• Ново
Найджъл цветни капково уши нормално смола капково уши за Tfv8 танк 7 цвята смола накрайника

Найджъл цветни капково уши нормално смола капково уши за Tfv8 танк 7 цвята смола накрайника

BGN 4.64

Сума
Налично за поръчка

Спецификации Материјал : Нормален Смола Боја : Микс Боја Тема : standerd 510 тема Големина на(mm) : 15*16 Пакување Кутија Comtents : Подарок пакет Пакет вклучувајќи 1 * капе совет * Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. * Ве молиме repack објектот внимателно.Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Предмети вратени ќе се тестира и да се населат нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. * Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Предмети вратени без RMA број ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби и/или undeliverable. Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета тој се врати во. Ние обезбедуваме 1 месец замена и 6 месеци за одржување гаранции. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или се одржува за првите 6 месеци. * Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет). Ние ќе биде многу appreciateful за вас ако ви е мило да ја напушти 5 одлична повратна информација за нас.Ако имате било какви прашања кога ќе примите нашите производи,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе се направи целосно напори да ги реши вашите проблеми.Ве молиме запомнете да го потврди на веб кога ќе примите нашите производи.Ви благодарам многу.

Всичко за продукта

Цвят:
1бр случаен цвят
Номер На Модела:
Капково уши смола за TFV8
търговска марка:
Найджъл
Материал:
Пластмаса
Тип Елемент:
капково съвет
Съвместим Модел:
Електронна цигара
Конци:
510

Подобни продукти в категория

Glotech 20pcs 510 капково уши Огнеупорно капково уши метален мундщук Pyrex Glass driptip за ПДП RBA plume veil влекач 510 спрей

Glotech 20pcs Стакло Капе совети 510 метал Капе совети Pyrex Чаша од Нерѓосувачки Челик E цигара резервоарот Капе совет Отворот за Plume Превез темен коњ dse 510Sepecification на 510 Pyrex Стакло Капе совети : Модел : 510 Стакло Капе Совет Материјал : Pyrex Стакло и Нерѓосувачки Челик, Месинг или Црвено Пакување : ПП Торба Бои : Челик, Месинг Тема : 510 тема Пакет листа:целосно 20pcs (5pcs / кутија) 510 Pyrex Стакло Капе совети покажуваат : Гаранција : Сите слики ќе видите во продавница беа направени од страна на нашите сопствени производи.6 месеци гаранција, купи со доверба! (Со исклучок на опрема)Ако невештачки штета во 6months, ние може да ги испраќаат потребните резервни делови со вашата следна цел завашиот замена, или се уште можете да го испрати назад до нас...

BGN 36.00 38.21

Hot Double eGo T ce4 kit e цигара eGo T battery with 2 CE4 Atomizers electronic cigarette Starter kit vape pen zipper case

Топла производиТопла Двојно его Т ce4 комплет e цигара Его Т батеријата со 2 CE4 Atomizoare цигара електронски Стартер за полнење vape пенкало патент случај Информации1...

BGN 18.80

Оригинален 25 W Eleaf IStick Trim Battery MOD 1800 mah вградена батерия 20 W Максимална мощност за Gsturbo атомайзер за електронна цигара Vape Box Mod

Eleaf i Stick Трим Батеријата 1800m AhПроизвод ВоведНа Eleaf i Stick Трим Батеријата се напојува со 1800m Ah вградената батерија, поддржувајќи максимална излезна на 25 W...

BGN 38.00 53.74

5шт Eleaf ECML Coil Vape за iJust S/ iJust 2/ iJust 2 mini/Melo/Melo 2/Melo 3 / Lemo 3 / Melo 3 Nano Пулверизатор Tank 0.75 ohm E-cig

5pcs Eleaf ECML Atomizer Главата за Melo 3 Нано / i Just S / i Just 2 / i Just 2 мини / Melo / Melo 2 / Melo 3 / Lemo 35pcs Eleaf ECML Atomizer Главата , новите додадени на ЕК серија atomizer глави, компатибилен со Melo 3 Нано / i Just S / i Just 2 / i Just 2 мини / Melo / Melo 2 / Melo 3 / Lemo 3 atomizers...

BGN 16.00 19.84

оригинални Tesla Nano 120W TC Box MOD steampunk стил 120w VW/TC / TCR Box министерството на отбраната с функция за запаметяване на Tesla Nano E-цигара Mod

Тесла Нано 120 W ТЦ Кутија СОВРЕМЕНИ Без БатеријаПроизвод ВоведTeslacigs Нано 120 W е highend vaping уред со деликатна steampunk стил на изглед...

BGN 75.00 88.00

Оригиналната корона сонда Vapefly Fantasy с съпротива F12 0.12 ohm/ F2 0.15 ohm/ F6 0.15 ohm E-cig Vape Основната Head за Фентъзи Tank

Vapefly Фантазија Серпентина ГлаваПроизвод ВоведVape Fly Фантазија Серпентина Главата е дизајниран за Фантазија резервоарот...

BGN 13.00 14.42

Електронна цигара SMOK TFV8 Big Baby Bulb Pyrex Glass Tube G150 G320 G-Priv GX2 / 4 T-Priv H-Priv Stick V8 Big Baby Tube S198

Пакет листата : 3*TFV8 Голема БЕБЕ Сијалица Pyrex Стаклена Цевка(Само за TFV8 Голема БЕБЕ Резервоар, а НЕ за каква било друга резервоарот )

BGN 11.00 12.72

Оригинален Eleaf ELLO танк атомайзер 2 мл с ТВ Coil0. 2phm/0.3 ohm Ello атомайзер 25 мм електронна цигара атомайзер fit ikonn mod

Eleaf Ell O Atomizer 2mlПроизвод ВоведНа ELLO atomizer карактеристики својата новото HW серија калеми, со што крајната vaping искуство со убав вкус...

