин (Истекување струја од 1 m A) Dielectric Сила Помеѓу контакт и серпентина 1800 VAC / 1 мин (Истекување струја од 1 m A) Инсталирате Модел Plugin терминали / PCB терминал Како Производи FUJITSU : HH52 P ; OMRON : MY2; P&B : L10 KH2 Исти Реле Штекер SYF08 A, SYF08 AE, SYF08, SYF080, SKB08E, SKC08E, TP58 X, PYF08.5 A

BGN 6.24

Твердотельное реле SSR40DA 40A, еднофазно ssr FOTEK

***** Опис : *****Бренд Нови Цврста Состојба Реле РБС40 DA 40 A / 250 V 332 VDC / 24380 VACВлезен напон : 332 VDCИзлезен напон : 24380 VACИзлезна струја : 40 AНа напон : ≤1 VЕднократна Време : ≤10msИсклучување на Струја на истекување : ≤2m A***** *****Превозот : Брод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 725 работни дена

BGN 9.00 9.12

41AA1600E Компресор модул Dunhan Bush Compressor Protector напълно замества д-протектор на двигателя INT369R

41 AA Компресор заштита модул(Замена на INT369 R )PTC Поддршка на употребата на Thermistors да се спречи моторни прегревање .Функционална описМоже да се поврзуваат во паралела 3 Група PTC Сензор на текст откривање, ако следење на секој сет на влезни PTC Отпор надминува одговор акција, моторни заштита реле ослободување , се Постигнат целите на заштита ...

BGN 320.00

100шт разнообразни бърз бърз удар стъклена тръба предпазител комплект комплект с кутия 5x20mm 0.2 A-15A

BI0002561Спецификација : Бренд новиТип : стакло осигурачАктуелни : 0.2 A15 AМодели : 0.2 A, 0.5 A, 1 A, 2А, 3А, 5 A, 6 A, 8 A, 10 A, 15 AГолемина : околу 5 x 20mmБоја : како на сликата покажуваКоличина : 100pcsОперативниот принцип : кога коло неуспех или абнормални, со зголемувањето на тековниот, како и зголемување на струја во колото може да го оштетат уредот и скапоцени некои важни компоненти, или дури и горење на коло, исто така може да предизвика пожар...

BGN 5.00 7.89

Твердотельное реле SSR-70AA-H 70A 80-250V AC до 90-480V AC SSR 70AA-H реле твърди регулатор на съпротива

Број На Модел ВоведВе молиме изберете ја точната тековната accoding на следниве начела.Струја на Опрема / Сооднос= Тековни на РБССтруја на РБС*Сооднос=Тековни на Опрема(Односот зависи од видот на вашата опрема)Resistive оптоварување : 60% Индуктивен товар : 60%За време на користењето на РБС, тоа ќе даде многу топлина, па со цел да го продолжи животот на вашиот ССР,ве молиме да се вчита вашиот ССР со Радијатор ако сегашниот е над 10 A, исто така, ако е тековната над 60 A,на вентилаторот за ладење е потребно.Име На Производ Цврста Состојба Реле + Топлина Мијалник Модел Бр...

BGN 10.40

Нов тежкотоварни DC 24V 200 ампера главен Контактор соленоид безплатна доставка

НОВИ Тешки 24 V DC 200 Amp главниот Контактор Електромагнетниот бесплатен превозотZJW200 D : Еден Пол,Единствен Фрли,Номинална струја : 200 A,Калеми : 12 V да 80 VСпецификација : Номинална Струја : 200 AНапон : се Движи од 12 V да 80 VAnswer : ___________________________ Note : други спецификации може да се прилагоди на различните потреби.Животната средина состојба : Амбиентална температура : 25 o C ~+40 o CAlbiude опсег : 0~2000mMax.релативна влажност : 90% под 25 о CВибрации : 10~50 Hz,10m / s 2Моќ напон флуктуација : 0.7~1.1 UeДолжност : 8h континуирано

BGN 79.15

3ua 55, Jrs2-45/Z термично реле за претоварване подходящ за контактора 3TF45

Име : Термички релеМодел : 3 UA54Примена3 UA серија термички преоптоварување реле е погоден за користење во енергетски систем со AC 50 / 60 Hz, отценети операција напон до 660 V и 1000 V, струја од 0.1 да 630 A...

