• Ново
Плоска лампа 2 x5x7 червен и зелен двоен цветен лампион 2 * 5 * 7 трехфутовый мъгла има led подсветка светоизлучающего крушка

Плоска лампа 2 x5x7 червен и зелен двоен цветен лампион 2 * 5 * 7 трехфутовый мъгла има led подсветка светоизлучающего крушка

BGN 17.98

Сума
Налично за поръчка


Како чесен продавачот ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи u0026 услуги. Ние разбираме понекогаш може да имате проблем со купувањето но, што и да е, ве молам, верувај дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни. Фер u0026 Цел повратни информации е многу ВАЖНА за нашата репутација и ќе ни биде многу благодарен ако може да ни се јавите пред да замине Негативни / Неутрален повратни информации. Ајде да работат заедно Superiorityolve на проблемот се во најраната погодност.
Гаранција
1.- Една година гаранција .
2.- Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба).
3.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето За прв 1 месец ние ќе плати еден начин превозот цена (од нас до вашата локација);. По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.
4.- Еден ние се вратени предмети, ние ќе испратиме замени оние назад колку што е можно поскоро.
5.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.
Плаќање
1.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.
2.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво ние ќе ви Superiorityolve тоа.
3.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.
Испорака
1.- Ние можеме да брод на сите производи во светот.
2.- DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонгконг Пост се сите достапни.
3.- Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање.
4.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.
5.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор.
Увозните Даноци или Давачки
1.- Увозните даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот.
2.- Ве молиме проверете со вас земја? S Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите.
3.- Ве молиме потврди детални информации за достава на фактурата. На пример колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн ..
Повратни информации
1.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Благодарам многу за вашето време.
2.- Нашата програма ќе ја напушти назад истиот повратни информации за вас, по вашите позитивни повратни информации.
3.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме Superiorityolve проблеми.

Всичко за продукта

Номинално Напрежение:
Стандарт
Номинален Ток:
Стандарт

Подобни продукти в категория

AT89S8253 AT89S8253-24 AT89S8253-24JU PLCC44 10 бр. / лот aliexpress

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на Daninter електронски ко.ограничен ≡≡≡≡≡ ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде понуда...

BGN 21.00 23.20

AC 220V H3y-2 H3y забавяне таймер, реле за време 0-60 секунди 60s 60sec 220VAC & Base

***** Опис : *****AC напон 220 V H3 Y2 H3 Y Одложување Тајмер временско Реле 060 Втор 60тите години 60sec 220 VAC & База Време : 5sec Контрола Напон : 220 VAC Контакт капацитет : 250 VAC 5 A***** *****Превозот : Брод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 725 работни дена

BGN 11.00 12.00

1 бр твердотельное реле SSR-40DD 40A 3-32V DC Input TO 24-220V DC SSR 40DD SSR-40 DD Industry Control Factory Wholesale Hot

Број На Модел ВоведВе молиме изберете ја точната тековната accoding на следниве начела.Струја на Опрема / Сооднос= Тековни на РБССтруја на РБС*Сооднос=Тековни на Опрема(Односот зависи од видот на вашата опрема)Resistive оптоварување : 60% Индуктивен товар : 60%За време на користењето на РБС, тоа ќе даде многу топлина, па со цел да го продолжи животот на вашиот ССР,ве молиме да се вчита вашиот ССР со Радијатор ако сегашниот е над 10 A, исто така, ако е тековната над 60 A,на вентилаторот за ладење е потребно.Име на производ Цврста Состојба Реле Тип на РБС40 DD Материјал Метал, Пластика, Електрични Делови Номинална Струја 40 A Оценет Напон 250 VAC на Текст 80250 VAC Излез 24380 VAC Монтажа Дупка Големина Мали Кол : 4mm / 0.16", Биг : 7 x 4.3 mm / 0.27" x 0.16"(L*W) Реле Големина 6.4 x x 4.5 2.3 см / 2.5" x 1.8" x 0.9" (L*W*T) Главни Боја Сребрена на Ѕвонење, Сива Тежина 112g Пакет Содржина 1 x Цврста Состојба РелеМожете да изберете и други модели на РБС во следнава листа...

