• Ново
Оригинала 3 бр SMOK V12-Q4 макара 0.15 ти за Tfv12 танк V12 Q4 макара електронна цигара спрей сонда за tfv12 мощност 90-190 W

Оригинала 3 бр SMOK V12-Q4 макара 0.15 ти за Tfv12 танк V12 Q4 макара електронна цигара спрей сонда за tfv12 мощност 90-190 W

BGN 21.54
BGN 16.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка


3pcs SMOK V12-Q4 Серпентина за TFV12 SMOK V12-Q4 е 0.15 ohm четворни серпентина и резервен дел за TFV12 atomizer. Тоа ќе ви донесе мазна вкус.
Perimeters : 0.15 ohm Четворни Калеми Носи мазна вкус 60-190 W/Најдобри : 90-160 W 1 пакет : 3 парчиња
Пакет Содржина 1 x 3pcs SMOK V12-Q4 Серпентина Едноставно пакување. Вообичаено Пакување од фабриката, пакување и е предмет на промена без претходна најава.
Цел Совети : тоа е за SMOK TFV12 Ѕверот Резервоарот.

Всичко за продукта

Устойчивост:
1 опаковка, 2, 5 опаковки
Номер На Модела:
Макара V12-Q4
търговска марка:
Чл ръкави
Съвместим Модел:
Зверски танк TFV12
Тип:
DS NC
Съпротива сонда:
0,15 ома
Пакет:
3 парчета/1 опаковка
Тегло нето / опаковка:
65Г
Диапазон На Мощност :
90-190W

Подобни продукти в категория

Продажба на едро 1/2/5/10 парчета оригинален Smok TF-БТА G2 Deck Work for SMOK TF БТА Rebuildable Tank Пулверизатор Dual-post Скоростта G2 Deck

Производ ВоведSMOK ТФРТС Палубата, G2 Палубата и Г4 Палубата, се резервни делови за SMOK ТФРТС Резервоарот...

BGN 20.00 23.47

Оригинален Eleaf ELLO танк атомайзер 2 мл с ТВ Coil0. 2phm/0.3 ohm Ello атомайзер 25 мм електронна цигара атомайзер fit ikonn mod

Eleaf Ell O Atomizer 2mlПроизвод ВоведНа ELLO atomizer карактеристики својата новото HW серија калеми, со што крајната vaping искуство со убав вкус...

BGN 31.00 34.80

Идеален vape Kit Sigelei e electric cigarette Kaos Spectrum 230W с избрания резервоар Kaos

Совршен vape Комплет Sigelei e електрични цигари Kaos Спектар 230 W соизбрани Kaos резервоаротОпис : На Sigelei Kaos Спектар 230 W Кутија Мо е висок напојува vape уред што е ултра фанки и супер компактен...

BGN 158.38

3 бр./лот нов JUSTFOG MINIFIT Starter Kit 370mAh all in one vape kit pk breeze комплект с батерия MINIFIT compact pod, когато стартирате vaping device

Justfog MINIFIT е компактен pod vaping уред, кој доаѓа со 370m Ah батеријата и 1,5 ml pod кертриџ Батеријата поддржува константен напон излез со 3ниво останатите батеријата индикатор...

BGN 61.00 75.81

E-XY 2-ро поколение Coil Tool Kit САМ Kit For ПДП RBA БТА RDTA Пулверизатор Professional САМ Tool Bag Coiling Kit аксесоари за електронни цигари

На 2ри генерација Серпентина Алатка за Полнење DIY за Полнење За RDA БАНКАТА РТС RDTA Atomizer Професионални DIY Алатка Торба Свитканост Комплет E Cig Додатоци Секој Серпентина Алатка Комплет Содржи : 1 x дијагонала клешти 1 x Игланосот клешти 1 x Нерѓосувачки челик виткање ножици 1 x Пенкало стилизирана крстот Шрафцигер 1 x Пенкало стилизирана директно Шрафцигер 1 x Керамички Tweezer (Т1), така што може да оган вашиот калеми додека крцкањето на 1 x Лактот Tweezer (Т3) да се направи на сите вашите прилагодувања...