BGN 31.00 34.80

Нов оригинален Eleaf iStick Pico RESIN Kit 75W w / Melo 3 Mini Tank 2 мл и 75 W Pico Resin Mod 510 резба E Cig случаен цвят

75 W Eleaf i Stick Пико СМОЛА со Melo 3 Мини Комплет vs само Пико Смола Mod (Случајни Бои)Карактеристики : Компактен, Лесен, Издржлив и лесен за КористењеСтилски Изглед со Психоделичен ШемаРазни Vaping Режими со 75 W ИзлезЕден Заменливи 18650 ЌелијаМонтажни СтруктураВрвот Етечни ПополнувањеНевидливи Струење Контрола510 Пролет КонекторУникатен Дното ДизајнСлучајни БоиСпецификација : i Stick Пико СМОЛАГолемина : 45mm*23mm*115mmТема тип : 510 нишкаКлетка : Висока стапка на 18650 ќелија (Continuoиспуштање струја треба да биде над 25 A)Излез на владата : "ФОЛКСВАГЕН" / Bypass / TC(Ну,Ti,СКОПЈЕ,СВТМ1,М2,М3) режимИзлез wattage : 175 WОтпор опсег : 0.051.5 ohm (ТЦ режими)Отпор range : 0.13.5 ohm ("ФОЛКСВАГЕН" / Бајпас на владата) MELO III Mini : Дијаметар : 22mmДолжина : 55ммКапацитет : 2mlТема тип : 510 нишкаМатеријал : 304 од не ' рѓосувачки челикПакет Содржина на Целосен Комплет1 x i Stick Пико (без батерија)1 x MELO III Mini Atomizer1 x ЕЗ 0.3 ohm Глава1 x ЕЗ 0.5 ohm Глава4 x Печат Прстени1 x USB Кабел2 x УпатствоЕдноставно пакување...

BGN 84.00 99.18

SMOK Stick V8 Комплект електронна цигара Vape Pen EGO AIO изпарител за електронна цигара за пушене на наргиле дръжка VS Eleaf iJust S iJust 2 Nexgen S068

Стап V8 Комплет Пакетот Листа : 1*Стап V8 3000m Ah Батеријата 1*TFV8 Голема Бебе Резервоарот со М2 Core 0.15 ohm, 1*V8 Бебе М2 Core 0.25 ohm, 1*Прирачник за Корисникот, 1*USB Кабел, 1*Vape Бенд, Резервни Делови.

BGN 60.00 66.50

Идеален vape Kit Sigelei e electric cigarette Kaos Spectrum 230W с избрания резервоар Kaos

Совршен vape Комплет Sigelei e електрични цигари Kaos Спектар 230 W соизбрани Kaos резервоаротОпис : На Sigelei Kaos Спектар 230 W Кутија Мо е висок напојува vape уред што е ултра фанки и супер компактен...

BGN 158.38

Оригинален Smok TFV8 RBA Coil перестраиваемая корона дозатор за Smok TFV8 танк електронна цигара Tfv8 спрей RBA Coil САМ Vape

SMOK TFV8 БАНКАТА СерпентинаПроизвод ВоведSMOK TFV8 БАНКАТА Калем, е посебен Серпентина база за SMOK TFV8 резервоарот, господар DIY парче за TFV8 БАНКАТА vaping!Карактеристики:1...

BGN 15.58

оригинални Eleaf ER 0.3 ohm SS316 корона сонда 40-100 W чист памук за Melo RT 22 спрей 5 бр./лот

Параметар : Отпор : 0.3 ohm Излез опсег : 40100 W Поддршка : "ФОЛКСВАГЕН", се Заобиколат, Паметни, ТЦСС и СВТ режими Материјал : SS316 Пакет содржина : 5* Eleaf ER 0.3 ohm Главата Карактеристики : 1...

BGN 18.21

SUB TWO електронна цигара S40 Mini Kit 40W Box Mod атомайзер 2.0 мл 0.5 Ω резервоар 20 W-40 W изпарител 1600 mah батерия vape

S40 Мини Комплет 40 W Кутија Современи испарувачТопла продаде колекцииProduct Overview1 Капацитетот на батеријата : 1600m Ah2...

BGN 27.20

Продажба на едро 1/2/5/10 парчета оригинален Smok TF-БТА G2 Deck Work for SMOK TF БТА Rebuildable Tank Пулверизатор Dual-post Скоростта G2 Deck

Производ ВоведSMOK ТФРТС Палубата, G2 Палубата и Г4 Палубата, се резервни делови за SMOK ТФРТС Резервоарот Еден е quadсерпентина G4 Палубата и на други со dualпост брзина G2 Палубата.ПараметриБоја : ЧеликТип : G2 ДекG2 Палубата доаѓа со 1 x ТФРТС G2 Дек 1 x Ален Копче шрафцигер 2 x Замена завртки 2 x Запечатување ПрстениЕдноставно пакување...

BGN 20.00 23.47

Оригинален Advken Dominator Subohm Tank 4.5 мл голям капацитет на резервоара w / 24 мм Диаметър на слайд-топ попълване на Dominator Пулверизатор Vape Tank

Advken Dominator Subohm Резервоарот за 4,5 mlПроизвод ВоведНа Advken Dominator е новодизајниран subohm резервоарот со 0.16 ohm моќен серпентина главата која е најдобар се користи во 60 W да 80 W за оптимално вкус и пареа...

BGN 43.00 61.58