BGN 8.08

Автоматична скоростна гнездото на предпазителя 6 притежателя на реле 5 Път за кабинков лифт на автомобила камион suv Застраховка нов спад на кораба

Спецификација : Материјал : ABS + Метал Напон : 12 V Заштита Ниво : PA6 4 видови на терминали : A : 25 Компјутери Б : 12 Компјутери C : 2 Buc D : 2 Buc Големина : 73x134x96mm Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 14.00 16.30

3ua 58, Jrs2-80/Z термично реле за претоварване подходящ за контактора 3TF46 / 3TF47/3TF48/3TF49

Име : Термички релеМодел : 3 UA58Апликацијата 3 UA серија термички преоптоварување реле е погоден за користење во енергетски систем со AC 50 / 60 Hz, отценети операција напон до 660 V и 1000 V, струја од 0.1 да 630 A...

BGN 60.80

Добро качество, безплатна доставка регулатор вольтагер SAVP22100D 2-10VDC или 4-20 ma регулиране на напрежението мухъл

Напомена : Овој тип имаат три режими,кои еден е за вас,ве молиме оставете порака на нас,ви благодарам многуA : 210 VDCБ : 420m Aоптоварување прилагодување на напон : 0220vacТековната raitings : 100 AAdgusting отпор : 210 VDC или 420m AИзолација на случај : >2500 VAC 1 МИНТемпературата на работа : 4080

BGN 34.88

SAVP3860D 2-10VDC или 4-20mAadjust напрежение мухъл твердотельное реле регулатор на съпротива напрежение

Напомена : Овој тип имаат три режими,кои еден е за вас,ве молиме оставете порака на нас,ви благодарам многуA : 210 VDCБ : 420m Aоптоварување прилагодување на напон : 0380vacТековната raitings : 40 AAdgusting отпор : 210 VDC или 420m AИзолација на случај : >2500 VAC 1 МИНТемпературата на работа : 4080

BGN 30.16

AC 110V 5A H3Y-4 H3y таймер забавяне на реле време 0-60 секунди 60s 60sec 110VAC & база

***** Опис : *****AC 110 V 5 A H3 Y4 H3 Y Одложување Тајмер временско Реле 060 Втор 60тите години 60sec 110 VAC & База Контрола Напон : 110 VAC Контакт капацитет : 250 VAC 5 A***** *****Превозот : Брод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 725 работни дена

BGN 11.00 12.00

Цифрово реле време DH48S-1Z AC 36V реле забавяне на времето с розетка

DH48 S серија временско релеAC 36 V0.01 S~99.99 S;1 S~99m99 S;1m~99h99m Апликација : DH48 S воведе во странство технологија,снабдување напредни големи размери, посебно IC и LED,според странство технологија стандард,може да го замени H5 CN на OMRON компанијата и истиот производи,производот има убава outlook,широк временски опсег,висока прецизност,ниска потрошувачка на енергија,долг живот,голем контакт капацитет virtures и слично,се користи во контролирање елемент на автоматскиот систем за контрола.Технички параметар : Напојување : 85~110% на оценет напонНоминална напон : AC 110, 220 V, 380 VDC 12 V, 24 VОдложување на контрола на прецизност : ≤0.3%±0.05 sКонтакт оценка : AC напон 220 V 5 ADC 30 V 5 A(resistive оптоварување)Механички век : ≥10 7 времеЕлектрични век : ≥10 5 времеАмбиентална температура : 10°C~+50°CПотрошувачка : ≤3 WНадморска височина : Тип DH48 S1 Z DH48 S2 Z DH48 S2 ZH DH48 S2 ZА DH48 S2 ZG DH48 SS Работата Вид НА задоцнување на Ослободување на задоцнување Повтори циклус Временски опсег 0.01 S~9999 H Излез контакт SPDT(1 C) SPDT(2 C) SPDT(1 C) SPDT(1 C) SPDT(2 C) SPDT(2 C) SPDT(1 C) SPDT(2 C)

BGN 10.98

F1010E IRF1010E чисто нов внесен оригинала 5PCS/10PCS

Опис на производот =Околу нас= Ние сме лидер на пазарот во онлајн eдистрибутери и БУМ решенија Ако купите повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас, и јас ќе нудат поволни цени...