BGN 37.00 40.80

Оригиналната корона сонда Vapefly Fantasy с съпротива F12 0.12 ohm/ F2 0.15 ohm/ F6 0.15 ohm E-cig Vape Основната Head за Фентъзи Tank

Vapefly Фантазија Серпентина ГлаваПроизвод ВоведVape Fly Фантазија Серпентина Главата е дизајниран за Фантазија резервоарот...

BGN 13.00 14.42

Hot Double eGo T ce4 kit e цигара eGo T battery with 2 CE4 Atomizers electronic cigarette Starter kit vape pen zipper case

Топла производиТопла Двојно его Т ce4 комплет e цигара Его Т батеријата со 2 CE4 Atomizoare цигара електронски Стартер за полнење vape пенкало патент случај Информации1...

BGN 18.80

SUB TWO електронна цигара S40 Mini Kit 40W Box Mod атомайзер 2.0 мл 0.5 Ω резервоар 20 W-40 W изпарител 1600 mah батерия vape

S40 Мини Комплет 40 W Кутија Современи испарувачТопла продаде колекцииProduct Overview1 Капацитетот на батеријата : 1600m Ah2...

BGN 27.20

Оригинален Advken Dominator Subohm Tank 4.5 мл голям капацитет на резервоара w / 24 мм Диаметър на слайд-топ попълване на Dominator Пулверизатор Vape Tank

Advken Dominator Subohm Резервоарот за 4,5 mlПроизвод ВоведНа Advken Dominator е новодизајниран subohm резервоарот со 0.16 ohm моќен серпентина главата која е најдобар се користи во 60 W да 80 W за оптимално вкус и пареа...

BGN 43.00 61.58

Glotech най-новата дървена двойна тиква 510 резба капково върха на накрайника за ПДП RBA спрей бутилка с изпарител

Најновите дрво двојно gourd 510 тема капе совет отворот за RDA БАНКАТА Atomizer испарувачСпецификациите на Капе совет : Модел : 510 Капе советМатеријал : ДрвоНатпреварот со : 510 тема atomizerЗабелешка : Цената само капе совет,atomizer и мо не се вклучени.Капе совет покажува : Гаранција : Сите слики ќе видите во продавница беа направени од страна на нашите сопствени производи.6 месеци гаранција, купи со доверба! (Со исклучок на опрема)Ако невештачки штета во 6months, ние може да ги испраќаат потребните резервни делови со вашата следна цел завашиот замена, или се уште можете да го испрати назад до нас...

BGN 4.00 4.11

оригинални Eleaf ER 0.3 ohm SS316 корона сонда 40-100 W чист памук за Melo RT 22 спрей 5 бр./лот

Параметар : Отпор : 0.3 ohm Излез опсег : 40100 W Поддршка : "ФОЛКСВАГЕН", се Заобиколат, Паметни, ТЦСС и СВТ режими Материјал : SS316 Пакет содржина : 5* Eleaf ER 0.3 ohm Главата Карактеристики : 1...

BGN 18.21

Оригинален Joyetech ProCore Motor Пулверизатор 2 мл / 4,5 мл Sub Ohm Tank с главата серия ProC Flip Type Top Filling e-cigarette Tank

Joyetech Pro Core Моторни Atomizer 2ml(Со 4.5 ml Стаклена Цевка)Производ ВоведPro Core Моторни Atomizer од Joyetech е 2ml под ohm резервоарот со иновативни флип тип топ пополнување систем за удобен refilling, прилагодлив дното струење за огромен пареа и сосема монтажни структура за лесно чистење...

BGN 30.00 39.34

Найджъл 810 до 510 адаптер 810 адаптер капково съвет плача за TFV8 TFV8 Big Baby Tank атомайзер за електронна цигара говорител жак

Најџел 510 Долго Капе Совет Електронски Tigara 510 Капе Совет Отворот За Его Dse 510 Устата Отворот Vape ПенСпецификацииТочка име : Капе Совет Адаптер за TFV8Број на модел : 810 до 510 Капе Совет АдаптерМатеријал : МеталКомпатибилен Модел : 510 НишкаЗа : TFV8 TFV8 Голема Бебе TFV12Ве молиме имајте во предвидОва е само Капе совет Адаптер, не се вклучуваат капе и atomizer!Пакет вклучувајќи1 * Капе Совет Адаптер за TFV8

BGN 3.00 3.52

Нов оригинален Eleaf iStick Pico RESIN Kit 75W w / Melo 3 Mini Tank 2 мл и 75 W Pico Resin Mod 510 резба E Cig случаен цвят