BGN 5.94

Solid state relay модул SSR-75AA SSR-75 AA SSR 75A 80-250VAC влезте в изход 24-380VAC управление на индустрията

Број На Модел ВоведВе молиме изберете ја точната тековната accoding на следниве начела.Струја на Опрема / Сооднос= Тековни на РБССтруја на РБС*Сооднос=Тековни на Опрема(Односот зависи од видот на вашата опрема)Resistive оптоварување : 60% Индуктивен товар : 60%За време на користењето на РБС, тоа ќе даде многу топлина, па со цел да го продолжи животот на вашиот ССР,ве молиме да се вчита вашиот ССР со Радијатор ако сегашниот е над 10 A, исто така, ако е тековната над 60 A,на вентилаторот за ладење е потребно.Име на производ Цврста Состојба Реле Тип на РБС75 AA Материјал Метал, Пластика, Електрични Делови Номинална Струја 75 A Оценет Напон 250 VAC на Текст 80250 VAC Излез 24380 VAC Монтажа Дупка Големина Мали Кол : 4mm / 0.16", Биг : 7 x 4.3 mm / 0.27" x 0.16"(L*W) Реле Големина 6.4 x x 4.5 2.3 см / 2.5" x 1.8" x 0.9" (L*W*T) Главни Боја Сребрена на Ѕвонење, Сива Тежина 112g Пакет Содржина 1 x Цврста Состојба РелеМожете да изберете и други модели на РБС во следнава листа...

BGN 11.18

3ua 52 / JRS2-25 термично реле за претоварване подходящ за контактора 3TB42/3TB43/3TF42/3TF43

Име : Термички релеМодел : 3 UA52Примена3 UA серија термички преоптоварување реле е погоден за користење во енергетски систем со AC 50 / 60 Hz, отценети операција напон до 660 V и 1000 V, струја од 0.1 да 630 A...

BGN 5.55

1 бр. solid state relay модул SSR-100VA 100A 500K та до 24-380V AC SSR 100VA SSR-100 VA регулатор на съпротива

Број На Модел ВоведВе молиме изберете ја точната тековната accoding на следниве начела.Струја на Опрема / Сооднос= Тековни на РБССтруја на РБС*Сооднос=Тековни на Опрема(Односот зависи од видот на вашата опрема)Resistive оптоварување : 60% Индуктивен товар : 60%За време на користењето на РБС, тоа ќе даде многу топлина, па со цел да го продолжи животот на вашиот ССР,ве молиме да се вчита вашиот ССР со Радијатор ако сегашниот е над 10 A, исто така, ако е тековната над 60 A,на вентилаторот за ладење е потребно.Име на производ Цврста Состојба Реле Модул Тип на РБС100 VA Номинална Струја 100 A Излез AC 24380 V Отпор 500 KΩ / 2 W Реле Големина 6.3 x x 4.5 2.3 см / 2.5" x 1.8" x 0.9"(L*W*T) Материјали, Пластика, Електрични Дел Главна Боја Сребрена на Ѕвонење, Сива Тежина 118g Пакет Содржина 1 x Цврста Состојба Реле МодулМожете да изберете и други модели на РБС во следнава листа...

BGN 20.80

5 бр високо количество 12v24v автомобилно реле Рог релета за автомобили водоустойчив bitone Рог реле

5 Компјутери голема количина 12v 24v Автомобилот Реле Рог релеи за автомобили водоотпорен bitone рог релеАко сакате повеќе, цената ќе биде поевтина...

BGN 20.26

110V AC Coil Power Relay MY2NJ HH52P-L 8PIN 5A с основание гнезда PYF08A

***** Опис : *****AC 110 V Серпентина Моќ Реле MY2 NJ HH52 PL 8 PIN 5 A Со PYF08 A Штекер База Контрола Volt возраст : 110 VAC Контакт оптоварување : 5 A Работи Индикација : LED светилка Контакт : Сребро Електронски Контакт***** *****Превозот : Брод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 725 работни дена

BGN 8.00

F1010E IRF1010E чисто нов внесен оригинала 5PCS/10PCS

Опис на производот =Околу нас= Ние сме лидер на пазарот во онлајн eдистрибутери и БУМ решенија Ако купите повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас, и јас ќе нудат поволни цени...