BGN 8.00

Solid state relay модул SSR-75AA SSR-75 AA SSR 75A 80-250VAC влезте в изход 24-380VAC управление на индустрията

Број На Модел ВоведВе молиме изберете ја точната тековната accoding на следниве начела.Струја на Опрема / Сооднос= Тековни на РБССтруја на РБС*Сооднос=Тековни на Опрема(Односот зависи од видот на вашата опрема)Resistive оптоварување : 60% Индуктивен товар : 60%За време на користењето на РБС, тоа ќе даде многу топлина, па со цел да го продолжи животот на вашиот ССР,ве молиме да се вчита вашиот ССР со Радијатор ако сегашниот е над 10 A, исто така, ако е тековната над 60 A,на вентилаторот за ладење е потребно.Име на производ Цврста Состојба Реле Тип на РБС75 AA Материјал Метал, Пластика, Електрични Делови Номинална Струја 75 A Оценет Напон 250 VAC на Текст 80250 VAC Излез 24380 VAC Монтажа Дупка Големина Мали Кол : 4mm / 0.16", Биг : 7 x 4.3 mm / 0.27" x 0.16"(L*W) Реле Големина 6.4 x x 4.5 2.3 см / 2.5" x 1.8" x 0.9" (L*W*T) Главни Боја Сребрена на Ѕвонење, Сива Тежина 112g Пакет Содржина 1 x Цврста Состојба РелеМожете да изберете и други модели на РБС во следнава листа...

BGN 11.18

Безплатна доставка чисто нов оригинален реле 10 бр. / лот HUIKE реле на сигнал HKV6-DC12V HKV6-12V 5PIN 20A 12V T78

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потреба за корисници, ве молиме контактирајте со нас!)Како што многу од нашите производи, не еден по еден испратите, како на пример во продавница не може да го најдете вашиот производ, ве молиме контактирајте со сервисот.Компанијата продаваат сите видови на IC интегрирано коло, диоди и audion, inductance capacitance отпор, кристал, led, разни видови на прекинувачот, Спојување, Реле, potentiometer,pin заглавија и приклучоци, Конектор, модули, и различни додатоци и така натаму.Специјализирана во обезбедување на целосен сет на цел услуги.Компанијата има долгорок продажбата на искуство, клиентот paramountcy, Да им обезбеди на клиентите со квалитет на производите!Компанијата има за цел : квалитетни производи, разумни цени, брза испорака, сервисориентирани развоен концепт...

BGN 14.08

Плоска лампа 2 x5x7 червен и зелен двоен цветен лампион 2 * 5 * 7 трехфутовый мъгла има led подсветка светоизлучающего крушка

Како чесен продавачот ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи u0026 услуги Ние разбираме понекогаш може да имате проблем со купувањето но, што и да е, ве молам, верувај дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни...

BGN 17.98

Водоустойчив ключ таймер AC 220V-240V цифров св Програмируеми с предавателна доказателства за времето

***** Опис : ***** дигитални програмабилни неделно 220 V 16 A тајмер префрлатеТехнички параметриМоделCn101 AПолно Работно Време Опсег1 Min168 HoursНоминална Напон12±10% VAC 50 / 60 HZКонтактирајте Со Капацитет16 A 220 V Внатрешна батерија 1.2 V / 40m A(акумулатори)Димензии60x 60x32mmЕлектричната енергија меморија60 денаЕлектрични Живот10 7 патиМеханички Живот10 7 патиРаботат Температура10~+40°CПрограмабилни17times / недела или денминимален интервал1 минутаИнсталација метод : завртки, приклучок за поврзувањеКопче Копче : 1.часовник, тајмер, ден, h+(поставување на часови), m+(поставување на минути), прирачник заобиколува, го ресетирате;Совети : 2.Пред започнувањето на програмата, тајмерот треба да биде обвинет за најмалку 5 минути како inbuild батеријата може да биде без батерија3.Пред поставување на програмата, притиснете го копчето за скролување копче за ресетирање, да се расчисти запаметат податоци за нови инструкции;4.По програмата се направени, ве молиме внесете го тајмерот за да го приклучокот...

BGN 12.00 12.80