75 W Eleaf i Stick Пико СМОЛА со Melo 3 Мини Комплет vs само Пико Смола Mod (Случајни Бои)Карактеристики : Компактен, Лесен, Издржлив и лесен за КористењеСтилски Изглед со Психоделичен ШемаРазни Vaping Режими со 75 W ИзлезЕден Заменливи 18650 ЌелијаМонтажни СтруктураВрвот Етечни ПополнувањеНевидливи Струење Контрола510 Пролет КонекторУникатен Дното ДизајнСлучајни БоиСпецификација : i Stick Пико СМОЛАГолемина : 45mm*23mm*115mmТема тип : 510 нишкаКлетка : Висока стапка на 18650 ќелија (Continuoиспуштање струја треба да биде над 25 A)Излез на владата : "ФОЛКСВАГЕН" / Bypass / TC(Ну,Ti,СКОПЈЕ,СВТМ1,М2,М3) режимИзлез wattage : 175 WОтпор опсег : 0.051.5 ohm (ТЦ режими)Отпор range : 0.13.5 ohm ("ФОЛКСВАГЕН" / Бајпас на владата) MELO III Mini : Дијаметар : 22mmДолжина : 55ммКапацитет : 2mlТема тип : 510 нишкаМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикПакет Содржина на Целосен Комплет1 x i Stick Пико (без батерија)1 x MELO III Mini Atomizer1 x ЕЗ 0.3 ohm Глава1 x ЕЗ 0.5 ohm Глава4 x Печат Прстени1 x USB Кабел2 x УпатствоЕдноставно пакување...

BGN 84.00 99.18

80W Eleaf IKuun I80 TC Box MOD 3000mAh Батерия Big 0.91-инчов екран IKuun E E-cigarette Box Mod Battery VS IKonn 220 Original

Eleaf i Kuun i80 ТЦ Кутија МО 3000m AhПроизвод воведНа Eleaf i Kuun i80 е компактна кутија мо со вграденво 3000m Ah батеријата, со максимална излезна моќност 80 W, голема 0.91инчен екран и "фолксваген" / TC(Ni / Ти / СП) / СВТ(M1 / M2 / M3) режими...

BGN 48.00 54.96

Оригинален Smok TFV8 RBA Coil перестраиваемая корона дозатор за Smok TFV8 танк електронна цигара Tfv8 спрей RBA Coil САМ Vape

SMOK TFV8 БАНКАТА СерпентинаПроизвод ВоведSMOK TFV8 БАНКАТА Калем, е посебен Серпентина база за SMOK TFV8 резервоарот, господар DIY парче за TFV8 БАНКАТА vaping!Карактеристики:1...

BGN 15.58

оригинален Vapor Буря Puma kit fit 18650 Батерия 230 mod with Hawk atomzier electronic cigarette Bypass 200W VW TCR Vapes

100% оригинални Пареа Бура пума комплет одговара Батерија 18650 230 v со Јастреб atomzier електронска цигара Заобиколат 200 W "ФОЛКСВАГЕН" СВТ VapesProduct Overview Производ Вовед : 230w во најголем излез со бајпас на владата...

BGN 79.00 92.80

Vapor Буря електронна цигара Puma буря 230W министерството на отбраната Kit 200W VW TC изпарител атомайзер подкрепа двойна батерия на изпарителя двойка

Пареа Бура Електронска Цигара пума бура 230 W mod Кит 200 W "ФОЛКСВАГЕН" ТЦ Испарувач atomizer Поддршка Двојна батеријата Испарувач пареа Информации Нови ТЦ Температура Контрола на Владата : NI / TI / SS316 ,СВТ новиот Контрола на Температурата на владата може да го поддржи 316 нерѓосувачки челик серпентина и Ти серпентина и Ni серпентина...

BGN 61.00 126.40

Електронна цигара SMOK TFV8 Big Baby Bulb Pyrex Glass Tube G150 G320 G-Priv GX2 / 4 T-Priv H-Priv Stick V8 Big Baby Tube S198

Пакет листата : 3*TFV8 Голема БЕБЕ Сијалица Pyrex Стаклена Цевка(Само за TFV8 Голема БЕБЕ Резервоар, а НЕ за каква било друга резервоарот )

BGN 11.00 12.72