BGN 8.00

DC 24V 5A H3Y-4 H3y таймер забавяне на реле време 0-5 секунди 5s 5sec 24VDC & Base

***** Опис : *****24 V DC 5 A H3 Y4 H3 Y Одложување Тајмер временско Реле 05 Вториот 5s 5sec 24 VDC & База Контрола Напон : 24 VDC Контакт капацитет : 250 VAC 5 A***** *****Превозот : Брод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 725 работни дена

BGN 11.00 12.00

Термично реле за претоварване 3UA 60/JRS2-135 подходящ за контактора ac 3TF50/3TF51

Име : Термички релеМодел : 3 UA60Примена3 UA серија термички преоптоварување реле е погоден за користење во енергетски систем со AC 50 / 60 Hz, отценети операција напон до 660 V и 1000 V, струја од 0.1 да 630 A...

BGN 30.32

AC 110V 5A H3Y-4 H3y таймер забавяне на реле време 0-60 секунди 60s 60sec 110VAC & база

***** Опис : *****AC 110 V 5 A H3 Y4 H3 Y Одложување Тајмер временско Реле 060 Втор 60тите години 60sec 110 VAC & База Контрола Напон : 110 VAC Контакт капацитет : 250 VAC 5 A***** *****Превозот : Брод за АМЕРИКА : 715 денаБрод за други земји : 725 работни дена

BGN 11.00 12.00

Нов тежкотоварни DC 24V 200 ампера главен Контактор соленоид безплатна доставка

НОВИ Тешки 24 V DC 200 Amp главниот Контактор Електромагнетниот бесплатен превозотZJW200 D : Еден Пол,Единствен Фрли,Номинална струја : 200 A,Калеми : 12 V да 80 VСпецификација : Номинална Струја : 200 AНапон : се Движи од 12 V да 80 VAnswer : ___________________________ Note : други спецификации може да се прилагоди на различните потреби.Животната средина состојба : Амбиентална температура : 25 o C ~+40 o CAlbiude опсег : 0~2000mMax.релативна влажност : 90% под 25 о CВибрации : 10~50 Hz,10m / s 2Моќ напон флуктуација : 0.7~1.1 UeДолжност : 8h континуирано

BGN 79.15

Реле за забавяне на времето AC 110V реле време DH48S-1Z цифров св времето DH48S-1Z с жак

DH48 S серија временско релеAC 110 V0.01 S~99.99 S;1 S~99m99 S;1m~99h99m Апликација : DH48 S воведе во странство технологија,снабдување напредни големи размери, посебно IC и LED,според странство технологија стандард,може да го замени H5 CN на OMRON компанијата и истиот производи,производот има убава outlook,широк временски опсег,висока прецизност,ниска потрошувачка на енергија,долг живот,голем контакт капацитет virtures и слично,се користи во контролирање елемент на автоматскиот систем за контрола.Технички параметар : Напојување : 85~110% на оценет напонНоминална напон : AC 110, 220 V, 380 VDC 12 V, 24 VОдложување на контрола на прецизност : ≤0.3%±0.05 sКонтакт оценка : AC напон 220 V 5 ADC 30 V 5 A(resistive оптоварување)Механички век : ≥10 7 времеЕлектрични век : ≥10 5 времеАмбиентална температура : 10°C~+50°CПотрошувачка : ≤3 WНадморска височина : Тип DH48 S1 Z DH48 S2 Z DH48 S2 ZH DH48 S2 ZА DH48 S2 ZG DH48 SS Работата Вид НА задоцнување на Ослободување на задоцнување Повтори циклус Временски опсег 0.01 S~9999 H Излез контакт SPDT(1 C) SPDT(2 C) SPDT(1 C) SPDT(1 C) SPDT(2 C) SPDT(2 C) SPDT(1 C) SPDT(2 C)

BGN 10.96